mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 60  Następna strona

Kogo poprzesz ?
PiS 10%  10%  [ 23 ]
PO 50%  50%  [ 111 ]
LiD 14%  14%  [ 31 ]
PSL 0%  0%  [ 1 ]
Samoobronę 1%  1%  [ 2 ]
LPR 0%  0%  [ 1 ]
UPR 9%  9%  [ 20 ]
Inną partię 1%  1%  [ 2 ]
Jeszcze nie wiem, podejmę decyzję przy urnie 3%  3%  [ 6 ]
Nie pójdę głosować (fail @ social life) 11%  11%  [ 24 ]
Liczba głosów : 221
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 23:18 
Cytuj  
39% do 33%. Imho nie ma się z czego cieszyć. Sondaże jak zwykle robi się w miastach, a elektorat PiSu jest imho dużo bardziej zdyscyplinowany.. Zanosi się na powtórkę z rozrywki.

PS. Dana jak wielokrotnie pisałem olewam wybory i jest mi totalnie wszystko jedno kto wygra (nie zamierzam wracać do kraju na dłużej niż jakiś urlop przez następne kilka lat), ale smieszą mnie ludzie jak Ty uparcie wierzący w najświętsze PO i jak to będzie zajefajnie jak tylko PO wygra. Nie ma rzeczy idealnie czarnych ani idealnie białych, a czytając wasze posty zbiera mnie na wymioty.. Jakby Tusk zrobił kupę to mógłby tu opchnąć ją na trade chanel jako czekoladę i nikt by nie mrugnął, co więcej założylibyście topic jaka była pachnąca, idealna w smaku a do tego tania.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 23:29 
Cytuj  
Nikt by nie kupil imo.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 23:37 
Cytuj  
e tam , ja bym byl zainteresowany moze nie jego kupa ale corka napewno

Obrazek


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 paź 2007, 23:57 
Cytuj  
Tak po prawdzie to nie jestem dziennikarzem by być obiektywnym, świat także polityczny postrzegam wedug mojej własnej subiektywnej oceny. Ale postaram się napisać coś więcej.
Jarek przegrał dla mnie ponieważ cały czas był w obronie, zero dynamizmu z jego strony. Cały czas musiał odpowiadać na zarzuty Tuskena i kiedy mu to nie wychodziło korzystał ze starych chwytów właśnie pod publiczkę (wy złe liberały/liberały kradną biednym dają bogatym/we stworzyliscie układ/korupcja/jeżeli wy dojdziecie do władzy to blabla etc.). Zupełnie się ośmieszał mówiąc że trzymali Samoobrone z dala od władzy i tropili ich przy pomocy CBA czy "kto nie lubi Ziobra i Kamińskiego popiera korupcję". Nie potrafił podać tytułu ustawy ws. zarzutów Tuskena o 3mln mieszkań (tu znowu zabrakło mu argumentów i powiedział że to wina układu trzymającego za mordę rynek materiałów budowlanych który został stworzony przez PO/AWS).
etc. etc. nie będę wymieniał wszystkiego...
Półtuskowi mogę zarzucić powielanie pewnych schematów, oraz niektóre nietrafione chwyty (ceny, pistolet,karta). No i może publika trochę przesadzała momentami.

Ale to nie była debata merytoryczna tylko retoryczna (chociaż bardziej rzeczowa niż Kaczka-Kwas). Tusk wygrał poziomem retoryki, ani razu się nie zająknął, twardo atakował i ogólnie był aktywny. Świetnie pomagał sobie gestykulacją, budował bardziej złożone zdania, często rzucał pytaniami retorycznymi, kładł duży nacisk na swoje emocje ("jest mi wstyd za premiera) etc. etc.
Cały czas to on narzucał tempo debaty, zmuszając Kaczkę do kontynuowania swej odpowiedzi w czasie kiedy miał zadawać pytanie.
I wogóle sprawiał pozytywniejsze wrażenie, bo kiedy kaczor się uśmiecha to mi ciemnieje w oczach.

I wbrew pozorom nie czczę Tuska jak jakiegoś bożka, chłopak podpadł mi kilka razy, ostatnio chociażby próbując dostać się do RM czy wcześniej swym stosunkiem do Janka Rokity. A jeżeli miałbym w PO wybrać swojego "idola", wybrałbym między Bronkiem Komorowskim a Radkiem Sikorskim.

Cytuj:
ale smieszą mnie ludzie jak Ty uparcie wierzący w najświętsze PO i jak to będzie zajefajnie jak tylko PO wygra.


Powtarzałem to wiele razy i powtórzę jeszcze raz. PO nie jest dla mnie najświętsza, PO jest dla mnie jeno jedyną alternatywą na obecnej scenie politycznej. Nie jestem zaślepiony na tyle żeby wierzyć że jak wygra PO to zaraz wskoczy mi tu druga Irlanda, ale PiS już pokazał co potrafi i uważam że jak wygra ponownie to lepiej nie będzie. I po raz kolejny mówię: Jak PO dojdzie do władzy i zrobi burdel ala PiS, to straci mój głos.

