mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona

Kto jest najmniej śmiesznym osobnikiem na mmorpg.pl ? v3
Huragan za całokształt twórczości 21%  21%  [ 21 ]
Śp. Shadhun za słynne zdjęcie o którym nie wypada wspominać publicznie 9%  9%  [ 9 ]
Ashton za Heavy Rain spoiler + żarcie psychotropów i nie wychodzenie z domu 27%  27%  [ 28 ]
Grayfoks za wjeżdzanie motorem w kury 2%  2%  [ 2 ]
Enhu za manipulowanie chorymi ludzmi 3%  3%  [ 3 ]
lamoon 10%  10%  [ 10 ]
Aevia aka MCpies 8%  8%  [ 8 ]
Cashasty za namniej śmiecznym 6%  6%  [ 6 ]
RoozTer 3%  3%  [ 3 ]
Zychoo 7%  7%  [ 7 ]
mrynar 5%  5%  [ 5 ]
Liczba głosów : 102
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:26 
Cytuj  
miasteczko Piaseczno się styka z wawa i bez korka jedzie się 5-7 minut, ale korek jest codziennie i stoisz w nim 1-2 godzinę - zawsze


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:27 
Cytuj  
Jasne. 90% ofert "wspaniala dzialka i dom pod Warszawa - tylko 30min od centrum!" oznacza zadupie, dojazd jednopasmowka i brak szkol/przedszkoli w okolicy. Za to dostajesz sasiadow ktorzy sprzedali kunia i dwa cielaki coby do Warszawki synus sie przeprowadzil.
Reszta ofert najczesciej dotyczy budynkow istniejacych,do remontu (co samo w sobie nie jest glupim pomyslem). Przedmiescia to przedmiescia - tanio i duzo miejsca. Ale Kino,teatr... trzeba jechac do miasta.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:29 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
kwestia gustu, widze jak codziennie w korku jada pod warszawe do swoich willi - korek do piaseczna to 1-2 godziny zawsze



Bo Warszawa to chyba jedyna stolica w EU bez obwodnic, wszyscy napierdalają przez centrum, po prostu szkoda słów...


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:30 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
uwielbiam ludzi, ktorzy pierdola takie glupoty jak ty isengrim.

Odnośnie warszawy i czasów dojazdu ma rację

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:33 
Cytuj  
W poznaniu w godzinach dojazdu do pracy,czy miasto czy przedmiescie i tak jest korek ;d


_________________
.


Ostatnio edytowano 3 kwi 2010, 11:38 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:34 
Cytuj  
oczywiście że ma i dalej pozostaje kwestia zajebiście drogiej działki na której trzeba wybudować taki dom koło wawy

High, ten 1-2 godzinny korek zaczyna sie po wyjechaniu z warszawskiego korka. ja jadę 40 minut oni + 1-2 h (ursynów to jakby wylotowa na piaseczno)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:45 
Cytuj  
warszawa nie jest jedynym miastem w polsce i nie kazdy z nas w niej mieszka.
sprobujcie nie zapominac o tym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:50 
Cytuj  
i w święta jest pusta, wczoraj do pracy jechałem 10 minut nie 40. wiec może po prostu niech nie wracają od rodziny

proszę!


_________________
psn

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 11:56 
Cytuj  
Cytuj:
warszawa nie jest jedynym miastem w polsce i nie kazdy z nas w niej mieszka.

Ok. Ale nie ma w Polsce prawa , ktore zmuszaloby developera do budowania szkol,przedszkoli zlobkow i co tam jeszcze komu potrzeba. Co wiecej nie musi on budowac oczyszczalni sciekow, elektrowni, gazowni,drog itd. wiec koszty utrzymana i normalnego funkcjonowania w nowopowstalych domach jednorodzinnych sa spore,wszedzie. Dlugi dojazd do pracy to nie jest warszawskka czy nawet polska specyfika - tak jest i w Ladku i w Paryzu i Berlinie czy Tokio. Jasne, jak cie stac to dostajesz przyjemna okolice. Tyle ze wszedzie masz cholernie daleko.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:00 
Cytuj  
no jakos wielu moich znajomych dojezdza do pracy spoza Lodzi (wyprowadzili sie na 'wies') i zdecydowanie bardziej sobie chwala to, niz mieszkanie w blokach.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:04 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Tyle ze wszedzie masz cholernie daleko.
masz racje dlatego wielu robi tak jak my tzn, działka w lesie max 50-60km od wawy i tam pakują pieniądze żeby mieć własne zielono. jak domek porządny to można latem rodzine zostawić i dojeżdżać do pracy, a zimą to wole żeby mi odśnieżali blok.

wszystko ma plusy i minusy, dalej nikt nie mówi o cenach działek pod budowę domu w okolicach wawy - to jest tyle co za luksusowe mieszkanie w wawie


