mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:47 
 
komóch

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 20:55 
 
A kto napisal ze ja mam zamiar gdzies wyjechac ? odnioslem sie do wypowiedzi o jakis wartosciach, ktore jak teraz patrze zostalo zedytowane i zmienia sens tamtego postu.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:06 
 
Hehe post zostal edytowany dokladnie 20:12 - a ty napisales swojego 20:22 - wiec nie zwalaj teraz na edycje...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:07 
 
roball napisał(a):
(...)Infantylna pizdo.

2 minuty zdrowego smiechu, dzieki. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:11 
 
roball napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Skoro ktos lubi byc popychadlem na obczyznie to ok... i to jest dopiero Sado-Macho... Ale tacy ludzie psuja opinie wszystkim polakom, tym ktorzy zostali i uczciwie zarabiaja u siebie tez... Niestety


Otoz misiu, chuj wiesz jak jest naprawde. Wyjechales i cie czarni ladowali w dupe za kase bo do niczego innego sie nie nadawales, teraz wrociles do kraju i psioczysz ze wyjazd za granice za lepsza przyszloscia jest fe? Coz, nie kazdy jest taka pizda zyciowa jak ty i niektorym za granica sie udaje :)

Studiuje sobie "Computer graphics, vision & games" na drugim roku, przygotowuje sie do zalozenia swojeg wlasnego malego biznesu, gdzie w polsce bym mial do tego warunki? Jak wszystko wypali zgodnie z planem to bede w stanie zarobic tyle ze po studiach bez problemu bedzie mnie stac na "latwy start" gdzies poza granicami polski, bo nie zakladam ze w UK zostane na zawsze, natomiast do polski wracac mi sie nie bardzo chce.

A teraz idz zapnij swoja BI zone, pozdrow czarnucha ktory wpada na DP (jesli nie potrafisz rozszyfrowac skrotu to uzyj google), pierdolnij cztery zdrowaski, zawies moher na wieszak i wypierdalaj. Jestes zerem intelektualnym co prezentujesz w kazdym swoim poscie na tym forum. Tak. Kazdym poscie. Infantylna pizdo.


Widzisz agresywny robaczku twoje wyzwiska mnie tyle ruszaja co babcia klozetowa na dworcu centralnym.

Swoim postem udowadniasz dalej swoja bezdenna glupote, dla twojej wiadomosci nigdy nie bylem za granica na robocie, bo poradzilem sobie tutaj i zarabiam nie najgorzej. Widzisz wiec to nie ja jestem zyciowym nieudacznikiem tylko ty - bo ja w przeciwienstwie do ciebie poradzilem sobie w tym jakze wg. ciebie zlym kraju...

A ty spierdoliles chuj wie gdzie - i stary masz chyba problem z murzynami, bo ciagle o nich wspominasz... Chyba jeden za gleboko ci wsadzil polmetrowa palke w dupe bo ci mozg uszkodzil :har:


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:12 
 
Nie wpadlo ci do glowy ze jak kliknalem opcje odpowiedz to moglem odejsc na chwilke od kompa i nie klikam z uporem maniaka F5 zeby sie upewnic ze nie przytrafi sie taka sytuacja jak teraz ?

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:15 
 
kkkk20 napisał(a):
(...)

Obrazek


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:15 
 
robal nie wiem czy sie orientujesz, ale z tego co widze to nie bardzo.
w polsce pomimo tego pierdolenia nie jest trudno zalozyc firme.
powiem wiecej jesli sie postarasz ciut dostaniesz od panstwa kase na rozpoczecie dzialalnosci.
anyway jesli ci dobrze za granica to siedz. tylko nie pierdol ze tam jest tak zajebiscie. bo jak rozbijesz kolanko to musisz isc i zaplacic ciezka kase za zalozenia plastra, ktory tutaj znajomy lekarz rodzicow zalozy ci za darmo.
bo jak ci sie rozjebie samochod do jedziesz do znajomego mechanika kumpla ktory ci naprawi go za polowe ceny.
bo jak nie masz kasy przy sobie a pojdziesz do sklepu to ci pani zosia w spozywczym da chleb na zeszyt.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:17 
 
Mendol sugerujesz, ze pozz Polska nie ma takich nieformalnych ukladow czy powiazan spolecznych i znajomy lekarz nie przylepi ci plastra za darmo? :)


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:19 
 
kkkk20 napisał(a):
futrol napisał(a):
nie tylko w polsce sa bi kobiety, we francji tez je maja


Tonacy brzytwy sie chwyta...


za granica takze jest i bog, nawet pare jego odmian

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:20 
 
sugeruje ze jak zyjesz w tym kraju lat 20 czy 30 to nawiazales wystarczajaco duzo znajomosci zeby ci bylo latwiej. i masz znajomego hydraulika, elektryka, mechanika, ginekologa, kardiologa, cokolwiek.
za granica wszystko zaczynasz od nowa, jestes sam i zaczynasz nowe zycie.
nie zawsze sie to oplaca.