Pokój z tobą i wami wszystkimi.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 00:20 
Cytuj  
Cytuj:
Intel opublikował specyfikację interfejsu pozwalającego na błyskawiczną wymianę informacji pomiędzy dwoma debilami. Rozwiązanie ma wejść na rynek pod nazwą debATA.


z forum joemonstera.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 00:35 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Kaczyński zaś jak to on - strasznie kiepsko się wypowiadał. Ale jak już coś powiedział to wgniatał konkurenta w glebę. Miałem wielki ubaw jak nieudacznik zaczął napierdzielać o strasznych podwyżkach. I o tym, że w jakiejś koziej wólce pani Ewa nie zarabia 1100zł tylko 1025zł...


Czegos chyba nie zrozumiales. Kaczor powiedzial tysiac kilkaset zlotych. Jest roznica miedzy tysiac kilkaset zlotych a tysiac dwadziescia piec. Nie wiem tez czym niby tak wgniatal w glebe. No chyba ze nieodpowiadaniem na pytania. Albo stwierdzeniem ze prowadzimy bardzo dobra polityke zagraniczna. *rence*

Tuskenowi mam do zarzucenia tylko wymiganie sie od odpowiedzi o KRUS. Chociaz rozumiem dlaczego nie chcial sie narazac elektoratowi spoza miast. A prawda jest taka ze im szybciej KRUS zostanie zlikwidowany tym lepiej.

Generalnie zgadzam sie z Dana. PO nie jest moze zajebiste ale nie ma dla niego alternatywy. PiS i LiD juz rzadzily i nie zrobily nic ciekawego.


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 00:45 
Cytuj  
http://wideo.gazeta.pl/wideo/0,0,4574632.html

Haha widzę że zgadzamy się z Lisem w niektórych punktach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 10:36 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
podał wyżej. l2r?

wykażcie się odrobiną obiektywizmu bo tu większe smaczki odchodzą niż na Radiu Maryja...

Podal na to, ze prawdopodobnie nie opuscil jescze gimnazjum i nie umie sie wypowiedziec bez "kurwa", "pierdole", "kutas"etc. Reszta to stek bzdur.
Wogole czekam na Sargerasa, ktory powie, ze oczywiscie debate wygral Kaczynski i porazi nas argumentami. Wtedy wpadnie Aenima z egleeyes i powiedza, ze ownuje. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 10:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
podał wyżej. l2r?

wykażcie się odrobiną obiektywizmu bo tu większe smaczki odchodzą niż na Radiu Maryja...

Podal na to, ze prawdopodobnie nie opuscil jescze gimnazjum i nie umie sie wypowiedziec bez "kurwa", "pierdole", "kutas"etc. Reszta to stek bzdur.
Wogole czekam na Sargerasa, ktory powie, ze oczywiscie debate wygral Kaczynski i porazi nas argumentami. Wtedy wpadnie Aenima z egleeyes i powiedza, ze ownuje. hehe

albo i nie wpadnie,bo PiS stwierdzil,ze przekonywanie takichr retardow jak my nie ma sensu i wyslal go do komentowania postow na onecie ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 12:37 
Cytuj  
obaj dostali - na wstepie, za brak przywitania sie z widzami i sluchaczami,
poza tym skowronski (prowadzil 3. czesc debaty) wymysla najglupsze pytania pod sloncem 'czy kochasz polske?'. Bardziej ogolnych pytan juz chyba wymyslic nie mozna, strata czasu.

kaczynski wygral? hyhy not rly. uciekal od odpowiadania na trudniejsze pytania, dotyczace konkretnych faktow, czy wartosci liczbowych. walil ogolnikami (wzrost gospodarczy, uklad, liberalowie be).

tusk ku memu zdziwieniu dobrze sie przygotowal i zrecznie odpowiadal na pytania, takze dobre pytania przygotowal do kaczki, a nie jak ten drugi 'czy lubisz ziobre i kaminskiego'

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 13:06 
Cytuj  
Cytuj:
wymysla najglupsze pytania pod sloncem 'czy kochasz polske?


Akurat według wielu publicystów odpowiedzi na to pytanie były jednymi z kluczowych w tej debacie :)

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 13:30 
Cytuj  
widocznie jestem za glupi na to :(


Posty: 8
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 18:41 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/ ... l?skad=rss

Przegrana w debacie zabolała i trzeba było odreagować.

Ja naprawdę mam nadzieje że on mówi tak tylko na potrzebę wyborców i sam w to nie wierzy, bo jeśli naprawdę jest takim fanatykiem to może być niewesoło... (patrz. zapowiedź ograniczenia praw Trybunału Konstytucyjnego).


_________________
Have a safe and productive day.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 18:48 
Cytuj  
Samoobrona powracajaca do hasla "Oni juz byli!" ftw.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 21:04 
Cytuj  
Anathar napisał(a):
bo jeśli naprawdę jest takim fanatykiem to może być niewesoło...


