mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 00:12 
Cytuj  
nie powinieneś tutaj używać zwrotu grzecznościowego "Twoja stara". :oops:


_________________
Obrazek

****

Posty: 1085
Dołączył(a): 12.08.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 08:35 
Cytuj  
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:


_________________
Free your brain of your mind

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 12:34 
Cytuj  
Wstydź się !!! Używać tak grzecznego słownictwa!!! I to jeszcze zgodnego z prawem kościoła!!!

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 14:02 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
orange złodziejska firma - nigdy więcej.


Mozesz rozwinac swoj post? Jestem w idea/orange od 6 lat i jakos mnie nigdy nie okradli jeszcze

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 14:17 
Cytuj  
To ty nie znasz legendy o Marku i Orange? Geez!

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=28950&start=0

Nadrabiaj zaległości!


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 18:35 
Cytuj  
klasyka, ale dobra firma by tak nie postąpiła z klientem. Złodziejska owszem, a po komentarzach widać, że w PL tak nas przyzwyczaili do okradania, że nawet bronimy tych którzy jawnie kradną. W Polsce taki proceder pewnie jest normalny, ja już wtedy byłem prawie 2 lata w UK, gdzie panuje wręcz "kult klienta". Cóż, co kraj to obyczaj..

Inny dowód na okradanie:
UK - 25F (100zł abonament), telefon Nokia E71, umowa na rok, 500-800minut darmowych, sms-y darmowe, 25 funtów miesięcznie (100zł).
W Polsce za 100zł dostaniesz kilka klas gorszy telefon i max 200minut, do tego umowę musisz podpisać na 2 lata.

A teraz poczekajmy na komentarze ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 19:26 
Cytuj  
Cytuj:
A teraz poczekajmy na komentarze


Głupi jesteś.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 19:28 
Cytuj  
Cytuj:
"kult klienta"


No ja mam komentarz od kumpla co pracuje w vodafone.. nie chce mi się cytować ale sens wypowiedzi : (jak już przestał się śmiać po paru minutach)

Oni też ruchaja klientów jak wlezie tylko że te angole są za tępe żeby sie zorientować że są ruchani nawet :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 21:49 
Cytuj  
Najbardziej w Polsce jesteśmy dymani na reklamacje.

Na zachodzie wchodzisz do sklepu i mówisz ,że się buty spierdoliły.
Z uśmiechem biorą przyjmują i wszystko pięknie... (bodaj tam za reklamacje jest odpowiedzialny producent , a w Polsce obowiązek spoczywa na sklepie )

a w polsce to kurde biorą z bólem ,a po miesiącu dostajesz papierek od "rzeczoznawcy" ,że buty zostały uszkodzone w skutek złego użytkowania(setki przypadków są opisane w necie ) i się możesz w dupę pocałować. Ofc wyjątek potwierdza regułę ( jest parę sieci które nie robią problemów ) , ale nawet w takim deichmanie mają takie praktyki.

No i niby można iść do rzecznika ,ale potem trzeba samemu wynająć za kasę rzeczoznawce ,żeby mieć szanse w sądzie(sąd bierze pod uwagę jako argumenty tylko opinie rzeczoznawców ) i nawet jak wynik rozprawy jest na naszą korzyść to sklep nie musi się wcale do niego ustosunkować.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 23:31 
Cytuj  
Tak tak, Shadhun, w Polsce nie ruchają bo nie mogą - przecież tam sama intelygencja która się nie da wyruchać :D stąd te złodziejskie ceny i chamskie podejście do klienta.

Shadhun - "kult klienta" mi przyszedł do głowy z całkiem inną zresztą sytuacją, co nie znaczy, że w carphone warehause w dupę ci nie wejdę by tylko sprzedać Ci telefon (btw. można dostać TV, PS3, Wii gratis).
ALe będąc na zakupach w Polsce postanowiłem przepłacić (bo piździło jak na jakimś zakaukaziu) i kupić sobie płaszcz. Model wybrałem, był fajny i tylko 2 razy droższy niż na jakiejś high street w centrum Londynu. Nie było rozmiarów. Generalnie mi się nie spieszyło, więc pytam się pani Zosi (magister ekonomii pracujący na kasie w sklepie za 800zł netto miesięcznie) czy nie mógłaby szanowna pani szanownie ruszyć dupska i zamówić mi odpowiedniego rozmiaru - szanowna pani odpowiedziała grubiańskim głosem jak to tylko w Polsce potrafią "Nie".
Drugi sklep - identyczna sytuacja, tym razem rozmawiałem z jakąś menadżerką (1200zł na rękę miesięczne, 2 fakultety i robi doktorat), "też nie może zamówić, bo to przywozi taki pan i on jest 2 razy w miesiącu tylko". Co dziwne oba sklepy to prywatne biznesy, więc powinno im zależeć na sprzedaży, a płaszcz nie był tani, kosztem jednego telefonu można było przyciąć na mnie ~200zł prowizji.

