mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 21 maja 2010, 17:21 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
WithnesS jkbys tak zrobil to by laska Ci powiedziala, ze "nie dales jej wybrac" a to przeciez byl jej wybor blablabla :P

imo w takich sytuacjach to trza obrocic sie na pięcie i isc w dluga bo nie warto.



Ja tak robię ;) Jeżeli laska nie jest pewna czy chce być ze mną, ja jestem pewny że nie chce być z nią. Proste. Nigdy żadna kobieta mnie nie zdradzała (Chyba, że o tym nie wiem ofcourse ; ) ani ja, nie zdradzałem żadnej kobiety. Zdarzało mi się zerwać, bo mówiłem kobiecie, że podoba mi się inna etc, prosto w oczy, zanim nawet zacząłem flirtować z tamtą. I uwierz mi - Z każdą dziewczyną z którą miałem "poważny" związek (dłuższy niż 6 miesięcy, taką granicę od której związek jest "poważny" sobie wyznaczyłem w mojej chorej główce) utrzymuje stosunki co najmniej "Dobre". Zawsze rozstaję się z kobietami w pokoju, a nigdy nie byłem z takimi jak 50Cent...Po prostu do związków, trzeba podchodzić 100% logicznie. Jak ze związku wyjdzie obustronna miłość - logika zawodzi, ale jest miłość. A to oznacza że poważnych problemów nie będzie. A jak jej nie ma, to są problemy...50% z nich, to automatyczny koniec związku dla mnie. Bo po co?
Ja do takiej sytuacji jak w tym topicu bym nigdy nie dopuścił...A dodatkowo nie wiem czemu ją przepraszał.


_________________
Obrazek

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 01:39 
Cytuj  
WithnesS napisał(a):
A dodatkowo nie wiem czemu ją przepraszał.


Pewnie chcial zamoczyc.


_________________
Here I am broken hearted
came to poo but only farted

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 07:51 
Cytuj  
Ilove50cent napisał(a):
on się dowiedział że była zemną w czasie kiedy jeszcze u niego mieszkała i dlatego jest mad :D


Czegoś tu nie łapie, pozwoliłeś kobiecie z którą planujesz związek (a nie tylko dobry sex ;) ) mieszkać z innym facetem któremu wydawało się że są razem?! :wtf:

/facepalm

Może jestem nie dzisiejszy, ale takie mieszkanie razem implikuje całą masę innych rzeczy. Chcesz powiedzieć, że się na to zgodziłeś, i jeszcze teraz zamierzasz ją przepraszać za to że jej "były" się dowiedział?...

Dobrze ci radzę trzymaj się od niej z daleka, bo z tego co tu napisałeś wynika że niezła z niej manipulatorka i przy tym nie ma skrupułów, a tobie ewidentnie brakuje skilla/doświadczenia żeby sobie z taką poradzić.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 08:03 
Cytuj  
Zawsze sie wraca do pierwszej milosci, chyba, ze ta milosc ma juz dziecko ;d

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 maja 2010, 08:05 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
(...) ewidentnie brakuje skilla/doświadczenia żeby sobie z taką poradzić.

Chyba rozumu a nie skila :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 01:16 
Cytuj  
cent: jak ma fajne ciałko i dobrze się rucha to walcz. Ja tam mogę nakręcić filmik i pomóc ci w potrzebie - dasz namiar gdzie wrzucić i będzie nagle miała miłą niespodziajkę od kupy ludzi (wbrew pozorom wielu ci pomoże chociażby dla własnej satysfakcji).

jeśli jednak nie spełnia dwóch pierwszych warunków to idź powiedzieć ile kosztowały kwiaty, upominki itp., przelicz to na stawki zwykłych kurew, pomnóż przez 4 i każ odpracować.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 08:32 
Cytuj  
tczewiak pro ruchasz, najbogatszy mieszkaniec tczewa i największy macho tego miasta


ale to musi być chujowe miasto w takim razie :o


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 10:17 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
tczewiak pro ruchasz, najbogatszy mieszkaniec tczewa i największy macho tego miasta
Zazdrość przez ciebie przemawia 8) . Zabawny topik się zrobił, chociaż jego autor raczej nas wkręca :roll:

***

Posty: 787
Dołączył(a): 1.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 12:33 
Cytuj  
Było śmiesznie do puki ktoś nie wrzucił foty Paris Hilton i tczew nie otwarł ryja.


