mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 08:33 
Cytuj  
e-kolegą mówisz? o kurwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 08:34 
Cytuj  
kace twenti nie staje, za stary już jest i musi topikami nadrabiać.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 08:59 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
kace twenti nie staje, za stary już jest i musi topikami nadrabiać.


skad wiesz?? to ty mi ciagales ostatnio w toalecie??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 09:27 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
kace twenti nie staje, za stary już jest i musi topikami nadrabiać.


skad wiesz?? to ty mi ciagales ostatnio w toalecie??


Oj nerwy koledze puscily... Sob, trafiles w czuly punkt :P

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 09:44 
Cytuj  
Oj a ty znowu postawiles bledna diagnoze... Po prostu zastanawiam sie skad on moze wiedziec o takich rzeczach...

Wiec musial jakos sprawdzic :D ??


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 09:45 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Razem z dyslektykami, jąkałami i garbatymi !


ale dlaczego?

THIS IS SPARTA!


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 10:16 
Cytuj  
cholera to tutaj wszystkie trolle forumowe nabijają posty, jak tam wasze epeeny :)


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 10:20 
Cytuj  
Troll =/= spamer. Trollowac trzeba umiec.


Posty: 48
Dołączył(a): 24.08.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 10:25 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
Getout napisał(a):
Taunis napisał(a):
to jawne zaprzeczenie konstytucyjnej zasady równości.

eh ksenofobie ty
zaprzeczeniem byłoby nazwać Cie człowiekiem rozumnym :-?

Taunis napisał(a):
dlaczego twoim zdaniem kaleka jest lepszym pracownikiem

a czemu nie?


ad 1. nie istnieje coś takiego jak równość wobec prawa kaleki i człowieka zdrowego. kaleka jest faworyzowany, chociażby dlatego że dostaje w/w rentę, koszt zatrudnienia kaleki jest mniejszy itd.


Dawaj upierdole ci nóżki,albo rączki,rente zabiore (bo przecież jesteś faworyzowany),zmienię prawo pracy tak aby nie było żadnych ulg,ciekaw jestem ile przeżyjesz bez pomocy rodziny/znajomych?,tak bardzo cie boli to że kaleka dostaje 800zł miesięcznie,a pracodawca ma ulgi?,co z tego ze ma przejebane do końca życia z powodu kalectwa jeszcze mu prace zabierz.Masz 10 razy łatwiej jeśli chodzi o znależenie pracy i robienie kariery ale nie trzeba jeszcze kalekom dojebać bo maja za kolorowo.Bij kaleke bo jest zły i ci prace podpierdoli.

P.s Skończyłem liceum i jestem na Studiach Politologicznych,ale tobie tego nie wróże bo wydajesz mi sie być zwykłym debilem.


_________________
Sob kocha konie :( .

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 10:44 
Cytuj  
To ja sobie posta nabije ok ?


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 10:49 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Taunis napisał(a):
dlaczego twoim zdaniem kaleka jest lepszym pracownikiem.

Gluchy zegarmistrz nie rozpierdoli mozolnie skladanego od szesciu godzin zegarka dlatego, ze ktos mu trabnie w ucho ;]


10/10

MagPS napisał(a):
PS2. Co do jednego Taunis ma rację komuniści powinni dostać bilet w jedną stronę.


Mam prosbe - jedz z nimi i przypilnuj zeby nie wrocili :)
Ale zeby nie bylo - co pozwala Ci na wyglaszanie tak autorytatywnych opinii na temat komunistow ? :)

kkkk20 napisał(a):
Sobtainer napisał(a):
kace twenti nie staje, za stary już jest i musi topikami nadrabiać.

skad wiesz?? to ty mi ciagales ostatnio w toalecie??


No panowie ... idziecie powoli w kierunku rynsztoka.

