mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:30 
Cytuj  
@Havok

Masz rację taki jest świat i że walczyć się z tym narazie nie da. Ale myślę, że jak się to widzi to się z tym w jakiś sposób walczy. Jakby wszyscy przyjęli to za normę to wtedy rzeczywiście byłby koniec.

e2a: Uwaga dla wszystkich, ja nie psioczę na Polskę - to jest mój kraj tu się urodziłem i pewnie zdechne. Wiadomo, że jak się nie da zgodnie z prawem to lewą stroną jadę :) Nie znaczy to że mam mieć oczy zamknięte na to co się dzieje. Przecież jakbyście mieli kogoś we własnym domu który próbowałby coś Wam ukraść albo narobić na dywan też byście byli niezadowoleni no nie?


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.


Ostatnio edytowano 29 sty 2010, 12:32 przez mentasyn, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:31 
Cytuj  
ta i ten koniec trwa tak od tysięcy lat :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:33 
Cytuj  
@up

Od tysiąca lat? To historię też w gimnazjach ograniczyli?


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:34 
Cytuj  
e?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:43 
Cytuj  
que? Ask Dude m8 :D


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1753
Dołączył(a): 13.04.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:47 
Cytuj  
Nie ma to jak rozmowa o polityce na forum o grach mmo

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:47 
Cytuj  
Cytuj:
ta i ten koniec trwa tak od tysięcy lat


mentasyn napisał(a):
@up
Od tysiąca lat? To historię też w gimnazjach ograniczyli?


O jakim tysiącu Dude pisze?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 508
Dołączył(a): 1.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:53 
Cytuj  
brazz napisał(a):
a zresztą, co to za życie przeżyte tylko w jednym miejscu!?


100% racji.

Co do reszty to poniekad zgodzie sie z Mentasynem. Jest syf i tyle ;] nic do rzeczy nie ma tu bycie nieudacznikiem. Owszem sa lapsy, ktore nie radza sobie z niczym. Znam jednak wielu ludzi ktorzy nie sa lapsami, a nie osiagneli czegos bo nie mieli wtykow etc.


a argumenty typu "przestan palic marihuane" no ja pierdole...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 12:57 
Cytuj  
Sek w tym, ze te huje ( z PO na czele na ktorych glosowalem i bede glosowal ) obiecali mi kiedys, ze skonczy sie glosowanie na partie, a zacznie w koncu na konkretnych gosci.
Wtedy czlowiek z mojego miasta pojedzie do sejmu i za 4 lata zostanie z tego rozliczony.
Tak sobie tylko dorzucilem co mnie boli :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 13:17 
Cytuj  
mentasyn napisał(a):
@Havok
Masz rację taki jest świat i że walczyć się z tym narazie nie da. Ale myślę, że jak się to widzi to się z tym w jakiś sposób walczy. Jakby wszyscy przyjęli to za normę to wtedy rzeczywiście byłby koniec.
(...)

Wiesz, mogłem w poprzednim poście napisać, że świat pchają do przodu idealiści i ludzie którzy chcą coś zmieniać a nie jednostki typu Tor-ben-mnie_jest_dobrze_i_chuj. Tyle, że ci idealiści są prawie zawsze nierozumiani i odrzucani przez resztę. Większość ludzi wyrasta z ideałów i przystosowuje się do warunków jakie zastali.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 13:21 
Cytuj  
coś napisał, ale i tak nie zrozumiecie :)
po zastanowieniu dam Wam szansę, kto więcej zmienia idealista czy pragmatyk?


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 13:32 
Cytuj  
And the answer is <drum roll> Idealistyczny pragmatyk lub pragmatyczny idealista :) Stan pośredni anyway. Dzisiejsza klasa polityczna to ani pragmtycy ani idealiści i w tym problem.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:12 
Cytuj  
Loki napisał(a):
Znam jednak wielu ludzi ktorzy nie sa lapsami, a nie osiagneli czegos bo nie mieli wtykow etc.

Uswiadom kolegow, ze od 90 istnieje sektor prywatny. Nie potrzeba tam znajomosci, wystarcza skile i umiejetnosc spoleczne. No chyba, ze oni nic nie potrafia, to tylko znajomosci i sfera publiczna.

