mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 01:31 
Cytuj  
CouRage to chyba raczej czyis niudany alter-ego-troll-kompleks.

Jego jedyna "aktywnosc" na forum to Flames i Pogawedki.

Jego wypowiedzi to pieprzenie o niczym, z ktorego za wszelka cene chce zbudowac "cos". Grats.

@Aldatha: nie jestem psem zeby machac ogonem na suczki ;)

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 02:48 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Tak w ogóle to dzisiaj znowu widziałem twojego ojca jak razem ze swoim indiańskim zespołem występował pod wejściem do metra.

Epic


_________________
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 03:35 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Widzisz Taunis, jedna z rzeczy którymi się różnimy to fakt, że w andrzejkową noc ja piję, tańczę, podrywam dziewczyny i uprawiam seks, a ty siedzisz jak ten frajer przed monitorem i odświeżasz forum by odpisać mi o dziesiątej w nocy.


Patrzac na godzine twojego posta, to predzej chuja ciagniesz niz imprezujesz.

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 03:38 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
CouRage napisał(a):
Widzisz Taunis, jedna z rzeczy którymi się różnimy to fakt, że w andrzejkową noc ja piję, tańczę, podrywam dziewczyny i uprawiam seks, a ty siedzisz jak ten frajer przed monitorem i odświeżasz forum by odpisać mi o dziesiątej w nocy.


Patrzac na godzine twojego posta, to predzej chuja ciagniesz niz imprezujesz.


chcialem w swoim poscie objechac kałrejga za ogolny debilizm i hipokryzje, ale pieszczoch mnie wyprzedzil.

totaly owned hahaha.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 07:18 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Widzisz Taunis, jedna z rzeczy którymi się różnimy to fakt, że w andrzejkową noc ja piję, tańczę, podrywam dziewczyny i uprawiam seks, a ty siedzisz jak ten frajer przed monitorem i odświeżasz forum by odpisać mi o dziesiątej w nocy. No i oczywiście jesteś idiotą o małym IQ, to też nas odróżnia.

Tak w ogóle to dzisiaj znowu widziałem twojego ojca jak razem ze swoim indiańskim zespołem występował pod wejściem do metra.

No i jedyną rzeczą którą możesz rozkazać to swoim rodzicom, aby stworzyli razem z tobą oralny trójkąt zamknięty (ty robisz gałę ojcu, matka robi gałę tobie, a ojciec matce liże patelenkę).


dobranoc frajerze.

*

Posty: 87
Dołączył(a): 11.03.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 09:15 
Cytuj  
CouRage to pewnie zwykły pryszczaty dzieciak co pewnie texty bierze z bluzgatora, a sam ma kompleksy i chce się dowartościować obrażając innych. Nie będę mówił o jego matce bo to totalne hamstwo, mimo że temat jest o murzynach, arabach i innych obleśniuchach.
Ogólnie spieprzaj na fotke dawać Dy$i3.


_________________
=_=
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 10:56 
Cytuj  
Odnosnie religii - imho wszelkie przestepstwa na tle religijnym powinny miec bonusowa kare +3 lata w specjalnym osrodku ;)

w dupie mam czy w imieniu allaha, chrystusa, rydzyka czy krolowej ;P

taunis: wlasciwie masz racje z tymi klatkami i deportacja, ale niepowinnismy sie ograniczac do arabow, wyjebac wszystkie mohery, dresow, zlodziejow, mordercow, politykow i pracownikow zus...

nastepnie odfiltrowac reszte odpadow, np takich jak ty co sa na nizszym poziomie ewolucji i ich tez wyjebac. Wtedy nasza rasa bedzie czysta i wspaniala :>


aa katolikow i caly kosciol tez nalezy deportowac, za dlugo nas wykorzystywali ;P


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 12:02 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
CouRage napisał(a):
Widzisz Taunis, jedna z rzeczy którymi się różnimy to fakt, że w andrzejkową noc ja piję, tańczę, podrywam dziewczyny i uprawiam seks, a ty siedzisz jak ten frajer przed monitorem i odświeżasz forum by odpisać mi o dziesiątej w nocy.