Generalnie mysle, ze nastepny step to "Twojej starej nie staje" ale czy to nie zbyt wielkie uproszczenie ?

rozni tworcy napisał(a):
caly flame na temat niepelnosprawnych


Daleki jestem od tego, zeby ograniczac ludziom niepelnosprawnym prawo do pracy. Ale nie przesadzajmy z polityczna poprawnoscia - prosze Was. Reklama spoleczna o ktorej mowicie jest po prostu kretynska i przeczy samej sobie - niby z jednej strony nie musisz nas rozumiec, a z drugiej strony pokazuje jak wielkie moga byc klopoty komunikacyjne z osobami np. gluchoniemymi. Ciezko zeby osoba gluchoniema odpowiadala np. za komunikacje w firmie, kiedy polowe spraw zalatwia sie przez telefon. Facet na wozku, bedzie raczej kiepskim kurierem rowerowym, a niewidomy raczej nie bedzie dobry korektorem w gazecie. Rowne szanse - tak, ale nie przesadzajmy i nie popadajmy w paranoje.

PS. Zaczalem 13 strone ! Czy to moze byc pechowe ? :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 11:04 
Cytuj  
A ty qra co takiś pozytywnie wychowany co?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 11:13 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
A ty qra co takiś pozytywnie wychowany co?


Jest rano, jestem w pracy od dwoch godzin i jeszcze mam co robic. Potem sie juz bede nudzil ... poczekaj chwile ;)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 11:50 
Cytuj  
Akurat tak sie sklada, ze statystki dotyczace zatrudnienia osob niepelnosprawnych mowia same za siebie i takie pierdolenie o rownych szansach i sprzeczonsci kampanii na rzecz niepelnosprawnych z rownym traktowaniem to jedne wielkie zaklamane gowno.

Prawda jest taka, ze osoby niepelnosprawne sa bardzo zadko zatrudniane. Oczywiscie mowimy tu o prawdziwych niepelnosprawnych, a nie o takich ktorzy sobie zalatwili grupe, zeby siedziec na rencie i dorabiac, albo bo ich firma wyslala na "badania" zeby utrzymac status zakladu pracy chronionej.

Niezatrudnianie osob niepelnosarawnych ma bardzo powazne konsekwencje zarowno dla samych niepelnosprawnych jak i dla calego spoleczenstwa. Wystarczy wymienic problemy zwiazane z:
1. wykluczeniem spolecznym,
2. koniecznoscia subsydiowania osob niepelnosprawnych, ktore nie moga sie utrzymac
3. ogolnie pojeta produktywnoscia spoleczenstwa i aktywnoscia zawodowa

Z punktu widzenia panstwa zatrudnienie niepelnosprawnych niesie za soba plusy, ktore sa wiecej warte niz koszty zwiazane z ulgami jakie niepelnosprawni otrzymuja. Tyle tylko ze aby to zrozumiec trzeba wyjsc poza pierdoly i troche sie wglebic w tematyke spoleczno-ekonomiczna a nie tylko trzaskac frazesy o rownym traktowaniu. Bo pomimo tego ze niepelnosprawni maja ulgi to nie sa traktowani na rowni z pelnosprawnymi. Tak samo jak ciagle kobiety sa gorzej traktowane niz mezszczyzni. I to jest fakt. A jak komus to przeszkadza to niech sobie wbije gwozdz w ucho, albo utnie reke. Bedzie mial bonusy i zobaczy jak fajnie i latwo maja niepelnosprawni.

Ps. A tobie Taunis zycze zebys sie kiedys przekonal na wlasnej skorze jak to jest. Wtedy zoabczysz ile warte sa te twoje pierdoly, ktore opowiadasz z takim zaangazowaniem.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 12:07 
Cytuj  
Kromer - bo Ci zylka peknie.

Nikt nie mowi, zeby wykluczac niepelnosprawnych - ale trzeba ich zatrudniac z glowa. Bo zatrudnienie ich na nieodpowiednim stanowisku doprowadzi albo do konfliktu, albo do zwiekszenia poczucia wykluczenia spolecznego u niepelnosprawnego.