_________________
psn

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:15 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Ok. Ale nie ma w Polsce prawa , ktore zmuszaloby developera do budowania szkol,przedszkoli zlobkow i co tam jeszcze komu potrzeba. Co wiecej nie musi on budowac oczyszczalni sciekow, elektrowni, gazowni,drog itd. wiec koszty utrzymana i normalnego funkcjonowania w nowopowstalych domach jednorodzinnych sa spore,wszedzie. Dlugi dojazd do pracy to nie jest warszawskka czy nawet polska specyfika - tak jest i w Ladku i w Paryzu i Berlinie czy Tokio. Jasne, jak cie stac to dostajesz przyjemna okolice. Tyle ze wszedzie masz cholernie daleko.

Takie prawo było za poprzedniego złego ustroju. W normalnym kraju przy planowaniu zabudowy bierze się pod uwagę że nie samym blokowiskiem człowiek żyje ;) i na osiedlach na ileśtam mieszkańców powinna przypadać, szkoła,przedszkole, plac itp. Lokalizacja obiektów typu oczyszczalnie itp. leży już w gestii miasta i planów zagospodarowania przestrzennego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:17 
Cytuj  
Cytuj:
no jakos wielu moich znajomych dojezdza do pracy spoza Lodzi (wyprowadzili sie na 'wies') i zdecydowanie bardziej sobie chwala to, niz mieszkanie w blokach.

OK.Kazdy ma inne priorytety. Ja mieszkam w centrum i mi sie podoba, natomiast pewnie nigdy nie zaloze sobie internetu z kablowki, bo te olewaja takie 3 pietrowe umieralnie ze srednia wieku 50+. Za to szkole dla dziecka mam 300m, liceum 3 przystanki tramwajem, Uniwerek 7 autobusem spod domu.

Cytuj:
wszystko ma plusy i minusy, dalej nikt nie mówi o cenach działek pod budowę domu w okolicach wawy - to jest tyle co za luksusowe mieszkanie w wawie

Zalezy gdzie ta dzialka. W Radzyminie,Ozarowie itd mozna znalezc cos taniego (w zasadzie to wszedzie mozna - developerzy czasem buduja osiedla jednorodzinnych za mala kase, ale trzeba uwarzac,zeby sie w szambo nie wladowac). Taki Wyszkow ma obwodnice, droge szybkiego ruchu i jest 60km od Warszawy.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:18 
Cytuj  
miałem na myśli 10-15km, 50km to dobre na rekreacyjną (piaseczno-magdalenka)


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:20 
Cytuj  
Ja wolę dziecko prowadzać do przedszkola / szkoły w centrum miasta lub przylegających dzielnicach.

To samo tyczy się lekarzy i innych placówek.

Dlatego poza miastem to tylko rekreacja, na działkę mogę wyskoczyć w każdym momencie jadąc jakieś ~70km.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:21 
Cytuj  
karetka na zadupie przyjedzie z miasta migiem w 40 minut :S


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:24 
Cytuj  
ta, w miescie za to bedzie w 5min.
prosze cie highlander.

ja mam dzialke dosc daleko od miejsca zamieszkania (jakies 120km) ale ze wzgledu na 'atrakcyjnosc' nie chce mi sie jej zamieniac.
i fakt, czasami w wakacje jade prosto z niej w poniedzialek skoro swit do pracy. i jakos po takim weekendzie zupelnie inaczej czlowiek sie czuje.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:25 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja wolę dziecko prowadzać do przedszkola / szkoły w centrum miasta lub przylegających dzielnicach.
ja znam gościa który specjalnie się przeprowadził żeby szkoła podstawowa nie była za ulicą - dzieci nie przechodzą przez ulicę jak idą do szkoły.

u mnie taki kłopot że często wole metrem niż samochodem w korek wiec wożenie dzieci to będzie mus samochodem

zawozisz/odprowadzasz je, a kto je odbiera ?


_________________
psn


Ostatnio edytowano 3 kwi 2010, 12:26 przez Deshroom, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:26 
Cytuj  
Między innymi. Czasami dziecku "coś" dolega i wtedy wzywam lekarza do domu, a nie idę do przychodni narażając na różne syfy.

Nie mówię już o wygodach jak puby pod nosem komunikacją za grosze czy taxa jak nie trzymam pionu, 10 min samochodem do centrum w godzinach szczytu, 10 min nad morze, 20-30min nad jeziora.

Trójmiasto to pure win do mieszkania.

Cytuj:
zawozisz je a kto je odbiera ?


1,5 roczne dziecko jeszcze się nie odbiera h3h3. Anyway do kilku przedszkoli, szkół to od 3 do 10 min pieszo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 kwi 2010, 12:28 
Cytuj  
ta za 2 miechy będę miał parkę wiec mam przemyślenia :wink:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 242 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.