Patrzac na godzine twojego posta, to predzej chuja ciagniesz niz imprezujesz.


!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 12:40 
Cytuj  
Skrzydlaty napisał(a):
Ale czytam z chęcią dalej!


I o to mi chodzi, o nic więcej, tylko żeby się dowartościować i powiększyć swojego e-peen'a. Przecież powtarzałem to wam tyle razy, że powinniście już zapamiętać, a nie pisać o tym n'ty raz, jak byście amerykę odkryli.

Panpol napisał(a):
Nie będę mówił o jego matce bo to totalne hamstwo, mimo że temat jest o murzynach, arabach i innych obleśniuchach.


Dlatego nie róbcie mi offtopic'u.

Pieszczoch napisał(a):
Patrzac na godzine twojego posta, to predzej chuja ciagniesz niz imprezujesz.


No i nasz homoseksualny Don Juan nie wytrzymał i przyszedł ? Już zakończyłem ten temat. No i ja pisałem w sobotę w nocy, tyle.

Ogar, weak. \:

Taunis, znudziłeś mi się jako piesek, bo się nie starasz.

Oyci3C, gratuluję dojrzałości, że taki fajny gość jak ty, żonaty, imprezujący, mający czas na mmorpg'i irytuje się tym co napiszę ja i odpisuje rzeczy w stylu: "A Ty idz obejrzyj swojego malego czy nie przypomina kalafiora oraz obejrzyj pyszczek czy nie masz opryszczki - po jakze bujnej nocy alfonsa z dziwkami." oraz stwierdza fakty, które już są potwierdzone przeze mnie prawie na początku mojej aktywności. Raz jeszcze gratuluję dojrzałości, jednak nie zachowujesz się tak, jakbyś już ją osiągnął.

Jak na pewno pamiętacie to ja stworzyłem się w momencie, kiedy postanowiłem położyć kres złemu traktowaniu nowych osób na tym forum, przez tak zwaną "elitę" które myślała, że złota gwiazdka jest elementem boskości. Później mój szał dosięgnął wszystkich, bo zauważyłem, że w ten sposób zwiększam tutaj średnie IQ, co jest mi na rękę jak używam mojego main konta.

Aldatha, widzę, że mój tekst skierowany do Taunis'a ruszył bardziej ciebie niż jego. Spokojnie i wyluzuj trochę, nikt cię nie flame'uje (jak na razie ;)). Powiedzmy, że w rzeczywistości (czyli prawdziwy ja, a nie wykreowany przeze mnie trade/Rage/CouRage) bym się z tobą zgodził.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 2 gru 2007, 12:56 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 12:47 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
postanowiłem położyć kres złemu traktowaniu nowych osób na tym forum, przez tak zwaną "elitę" które myślała, że złota gwiazdka jest elementem boskości.


LOL :) Ja pierdziele, to Beast nie jest elita tego forum bo nie ma zlotej gwiazdki ????
Zlota gwiazdke ma plebs tego forum, czyli same trolle i spamerzy.. :)

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 12:50 
Cytuj  
Lil napisał(a):
LOL :) Ja pierdziele, to Beast nie jest elita tego forum bo nie ma zlotej gwiazdki ????
Zlota gwiazdke ma plebs tego forum, czyli same trolle i spamerzy.. :)


Wiem i dlatego słowo "elita" wziąłem w cudzysłów.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 13:01 
Cytuj  
To jak znajdziesz swojego grala, to zadzwon. Wysle ci pocztowke.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 13:51 
Cytuj  
Zlota gwiazdke ma plebs tego forum, czyli same trolle i spamerzy..


profile.php?mode=viewprofile&u=2260


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 15:28 
Cytuj  
macie kompleksy jezeli dzielicie osoby zaleznie od ilosci gwiazdek..

moze zapominacie ale te forum istnieje wiele lat, sam jeszcze tutaj trollowalem jako gowniaz... na dlugo przed wow-kidzami, dzieciakami z darmowe czy emulatorow, na dlugo przed neostrada itp ;p

a sa i tacy co dluzej siedza...


spytam z ciekawosci,
trade rage/trade czy inny pokemonie.. ile masz lat ?


