mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 21:02 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
no i? nie dość że dobry tekst :wink:, to do tego powiedział coś oczywistego

mi to prawie nawet zlosliwie zabrzmialo, zreszta nie tylko mi ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 21:04 
Cytuj  
No rząd nie powinien sypać pieniędzmi na prawo i lewo. Nie dawać ofiarom wypadków, ich rodzinom, ofiarom żywiołów... od tego są ubezpieczenia.
Nie dawać pracownikom budżetówki podwyżek - niech chuje zarabiają tyle co wszyscy Polacy.
Nie dawać na remonty dróg - jak będą w kiepskim stanie to kierowcy będą jeździć wolniej, będzie mniej wypadków i więcej pierdolonych rowerzystów.
Nie dawać na szkoły - i tak te małe skurwysyny się niczego nie nauczą. Powiedzieć im, że ruchać się mają od 14 roku życia - oczywiście bez gumy - to nie trzeba będzie dawać na becikowe żeby zwiększać przyrost naturalny.

Jedynym odbiorcą finansów publicznych powinien być jedyny słuszny kościół katolicki. Budujmy świątynie, plebanie z basenami, opłacajmy uciszanie przeruchanych ministrantów, maybachy i paliwo do nich. Żeby pieniędzy nie zabrakło to trzeba podwyższyć podatki. No i to co zostanie to do kieszeni miłościwie nam panujących. Niech mają coś od życia za uczciwe rozdzielanie podatków :)

Ale wspieranie 100k dla rodzin starych pryków, którzy i tak wkrótce zasililiby glebę jest nieco chore.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 3420
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 21:24 
Cytuj  
Tym od wichury to pomoc sie nalezy, ja na ich miejscu tez bym takiej oczekiwal. Ale pielgrzymka do sw. Piotra, to juz imho nie powinna byc sponsorowana...

Sami wykupili wyjazd w firmie krzak, z 22 latkiem za kolkiem ktory ignorujac zakazy wyslal pol wycieczki w odwiedziny do najwyszego. No bywa, ale dlaczego ja mam to w jakims stopniu wspolfinansowac?
Jakby w tym wypadku zginelo 5 osob to nikt by zlamanego grosza nie dostal, jaka jest roznica miedzy smiercia 27 a 5 osob?


_________________
"Ja się nie znam, ale chętnie się wypowiem" - Stanisław Tym

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 24 lip 2007, 22:16 
Cytuj  
Zematis napisał(a):
jaka jest roznica miedzy smiercia 27 a 5 osob?


22 osoby. Dzięki tym 22 osobom można już zrobić niezłą szopkę medialną i pokazać jakich to mamy wspaniałych rządzących, troskliwych o dobro rodzin zmarłych. :lol:

****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 01:32 
Cytuj  
@tczewiak
Wystartuj w wyborach z tym programem, poparcie moherow bedziesz mial.


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 02:02 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
No rząd nie powinien sypać pieniędzmi na prawo i lewo. Nie dawać ofiarom wypadków, ich rodzinom, ofiarom żywiołów... od tego są ubezpieczenia.
Nie dawać pracownikom budżetówki podwyżek - niech chuje zarabiają tyle co wszyscy Polacy.
Nie dawać na remonty dróg - jak będą w kiepskim stanie to kierowcy będą jeździć wolniej, będzie mniej wypadków i więcej pierdolonych rowerzystów.
Nie dawać na szkoły - i tak te małe skurwysyny się niczego nie nauczą. Powiedzieć im, że ruchać się mają od 14 roku życia - oczywiście bez gumy - to nie trzeba będzie dawać na becikowe żeby zwiększać przyrost naturalny.

Jedynym odbiorcą finansów publicznych powinien być jedyny słuszny kościół katolicki. Budujmy świątynie, plebanie z basenami, opłacajmy uciszanie przeruchanych ministrantów, maybachy i paliwo do nich. Żeby pieniędzy nie zabrakło to trzeba podwyższyć podatki. No i to co zostanie to do kieszeni miłościwie nam panujących. Niech mają coś od życia za uczciwe rozdzielanie podatków :)

Ale wspieranie 100k dla rodzin starych pryków, którzy i tak wkrótce zasililiby glebę jest nieco chore.


Ja tylko mam nadzieje ze ten post to zart albo prowokacja i ze tzczewiak nie pisal tego serio - bo juz sam zwatpilem :-?

@Zemathis - ciesz sie ze to ciebie nie spotkala taka tragedia, moze wtedy bis inaczej pisal. Troche wspolczucia. Ja tam wole zeby rzad dal ofiarom wypadku ta kase, niz maja kolejne limuzyny rzadowe kupowac, czy bruk podgrzewany bruk wykladac przed bialym domem :wtf: . Zeby nie daj bog nasz slamazarny prezio sie nie poslizgnal i raczki nie zlamal!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 08:57 
Cytuj  
Limuzyny i tak sobie kupia - o to sie nie martw, wlasnie przetarg na 2 banki oglosili.

