mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 20:42 
Cytuj  
Tak, jestem uprzedzony do Ciebie po jednym z tematów w których na siebie wjechaliśmy. Uznałem już wtedy, że nie mam z Tobą tematów i nie będę ich miał. Zresztą, zauważ że nie tylko ja tak uważam...

Anyway, w temacie się wypowiedziałem nie wiem czy zauważyłeś, więc temat jest jak dla mnie zakończony i powinien być dawno temau zamknięty. Jeżeli nie czytałeś, pozwól że wkleje:

Sobtainer napisał(a):
O_o kaka jaki zajebisty temat założyłeś, znowu nie mamy co robić? mmm?

Anyway, śmierć jest ode mnie tak daleka [mam 25 lat], że byłbym debilem skończonym żeby o niej myśleć [biologicznej oczywiście].

Jeżeli chodzi o wypadkową śmierć, to trzeba byś skończonym idiotą dzisiaj żeby myśleć czy przeżyje do końca tego roku czy też mi się coś stanie. Dlatego temat jest moim zdaniem jebnięty, zwłaszcza, że 98% ludzi na tym forum jest w przedziale wiekowym 19-30 [strzelam].

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:15 
Cytuj  
Debilne bo w zasadzie zeby odpowiadac prawidlowo w tym temacie trzeba by odpowiadac 'tak' lub 'nie'.
Durnowaty topic do nabijania postow i tyle.
Nie wniosl kompletnie nic, a wydawaloby sie ze skoro zakladasz nowy topic to warto byloby sie czyms podzielic albo zaoferowac reszcie forum.

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 lis 2007, 21:19 
Cytuj  
Mysle jedynie o smierci ludzi ktorzy mnie wkurzaja bo a nuż sie spełni!

Nie jedzcie kaki za to ze napisal temat ktory za wiele nie wnosi... wystarczy popatrzyc na inne tematy, ww cizburgery czy inne widoki przez okno... nie jest pierwszym i ostatnim ktory zalozyl temat nie poruszajacy waznych zagadnien egzystencjonalnych...

A tekst o mrowkach mnie rozwalil ;]


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki


Ostatnio edytowano 18 lis 2007, 00:42 przez niebezimienny, łącznie edytowano 1 raz
****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 00:33 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
kaka idź zrób kupę.


kaka demona

***

Posty: 522
Dołączył(a): 28.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 11:42 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
O_o kaka jaki zajebisty temat założyłeś, znowu nie mamy co robić? mmm?

Anyway, śmierć jest ode mnie tak daleka [mam 25 lat], że byłbym debilem skończonym żeby o niej myśleć [biologicznej oczywiście].

Jeżeli chodzi o wypadkową śmierć, to trzeba byś skończonym idiotą dzisiaj żeby myśleć czy przeżyje do końca tego roku czy też mi się coś stanie. Dlatego temat jest moim zdaniem jebnięty, zwłaszcza, że 98% ludzi na tym forum jest w przedziale wiekowym 19-30 [strzelam].


jak tak czytam te posty to mam wrażenie że 98% ludzi na tym forum jest w wieku 11-16 lat

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 12:06 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Robi sie bo nawet nie mozna sobie podyskutowac na zaden temat, bo zaraz znajdzie sie jeden inteligent z drugim ktory to zepsuje... Taunis ty durniu szkoda slow na dzieciaka...


żryj mi z dupy frustracie.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 20:24 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
Robi sie bo nawet nie mozna sobie podyskutowac na zaden temat, bo zaraz znajdzie sie jeden inteligent z drugim ktory to zepsuje... Taunis ty durniu szkoda slow na dzieciaka...


żryj mi z dupy frustracie.


chcialbys dzieciaczku... rozmawia sie na kazdy temat, dla ciebie nic on nie wnosi ale dla drugiego jest ciekawym do pogadania.

Nigdy temat nie bedzie ciekawy dla 100% forum, a im trudniejsze zagadnienie tym mnie osobom sie bedzie podobal ze wzgledu na wiek urzytkownikow tego forum. (czyt. taunis - gora dyszke mu daje ;/ )

J asie nie frustruje szkoda mi ciebie, jestes zalosny i poziomem intelektualnym jestes na poziomie srednio rozwinietego orangutana... a wiec mnie nie frustrujesz... bardzie martwie sie ze tacy ludzie jak ty zyja na tym swiecie :har:

@bloob - jak na pytanie chcesz odpowiedziec tak lub nie... Pytalem w pierwszym poscie czy boicie sie smierci, co myslicie ze jest pozniej... na pytania jednym slowem sie nie da... no chyba ze jest sie taunisem, czy jak mu tam.