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 15:32 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
macie kompleksy jezeli dzielicie osoby zaleznie od ilosci gwiazdek..

moze zapominacie ale te forum istnieje wiele lat, sam jeszcze tutaj trollowalem jako gowniaz... na dlugo przed wow-kidzami, dzieciakami z darmowe czy emulatorow, na dlugo przed neostrada itp ;p

a sa i tacy co dluzej siedza...


spytam z ciekawosci,
trade rage/trade czy inny pokemonie.. ile masz lat ?


Dalej troll'ujesz, ale już nie jako gówniarz.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 15:43 
Cytuj  
Widzisz, ja nawet jak pierdolne cos bezsensu pod wplywem lekow to i tak bedzie to mialo wiecej stylu niz twoje zalosne proby zwrocenia na siebie uwage ;P


Swoja droga bawi mnie ze uzywasz tych samych argumentow co 5 lat temu uzywaly dzieci grajace w uo na emulatorach i placzace ze ich sie przegania z forum (uo ogolne) ;)


rozumiem ze chcesz sie pozbyc swoich frustracji na caly swiat, dowartosciowac swoje ego etc.

jednak moze czas bys zauwazyl ze zaczynasz miec urojenia.. jeszcze troche i skonczysz jak taunis albo mareczek


p.s. ide spac, jak kazdy grzeczny troll chodze spac przed 20 ;)


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 16:23 
Cytuj  
Ashton napisał(a):
Widzisz, ja nawet jak pierdolne cos bezsensu pod wplywem lekow to i tak bedzie to mialo wiecej stylu niz twoje zalosne proby zwrocenia na siebie uwage ;P


Tak to jest, że pod wpływem leków psychotropowych mówisz bes sensu, ale mogę powiedzieć z czystym sumieniem, że *twoje* próby zwrócenia na siebie uwagi są dużo słabsze od moich, a czy mają więcej stylu, to są już twoje i to raczej nieprawdziwie spostrzeżenia.


Ashton napisał(a):
Swoja droga bawi mnie ze uzywasz tych samych argumentow co 5 lat temu uzywaly dzieci grajace w uo na emulatorach i placzace ze ich sie przegania z forum (uo ogolne) ;)


To masz ubaw, a ja mam go jak ty mi odpisujesz bo zauważyłeś, że dużo osób to czyta i możesz pokazać jaki jesteś zajebisty i jak długo już spam'ujesz to forum. Pamiętaj jednak, że ten dział to show jednej osoby, mnie.

Ashton napisał(a):
rozumiem ze chcesz sie pozbyc swoich frustracji na caly swiat, dowartosciowac swoje ego etc.


Patrz trochę wyżej.

Ashton napisał(a):
jednak moze czas bys zauwazyl ze zaczynasz miec urojenia.. jeszcze troche i skonczysz jak taunis albo mareczek


Ty też masz urojenia. Myślisz, że jesteś szanowanym członkiem tego community.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 16:53 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Pamiętaj jednak, że ten dział to show jednej osoby, mnie...Ty też masz urojenia. Myślisz, że jesteś szanowanym członkiem tego community.


Pogrążaj się dalej alcie :>


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:06 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Pogrążaj się dalej alcie :>


Nie napisałem nigdzie, że uważam się za szanowanego członka tego community, powiem więcej, nie napisałem nawet, że uważam się za członka tego community. Więc nie kombinuj bo i tak nie uda ci się mnie pokonać w tej walce.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:22 
Cytuj  
Lil napisał(a):
Zlota gwiazdke ma plebs tego forum, czyli same trolle i spamerzy.. :)


nie prawda!
ty nie masz zlotej gwiazdki...


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.