mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 22:15 
Cytuj  
Profeta napisał(a):
@tczewiak, wyluzuj nieco i nie mów, że uważałeś korwina za kandydata mogącego uzyskać coś poza pokazaniem się...

Liczyłem na 5-6%.


Cytuj:
Gdyby WiP tyle dostała w wyborach parlamentarnych to by weszła do parlamentu.

Potrzeba 5% aby wejść do parlamentu w przypadku partii i 7% w przypadku koalicji.


http://polonia.wp.pl/gid,12390906,gpage ... leria.html - hehe Saddam żyje i pilnuje polskich wyborów w szwablandii ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 22:16 
Cytuj  
Havok napisał(a):
@tczewiak, wyluzuj nieco i nie mów, że uważałeś korwina za kandydata mogącego uzyskać coś poza pokazaniem się...

Liczyłem na 5-6%.


Profeta napisał(a):
Gdyby WiP tyle dostała w wyborach parlamentarnych to by weszła do parlamentu.

Potrzeba 5% aby wejść do parlamentu w przypadku partii i 7% w przypadku koalicji.


http://polonia.wp.pl/gid,12390906,gpage ... leria.html - hehe Saddam żyje i pilnuje polskich wyborów w szwablandii ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*

Posty: 180
Dołączył(a): 24.05.2009
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 23:04 
Cytuj  
double tczew!
tez liczyłem na wiecej dla korwina, ogólem to zdechną te polaczki tutaj w tej swojej ciemnocie :(
ale zaprosili teraz do tvp bloggerów jakichs tam, gość temat tylko zaczał nt korwina i jego krytyki rządów Leszka a prowadzący zaraz zmienił temat, ale ok. w ogłe to głosowało 2mln ludzi ?? tak mówi komisja? no to na kaczorro i komorro po 800k ludu, na jkm 50k

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 23:18 
Cytuj  
W drugiej turze się organizujemy?
Cthulhu czy Palpatine jako alternatywa dla polskiego warzywniaka?


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 cze 2010, 23:35 
Cytuj  
Caly czas za Cthulu, zdania nie zmieniam :)


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 00:35 
Cytuj  
z 51% komisji podawali na tvn24 przed chwilą

Bronek, ~39
Jarek, ~38
Grzesiu, ~13
Jansz, ~2,2

Jeszcze Jaro wygra, byłaby wtopa z tymi ankietami.

Obrazek

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 04:20 
Cytuj  
http://prezydent2010.pkw.gov.pl/PZT/PL/WYN/W/index.htm

Różnica między komorem a kaczką to niecałe 800tys :O.
Ciekawe jak potoczy się druga tura.Elektorat Pisu w dużej mierze jest bardziej statyczny i raczej nie wyjeżdża na wakacje w porównaniu z PO.

Chyba "wraca widmo IV RP" ?

*

Posty: 58
Dołączył(a): 10.02.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 06:25 
Cytuj  
http://www.dziennik.pl/dziennik/dziswdz ... myczy.html widmo IV RP ??? niedługo za nią zatęsknicie. :lol: Dalej słuchajcie TVN i GW. Trochę myślenia proponuje.


_________________
http://zezem.salon24.pl/312090,ubu-roi-ou-les-polonais
Hic amor, haec patria est

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 06:57 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Potrzeba 5% aby wejść do parlamentu w przypadku partii i 7% w przypadku koalicji.


Oomg, ale failnąłem :-)

Wyniki po uwzględnieniu 97 % wyglądają kiepsko dla Komorowskiego. Szczególnie w porównaniu z sondażem dla tvn'u, wyszło raczej w wersji tvp.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 08:03 
Cytuj  
I tak wygra - 13% od Napierdalskiego dostanie.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 08:26 
Cytuj  
Prawdziwi lewacy w zyciu nie zaglosuja na kandydata PO, ale w sumie nie wiadomo jaki jest elektorat Napierdalskiego, kampanie mial dosc specyficzna. Moj wujek stary komuch pierwszy raz w zyciu nie zaglosowal na PZPR/SLD, oddal glos niewazny.