@Havok Idealisci czyt. frustraci ala mentasyn? Ci pewnie sa nierozumiani. Natomiast prawdziwi idealisci dzialaja, a nie pierdola na forum jak im zle jest. A co do posiadania w dupie innych, to tak mam w dupie wiekszosc tego katospoleczenstwa ze sredniowieczynym mysleniem i morlanoscia purpuratu. Spoleczenstwo roszczeniowych nierobow co zadaja wyzszych emerytur, a nie chca dluzej pracowac. Chca zajebistej opieki zdrowotnej z cudzych skladek bo sami zarabiajac grosze placa grosze. Placza pod sejmem, zeby podniesc minimalna. Z drugiej strony glosuja na prawicowy wsteczny beton ala Kaczysncy, Rokita, Gowin i czy koniukturalna bande z SLD. Natomiast chetnie uscisne dlon inteligentnego czlowieka, ktory jest kowalem swojego losu i zamist plakac podejmuje dzialania. Rozumiem narzekanie za PRL. Ale dzis majac darmowa edukacje, otwarty rynek pracy, brak granic w Europie nie radza sobie faile. Potem szukaja dyskusji egzystencjalnych na forach o grach.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:22 
Cytuj  
@Up

Hehe i kto tu jest frustratem. Pure hate do prawie wszystkich. Nieźle towarzyszu walczcie dalej o lepsze jutro z kowalami własnego losu, siedząc przed kompem i znając się tak naprawdę tylko na grach, bo dyskusja o wszystkim co nie jest grą to uwaga dyskujsa egzystancjalna:) Skąd wy się bierzecie o pożyteczni idioci.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:28 
Cytuj  
Buda, po placac podatki sponsoruje Twoj socjal, wiec nie szczekaj na chlebodawce. Dal wiekszosci gry to jakis margnies rozrywki, a mnie sie nudzi w pracy wiec dalem sie sprowokowac. My bad.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:38 
Cytuj  
@Up

Hahaha mój socjal, buhahaha niezłe give me more hate man :) Stary słabo płacisz ten socjal bo mnie nie stać na lambo, ale zawsze możesz nadgonić :) Aha zapomniałeś, że jestem z pisu, słucham radyja wiadomego i obrzydliwa jest mi wszelka demokracja i kapitalizm. Czyli klasyczny wróg ludu i mas pracujących aka kowali swojego losu :) Możesz więc się bardziej rozwinąć :)
Z odzywkami poniższymi wnioskuję że robisz w ochronie i tak wołasz do współpracownika czyli wiernego psa nazwanego Szarki aby było po linii :)


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:42 
Cytuj  
mentasyn napisał(a):
Stary słabo płacisz ten socjal bo mnie nie stać na lambo

To ten ziomek ktory zychowi moze buty czyscic?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:42 
Cytuj  
@mentasyn Chociaz zabawny idiota z Ciebie. Zapisz sie do alteglobalsitow, bedziesz atakowal G8 i sie spelnisz w zyciu.
@Tomu Brzmi znajomo.


_________________
Χ Ξ Σ

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:49 
Cytuj  
@Up

Nie należę do żadnej organizacji która nazywa mnie członkiem, a już zwłaszcza do tych co próbują zawrócić kijem bieg rzeki. I atakuję tylko głupotę na co Ty się bronisz, więc to chyba świadczy kim jesteś plus zapalasz się o głupoty na które nie masz wplywu. So after careful consideration we hereby proclaim you are 100% useful idiot.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 29 sty 2010, 14:56 
Cytuj  
Fajnie sobie wkrecac, ze wszyscy sa glupi,a ja tylko swiadomy. Naturalny odruch obronny psychiki. Zycie Cie rozczarowalo wiec mozg dokonuje samooszukiwania. Pewnie ciezko sie pogodzic z faktem, ze jest sie motlochem. hehe Tak, tak forumowa psychonaliza ftw. Jestes jednym zciekawszych troli ostatnio, to juz cos bo ciezko wyroznic sie wsrod masy klaunow w necie.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 103 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.