mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 17:44 
Cytuj  
Ogar napisał(a):
Lil napisał(a):
Zlota gwiazdke ma plebs tego forum, czyli same trolle i spamerzy.. :)


nie prawda!
ty nie masz zlotej gwiazdki...


Przeca on ma chyba ze 3, a na pewno 2

/shrug


_________________
O.o

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 19:40 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Jak na pewno pamiętacie to ja stworzyłem się w momencie, kiedy postanowiłem położyć kres złemu traktowaniu nowych osób na tym forum, przez tak zwaną "elitę" które myślała, że złota gwiazdka jest elementem boskości. Później mój szał dosięgnął wszystkich, bo zauważyłem, że w ten sposób zwiększam tutaj średnie IQ, co jest mi na rękę jak używam mojego main konta.

Poczulem sie osobiscie dotkniety jako posiadacz tejze (czujacy sie jednak bardziej trollem i spamerem niz 'elita'), totez wyzywam cie.
Zacytuj post, w ktorym zle traktuje kogos nowego na forum.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:20 
Cytuj  
roball napisał(a):
Cytuj:
Forum: Flames Wysłany: 13 Wrz 2004 17:48 Temat: Pier***le Was

JESTEŚCIE POJEBANI I TOTALNIE NIEDOJEBANI


[*] :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:23 
Cytuj  
roball napisał(a):
To Zych powiedzial. Nie wiem jaki byl kontekst ale to nie wazne :c


jakoś nie jestem zszokowany~~


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:24 
Cytuj  
Przyjmuję wyzwanie. Masz.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***

Posty: 935
Dołączył(a): 26.04.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:37 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Zacytuj post, w ktorym zle traktuje kogos nowego na forum.


dlugo nie trzeba bylo szukac :)

anebriel - NA JAKIS SERVIE GRACIE BO JEST CHERION HYPERION I PROMETHEUS
Zychoo - Caps Lock Ci sie zacial synku.
anebriel - TAK TATO CAPSIK MI SIE ZACIAL !!
Zychoo - Pierwsze ostrzezenie.

viewtopic.php?p=128497&highlight=#128497

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:41 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Uspokuj sie troszke dobrze? Cisnienie Ci skoczy


Zychoo napisał(a):
A ja bym polaczyl oba pomysly. Moznaby oceniac userow poprzez dodanie mu 1 punkt za ciekawa wypowiedz, po zdobyciu jakiejstam ilosci punktow dostawaloby sie kolejne gwiazdki (ktore zastapilyby obecny system gwiazdek) - dzieki temu dostawaliby je Ci, ktorzy pisza sensowne posty, a nie wala w przycisk "Odpowiedz" na slepo. Nie wprowadzalbym mozliwosci negatywnego oceniania, ale uprawnione osoby moglyby zabierac punkty w ramach reprymendy za okreslone przewinienia.


Zychoo napisał(a):
Zeby miec wiecej gwiazdek.


Zychoo napisał(a):
Niestety, kolega Cwaniakoz nie rokuje dobrze na przyszlosc. Jesli 19 lat to za malo do korzystania z forum to zapraszam po osiagnieciu pelnej dojrzalosci emocjonalnej.


Zychoo napisał(a):
A ja glupi myslalem, ze urosniesz i zmadrzejesz.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 2 gru 2007, 20:59 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 20:58 
Cytuj  
Milo mi, ze takie tuzy rzucily sie na poszukiwanie moich przewin. Niestety, nie przyznaje sie do winy, bo wiekszosc przykladow to to praca moderatora, takie same wypowiedzi mozna znalezc w odniesieniu do starych uzytkownikow forum, ktorzy lamia regulamin dzialu forum ktory moderuje.
Szczegolnie rzeczony przez Rage'a cwaniakozz, ktory mial juz ladne kilkaset postow jak mu to pisalem.

A to nie wiem jak sie ma do szykanowania nowicjuszy:
CouRage napisał(a):
Zychoo napisał(a):
A ja bym polaczyl oba pomysly. Moznaby oceniac userow poprzez dodanie mu 1 punkt za ciekawa wypowiedz, po zdobyciu jakiejstam ilosci punktow dostawaloby sie kolejne gwiazdki (ktore zastapilyby obecny system gwiazdek) - dzieki temu dostawaliby je Ci, ktorzy pisza sensowne posty, a nie wala w przycisk "Odpowiedz" na slepo. Nie wprowadzalbym mozliwosci negatywnego oceniania, ale uprawnione osoby moglyby zabierac punkty w ramach reprymendy za okreslone przewinienia.



Niemniej dziekuje za zainteresowanie. Przykro mi z powodu waszej porazki.
A zeby ja bardziej unaocznic skomentuje 3 przypadki:
Zychoo napisał(a):
Zeby miec wiecej gwiazdek.

Ironia. I to autoironia. Dotyczy mnie, wiec trudno tu szukac poparcia twojej tezy. Taki przyklad jest ponizej twojego standardowego poziomu. Fail
Zychoo napisał(a):
Niestety, kolega Cwaniakoz nie rokuje dobrze na przyszlosc. Jesli 19 lat to za malo do korzystania z forum to zapraszam po osiagnieciu pelnej dojrzalosci emocjonalnej.

profile.php?mode=viewprofile&u=2998
Wyjatkowo "nowy uzytkownik".
Fail.
Zychoo napisał(a):
A ja glupi myslalem, ze urosniesz i zmadrzejesz.