Sondaze fajne, jakbym w duzej firmie decydowal komu zlecic badanie rynkowe to bym szerokim lukiem omijal firmy, ktore w wyborach prezydenckich pierdolnely sie o 5-10% (GW w piatek rzucila sondaz gdzie Bronek ma 51%). :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 09:21 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
I tak wygra - 13% od Napierdalskiego dostanie.



Jeśli Napieralski poprze PO, to głosuję na Cthulu zamiast na Komorowskiego. quasi Liberałowie + SLD = nie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 09:21 
Cytuj  
Wybroca lewicy ma problem ale moim zdaniem niewielki. Za PiSem przemawia wizja "solidarnej polski", czyli czesc gospodarcza. Natomiast w kwestiach swiatopogladowych PiS to zaprzeczenie lewicy. Wczoraj dwoch socjologow mowilo o rozkladzie glosow Napieralskiego 8:2 na korzysc Komorowskiego i prawdopodobnie tak bedzie. Badz co badz Komorowski ma trudne zadanie przed soba. Musi przede wszystkim wygrac debate i przypomniec prawdziwego Kaczynskieg (tego z duzym negatywnym elektoratem), a moze Kaczynski sam sie przypomni? Wybory pokazaly to co wiadomo. Im wyzsze wyksztalcenie tym mniej glosow na PiS, im mniejsze dochody i bardziej roszczeniowa postawa tym wiecej. Mam nadzieje, ze Polska B nie zdecyduje o wyborze prezydenta.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 10:12 
Cytuj  
Obecna sytuacja to prawdziwy wybor miedzy dzuma a cholera.

Pokomunistyczna lewica w skrajnie partyjniackim wydaniu + wannabe "liberałowie" z PO to koszmar. Ale slabo do siebie pasuja, bo warto zauwazyc ze lewica intelektualno-obyczajowa sie odcina od SLD i to dosc mocno ( krytyka polityczna), a maja ciagoty w strone PO ktore jest wlasnie w dziedzinie obyczajow lewicujace ( chociaz graja na "centrum" to w sprawach np etyki centrum nie istnieje).

Z drugiej strony koalicja medialna Pis- Sld juz istnieje i ma sie dobrze, w koncu to jaro przyklepal wywalenie z TVP prawicowej redaktor po emisji filmu o Jaruzelskim, i tyle z jego antykomunizmu i "patriotyzmu". W dziedzinie gospodarczej dogadaja sie bez zadnego problemu, bo oba ugrupowania w zasadzie chca tego samego.

Pozorne niezgodnosci dla mas wyborczych nie maja zadnego znaczenia. Wiekszosc Polakow wydaje sie byc tak zafiksowana na konflikcie antytusk vs antykanczynski ze nawet gdyby ich idol oglosil ze jest gejem, satanista i dla rozrywki pali koscioly oraz marzy o ustroju Korei Pln, to i tak wyborcy by przyjeli ze moze i tak ale ten drugi jest gorszy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 10:32 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mam nadzieje, ze Polska B nie zdecyduje o wyborze prezydenta.


Nie wiem co to dla ciebie Polska A a co Polska B, ale Kaczynski wygral w Malopolsce i na Mazowszu, za to Komorowski zdecydowanie wygral w zachodniopomorskim i warminsko-mazurskim (duzo jezdze po Polsce i to imo najbardziej zadupiaste wojewodztwa w naszym pieknym kraju).

No i oczywiscie Jarek zgarnal prawie wszystkie glosy w USA, za to Bronek wygral na Bialorusi. :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 10:35 
Cytuj  
Napisalem co to Polska B. Ludzie slabo wyksztalceni i o socjalnych pogladach: "daj mi". Sciana wschodnia na przyklad, terytorium bylego zaboru rosyjskiego.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 10:44 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Napisalem co to Polska B. Ludzie slabo wyksztalceni i o socjalnych pogladach: "daj mi". Sciana wschodnia na przyklad, terytorium bylego zaboru rosyjskiego.


