mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 13:51 
Cytuj  
___________________________________________
Posty zostały wycięte z TEGO tematu (strony 6-9).
___________________________________________



borboun napisał(a):
WOW to gra dla ludzi bez jaj :D. Zax dużo pieprzy a prawdopodobnie nie gral w L2.

Zdecydowanie.

Btw Wypowiedzi pana borboun są tak debilne i puste, że mam problemy z ich komentowaniem. Musiał bym się chyba ogłupić np. dużą ilością alkoholu żeby być w stanie dorównać mu poziomem intelektualnym.

RunForestRun napisał(a):
<-
Nawet na 2 toonach xD


<- A ja na 9, po 3 suby na toonie, na każdym mieszanka OE pure epic jewels i S grade +6. Wierzysz?


Ostatnio edytowano 11 sie 2007, 13:14 przez zax, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 15:16 
Cytuj  
Cytuj:
Btw Wypowiedzi pana borboun są tak debilne i puste, że mam problemy z ich komentowaniem. Musiał bym się chyba ogłupić np. dużą ilością alkoholu żeby być w stanie dorównać mu poziomem intelektualnym.

Go ahead, to nie komentuj trollu tylko wracaj do swojego dziecinnego World of Warcraft :) Mój poziom intelektualny jest bardzo wysoki believe me, a na forum moge pisac to co mi sie podoba zabronic mi nie mozesz.

Cytuj:
A ja na 9, po 3 suby na toonie, na każdym mieszanka OE pure epic jewels i S grade +6. Wierzysz?


Your E-Penis is 10cm longer ? Btw Wypowiedzi pana ZAX'a są tak debilne i puste, że mam problemy z ich komentowaniem.

P.S Do ogłupiania preferuje MARICHUANE :wink:

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 21:29 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Wiec strata stuffu w L2 (a nie xp) jest o wiele bardziej bolesna i czesta niz w EVE
Po pierwsze, w pvp w L2 nie ma lootu. W ogóle, odkąd wprowadzili sin eatera i 5PK system w 99% sytuacji pvp nie dropuje się nic. Po drugie pisaliśmy o stracie XP więc dlaczego zmieniasz temat? O ile w EVE latasz na PVP czymś "normalnym" (a nie t1 cruzem - mniej więcej odpowiednikiem lvl 40 chara w L2), strata jest o wiele większa niż w L2.
Jeśli trudno jest ci to pojąć przeliczmy to na kase. :)
Sfitowany na T2 Dominix = około 160m
160m = ~GTC
GTC = 14,99$
Ile warte jest 1-4% w L2? Nic.

borboun napisał(a):
Mój poziom intelektualny jest bardzo wysoki believe me

To może być trudne.

borboun napisał(a):
Btw Wypowiedzi pana ZAX'a są tak debilne i puste, że mam problemy z ich komentowaniem.

Z komentowaniem to ty masz problem nie od dziś. Skoro nie potrafisz sam sklecić jednego zdania i musisz kopiować moje wypowiedzi to rzeczywiście masz problem.
Go away i nie ośmieszaj się już.

borboun napisał(a):
Do ogłupiania preferuje MARICHUANE

Piszesz z doświadczenia? Może wkrótce dowiemy się jaka jest przyczyna tego idiotyzmu.

RunForestRun napisał(a):
Znajac zycie zax zaraz powie ze photoshopped xD


Patrząc na oryginał...
Obrazek
pojawiają się pewne wątpliwości. :wtf:

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 22:22 
Cytuj  
Cytuj:
Z komentowaniem to ty masz problem nie od dziś. Skoro nie potrafisz sam sklecić jednego zdania i musisz kopiować moje wypowiedzi to rzeczywiście masz problem.
Go away i nie ośmieszaj się już.

Wracaj do swojej bajkowej jaskini trollu spadaj na swoje sub forum World of G@y wanna be.

Cytuj:
pojawiają się pewne wątpliwości.


Tak to jest jak sie h*ja wie i pierdo*li sie trzy potrzy na tematy o ktorych jak juz napisalem h*ja sie wie.

Cytuj:
Ile warte jest 1-4% w L2? Nic.


Fak you facking emo kid.

Cytuj:
Piszesz z doświadczenia? Może wkrótce dowiemy się jaka jest przyczyna tego idiotyzmu.


Odczytac kurwa nie potrafisz ? Tak lubie odpaic sobie czasami ! Problem ?

Tak wogole to ty sam masz wątpliwości do tego co piszesz. Ludzie ci pokazują screeny z Hero a ty debilu mówisz, ze masz wątpliwości? Ten twoj gejowski World Of Warcraft wypaczył ci twoj mózg i tak kurwa dalej uważam, że WOW to gra dla dzieci !!