Ostatnio edytowano 30 paź 2007, 21:24 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:22 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mendol sugerujesz, ze pozz Polska nie ma takich nieformalnych ukladow czy powiazan spolecznych i znajomy lekarz nie przylepi ci plastra za darmo? :)
Nie, on mówi ze takich układów tam nie masz. Oczywiście do czasu.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:23 
 
true.
jak zwykle najpierw pisze potem czytam ;-)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1913
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:24 
 
Mendol napisał(a):
sugeruje ze jak zyjesz w tym kraju lat 20 czy 30 to nawiazales wystarczajaco duzo znajomosci zeby ci bylo latwiej. i masz znajomego hydraulika, elektryka, mechanika, ginekologa, kardiologa, cokolwiek.
za granica wszystko zaczynasz od nowa, jestes sam i zaczynasz nowe zycie.
nie zawsze sie to oplaca.
sorry tor ale nie podejrzewalem cie o problemy ze zrozumieniem tego prostego tekstu ;-p


Ale i tak praktycznie to samo masz wyjezdzajac ze wsi/miasteczka do duzego miasta, wiec to akurat argument srednio mocny.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:28 
 
Wlasnie jak napisal minh, to jest kwestia dosc krotkiego czasu, zanim wytworzysz pewne powiazania. Jak wyjezdzasz do innego miasta na studia jestes w identycznej sytuacji. Ale przyznaje, ze nie zalapalem mysli. hehe Chyba zaczynam odruchowo bronic starszych demokracji, ale przewaga kulturowa i gospodarcza jest niestety przygniatajaca. :/
edit: zaczym czlowiek cos skleci to juz pojawi sie 5 postow o tym samym hehe


_________________
Χ Ξ Σ


Ostatnio edytowano 30 paź 2007, 21:33 przez Tor-Bled-Nam, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:29 
 
Do mnie tez jakos taka argumentacja nie trafia :) wystarczy ze zapytasz sasiada jakiego by ci fachowca mogl polecic (hydrualika, elektryka, itd...) jesli zalezy ci na kims kto zna sie na uslugach ktore swiadczy, bo ceny to i tak przewaznie czy dla znajomego czy dla obcego niewiele sie roznia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:31 
 
Zapominamy, ze nasi fachowcy sa w uk, wiec z pomoca nie powinno byc problemu. ;)


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:35 
 
no to good luck i zycze powodzenia ;-)
ja zostaje!
kurwa :-)

***

Posty: 835
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 21:39 
 
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Wlasnie jak napisal mihn,...

A co do pracowania za granicą to Angole/Francuzi/itd. sami są sobie winni. ;) Swego czasu grał ze mną anglik, którego wujek miał firmę budowlaną. I zatrudniał Polaków i Rumunów, bo Angoli po prostu nie było do pracy. Ale co najśmieszniejsze to Rumuni byli w miarę otwarci kontakt, a Polacy trzymali się w swojej grupie.
Ja, na przykład, po prostu nie chciałbym wylądować za granicą razem z Polakami, pewnie zrażony wieloma przykładami jak to nasi Kochani rodacy sprzedają się dla dolara.


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 30 paź 2007, 22:01 
 
kkkk20 napisał(a):
Zal to mi takich ludzi jak ty... Radze sobie i to jest najwazniejsze, nie ucieklem jak bylo ciezko...


nikt nigdzie nigdy nie uciekał, od jakiegoś czasu zawitała do nas wolność i swoboda. Inne nacje podróżują od wieków, my mamy taką sposobność od lat ~2. Więc korzystajmy, zamiast brak odwagi zasłaniać jakimś patriotyzmem lokalnym i robić z siebie elo-gościa tylko dlatego, że całe życie planujemy spędzić w jakiejś Koziej Wólce..

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 136 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.