mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 349  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 18:02 
Cytuj  
No nieźle...

Dobry ten Tomugeen, powinien dziad jeden grać na 'real', na kase. Albo ma talent, albo fart. Swoją drogą Ty Zychu też.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 18:05 
Cytuj  
Tomugeena to ostatno pojechalem do pustej kieszeni na 'real' kase ;]
Ale chyba tez mu sie trafil poker.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 18:25 
Cytuj  
No ktoś miał pokera, jakiś newb, Ty albo tomu ;D

Ponoć następny buy-in 100 zł ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 18:38 
Cytuj  
Dopoki mi sie chcialo grac to ja was w pokera jechalem.
Zreszta zych, wyszedles na pokerze jak zablocki na mydle, bo zwyciezca stawia flaszke ktora bedzie wiecej warta niz ta wygrana (przeciez shitzora jakiegos nie kupisz, bo wstyd) ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 18:49 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Dopoki mi sie chcialo grac to ja was w pokera jechalem.
Zreszta zych, wyszedles na pokerze jak zablocki na mydle, bo zwyciezca stawia flaszke ktora bedzie wiecej warta niz ta wygrana (przeciez shitzora jakiegos nie kupisz, bo wstyd) ;]

Ale przynajmniej sie najebie, a tak pewnie i tak musialbym cos kupic.

I tak, tomowi sie trafil poker. To wtedy zaczal nas jechac.


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2008, 21:59 
Cytuj  
White Trox lepiej to usun, bo zaraz znowu bedzie placz i pozywanie mmorpg do sadu. :P

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 16:47 
Cytuj  
To nawet nie jest smieszne, tylko zalosne i to bardzo. Nie polecam nawet czytac, zmarnowane 5 minut zycia.

****

Posty: 1877
Dołączył(a): 22.11.2007
Offline
PostNapisane: 3 gru 2008, 21:20 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
http://pl.youtube.com/watch?v=Rsvu5Sz8bTw - tak na rozluźnienie ; )


Fajne :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 15:49 
Cytuj  
Nokiu$ napisał(a):
http://pl.youtube.com/watch?v=AYxu_MQSTTY

Nawet fajnie zagrane ; ).


mistrzowskie, 'You are a demon, leave us alona David Blaine' xD

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 16 gru 2008, 20:52 
Cytuj  
Wstawianie do topic'u o rzeczach zabawnych artykułu o zastrzeleniu matki i postrzeleniu ojca przez jakiegoś pomyleńca który nie mógł grać w "Halo 3" jest idiotyczne. Żal mi ciebie chłopie(nie pamiętam twojego nick'u)
Tacy kretyni jak ten z artykułu wyrabiają właśnie opinię że gry wpływają na psychikę graczy, owszem ale jeśli ktoś jest jebnięty od początku,normalny człowiek po zagraniu np. w GTA nie stwierdzi "Idę rozwalić łeb kolesiowi z deagl'a bo wtedy będę jak CJ albo Niko i wtedy będę fajny"
Nie liczy się w co się gra tylko kto w to gra.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 00:31 
Cytuj  
Cytuj:
Wstawianie do topic'u o rzeczach zabawnych artykułu o zastrzeleniu matki i postrzeleniu ojca przez jakiegoś pomyleńca który nie mógł grać w "Halo 3" jest idiotyczne. Żal mi ciebie chłopie(nie pamiętam twojego nick'u)


Własnie coś takiego chciałem napisać.

Cytuj:
Tacy kretyni jak ten z artykułu wyrabiają właśnie opinię że gry wpływają na psychikę graczy,



No tu już się nie mogę zgodzić.Gry wpływają na psyche i to głównie dzieciaków.Imo powinny być koncesje na sprzedaż gier ,a wszystkie gry bez wyjątku jak alkohol od 18 roku (rodzice kupią dziecku shreeka czy harrego na swoją odpowiedzialnosc ) i kary za złamanie przepisu jak przy alkoholu -odbieranie koncesji , kary więzienia etc.

Niech trochę pobiega dzieciak po boisku, a nie całe dzieciństwo od pierwszej podstawowki przy kompie non stoper napierdalając jakieś strzelanki i waląc heady.

Kretyn ? A dlaczego stał się kretynem ? Przez gry bencwale.