A to ze wokol autokaru robia szopke jest zalosne. Dziennie w wakacje ginie ok 50 osob na drogach (w inne miesiace jest delikatniej, ale w sumie kolo 5-6k rocznie wychodzi) i jakos nikt sie nie fatyguje, zeby im dawac kase z kancelarii premiera czy prezydenta. Ale z drugiej strony - wtedy nikt by sie tym nie zainteresowal. A tak - jak sa media - to czemu z siebie nie zrobic "dobrego Pana".

A panstwo z wiochy zrownanej z ziemia ? Bardzo mi przykro z powodu tego co im sie stalo. Powaznie. Ale - cytujac b. premiera Cimoszewicza - "Trzeba sie bylo ubezpieczac" (ktos jeszcze pamieta swiete oburzenie WSZEDZIE po tym jak to powiedzial ? :P)

**

Posty: 290
Dołączył(a): 23.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2007, 09:29 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
Limuzyny i tak sobie kupia - o to sie nie martw, wlasnie przetarg na 2 banki oglosili.


Jasne, przecież pieniądze na ofiary poszły z jakiejś rezerwy.

Cytuj:
A panstwo z wiochy zrownanej z ziemia ? Bardzo mi przykro z powodu tego co im sie stalo. Powaznie. Ale - cytujac b. premiera Cimoszewicza - "Trzeba sie bylo ubezpieczac" (ktos jeszcze pamieta swiete oburzenie WSZEDZIE po tym jak to powiedzial ? :P)


Nie moja opcja, ale zaimponował mi wtedy :). Zupełnie nie jak socjalista.

Cytuj:
Ja tam wole zeby rzad dal ofiarom wypadku ta kase


Ale ja nie wolę. To jest właśnie niewola w imię solidarności społecznej/socjalizmu. Jeśli ktoś chce pomóc ofiarom, proszę bardzo. Gdyby nam państwo nie zabierało 50%+ pieniędzy, każdy byłby hojniejszy. Dzisiaj fundacje robią cuda. Nie potrzeba do tego dobrych wujków z rządu.


_________________
AO: 220/27/67 clan agent @ RK2 pic - Nieaktywny

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 13:08 
Cytuj  
Policzek dla uczciwych obywateli, a jeszcze wiekszy dla Leppera:
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 53348.html


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 lip 2007, 20:58 
Cytuj  
Cytuj:
Jasne, przecież pieniądze na ofiary poszły z jakiejś rezerwy.


I tak na tym zarobią, przynajmniej 23 emerytury dla budzetu mniej. W pare lat sie zwróci.


_________________
OrleOko czuwa...

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 07:07 
Cytuj  
http://www.radiomaryja.pl/artykuly.php?id=91163

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... 72822.html


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

*****

Posty: 2199
Dołączył(a): 3.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 10:08 
Cytuj  
Z takim nazwiskiem od razu widac, ze to kobieta nawiedzona i popierdolona do bolu. Nic na takie nie poradzisz, a sieja jak glupie


_________________
Nie mam pomyslu na signature

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 10:52 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Zdaniem Wujkowskiej krew pobierana była w kurzu, w namiotach.


I sciagali ja pompkami od roweru.


Zeby tylko do roweru ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 12:53 
Cytuj  
Którymi najpierw rano pompowali rowery w rytm szatańskiej muzyki.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 12:57 
Cytuj  
Tbh to czekam na deklaracje w sprawie pomocy dla tych co dzis sie rozbili we Francji. Chociaz jak obstawiacie - czy 3 ofiary to nie za malo zeby kaczki robili medialny show jacy to oni sa dobrzy ...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:18 
Cytuj  
Ale jacy to ludzie musza byc naiwni, wierzac, ze ktos moglby ominac ktorakolwiek z zasad bezpieczenstwa i zmarnowac 700 litrow krwii ;]

Do tego ludzie wpieprzali ryz od kriszny, ich krew tez moze byc niepoprawna ideologicznie!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 13:26 
Cytuj  
Tomugeen tam byl i pewnie oddal swoja plugawa krew. Fe :(


_________________
cypis#2942
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 14:00 
Cytuj  
jaka krew , w gorzelni by mu wiecej zaplacili :)

strasznie napierdalaja w ludzi co oddaja osocze w niemieckich punktach krwiodawstwa za 15 eurasow / 750 mln , bo wola kase niz 5 czekolad :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 17:20 
Cytuj  
jest lepszy biznes - spuszczenie z krzyża za 20 funtów + koszty dojazdu (transport miejski - samolot Wwa - londyny raczej w gre nie wchodzi) w Londynie. Można ponoć przychodzić codziennie :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 8 sie 2007, 17:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
jest lepszy biznes - spuszczenie z krzyża za 20 funtów + koszty dojazdu (transport miejski - samolot Wwa - londyny raczej w gre nie wchodzi) w Londynie. Można ponoć przychodzić codziennie :P

Pewnie robia test iq, bo juz bys tam stal zamiast pisac. hehe Niedawno w prasie byl artykul, ze w Polsce placa po kilkaset zlotych, a i tak malo chetnych. Do tego sporo odpada w testach, bo czesto zglasza sie element spoleczny.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.