mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 14:57 
Cytuj  
Oho, uderz w stół...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:12 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Obiecaj nam, ze jak juz PiS przegra kiedys wybory, odejdzie do lamusa a Kaczynscy i Ziobro pojda siedziec to, ze powiesz ile ci placili za agitacje na ich rzecz.

Dokładnie to samo mogę napisać o forumowiczach, którzy gardłują przeciwko pisowi. Tylko po co?

EJ, ale na PIS jada wszyscy i nikt tu nikogo nie podejrzewa, ze jest w kieszeni u Kaczorow, a Twojego zachowania w inny sposob nie potrafie wyjasnic.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:14 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Sargeras napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Obiecaj nam, ze jak juz PiS przegra kiedys wybory, odejdzie do lamusa a Kaczynscy i Ziobro pojda siedziec to, ze powiesz ile ci placili za agitacje na ich rzecz.

Dokładnie to samo mogę napisać o forumowiczach, którzy gardłują przeciwko pisowi. Tylko po co?

EJ, ale na PIS jada wszyscy i nikt tu nikogo nie podejrzewa, ze jest w kieszeni u Kaczorow, a Twojego zachowania w inny sposob nie potrafie wyjasnic.


/signed

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:18 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Sargeras napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Obiecaj nam, ze jak juz PiS przegra kiedys wybory, odejdzie do lamusa a Kaczynscy i Ziobro pojda siedziec to, ze powiesz ile ci placili za agitacje na ich rzecz.

Dokładnie to samo mogę napisać o forumowiczach, którzy gardłują przeciwko pisowi. Tylko po co?

EJ, ale na PIS jada wszyscy i nikt tu nikogo nie podejrzewa, ze jest w kieszeni u Kaczorow, a Twojego zachowania w inny sposob nie potrafie wyjasnic.


Ja nie jade, więc słowo wszyscy można uznać za manipulacje :P


_________________
OrleOko czuwa...

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 15:35 
Cytuj  
Ok, prawie wszyscy.
I tam w kieszeni nie powinno byc u Kaczorow tylko u tuska.
Takie naduzycie semantyczne.
Ale to przeciez oczywista oczywistosc, ze w oczywisty sposob chodzilo o co innego.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 19:53 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Sargeras napisał(a):
Zychoo napisał(a):
Obiecaj nam, ze jak juz PiS przegra kiedys wybory, odejdzie do lamusa a Kaczynscy i Ziobro pojda siedziec to, ze powiesz ile ci placili za agitacje na ich rzecz.

Dokładnie to samo mogę napisać o forumowiczach, którzy gardłują przeciwko pisowi. Tylko po co?

EJ, ale na PIS jada wszyscy i nikt tu nikogo nie podejrzewa, ze jest w kieszeni u Kaczorow, a Twojego zachowania w inny sposob nie potrafie wyjasnic.


wszyscy -1 jak już. Nie jestem lemmingiem nr 39 296 345...

btw. chłopaki ile wam płacą za agitację na rzecz PO?

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 19:57 
Cytuj  
Cytuj:
btw. chłopaki ile wam płacą za agitację na rzecz PO?


milion w srode, milion w sobote; od niedawna po milionie we wtorek, czwartek i sobote

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 19:59 
Cytuj  
Cytuj:
Nie jestem lemmingiem nr 39 296 345...


Bo teraz jesteś ten lepszy, ten orginalny, ten nie-mainstreamowy, elo ciemiężony buntownik. Wręcz odwrotnie niż w temacie WoWvsEQ gdzie przytaknąłeś 02.

Cytuj:
btw. chłopaki ile wam płacą za agitację na rzecz PO?


Odpowiem za siebie, k ? Nie namawiam nikogo do głosowania na PO. Namawiam do NIE głosowania na PiS.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 20:14 
Cytuj  
Pomodlcie sie do bozi, zeby Kaczynski wygral i rozpedzil oligarchie. Amen.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 20:16 
Cytuj  
czyli mimo wszystko agitujesz Dana.. Do tego za free, z własnych przekonań, a raczej tych narzuconych przez media i wybiórczą. Bravo! ;)

btw. wracając do tematu:
pamiętacie jak wczoraj (??) ktoś wytknął Kaczyńskiemu, że kompletnie nic nie zrobił dla gospodarki? A ten przyrost gospodarczy jest spowodowany TYLKO I WYŁĄCZNIE tym, że weszliśmy do Unii i wszystkimi reperkusjami tego wejścia + dotacjami które dostajemy?
Teraz dig in (bo mi sie zwyczajnie nie chce). Ktoś kiedyś chwalił nasz biedny kraj jaki to zajebiaszczy mamy ten przyrost PKB. Znajdźcie mój post poniżej. Zauważcie jaką ciemnicę tak naprawdę wciskały nam media piszać i głosząc o super-extra rozwoju naszego kraju, a pomijając ciszą, że cały ten rozwój spowodowany jest napływem dotacji unijnych i praktycznie NICZYM innym.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 20:26 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Namawiam do NIE głosowania na PiS.


