mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona
Autor Wiadomość
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:22 
Cytuj  
Ja pierdolę, ale malkontenci. Ot jeszcze jedna okazja do wręczenia/otrzymania miłego prezentu. Tak was to boli ? W dupie, że nie nasze, że importowane ale sympatyczne i miłe.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:25 
Cytuj  
Ok, na poważnie. Gdyby była moja ukochana osoba obok mnie, spoko, walentynka jak najbardziej. Prezent, obiad być może coś jeszcze. Ogólnie to miło, sympatycznie i intymnie.

Ale nie kurwa linka do jakiś zjebanych serduszek gdzieś w necie...

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:28 
Cytuj  
Dając dzisiaj prezent swojej dziewczynie i zabierając ją gdzieś sprawiasz jej przyjemność, i o to tylko chodzi, żeby miło spędzić ten dzień, i o nic więcej. A im więcej takich dni oferujesz jej, tym lepiej.
Ale ta sprawa wygląda tak, jak z pseudo-katolikami...przez cały rok przeciętny polak niewiele robi dla swojej kobiety, za wyjątkiem odbywania z nią kiepskich stosunków przy użyciu swojego nędznego członka...


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:31 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Ja pierdolę, ale malkontenci. Ot jeszcze jedna okazja do wręczenia/otrzymania miłego prezentu. Tak was to boli ? W dupie, że nie nasze, że importowane ale sympatyczne i miłe.


Nie zalapales ...

Chodzi raczej o to, ze zalosne jest to ze ludziom potrzebna jest okazja :) Tak naprawde jesli chcesz to mozesz okazywac uczucia codziennie - a nie kurwa raz do roku robic igrzyska uczuc.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:32 
Cytuj  
Taaa. Kazdy patrzy przez pryzmat wlasnych doswiadczen...
:sad face:

:roll:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:35 
Cytuj  
ja lubie walentynki :wink:

generalnie lubie wszystko co zajmuje czas poza domem czyli również romatyczne kolacje z żoną, bo jak wychodze to nie gram w wowa :P

jak siedze w domu to komp zawsze włączony. zauważyłem że od kiedy nie gram pve (rajdy) to nie ma problemu żeby wyjść (tzn chetnie kozystam z każdej okazji żeby wyjść z domu, kiedys kombinowałem jak zostać żeby grać :P ), wyjechać, ale jak siedze w domu to i tak ciągle gram - z tym że bez słuchawek i wenta wiec coś pogadam z żoną :wink: .

wychodzenie z domu > ALL :roll:


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 lut 2008, 11:39 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 11:38 
Cytuj  
to niezla bieda...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 12:15 
Cytuj  
ja pierdole, Deshroom normalnie brak mi slow:( nie wychodze z domu z zona bo mam rajd w wow FTW.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 12:39 
Cytuj  
Może jakby raz nie poszedł to zakazliby mu chodzić na rajdy przez następny miesiąc i stresował się chłopak.

Deshroom, popełniłeś błąd ortograficzny tutaj.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 12:58 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
ja pierdole, Deshroom normalnie brak mi slow:( nie wychodze z domu z zona bo mam rajd w wow FTW.
nie rozumiem Cie. dlatego własnie nie tankuje.
myślisz że jak było w 2005 ? cała gildia mi farmiła FR gear, BWL, MC Onyxia, ZG. cały tydzień rajdy.
to nie była kwestia że sie stresuje poprostu albo tankowałem ja albo nie było 40 osobowego rajdu bo bez FR nie było ragnarosa czy onyxi a to było chyba 500 dark iron ore

myśle że każdy tank miał takie ciężkie zycie

btw, ona jest moją żoną dopiero od ostatniej soboty :wink:
nie byłem w rajdzie od ponad roku

Obrazek


_________________
psn


Ostatnio edytowano 14 lut 2008, 13:00 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 12:59 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
SwenG napisał(a):
Ja pierdolę, ale malkontenci. Ot jeszcze jedna okazja do wręczenia/otrzymania miłego prezentu. Tak was to boli ? W dupie, że nie nasze, że importowane ale sympatyczne i miłe.