Samo to zdanie sugeruje, ze kolezka dostal na poczatku kredyt zaufania.
Fail

Ocena: Fail^2


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 2 gru 2007, 21:15 przez Zychoo, łącznie edytowano 4 razy
**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:03 
Cytuj  
wrzucanie wypowiedzi wycietych z kontekstu ma sens.
naprawde.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:15 
Cytuj  
Zychoo, to jest oczywiste, że nie znajdę czegoś stricte w stylu: "jesteś idiotą bo założyłeś konto tydzień temu i masz 10 post'ów". No i oczywiste jest, że nie przejrzę wszystkich twoich wiadomości teraz, bo mi się nie chce. Starałem się. (:

A Ogar, Zychoo zna kontekst swoich słów, a ty znać go nie musisz. Nie pałętaj się nam między nogami.

Edit.

Nie wiem ile kto miał post'ów jak do niego pisałeś. A co z link'iem, który wrzuciłem trochę wyżej ?


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?


Ostatnio edytowano 2 gru 2007, 21:18 przez CouRage, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:16 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Zychoo zna kontekst swoich słów.

Nawet pokomentowalem w niekorych przypadkach zeby to udowodnic.

Edytowalem pierwsza wersje swojego posta.


_________________
Obrazek

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:33 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
A Ogar, Zychoo zna kontekst swoich słów, a ty znać go nie musisz. Nie pałętaj się nam między nogami.


to jest forum, a nie GG/tlen.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:36 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ocena: Fail^2

Ale jestes failem Zych.

Fail*Fail*Fail=Fail^3

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:42 
Cytuj  
Mirtul napisał(a):
Fail*Fail*Fail=Fail^3

Co ty wiesz gimbusie. Faile nie naleza do zbioru liczb rzeczywistych i nie poteguje sie ich w taki sposob.

Od razu zaznaczam. Najazd na mirtula nie jest szykanowaniem osob nowych na forum, a szydzeniem z nieletnich inwalidow. To podpada pod inny zarzut.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:44 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Zychoo, to jest oczywiste, że nie znajdę czegoś stricte w stylu: "jesteś idiotą bo założyłeś konto tydzień temu i masz 10 post'ów". No i oczywiste jest, że nie przejrzę wszystkich twoich wiadomości teraz, bo mi się nie chce. Starałem się. (:

A Ogar, Zychoo zna kontekst swoich słów, a ty znać go nie musisz. Nie pałętaj się nam między nogami.

Edit.

Nie wiem ile kto miał post'ów jak do niego pisałeś. A co z link'iem, który wrzuciłem trochę wyżej ?


Ty sie lepiej ujawnij czyim ulomnym trollem jestes bo Twoja jedyna aktywnosc tutaj to flames.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:48 
Cytuj  
Liczby nie nalezace do zbioru liczb rzeczywistych, tzw. liczby urojone poteguje sie tak samo. Inna sprawa, ze takie liczby nie istnieja, bo ich potega drugiego stopnia powinna miec wartosc ujemna. Powinna, bo nie ma, bo takie liczby istniec nie moga.

Zaraz wyciagne logi z basha jak sie nasmiewasz z ludzi pokroju flejmiego, ktorego moznaby uznac za nowego, biorac pod uwage ilosc jego postow.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 21:53 
Cytuj  
Glupis. Jak cos nie jest w zbiorze liczb rzeczywistych to nie staje sie automatycznie liczba urojona. Sa przestrzenie matematyczne, ktore wam, ludziom z gimnazjum nawet sie nie snily. Uwazaj sobie chlopcze bo znam wystarczajaco duzo slow z zargonu matematycznego zeby cie nimi zniszczyc (nie twierdze ze kazde rozumiem, ale znam duzo).
Mirtul napisał(a):
Zaraz wyciagne logi z basha jak sie nasmiewasz z ludzi pokroju flejmiego, ktorego moznaby uznac za nowego, biorac pod uwage ilosc jego postow.

pamietaj tylko o jednym
RUNwwsd jest jak fajtklab.


_________________
Obrazek

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 22:14 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Sa przestrzenie matematyczne, ktore wam, ludziom z gimnazjum nawet sie nie snily. Uwazaj sobie chlopcze bo znam wystarczajaco duzo slow z zargonu matematycznego zeby cie nimi zniszczyc (nie twierdze ze kazde rozumiem, ale znam duzo).


Jakie są te przestrzenie Zychoo ? Jestem ciekawy bo w końcu jakiś związek z fizyką i matematyką mam. Tylko nie mów, że przestrzeń Banacha lub coś podobnego. (;


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 22:18 
Cytuj  
Glupis. Jak cos nie jest w zbiorze liczb rzeczywistych to nie staje sie automatycznie liczba urojona. Sa przestrzenie matematyczne, ktore wam, ludziom z gimnazjum nawet sie nie snily. Uwazaj sobie chlopcze bo znam wystarczajaco duzo slow z zargonu matematycznego zeby cie nimi zniszczyc (nie twierdze ze kazde rozumiem, ale znam duzo).

Rozpierwiastkuj mi stad!
Calkuj paue!

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 2 gru 2007, 22:23 
Cytuj  
@Rage
Nie wiem, nie znam sie. Wiem tylko, ze sa.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.