mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 56  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:36 
Cytuj  
Rozumiem 2-3 dni placzu w mediach, ale zaczyna mnie to juz meczyc powoli. A te pomysly honorowania polityka z niewielkim poparciem spolecznym w ostanich latach pochowkiem na Wawelu czy nazwa stadionu zwyczajnie mnie wkurwiaja. Zeby znalazl sie na Wawelu powinna byc taka wola narodu, a nie decyzja jego brata czy corki. W sondzie na wyborczej poparlo ten pomysl kilka procent osob zaledwie. Mam nadzieje, ze ktos sie zbieze na odwage w mediach i cos powie, a nie wszyscy beda sie mazac jak panienki.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 393
Dołączył(a): 3.01.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:39 
Cytuj  
http://www.globalnaswiadomosc.com/prezy ... alnowe.htm


Ostatnio edytowano 13 kwi 2010, 12:22 przez GumisPLL, łącznie edytowano 2 razy
*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:39 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rozumiem pochowanie go na Powazkach w alei zasluzonych, ale Wawel to przesada.

Czemu przesada?
Był Prezydentem RP. Jeśli zdecydują się go pochować w Warszawie to raczej dlatego, że był z tym miastem o wiele mocniej związany niż z Krakowem. No i poprzednich/kolejnych prezydentów też należałoby chować w jednym miejscu, żeby nie byli porozrzucani po całej Polsce - tak jak prezydentów II RP chowano w archikatedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie.

Nie wiem z jakiej paki królom należy się pośmiertnie większa cześć niż demokratycznie wybranemu przez naród najwyższemu przedstawicielowi państwa.
Cytuj:
Moze jakis spoleczny prostest powstanie. Kaczynski nie zalsuzyl na to miejce

Ta, już nie mogę się doczekać grupy na facebooku "nie dla Kaczyńskiego na Wawelu". Ledwo się skończyła szopka z przyznaniem mu honorowego obywatelstwa w tym mieście.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:49 
Cytuj  
Jest już grupa na facebooku:"Nie dla stadionu narodowego im Lecha Kaczyńskiego"


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 11:49 
Cytuj  
http://www.globalnaswiadomosc.com/prezy ... alnowe.htm


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 156
Dołączył(a): 13.12.2006
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 12:03 
Cytuj  
http://img191.imageshack.us/img191/8025 ... 0trees.jpg chichot ku*wa historii :o

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 12:07 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Rozumiem 2-3 dni placzu w mediach, ale zaczyna mnie to juz meczyc powoli. A te pomysly honorowania polityka z niewielkim poparciem spolecznym w ostanich latach pochowkiem na Wawelu czy nazwa stadionu zwyczajnie mnie wkurwiaja. Zeby znalazl sie na Wawelu powinna byc taka wola narodu, a nie decyzja jego brata czy corki. W sondzie na wyborczej poparlo ten pomysl kilka procent osob zaledwie. Mam nadzieje, ze ktos sie zbieze na odwage w mediach i cos powie, a nie wszyscy beda sie mazac jak panienki.


Jak umrze kiedys Walesa czy Kwasniewski to tez moze beda pochowani na Wawelu - to nie bylby zly zwyczaj, choc imo Kaczynski bedzie pochowany w Warszawie.

Nie ma czegos takiego jak prezydent z niewielkim poparciem spolecznym, bo prezydent jest wybierany przez narod i zazwyczaj jest to polityk z najwiekszym poparciem narodu, ktore oczywiscie w trakcie prezydentury sie wacha i ktorego sprawdzianem sa wybory na druga kadencje (do tego sprawdzianu nie doszlo...).
Na szczescie o waznych sprawach nie decyduja sondy w wyborczej czy na onecie. Nie decyduja tez o nich sondaze wyborcze.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 12:23 
Cytuj  
Cytuj:
Rozumiem 2-3 dni placzu w mediach, ale zaczyna mnie to juz meczyc powoli.


Ponieważ jest żaloba narodowa ?

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 12:55 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
http://www.globalnaswiadomosc.com/prezydentzginalnowe.htm


Z tego artykułu:
Cytuj:
Jak samolot lecący kilka metrów nad ziemia mógł tak doszczętnie się rozbić ?