To jest oczywista oczywistosc ze jesli nie widzi sie nikogo na scenie politycznej na kogo warto glosowac, a Jarka K sie nie popiera to warto oddac glos na jakiekolwiek ugrupowanie ktore ma realna szanse na wejscie do parlamentu.

Bo jednak kreowanie na meza stanu typka ktory jest blisko 60 nie ma zony, dziecka, prawa jazdy, konta w banku mieszkajacego na dodatek do niedawna z mamusia, a ktorego celem zyciowym jest tropienie mitycznego ukladu jest w moim odczuciu co najmniej niestosowne no ale wiadomo w IV RP wszystko sie moze zdazyc :-?

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 20:57 
Cytuj  
@mark24

rozwój spowodowany jest nie dotacjami unijnymi, a coraz bardziej swodobnym przepływem ludzi, towarów, usług i kapitały.

@dracos

a więc posiadanie, prawa jazdy, konta w banku i nie miekszanie z mamusią wyznacza kto jest idealnym premierem?

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 21:12 
Cytuj  
DVD napisał(a):
rozwój spowodowany jest nie dotacjami unijnymi, a coraz bardziej swodobnym przepływem ludzi, towarów, usług i kapitały.


zn że premier za przeproszeniem pierdoli twierdząc, że to zasługa pis

DVD napisał(a):
a więc posiadanie, prawa jazdy, konta w banku i nie miekszanie z mamusią wyznacza kto jest idealnym premierem?


to są wyznaczniki dla premiera "bez obciachu"


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 21:34 
Cytuj  
zauwazyliscie,ze wiekszosc wypowiedzi "za PiSem" jest krotka i najczesciej wystepuje w nich wysyp wciskanych nam na codzien sloganow - bez zadnej wlasnej refleksji (albo z takimi,ze da sie je podwazyc jednym zdaniem)?

ktos tu ma klapki na oczach i pierdoli co mu w TVP lub w RM powiedza... :roll:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 21:35 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
DVD napisał(a):
rozwój spowodowany jest nie dotacjami unijnymi, a coraz bardziej swodobnym przepływem ludzi, towarów, usług i kapitały.


zn że premier za przeproszeniem pierdoli twierdząc, że to zasługa pis


wiesz politycy ogólnie pierdolą. taka praca ;]

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 22:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
wszyscy -1 jak już. Nie jestem lemmingiem nr 39 296 345...

Poprawilem sie, ze prawie wszyscy.

Poza tym to jestes lemingiem nr. 32429645, ktory glosuje na PiS. I ci co glosuja na PO sa bardziej oryginalnymi i niepowtarzalnymi lemmingami, bo takich jest mniej, bo to PiS wygrywa.


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 23:26 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
zauwazyliscie,ze wiekszosc wypowiedzi "za PiSem" jest krotka i najczesciej wystepuje w nich wysyp wciskanych nam na codzien sloganow - bez zadnej wlasnej refleksji (albo z takimi,ze da sie je podwazyc jednym zdaniem)?

ktos tu ma klapki na oczach i pierdoli co mu w TVP lub w RM powiedza... :roll:


Ja zauważyłem dokładnie odwrotną sytuacje. Ci z niby moherowych beretów to indywidualisci, ideologiści zazwyczają mających dużo konkretów i argumentów do powiedzenia, a reszta to plebs i motłoch w stylu, debil jesteś, pisiorek, moherowy beret, wyznawca i takie tam epitety.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 2 paź 2007, 23:40 
Cytuj  
Cytuj:
z własnych przekonań, a raczej tych narzuconych przez media i wybiórczą.


Nikt mi niczego nie narzuca, swoje przekonania kreuję na podstawie tego co widzę.

Widzę że rośnie zadłużenie Skarbu Państwa.