A sek w tym, ze Ci najbardziej politycznie poprawni chcieliby zatrudniac ludzi na wozkach na kurierow rowerowych - bo maja byc rowne szanse.

BTW - w 100% sprawiedliwie nigdy nie bedzie - live with it.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:02 
Cytuj  
Alley napisał(a):
Dawaj upierdole ci nóżki,albo rączki(...)


mocny argument. taki akademicki. gdzie studiujesz?

KromeR napisał(a):
(...)Niezatrudnianie osob niepelnosarawnych ma bardzo powazne konsekwencje zarowno dla samych niepelnosprawnych jak i dla calego spoleczenstwa. Wystarczy wymienic problemy zwiazane z:
1. wykluczeniem spolecznym,
2. koniecznoscia subsydiowania osob niepelnosprawnych, ktore nie moga sie utrzymac
3. ogolnie pojeta produktywnoscia spoleczenstwa i aktywnoscia zawodowa(...)


ad 1. tzw. "wykluczenie społeczne" to typowo lewacki frazes. można dowieść bowiem, że każdy nieudacznik życiowy, jest z jakiegoś powodu wykluczony społecznie.

ad 2. rozumiem, że kategoria "konieczności" jest już jasno zdefiniowana przez ciebie i tobie podobnych misjonarzy sprawiedliwości społecznej. wyobraź sobie, że są ludzie którzy nie odczuwają konieczności pomocy kalekom. cieszysz się, że państwo ich do tego zmusza? nie odpowiadaj.

ad 3. bzdura. każda ingerencja w rynek i zachwianie jego równowagi wiąże się bezpośrednio lub pośrednio z obniżeniem efektywności jego funkcjonowania. oczywiście możesz być keynesistą i twierdzić zupełnie coś odwrotnego, ale wtedy dyskusja na płaszczyźnie ekonomii możemy sobie odpuścić.

Cytuj:
Ps. A tobie Taunis zycze zebys sie kiedys przekonal na wlasnej skorze jak to jest. Wtedy zoabczysz ile warte sa te twoje pierdoly, ktore opowiadasz z takim zaangazowaniem.


argument równie nie do zbicia, jak ten który zacytowałem jako pierwszy. ja tobie życzę, żeby cię chłopaki z NOPu, jak przykładnego lewaka, powiesili na jakiejś gałęzi, bądź latarni. podyskutujemy?

Cytuj:
mezszczyzni


nie mogłem się powstrzymać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:11 
Cytuj  
Lepiej dajcie juz spokoj tym inwalidom i przypierdolcie sie do rolnikow i KRUS'u albo do kretynow z polskiego radia ktorzy placza ze bez abonamentu to nie bedzie komu tworzyc sluchowisk, albo nikt nie bedzie sluchal muzyki powaznej.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:15 
Cytuj  
Dracos napisał(a):
Lepiej dajcie juz spokoj tym inwalidom i przypierdolcie sie do rolnikow i KRUS'u albo do kretynow z polskiego radia ktorzy placza ze bez abonamentu to nie bedzie komu tworzyc sluchowisk, albo nikt nie bedzie sluchal muzyki powaznej.


można "przypierdolić się" i do nich. zasada jest ta sama, a przecież chodzi o zasadę... swoją drogą rolnicy też są "wykluczeni społecznie".

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:32 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
.. Tak samo jak ciagle kobiety sa gorzej traktowane niz mezszczyzni. I to jest fakt. A jak komus to przeszkadza to niech sobie wbije gwozdz w ucho, albo utnie reke. Bedzie mial bonusy i zobaczy jak fajnie i latwo maja niepelnosprawni.



i>u ;P


rownosc nie istnieje, nigdy nie bedzie istniec :P

przykre ze kalecy fizyczni sa bardziej promowani niz kalecy psychiczni ;/


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

****

Posty: 1391
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 20 lis 2007, 13:37 
Cytuj  
Ale co Ci przyjdzie z promowania ludzi typu Taunis ; o ?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 300 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.