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 lis 2007, 20:59 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
(...)


uniosłem się trochę. przepraszam. tekst o żarciu z dupy był nie na miejscu.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 00:35 
Cytuj  
Chcialem zapalic swieczka dla kknumer, ale sam sie zapalil.

To odemnie tylko swiatelko zeby sie za ciebie modlic [`].


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 00:38 
Cytuj  
Znowu malo co z krzesla nie spadlem czytajac twoje posty robal.. :D

Ale co prawda to prawda, kkk znajde Ci dziesiatki albo setki postow, w ktorych ludzie obrzucaja Cie miesem, moze warto pomyslec dlaczego tak jest? albo jezeli jest to niewykonalne w twoim przypadku to pozwole sobie zacytowac kolege ''znajdz sobie jakies forum i wypierdalaj''

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 01:27 
Cytuj  
Znalazl i wypierdolil tutaj.
Przyjmijmy go z otwartymi rekoma!
NOT!

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 02:50 
Cytuj  
pft, tylko kilkaset postow z flejmami ? to jako dzieciak mialem wiecej....

edit: jeszcze 9 i ding :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 12:14 
Cytuj  
kaka20 - nie słuchaj roballa! zostań z nami. polubiłem cię chłopaku. jesteś takim wdzięcznym obiektem flejmu :*

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:35 
Cytuj  
rofl a kto by sluchal robala?? Anyway, juz mowile dzieciaczku ze ty nie bedziesz mi mowil gdzie mam pisac, bo jestes nikim... Nawet jakbym dyskutowal z dwoma osobami na TYM forum to tobie nic do tego...

A wypierdalac to mozesz glowa w sciane bo cos cie cenko idzie obrazanie mnie...

A i nie nazywam 90% forum dzieciakami tylko niektorych - co zreszta jest zgodne z prawda...

A swiadectwo wystawiasz sobie sam robalu... Dlatego moge nazwac cie dzieckiem... Bo do niektorych tematow do dyskusji po prostu niedorosles...

A i staraj sie dalej w obrazaniu mnie... Im bardziej sie starasz tym mam wiekszy ubaw z ciebie, jak piana z pyska ci cieknie... a wiec...

show must go on...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:41 
Cytuj  
@kkkk20 - mam prosbe - wielka i bez zlosliwosci. Bez wzgledu na to co piszesz - popracuj nad ortografia. Nie bede Ci mowil, jak to sie ma do Twojego "Bog, Honor, Ojczyzna", ale po prostu piszac koslawe posty tracisz na wiarygodnosci (o ile jeszcze mozesz).

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:46 
Cytuj  
Coz... Jezeli jest blad to sporadyczny albo literowka... Ale oczywiscie jak nie ma sie do czego przyczepic to i tak mozna...

A literowki to nie bledy ort. tylko po prostu chcem szybko napisac posta i gdzies palec ucieknie czasem...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 13:57 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Coz... Jezeli jest blad to sporadyczny albo literowka... Ale oczywiscie jak nie ma sie do czego przyczepic to i tak mozna...

A literowki to nie bledy ort. tylko po prostu chcem szybko napisac posta i gdzies palec ucieknie czasem...


Zrobic Ci znowu przeglad przez bledy ? :) Nie chce mi sie - podpowiem Ci.
I tak jak napisalem - chodzi o ogolny odbior postow - mozesz pisac bardzo madrze ale jeden czy dwoch takich np. "urzytkownikow" calkowicie rozpieprza odbior.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:09 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
chcem


Ej dobra literowki literowkami ale z tym "chcem" to juz ewidentna przesada mam nieodparte wrazenie, ze jest to juz kolejny twoj post gdzie wlasnie tej formy uzywasz.

I ubiegajac fakty nie sadze, ze jest to twoje zamierzone dzialanie majace w sposob karykturalny przypominac nam o slowotworstwie naszego ex prezydenta

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:13 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
I ubiegajac fakty nie sadze, ze jest to twoje zamierzone dzialanie majace w sposob karykturalny przypominac nam o slowotworstwie naszego ex prezydenta

;/
-1 za pseudointeligentne posty;o

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 19 lis 2007, 14:18 
Cytuj  
Moze pojdziesz krok do przodu i podpiszesz
''Bog Honor Ojczyzna... Wesela''

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.