No kuźwa, chcę kupić, chcę zapłacić, nie chcą sprzedać. W Londynie bym zapłacił i za góra 2-3dni miałbym darmową przesyłeczkę z zamówionym towarem bezpłatnie dostarczoną do domu + podziękowania za zakup i przeprosiny, ze tak długo to trwało..

Tym się różni cywilizowana obsługa klienta od jakiejś paranoji na wschodzie europy.

PS. właśnie do mnie dotarło... może im w łapę trzeba było dać, albo z flachą przyjść?

flame start, do boju chłopaki, porozpisujcie się jak to na wschodzie zajebiście, a w Londynie recesja, chujnia i zmywaki ;)


Ostatnio edytowano 15 lut 2009, 23:45 przez Mark24, łącznie edytowano 1 raz
***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 23:43 
Cytuj  
KAzdego sprzedawcy/kasjera pytasz sie ile zarabia i co kończył ? :o


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 15 lut 2009, 23:50 
Cytuj  
po twarzy było widać
ta pierwsza wyglądała jak przeciętna chłopka od pługa granatem oderwana, nie dziwię się w sumie, że dzwonić nie chciała bo samo wysławianie się przychodziło jej z trudem - więc zakładam, że miała tylko jeden fakultet skończony, a jako, ze 70% populacji studentów to ekonomiści w POlsce więc strzelam, że po ekonomii.

Druga już nawet pełnymi zdaniami odpowiadała - doktorantka na 100%, a mars na czole (gdy zaliczyła 1min zwiechę i składała myśli przygotowując odpowiedź na moje pytanie) świadczył o tym, że na pewno po 2 fakultetach, kto wie może nawet 3!

Szkoda tylko, ze i jedna i druga z obsługi klienta - 0/10.

***

Posty: 710
Dołączył(a): 24.01.2009
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 00:06 
Cytuj  
DOktor Freud i jego psychoanaliza to przy twojej metodzie rozpoznawania ukończonych kierunków i płac to uczen podstawowki.


_________________
Obrazek

**

Posty: 276
Dołączył(a): 23.01.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 00:40 
Cytuj  
to miales szczescie mark, ze ktos sie w ogole do ciebie odezwal
w sklepach najczesciej to klient przeszkadza w czytaniu kolorowych magazynow przez cizie mizie z pazurami zrobionymi w panterke tbfh

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 00:53 
Cytuj  
@mark23 ty masz jakies powazne kompleksy na punkcie swojego wyksztalcenia ze tak po ludziach jedziesz ?
czy moze zal dupe sciska ze masz 30 lat na karku i dalej pracujesz jako ciecio na dodatek gdzies na wypizdowiu za granica

fakt jest taki ze jak ktos konczyl dobre techniczne studia(informatyka zaoczna na prywatnej to nie sa dobre techniczne) i ma glowe na karku to nie musi nigdzie sie ruszac

a ty sie tutaj ciagle licytujesz ze zagranica lepsza, dla ciebie moze i tak dla innych nie


_________________
Obrazek

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 00:54 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
To ty nie znasz legendy o Marku i Orange? Geez!

http://www.mmorpg.pl/viewtopic.php?t=28950&start=0

Nadrabiaj zaległości!


hehe cos tam zagladalem kiedys, ale nie skojazylem. Dzieki za przypomnienie.
Normalnie z krzesla spadlem :D Mark jest moim idolem, jest taki duzy i silny lol

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 01:40 
Cytuj  
Jak już angielscy łysi postanowią się pozbyć białych nigasów ze swojego kraju to wróci taki Mareczek z 30ką na karku i będzie narzekać, że musi zapierdalać za te 1500zł miesięcznie w warzywniaku, bo doświadczenia zawodowego brak.
Zapamiętaj Mareczku - w UK jesteś największym gównem - zaraz po Pakistańczykach i Chińczykach. Czarni srają na ciebie z góry.
No, ale tobie się wydaje, że wszystko dostajesz gratis, anglicy zaś to taki miły naród, który wszystko rozdaje, aby mareczek mógł na forach internetowych pierdolić jak mu jest zajebiście. W życiu nie ma nic za darmo. Nie istnieje coś takiego jak darmowe ps3, darmowe tv, darmowa opieka zdrowotna, darmowe ciągnięcie druta. Za wszystko musisz zapłacić. W taki lub inny sposób.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 02:15 
Cytuj  
Mark, jak ty tak szybko analizujesz ludzi, to moze sie nie dziw ze oni rozpoznali buraka z londynu i obsluzyli tak jak nalezy :/

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 03:08 
Cytuj  
Biedny Mark zaszczycił Polskę łikendową wizytą (wszak tylko tyle urlopu), zobaczył 10 cm śniegu i -2 stopnie Celsjusza w dzień i zapragnął nowego płaszcza?
Jako nowo-dorobkiewicz zarabiający w funtach chciał mieć go tu i teraz. Ale banda wykształciuchów tyrających za półtora tysiąca złotych (śmiech na sali) mu to uniemożliwiła.
Ta wizyta to była przesiadka w drodze do Egiptu, tak?

@Pieszczoch - genialne :D

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2009, 07:44 
Cytuj  
Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 153 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.