A teraz FACK YOU ALL MOTHERFACKERS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

P.S tak jestem na bani !!!

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 22:47 
Cytuj  
Cytuj:
I jest typowa hołota , zapewne 2X latki , właśnie tacy , których staram się unikać na ulicach bo mogę stracić portfel i telefon. Potrafiący tylko rzucać kurwami i podwórkowymi inwektywami. W tym miejscu pragnę pozdrowić pana od postu wyżej (borboun).


Mam 17lat nie porównuj mnie do jakis pieprzonych złodzieji którzy muszą krąść żeby zarobic na zycie nie mart sie nie przekładam gry na życie aż tak pierdolniety nie jestem. Kurwami żucam dlaczego bo do was nie inaczej nie dociera inteligentna rozmowa nie ma sensu bo dowas nie docieraja nasze argumeny a nasze argumenty nie docieraja do was.

penie ten post nie ma sencu ale i tak jestem na bani wiec what ever.


Posty: 12
Dołączył(a): 7.08.2007
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 23:06 
Cytuj  
Oczywiście że się nie dogadamy bo próbujemy na 2 różnych płaszczyznach.
Ja próbuję kulturalnie pogadać o różnych systemach pvp i end gamie w różnych mmo.

A ty rzucasz kurwami bo podważam twoją opinię. Przykro mi.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 23:17 
Cytuj  
Cytuj:
Oczywiście że się nie dogadamy bo próbujemy na 2 różnych płaszczyznach.
Ja próbuję kulturalnie pogadać o różnych systemach pvp i end gamie w różnych mmo.

A ty rzucasz kurwami bo podważam twoją opinię. Przykro mi.


Bo pijan yczłowiek myśli normalnie ty idioto.

Cytuj:
Jestem starszy jestem starszy!!

<3

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 23:30 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Jezeli przytaczasz BS to daleko poza moj poziom

Seraf, przytoczyłem BS'a bo jakby na to nie patrzeć jest to najpopularniejsza chyba klasa statków do PVP w EVE. Nie pisałem, że ich uzywam w pvp, ale większość tak i takie są realia. Mój poziom to mniej więcej poziom "w miare sprawnego latania BS'em".

Co do Alu, to nie wiem dlaczego akurat ja miałbym twierdzić, że jego screen jest fake (tak jak zasugerował dwa posty wyżej)? Z tymi "wątpliwościami" to był żart i niczego nie musisz udowadniać, bo w rzeczywistości nawet mnie to nie interesuje.

Seraf napisał(a):
Oh, ciekawe a miales 76+ postac ? ze tak sobie flejmujesz ;]

Miałem 78 i było to w czasach jak jeszcze grałeś, ale czy to ma znaczenie? Faktem jest, że w stosunku do ceny np. wybotowanej postaci na sell, te 1-4% jest warte ~0$.

March napisał(a):
W tym miejscu pragnę pozdrowić pana od postu wyżej (borboun).

Może jeszcze kogoś? bo nie wiem co mam o tym myśleć. :)





borboun, wyjdź już stąd bo robisz chlew.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 23:32 
Cytuj  
Cytuj:
Miałem 78 i było to w czasach jak jeszcze grałeś, ale czy to ma znaczenie? Faktem jest, że w stosunku do ceny np. wybotowanej postaci na sell, te 1-4% jest warte ~0$.


Chyba na privie 5000x !

Cytuj:
borboun, wyjdź już stąd bo robisz chlew.

Jestem u siebie wiec - Screw You mother fucker fucking emo kid!

**

Posty: 231
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 00:43 
Cytuj  
Seraf, borborun i cala reszta... skoro wszyscy wiemy ze l2 jest lepsze to olejcie tego cymbala i skonczmy ten temat w koncu... Troche ponawija sam do siebie i wroci na swojego wowa.

btw zax gdyby placili za wpierdalanie sie tam gdzie cie nei chca i pisanie glupot to bys smigal po miescie s600-tka :). plsss zrozum
ty- wow gracz
my- l2 gracze
forum- l2

i jeszcze piszesz zeby ktos sobie stad spitalal.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 01:21 
Cytuj  
Seraf napisał(a):
Zadnych faktow tylko gmatwolisz

A co mam ci swój xml z EVEMona wysłać? :)

Seraf napisał(a):
a co teraz ze sell wyskakujesz jak mowimy o pvp Oo

Hmm, to ty wyskoczyłeś z pytaniem o postać na 76+ w odpowiedzi na moje porównanie cenowe.