Cytuj:
,normalny człowiek po zagraniu


Każdy człowiek ma inną psyche (nie bez powodu kandydaci na antyterorystów przechodzą przez testy psychologiczne nie każdy człowiek daje rade.Tak samo jest z grami ) dzieciaki mają szczególnie słabą ,a przede wszystkim podatną na wszelkie gówno,które może je ukierunkować.

Ten dzieciak przed zagraniem w gierki był normalny , ale miał słabą psyche i to jest dramat.Ofc wszyscy to marginalizują ,że problemu nie ma.


Ciekawe jakby to u nas było jakby był powszechny dostęp do broni jak w stanach.Maskara za masakra , a nie tylko od czasu do czasu matka obita krzesłem.

Ciebie też mi jest żal.

Eot.

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 00:49 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Ciekawe jakby to u nas było jakby był powszechny dostęp do broni jak w stanach.Maskara za masakra , a nie tylko od czasu do czasu matka obita krzesłem.


mimo, że jest powszechny dostęp do krzeszeł, to tylko raz doszło do zbrodni z jego użyciem.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 01:08 
Cytuj  
Jak fajnie, ze wychowalem sie na amidze i pegasusie.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 01:15 
Cytuj  
kasety z grami i ten pistolet do pegaza z pewnoscia moglyby posluzyc za broń masowego rażenia ;)


_________________
.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 01:17 
Cytuj  
Cytuj:
kasety z grami i ten pistolet do pegaza z pewnoscia moglyby posluzyc za broń masowego rażenia

No tak, teraz to juz bym sobie nie postrzelal do kaczek ;]


_________________
Obrazek

**

Posty: 302
Dołączył(a): 6.11.2007
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 11:40 
Cytuj  
White Trox napisał(a):
Cytuj:
Wstawianie do topic'u o rzeczach zabawnych artykułu o zastrzeleniu matki i postrzeleniu ojca przez jakiegoś pomyleńca który nie mógł grać w "Halo 3" jest idiotyczne. Żal mi ciebie chłopie(nie pamiętam twojego nick'u)


Własnie coś takiego chciałem napisać.

Cytuj:
Tacy kretyni jak ten z artykułu wyrabiają właśnie opinię że gry wpływają na psychikę graczy,



No tu już się nie mogę zgodzić.Gry wpływają na psyche i to głównie dzieciaków.Imo powinny być koncesje na sprzedaż gier ,a wszystkie gry bez wyjątku jak alkohol od 18 roku (rodzice kupią dziecku shreeka czy harrego na swoją odpowiedzialnosc ) i kary za złamanie przepisu jak przy alkoholu -odbieranie koncesji , kary więzienia etc.

Niech trochę pobiega dzieciak po boisku, a nie całe dzieciństwo od pierwszej podstawowki przy kompie non stoper napierdalając jakieś strzelanki i waląc heady.

Kretyn ? A dlaczego stał się kretynem ? Przez gry bencwale.

Cytuj:
,normalny człowiek po zagraniu


Każdy człowiek ma inną psyche (nie bez powodu kandydaci na antyterorystów przechodzą przez testy psychologiczne nie każdy człowiek daje rade.Tak samo jest z grami ) dzieciaki mają szczególnie słabą ,a przede wszystkim podatną na wszelkie gówno,które może je ukierunkować.

Ten dzieciak przed zagraniem w gierki był normalny , ale miał słabą psyche i to jest dramat.Ofc wszyscy to marginalizują ,że problemu nie ma.


Ciekawe jakby to u nas było jakby był powszechny dostęp do broni jak w stanach.Maskara za masakra , a nie tylko od czasu do czasu matka obita krzesłem.

Ciebie też mi jest żal.

Eot.


Pałuj się palancie. Ja ciebie nie atakowałem i jakiś strasznych rzeczy nie wypisywałem więc nie wiem dlaczego nazywasz mnie bĘcwałem(tak to się pisze imbecylu).Jakby był powszechny dostęp do broni to ludzie polowali by na takich kretynów jak ty.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 12:32 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
http://www.heretical.com/houswitz/index.html

o/


Zajebiscie kurwa smieszne, pierwszy raz tu pisze, ciebie Zychoo popierdolilo ostro.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 12:36 
Cytuj  
sieg sieg dance dance sieg sieg dance dance

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 12:49 
Cytuj  
housewitz.

przesada, niesmaczne, niesmieszne, wyjebcie to...


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 gru 2008, 12:54 
Cytuj  
a tam. to akurat bylo niezle.
darmowy prysznic ;0

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6979 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116 ... 349  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.