Nie zalapales ...

Chodzi raczej o to, ze zalosne jest to ze ludziom potrzebna jest okazja :) Tak naprawde jesli chcesz to mozesz okazywac uczucia codziennie - a nie kurwa raz do roku robic igrzyska uczuc.


Ty też nie załapałeś. Okazywanie uczuć codziennie będzie czy walentynki są czy ich nie ma. A takie święto jest doskonałą okazją na zrobienie czegoś innego. Tu nie chodzi o igrzyska uczuć jak żeś to ujął a po prostu o kolejną okazję do choćby wyjścia na kolację. Porównując tą sytuację do czasów okołostudenckich to lepiej się piło jak była jakaś okazja zamiast z okazji dajmy na to środy.
Poza tym dalej nie wiem co ci w walentynkach przeszkadza. Uczucia możesz okazywać codziennie, w walentynki też, nie musisz w ten dzień lać żonę/dziewczynę bo cię to wkurwia.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:02 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nazywam sie deshroom,
nie byłem w rajdzie od ponad roku


Hi deshroom!


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:12 
Cytuj  
hehehehe

anyway to tak samo jak ze swietem zmarlych.
sorry albo nam przykro ze ktos zmarl przez jakis czas, albo przypominamy sobie o tym raz na rok. bez sensu nabijanie kasy zbednym elementom spolecznym. ale jak widac dla niektorych to jedyna szansa na wyjscie z domu...

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:16 
Cytuj  
Pamiętam, Deshroom, jak cię napierdalałem przed wejściem do MC, hehe.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:21 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Ty też nie załapałeś. Okazywanie uczuć codziennie będzie czy walentynki są czy ich nie ma. A takie święto jest doskonałą okazją na zrobienie czegoś innego. Tu nie chodzi o igrzyska uczuć jak żeś to ujął a po prostu o kolejną okazję do choćby wyjścia na kolację. Porównując tą sytuację do czasów okołostudenckich to lepiej się piło jak była jakaś okazja zamiast z okazji dajmy na to środy.


A wiesz mniej wiecej jaka przyjemnosc bys jej sprawil gdybys tak znienacka zabral ja na kolacje np. tydzien temu? Bo tak - bo cos innego. A nie dlatego, ze jest akurat 14 lutego na kalendarzu. Thats my point.

Chodzi tez o element zaskoczenia - mysle, ze kwiatek "tak po prostu w dowolnym dniu" jest o niebo ciekawszy niz bukiet w Walentynki.

SwenG napisał(a):
Poza tym dalej nie wiem co ci w walentynkach przeszkadza. Uczucia możesz okazywać codziennie, w walentynki też, nie musisz w ten dzień lać żonę/dziewczynę bo cię to wkurwia.


A czy ja mowie zeby lac? :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:48 
Cytuj  
Qraczek napisał(a):
mysle, ze kwiatek "tak po prostu w dowolnym dniu" jest o niebo ciekawszy niz bukiet w Walentynki

Dla twojej wiadomości: to się nie wyklucza.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 13:52 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
Qraczek napisał(a):
mysle, ze kwiatek "tak po prostu w dowolnym dniu" jest o niebo ciekawszy niz bukiet w Walentynki

Dla twojej wiadomości: to się nie wyklucza.


Powaznie? Cholera - nie wiedzialem :)

***

Posty: 550
Dołączył(a): 20.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 14:12 
Cytuj  
Dwie osoby mówiące to samo i kłócące się, kto ma rację...rozmawiacie ze sobą jak gęś z prosięciem.


_________________
Look at you, hacker. A pathetic creature of meat and bone, panting and sweating as you run through my corridors. How can you challenge a perfect, immortal machine?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 16:04 
Cytuj  
to straszne ale dzięki :wink:


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lut 2008, 16:07 
Cytuj  
Cashasty napisał(a):
Jak najpierw obczailem fotke, a potem autora, to myslalem ze to Sob jest =(


Ta, podobny z lekka ;p

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 352 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 18  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.