IMO jakis wymyslony kiedys podzial ktory nijak ma sie do rzeczywistosci. Ludzie o ktorych mowisz mieszkaja glownie w zachodniopomorskim i warmisko-mazurskim, kiedys robilem ankiety dla Pantora i to byly moje tereny, totalne buractwo, nieraz chcieli mieli pobic za to, ze jestem z Gdanska, "od Walesy".
Za to dobrze sie czuje na lubelszczyznie i w bialostockim, mam tam sporo znajomych.
Zreszta glosy ludzi po podstawowce i zawodowce rozlozyly sie po rowno miedzy Bronka i Jarka:

http://wybory.wp.pl/wynikiwyborow.html

Lechu jak zawsze lol:

http://wybory.wp.pl/kat,1025917,title,M ... omosc.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 10:51 
Cytuj  
http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-dla ... laczu-5032

Trzymajmy sie faktow a nie wlasnych wrazen podczas ankiet ok? Ten podzial nie jest wymyslony i ma dokladne odbicie w rzeczywistoci. Zwyciestwo Kaczynksiego pokrywa sie ze sciana wschodnia. Za wyjatkiem mazowieckiego, gdzie wygral choc poniol kleske w stolicy, z ktorej pochodzi. Dane dotyczace rozkladu glosow ludzi wedlug wyksztalcenia sa dostepne. Im wyzsze wyksztalcenie tym mniej poparcia dla Kaczynskiego. Ale jak rozumiem:"nikt nam nie wmowi, ze biale jest biale a czarne jest czarne".


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:05 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
http://www.hotmoney.pl/artykul/kraj-dlaczego-sciana-wschodnia-wciaz-jest-sciana-placzu-5032

Trzymajmy sie faktow a nie wlasnych wrazen podczas ankiet ok? Ten podzial nie jest wymyslony i ma dokladne odbicie w rzeczywistoci. Zwyciestwo Kaczynksiego pokrywa sie ze sciana wschodnia. Za wyjatkiem mazowieckiego, gdzie wygral choc poniol kleske w stolicy, z ktorej pochodzi. Dane dotyczace rozkladu glosow ludzi wedlug wyksztalcenia sa dostepne. Im wyzsze wyksztalcenie tym mniej poparcia dla Kaczynskiego. Ale jak rozumiem:"nikt nam nie wmowi, ze biale jest biale a czarne jest czarne".


Masz generalnie rację, ale teraz ściana wschodnia się 'przemieszała' z zachodem. Mazowieckie - Warszawa = prawie Polska B, no i wspomniane już wcześniej woj. są też syfiaste.
Skoro uderzasz w tę nutę:
Średnie IQ elektoratów : UPR - 100,2 PO - 97,5 PiS - 95,2 apolityczni - 93,0 SLD - 92,4 inna partia - 92,4 LPR - 91,6 PSL - 90,1 Samoobrona - 88,3

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html


Korwina popiera 36% młodych ludzi, Napieralskiego 21%, Komorowskiego 14%, Kaczyńskiego 10%

http://wybory.onet.pl/prezydenckie-2010 ... lnosc.html

Tutaj nie podali Korwina, ciekawe dlaczego? Okazałoby sie, że jego wyborcy są statystycznie najlepiej wykształceni? :-)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 21 cze 2010, 11:19 
Cytuj  
Raport Urzedu Statystycznego:

http://dziennik.pl/wydarzenia/article51 ... dniej.html

Zreszta ja nie nie mowilem o zamoznosci ludzi, tylko o ich buractwie i podejsciu do zycia, a to ciezko zmierzyc, trzeba to poprostu poczuc.

Poza tym zgodnia z twoja teoria warminsko-mazurskie jako njabiedniejsze polskie wojewodztwo (albo jedno z najbiedniejszych, nie znam aktualnych danych) powinno glosowac na Kaczyskiego, a najbogatsze mazowieckie powinno glosowac na Komorowskiego, a jest odwrotnie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.