Widzę że maleje bezrobocie ponieważ miliony wyjeżdżają za granicę.

Widzę że topnieje liczba policjantów którzy i tak przewożą tylko wieśmaki albo robią za taksówkarzy, natomist przybywa BORowików - co według rządu przyczynia się do zmniejszania się wskaźnika przestępczości.

Widzę że Kaczyńscy dzielą Polskę (solidarną/liberalną - my stoimy tu gdzie wtedy/oni tam gdzie stało zomo, "tu jest polska"- na Jasnej Górze).

Widzę że ich słowo i zasady są gówno warte ("nie zostanę premierem gdy brat zostanie prezydentem", "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski").

Widzę że Kaczyński zamierza obstawić każdy element państwa swoimi kacykami, wyrzucając przy okazji tych nieposłusznych fuhrerowi (Marcinkiewicz, Sikorski).

Widzę że kraj w którym żyję zamienia się w państwo wyznaniowe (Rydzyk i jego radio, państwowe miliony przeznaczane na świątynie, religia wliczana do średniej).

Widzę polowanie na postkomunistów wszędzie tylko nie na swoim podwórku (Kryże, Wassermann, Jasiński, Aumilller, Kalata, Graczyk, Łopiński, Karski etc).

Widzę że 58-śmio letni premier rządzi bądź co bądź 40 millionowym państwem, nie posiadając konta w banku (własnych oszczędności), prawa jazdy, żony ani dzieci i mieszka z matką. A więc jest niedorozwinięty z psychologicznego i socjologicznego punktu widzenia.

Mogłbym jeszcze pisać, ale naprawdę mi się nie chce.

Peace.

ps. Jeszcze jedno w czym się różnimy, ja nie jestem ślepy i potrafię myśleć samodzielnie. Jak PO dojdzie do władzy i zrobi się podobny burdel jak "za PiS-u", to więcej na nich głosu nie oddam.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 00:15 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
z własnych przekonań, a raczej tych narzuconych przez media i wybiórczą.


Nikt mi niczego nie narzuca, swoje przekonania kreuję na podstawie tego co widzę.

Widzę że rośnie zadłużenie Skarbu Państwa.

Widzę że maleje bezrobocie ponieważ miliony wyjeżdżają za granicę.

Widzę że topnieje liczba policjantów którzy i tak przewożą tylko wieśmaki albo robią za taksówkarzy, natomist przybywa BORowików - co według rządu przyczynia się do zmniejszania się wskaźnika przestępczości.

Widzę że Kaczyńscy dzielą Polskę (solidarną/liberalną - my stoimy tu gdzie wtedy/oni tam gdzie stało zomo, "tu jest polska"- na Jasnej Górze).

Widzę że ich słowo i zasady są gówno warte ("nie zostanę premierem gdy brat zostanie prezydentem", "Władza Samoobrony w Polsce to będzie kryzys europejski").

Widzę że Kaczyński zamierza obstawić każdy element państwa swoimi kacykami, wyrzucając przy okazji tych nieposłusznych fuhrerowi (Marcinkiewicz, Sikorski).

Widzę że kraj w którym żyję zamienia się w państwo wyznaniowe (Rydzyk i jego radio, państwowe miliony przeznaczane na świątynie, religia wliczana do średniej).

Widzę polowanie na postkomunistów wszędzie tylko nie na swoim podwórku (Kryże, Wassermann, Jasiński, Aumilller, Kalata, Graczyk, Łopiński, Karski etc).

Widzę że 58-śmio letni premier rządzi bądź co bądź 40 millionowym państwem, nie posiadając konta w banku (własnych oszczędności), prawa jazdy, żony ani dzieci i mieszka z matką. A więc jest niedorozwinięty z psychologicznego i socjologicznego punktu widzenia.

Mogłbym jeszcze pisać, ale naprawdę mi się nie chce.

Peace.


ps. Jeszcze jedno w czym się różnimy, ja nie jestem ślepy i potrafię myśleć samodzielnie. Jak PO dojdzie do władzy i zrobi się podobny burdel jak "za PiS-u", to więcej na nich głosu nie oddam.
:D Amen Bracie - podiPISuje sie obiema rekoma


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2007, 07:08 
Cytuj  
obsmarkalem sie ze smiechu jak ogladalem reportaz gdzie Sikorski pozyczyl Kaczorowi 100 zl i plakal potem na wizji ze mu nie oddal :)


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.