Seraf napisał(a):
Wiec na dobra sprawe strata statku to jak strata paru procentow w l2, jestes na to przygotowany. w eve nie stracisz implantow z innego klona czy punktow sp po smierci itp, natomiast w l2 mozna bylo dropnac drogie helmy, epiki itd.


Ile razy w swojej karierze w L2 dropnąłeś cokolwiek w PVP? Szczerze.
W L2 nie ma lootu, nie wiem dlaczego do was to nie dochodzi. Co z tego, że w ekstremalnej sytuacji jest możliwe coś dropnąć skoro nikt nie dropuje? Dropowało się kiedyś, rzadko bo rzadko w PVE, teraz już tego nie ma i jest sin eater.

Seraf napisał(a):
Na dobra sprawe, liczba graczy pvpujacych sie w eve sama wskazuje na to ze pvp nie jest az tak bolesne i trudne , full loot, ale graczom to az tak bardzo nie przeszkadza, wiec wybacz ale twierdze ze obciazenie kosztowe nie jest az takei wielkie jak twierdzisz.


Nie twierdze i nie twierdziłem, że straty są tak wielkie żeby zniechęcić graczy do PVP. Powtarzam tylko to, że są mniej znaczące niż te pierdolone 1-4% expa w L2. Tyle.

Seraf napisał(a):
Druga sprawa Oo BSy az tak popularne nie sa, ludzie w command shipach oraz cepach lataja, glownie t2 z tego co sie spotkalem w pvp na 0.0

Skoro uważasz, że w Commandach to jeszcze lepiej. Goły Domi to 53-55m, a np. EOS dwa razy tyle.

Seraf napisał(a):
Swoja droga - gdzie ty grales w l2? ktory serwer, czy ty bodajze byles 78 he na gustinie czy dev?
Nie ważne. I tak nikt z tego forum mnie nie zna/ł, więc niczego tym nie udowodnię.

Hareven napisał(a):
Seraf, borborun i cala reszta... skoro wszyscy wiemy ze l2 jest lepsze to olejcie tego cymbala i skonczmy ten temat w koncu... Troche ponawija sam do siebie i wroci na swojego wowa.


Po pierwsze, żenujący troglodyto, twoja głębia wypowiedzi mnie powala. Jak nie masz o czym, to nie pisz. Po chuj w ogóle ten post? Co on wniósł do tematu? Nie baw się w takiego moralizatora i nie próbuj zakańczać w połowie tematu, w którym nie masz absolutnie nic do powiedzenia (jedyne dotychczasowe twoje pseudo wypowiedzi tutaj to jedno/dwu linijkowe posty na poziomie borboun'a, w których chcesz czemuś zaprzeczyć, a nie za bardzo potrafisz się wysłowić).

Po drugie, to nie jest twoje prywatne forum (całe szczęście), ani żadne zamknięte kółko (mimo, że takie sprawia wrażenie), a spierdalać niech spierdalają tacy jak ty i bourboun, którzy zamiast napisać coś konkretnego, złośliwie pomrukują odbytnicą w ramach desperacji i bezradności.

Po trzecie, nie wiem jakie to ma znaczenie, ale nie gram już w WOW'a. Nie wiem skąd przekonanie, że skoro uważam WOWa za lepszego od L2, to muszę w niego grać. Wymyśl coś lepszego żeby mi dokopać i żeby się głupio nie tłumaczyć później, bo twoja argumentacja "moje forum, twoje forum" jest żenująca imo.

Po czwarte, gdzie Seraf i "cała reszta" napisali, że L2 jest lepsze? Dla mnie jasne jest, że skoro Seraf gra w EVE, to dlatego że lubi, a nie musi. Poza tym, przewinęło się tu kilka normalnych osób spoza tego działu, którzy również twierdzili inaczej (przynajmniej mieli swoje zdanie i potrafili je poprzeć faktami - co w tym temacie jest na wagę złota imo).