Zdanie świadczące o całkowitym braku wyobraźni. Mógł się doszczętnie rozbić tak samo jak samochód jadący z prędkością 240km/h.


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:11 
Cytuj  
Ta to chyba jaks stronka dla wiebicieli teori spiskowych:P

Cytuj:
Dzis rano jak po raz pierwszy podali w tv informacje o tej katastrofie, od razu wlaczylem laptopa chcac sprawdzic inne zrodla, a tutaj niespodzianka. Siec nie dziala. Dzwonie do operatora a oni mowia, ze musza cos przetestowac. Po 3 godzinach wlaczaja siec. Nie wiem czy to przypadek, ale zaczelo mnie to zastanawiac. Akurat dzis taka akcja.

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:13 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam nierozumiem co masz do zarzucenia Prezydentowi ? Byl gorszym Prezydentem od Kwacha-Filipinczyka czy Walesy ( ktory zreszta dzieki Kaczynskim wygral wybory...) ?

To ze nie chcial podpisac Traktatu to Imo tylko plus dla niego. Wyczekiwanie w polityce ma swoje plusy, lepiej tez ktos taki wyglada od byle glupka co podpisuje wszystko jak leci... a widac jak na dloni ze pewni panowie w garniturach z UE lubuja sie w streczycielskim stylu prowadzenia polityki a'la ponowianie tych samych projektow w nowej okladce w tych krajach gdzie wczesniej nei przeszly....

Budowal od poczatku swojej prezydentury dobre relacje z naszymi parnterami strategicznymi. Latwo jest potakiwac i sypac rozami dookola w stylu Tuska Milosiernego Kochajacego Ojca Ludu, inaczej jest konsekwentnie stac na swoim podkreslac polska racje stanu.

Sprawa wetowania, ma swoje dobre strony wiadomo bylo ze byle bubel nie przejdzie i wokol ustaw zawsze trzeba bylo staranniej pracowac, zabiegac o poparcie Prezydenta. Zreszta podajcie przyklady tych ustaw ktore nieslusznie zawetowal ? Prywatyzacja szpitali ? Jeszcze wieksze upolitycznienie Radia i TV wedlug wzorca PO... to sa te wielkie pomniki ustawodstwa ktore odrzucil ? Niedopracowane buble i tyle.

Jako Prezydent nie chorowal na "Filipinke" , godnie reprezentowal nasz kraj, przedkladal dobro Polski ponad budowe swojego wizerunku. Zobacz ile jezdzil po Polsce i po Swiecie, gdzie byl co mowil. Zobacz jego ramowy program na miesiac..... Masz wszystko w Archiwum Kancelarii Prezydenta.

Dlaczego mu zatem odmawiac miejsca na Wawelu ?


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:22 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Jak umrze kiedys Walesa czy Kwasniewski to tez moze beda pochowani na Wawelu - to nie bylby zly zwyczaj, choc imo Kaczynski bedzie pochowany w Warszawie.

Bylby zly zwyczaj. Walese jako przywodce ruchu wolnosciowego jeszcze bym zaakceptowal, ale pozostalych dwoch juz nie. Mozna stworzyc oddzielne miejsce dla prezydentow, jesli ktos uwaza ze powinni lezec razem. Jak tak nie uwazam. Demokracja ma to do siebie, ze wybiera zwyklych ludzi na ten urzad. Kaczynski czy Kwasniewski nie dokonali niczego szczegolnego w swoim zyciu, albo to nie byla tylko ich zasluga ale takze owczesnych rzadow. Poza tym jak pisalem, decyzja powinna nalzec do narodu, jako ze Wawel to szczegolne miejsce. Zostawmy go starej historii Polski, albo wybitnym ludziom jak chocby Milosz.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:31 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
albo wybitnym ludziom jak chocby Milosz.


Oczywiscie sam fakt ze ktos reprezentuje nasz kraj jako Prezydent to za malo. W koncu to nic wielkiego - prezydentura- kazdy moglby nim byc. mamy tylu wybitnych specjalistow ukryte talenty, wszystkowiedzacy. Zadaniem Prezydenta jest gloszenie oredzia, pierdzenie w fotel i dekorowanie staruszkow za zaslugi....