_________________
PoE RIP Retardoom
Dota2 wy**bana wpizdu

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 12:50 
Cytuj  
podobno warszawiaki zastrzelili jakiegos niggasa?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:04 
Cytuj  
Nie słuchał się pana to dostał to na co zasłużył.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:14 
Cytuj  
i znowu wyjdziemy na rasistow


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:17 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
i znowu wyjdziemy na rasistow


?

"Sokołowski dodał, że mężczyźni próbowali obezwładnić jednego funkcjonariusza i wyrwać mu broń. - Wtedy padł strzał (w stronę jednego z napastników - red.). Było to śmiertelne postrzelenie - wyjaśnił Sokołowski."


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:18 
Cytuj  
Paranoja będzie jak wsadzą tego funkcjonariusza, albo go zwolnią :roll:

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:33 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
Aldatha napisał(a):
i znowu wyjdziemy na rasistow


?

"Sokołowski dodał, że mężczyźni próbowali obezwładnić jednego funkcjonariusza i wyrwać mu broń. - Wtedy padł strzał (w stronę jednego z napastników - red.). Było to śmiertelne postrzelenie - wyjaśnił Sokołowski."


no wlasnie , powinien oddac strzal ostrzegawczy w gore


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:42 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
MagPS napisał(a):
Aldatha napisał(a):
i znowu wyjdziemy na rasistow


?

"Sokołowski dodał, że mężczyźni próbowali obezwładnić jednego funkcjonariusza i wyrwać mu broń. - Wtedy padł strzał (w stronę jednego z napastników - red.). Było to śmiertelne postrzelenie - wyjaśnił Sokołowski."


no wlasnie , powinien oddac strzal ostrzegawczy w gore


przecież strzał ostrzegawczy miał zostać zniesiony


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:49 
Cytuj  
Przecież oni go próbowali obezwładnić, jak miał oddać ten strzał.

Panowie, cofnijcie się, puście moją rękę i dajcie mi strzelić w powietrze, bo potem będzie znowu o wrednych policjantach w tw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 13:50 
Cytuj  
niggery sa pod ochrona


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 14:14 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
niggery sa pod ochrona


Ale to było w sklepie, a nie w puszczy...


_________________
Obrazek

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 maja 2010, 14:24 
Cytuj  
Nie musi oddawać strzałów ostrzegawczych w niektórych sytuacjach.

Cytuj:
§ 3. 1. Policjanci przed użyciem broni palnej są obowiązani:
1) po uprzednim okrzyku "POLICJA" wezwać osobę do zachowania się zgodnego z prawem, a w szczególności do natychmiastowego porzucenia broni lub niebezpiecznego narzędzia, zaniechania ucieczki, odstąpienia od bezprawnych działań lub użycia przemocy;
2) w razie niepodporządkowania się wezwaniom określonym w pkt 1 zagrozić użyciem broni palnej, wzywając: "STÓJ - BO STRZELAM";
3) oddać strzał ostrzegawczy w bezpiecznym kierunku, jeżeli wezwania określone w pkt 1 i 2 okażą się bezskuteczne.
2. Przepisów ust. 1 nie stosuje się w sytuacjach, o których mowa w art. 17 ust. 1 pkt 1, 3, 5 i 8 ustawy, a także w innych przypadkach, gdy z zachowania osoby posiadającej broń lub niebezpieczne narzędzie wynika, że wszelka zwłoka groziłaby bezpośrednim niebezpieczeństwem dla życia lub zdrowia ludzkiego.
3. Użycie broni palnej w sytuacji, o której mowa w ust. 2, musi być poprzedzone okrzykiem "POLICJA".


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.