*EDIT*

Ratax napisał(a):
taki off top z mojej strony

Teraz to już nie wiem czy się śmiać, czy płakać. :o


Ostatnio edytowano 10 sie 2007, 01:30 przez zax, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 06:16 
Cytuj  
Haveren napisał(a):
Sid ?? nie mow ze ty czytasz te posty :D??

ja nie, zwlaszcza jak jest milion cytatow ~~


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 06:30 
Cytuj  
Cytuj:
Po drugie, to nie jest twoje prywatne forum (całe szczęście), ani żadne zamknięte kółko (mimo, że takie sprawia wrażenie), a spierdalać niech spierdalają tacy jak ty i bourboun, którzy zamiast napisać coś konkretnego, złośliwie pomrukują odbytnicą w ramach desperacji i bezradności.

a ty kurwa dalej swoje ? konkrety podawali Ci juz wszyscy SAM SPIERDALAJ JEBANY WYMOCZKU tak to jest forum LINEAGE 2 wiec WYPIERDALAJ TROLLU na forum WORLD OF WARCRAFT

Cytuj:
jedyne dotychczasowe twoje pseudo wypowiedzi tutaj to jedno/dwu linijkowe posty na poziomie borboun'a, w których chcesz czemuś zaprzeczyć, a nie za bardzo potrafisz się wysłowić

nie dociera do ciebie jak ludzie staraja sie napisac do ciebie ladnie zebys opuscil to forum ?

Cytuj:
którzy zamiast napisać coś konkretnego, złośliwie pomrukują odbytnicą w ramach desperacji i bezradności.

desperacja ? gdzie ? bezradnosc ? FUCK YOU GENTLY 8)

Cytuj:
Teraz to już nie wiem czy się śmiać, czy płakać

Zabrać swoje menele i wracac do swojej jaskini trollu ?

P.S mam kaca ...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 07:25 
Cytuj  
Zax nie znasz L2, mylisz pojecia i nikt cie nie kocha na swiecie.
Zrozum wreszcie czlowiczku ze nikogo tutaj NIE INTERESUJE twoja opinia o l2 bo kazdy kto gra w l2 ponad pol roku ma swoja wlasna wyrobiona opinie zna plusy i minusy i dalej gra. Lubisz trolowac? Chcesz sie wyplakac? twoja gra jest be i nie chce ci sie grac ale probujesz sam sie rpzekonac ze twoja eve jest lepsza od l2? a kogo to kurwa obchodzi.

WE DONT CARE!

go die in fire.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 09:59 
Cytuj  
then sorry hav :-?

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 10:07 
Cytuj  
borboun napisał(a):
Ja z pewnoscia zapamietam cie jako margaryne Kame z WoW ktora trolluje inne subfora. :]


Ja ciebie z pewnością jako wiecznie pijanego/zaćpanego małolata któremu pod wpływem używek wydaje się że jego E-peen dorasta do gigantycznych rozmiarów.


@up

Nie wiem w którym miejscu jestem pwnd , jak napisałem tworzenie topicu o takiej a nie innej nazwie prowadzi do takiej a nie innej sytuacji na każdym forum.


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

****

Posty: 1187
Dołączył(a): 30.03.2006
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 14:23 
Cytuj  
Cytuj:
Ja ciebie z pewnością jako wiecznie pijanego/zaćpanego małolata któremu pod wpływem używek wydaje się że jego E-peen dorasta do gigantycznych rozmiarów.

30 latek który zamiast zająć się rodziną porozmawiać z żoną, pobawić sie z dziećmi gra w World Of Warcraft.

-Kochanie kupiłam sobie nową bielizne
-Miło
-Chciał byś ją zobaczyć? (^^)
-Nie teraz kochanie właśnie mam party w instance.
-No nic to idę do sąsiada

KKTHXBB

****

Posty: 1199
Dołączył(a): 27.06.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 14:56 
Cytuj  
Ja przynajmniej MAM rodzinę i kochającą żonę , gdybyś czytał UWAŻNIE zauważyłbyś że w WoW już nie gram , ale do tego oczywiście musiałbyś widzieć monitor poprzez unoszące się wszędzie chmury dymu.

Wyjdź czasem z domu dziecko na zewnątrz też jest świat.

EOT


_________________
Shadhun napisał(a):
zawsze można chwalic sie na forum że ma sie żone biseksualistke i mieć kretyński napis w sigu.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 15:15 
Cytuj  
Niech ktoś wreszcie zbanuje tego zakompleksionego, nieedukowanego dzieciaka, bo to co on tutaj robi nawet flejmem nie jest. Ja jego wypociny przeważnie ignoruje, ale innych takie dresiarskie pyskówki mogą po prostu razić. Zresztą jak takie forum wygląda? - jak zasrany rynsztok.


BTW Imo w tym prowokacyjnym temacie wyszło na jaw, kto rzeczywiście jest na poziomie, a kto kamuflującym się menelem. EOT z mojej strony.

*

Posty: 183
Dołączył(a): 6.04.2007
Offline
PostNapisane: 10 sie 2007, 17:49 
Cytuj  
to czesc !


_________________
TEON dgd gangsta!
Ridah - 78+ SAGI / 7x Destro

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 64 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.