Nie wiem jak po 2 latach mozna jeszcze tego nie zauwazac. A fanatyzm jest zly czy to fanatyzm religijny, liberalny, nacjonalistyczny sportowy (kibice) czy jakiolwiek inny.
Nawet na tym forum mozna zobaczyc przyklady ze "fanatyczne" uwielbienie gier MMO i "fanatyczne" w nie granie moze prowdzic do zlych rzeczy (vide ogrooooomne ilosc jadu i flame w prawie kazdym topicu w dziale WoW a zwlaszca tych o tematach "miedzyludzkich" czyli o PvP). A co dopiero fanatyzm w sprawach o wiele powazniejszych.
Dlatego nigdy nie popre fanatykow i nie wiem na kogo bede glosowal ale na pewno nie na PIS.
A ze sa 2 duze partie to chyba zaglosuje na PO. DLaczego? po to aby glosow mniej (chociazby o ten jeden - moj) dostala Samoobrona, LPR czy UPR. Dwie silne partie (max trzy) to podstawa, wtedy moze sie obejdzie bez idiotycznych koalicji dla utrzymania stolkow i jesli sie dogadaja - czego (co mnie dziwi) PIS najwyrazniej chce - moze byc tylko lepoiej.
Mimo calez zlej otoczki i atmosfery tych wyborow - jestem dobrej mysli, sama mysl ze mamy "zerwanie" parlamentu i wczesniejsze wybory moze spowodowac ze do urn pojdzie o wiele wiecej polakow a tego tak naprawde trzeba. BO PIS te wybory wygrywa z latwoscie dzieki swojemu zelaznemu "moherowemu" i wlasnie fanatycznemu elektoratowi.

Swoja droga fajna "reklamowka" wyborow leci w TV. DO czego to doszlo ze trzeba manipulowac (bo reklama jest wlasnie forma manipulacji) ludzmi zeby poszli wybrac swoja przyszlosc i tych ktorzy beda nimi rzadzic. Totalana apatia i bazsilnosc spoleczna.
Wielu Polakow ma zal ze bylismy tyle lat "pacholkami" (w cudzyslowi specjalnie) Rosji czy tam Niemiec a gdy sami (mniej wiecej) moga wybrac swoich przedstawicieli i swoja droge to nie korzystaja z tego prawa. To po co nam demokracja? Wrocmy do Komunizmu i bedzie ok... obserwujac codzienne, szare zycie polakow wydaje mi sie ze wielu by nawet sie nie przejelo.

Sorki moze pisze nie na temat ale to takie glupie przemyslenia w sobotni samotny (chory jestem) wieczor. hehe :-)


_________________
Obrazek


Posty: 8
Dołączył(a): 7.04.2006
Offline
PostNapisane: 13 paź 2007, 22:13 
Cytuj  
.


_________________
Have a safe and productive day.


Ostatnio edytowano 24 lis 2007, 09:42 przez Anathar, łącznie edytowano 8 razy
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 08:59 
Cytuj  
Logain Darkthorn napisał(a):
PiS i LiD juz rzadzily i nie zrobily nic ciekawego.


bzdura, to w takim razie PO też rządziło i kompletnie nic nie zrobiło


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 09:41 
Cytuj  
No na pewno jest lepsze niz LiD z przech...zajebistymi 100 konkretami ktore to sie w ogole dupy nie trzymaja, a maja na celu tylko i wylacznie gre pod biednych wyborcow. A i to na zasadzie zaglosujcie na nas a potem zapomnijcie, bo przeciez zrealizowac sie tego nie da. Pozatym, lepsze PO niz partia ktorej sztandarowy czlonek cierpi na 'rzadką chorobę z Filipin'


pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 10:39 
Cytuj  
http://www.elwira.org/
LiD jak Lider, E jak Elwira. Super hasło wyborcze prosto z Poznania. Obecnie jej plakat przyozdabia nasze mieszkanie :P

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2007, 10:42 
Cytuj  
Taka rzadka to wcale nie jest jeżeli rzeczywiscie ja ma .
Cytuj:
Chikungunya fever is a viral disease acquired by humans through the bite of infected mosquitoes. Chikungunya virus (CHIKV) was first identified in Tanzania in 1953, and has since been found in west, central and southern Africa and many areas of Asia. Chikungunya virus has caused many human epidemics in those areas since that time.
CHIKV infection can cause a severe illness, that most often includes symptoms such as fever, headache, fatigue, nausea, vomiting, muscle pain, rash, and joint pain. There is no vaccine or specific antiviral treatment for chikungunya fever available. The best way to avoid CHIKV infection is to prevent mosquito bites.

http://0-www.cdc.gov.mill1.sjlibrary.or ... ikungunya/

Prawda jest taka , że wszystkie partie ,które startują do parlamentu tak naprawdę nie mają żadnej wizji naprawy tego kraju, a jedynie myślą o tym ,żeby doczłapać się do koryta.Nam pozostaje zagłosować na tych ,którzy może coś tam zrobią(oby więcej na korzyść niż na niekorzyść) i jakos nas będą prezentować za granicą.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1185 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 60  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.