Wiekszym zaangażowaniem musi wykazac sie poeta, albo pisarz. Zwlaszcza ze Nagroda Nobla jest tak bardzo miarodajna. W koncu przyznaje ja grono ludzi cieszacych sie wielkim obiektywizem.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:35 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Dlaczego mu zatem odmawiac miejsca na Wawelu ?


Dlatego, że to przesada i powoli wszystko obraca się w kierunku histerycznego wywyższania.

Tragedia tragedią ale powoli przestaje mi się to podobać.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:36 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Sprawa wetowania, ma swoje dobre strony wiadomo bylo ze byle bubel nie przejdzie i wokol ustaw zawsze trzeba bylo staranniej pracowac, zabiegac o poparcie Prezydenta. Zreszta podajcie przyklady tych ustaw ktore nieslusznie zawetowal ? Prywatyzacja szpitali ? Jeszcze wieksze upolitycznienie Radia i TV wedlug wzorca PO... to sa te wielkie pomniki ustawodstwa ktore odrzucil ? Niedopracowane buble i tyle.

Dlaczego mu zatem odmawiac miejsca na Wawelu ?


Po pierwsze był prezydentem jednej partii, a nie prezydentem Polski. Co widać chociażby na przykładzie wetowania. Ilośc wet za czasów rzadów PiS: 1, ilość wet za czasów rządu Tuska: 17. Część z nich była słuszna ale bez przesady.
Poza tym nie wyróżnił się niczym, poza tragiczną śmiercią, za co zasługiwałby żeby być pochowanym na Wawelu.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:43 
Cytuj  
Jestem na 100% pewien ze idea pochowania Walesy na Wawelu, jesli ten umrze smiercia naturalna, spotka sie z duzo wiekszym oporem niz teraz spotyka sie idea pochowania tam Kaczynskich.

Bardzo natomiast podoba mi sie idea pochowania Kaczorowskiego w Swiatyni Opatrznosci. Mysle, ze gdyby postanowiono pochowac tam Kaczynskich nikt nie mialby obiekcji. Pchanie sie na Wawel, zwlaszcza na wniosek paru ludzi pograzonych w zalobie, uwazam za cos raczej niesmacznego (choc moze to nie slowo tutaj zupelnie nie pasuje...)


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 13:53 
Cytuj  
Cytuj:
Niedopracowane buble i tyle.


"Bo mi polityk PiS tak w TV powiedział."

**

Posty: 479
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 14:11 
Cytuj  
Powinno byc jedno miejsce pochowku Prezydentow RP skoro go nie ma nie widze nic w tym zlego ze spocznie na Wawelu. Zobaczycie zreszta ile bedzie problemow z Walesa czy Kwasnieskim.

Dana nie polityk PiS, tylko LEX. Blizej mi zdecydowanie do prawicy niz lewicy ale na pewno nie takiej ktora reprezentuje podana przez Ciebie partia. Socjalista nigdy nie bylem. Szacunek do Prezydenta ( jako urzedu i czlowieka ) mialem i mam bo byl/bedzie moim Prezydentem ( mimo ze akurat nie glosowalem na Kaczynskiego).

Osobiscie wrocilbym do wyborow prezeydenckich w stylu przedwojennym - Zgromadzenie Narodowe- taniej, szybciej i bez zbednych szopek.


_________________
"I always tell the truth. Even when I lie." Tony Montana, 'Scarface'

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 14:19 
Cytuj  
Zerg napisał(a):
Osobiscie wrocilbym do wyborow prezeydenckich w stylu przedwojennym - Zgromadzenie Narodowe- taniej, szybciej i bez zbednych szopek.


Dokładnie, przy obecnych uprawnieniach totalnym bezsensem jest to, że wybierany jest w wyborach bezpośrednich. Jeśli dobrze pamiętam Tusk właśnie luźno rzucił taki pomysł, ale głupiemu narodowi to w niesmak.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2010, 14:43 
Cytuj  
Ja się wstrzymam z komentarzem, bo nadal jest żałoba, ale dochodzę do wniosku, że naród polski jednak jest maksymalnie pojebany i to, iż historia nas tak wieków doświadcza bierze się właśnie z tego...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1117 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 56  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.