mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1741
Dołączył(a): 13.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 14:46 
Cytuj  
iniside napisał(a):
Innymi slowy ten screen to fake.

:( :( :(


_________________
http://steamcommunity.com/id/crunozaur

*

Posty: 147
Dołączył(a): 26.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 17:23 
Cytuj  
Blizz w odpowiedzi dlaczego malo polygonow i slabe tekstury:

"In general we also want to keep graphic requirements low so that a wide audience can enjoy the game, and also so we can have a lot of enemies on screen."

dodal jeszcze ze gre obserwujemy z pewnej wysokosci w rzucie izometrycznym, i wiekszosc detali jesli by byla bylaby niezauwazalna.


_________________
Lumi ud rogue BL

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 17:26 
Cytuj  
Mam nadzieję, że diablo3 będzie bardziej podobne do rewelacyjnego diablo1 niż arcynudnego i monotonnego diablo2.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 17:48 
Cytuj  
No screen masakrycznie dopierdolony.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 17:49 
Cytuj  
Farod napisał(a):
Blizz w odpowiedzi dlaczego malo polygonow i slabe tekstury:

"In general we also want to keep graphic requirements low so that a wide audience can enjoy the game, and also so we can have a lot of enemies on screen."

dodal jeszcze ze gre obserwujemy z pewnej wysokosci w rzucie izometrycznym, i wiekszosc detali jesli by byla bylaby niezauwazalna.

Niechce byc zlosliwy, ale chyba kazda wymowka na to ze nie potrafia napisac porzadnego silnika jest dobra ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 99
Dołączył(a): 6.09.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 17:49 
Cytuj  
Cytuj:
Mam nadzieję, że diablo3 będzie bardziej podobne do rewelacyjnego diablo1 niż arcynudnego i monotonnego diablo2.


co za troll, dej se siana człowieku, ile można takie teksty czytać


Co do screena, to wygląda on naprawdę imponująco, i to własnie dlatego należy podejść do niego z dużym z dystansem.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 22:18 
Cytuj  
Ta gra i tak sprzeda się najszybciej w histori gier PC ever (a zapewne i w ogóle w historii gier). Must have w ciemno.


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 22:28 
Cytuj  
zaboleq napisał(a):
Ta gra i tak sprzeda się najszybciej w histori gier PC ever (a zapewne i w ogóle w historii gier).


Moim zdaniem ta gra sprzeda się szybciej niż cokolwiek w historii wymyślone przez człowieka.

Nic na to nie wskazuje, ale tak będzie. To Blizzard. Firma doskonała.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 22:32 
Cytuj  
Taki m$, chociaż ich produkty są chujowe to i tak wyjdą na swoje.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 22:34 
Cytuj  
Uwaga, zaraz Sraxis się zleci i będzie whine że blizzard jest fe.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 22:38 
Cytuj  
Starasz sie magpies starasz, ale i tak jestes chujowy.

Diablo 3 bedzie zajebiste, bo juz na filmikach widac jaka to plynnosc rozgrywki, taki flow wiecznego zabijania. Nie ma tego czesto w innych niby dobrych grach (torchlighht fajny na 5 dni, gralo sie fajnie, ale nie tak jak w diablo).


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 22:48 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Starasz sie magpies starasz, ale i tak jestes chujowy.

Diablo 3 bedzie zajebiste, bo juz na filmikach widac jaka to plynnosc rozgrywki, taki flow wiecznego zabijania. Nie ma tego czesto w innych niby dobrych grach (torchlighht fajny na 5 dni, gralo sie fajnie, ale nie tak jak w diablo).


Staram się, staram, ale to ty jesteś chujowy.
Diablo 3 ma być zajebisty, bo gra będzie płynna? No kurwa lol


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 23:01 
Cytuj  
Piotrze i co z tego, że w/g Ciebie blizz jest chujowy, jak sam wracasz po kilka razy do quitniętego dawno temu wow'a, grasz w sc2 i w przyszłości będziesz ciupał w d3. :] Coś w tym jest.

To jest sztuka, być nienawidzonym i jednocześnie wyciągać kabonę z kieszeni swoich haterów jak cata-bra-xis. Takie rzeczy tylko w blizzie.


_________________
@polygamia

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 23:13 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Piotrze i co z tego, że w/g Ciebie blizz jest chujowy, jak sam wracasz po kilka razy do quitniętego dawno temu wow'a, grasz w sc2 i w przyszłości będziesz ciupał w d3. :] Coś w tym jest.

To jest sztuka, być nienawidzonym i jednocześnie wyciągać kabonę z kieszeni swoich haterów jak cata-bra-xis. Takie rzeczy tylko w blizzie.


Ty do mnie po imieniu a ja twojego nie znam. Gdyby nie problemy z netem grałbym w dfo. To, że mam w wowie dc to pierdole, gdy miałem w dfo to już nie bardzo. Po trzecie lubię rtsy, głupie hns już nie bardzo więc co najwyżej diablo 3 ukradnę albo obejrzę filmiki na yt :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 23:32 
Cytuj  
No ja wglupie h&s nie gram w sumie od Diablo1, bo dwojke prawie olalem, cosyam gralem w Dungeon SAiege. D3 bedzie zajebisty, bo blizzard chcac nie chcac wypuszcza zajebiscie grywalne tytuly. Z tym, ze dzis stawia sie na multi wiec D3 pewnie bedzie bajka w multiplayerze. kkthxbye


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 23:55 
Cytuj  
Już d1 wyznaczył standard gry w mp. Pamiętam czasy gdy spędzało się godziny na polowaniach korzystając z modemu. W d2 niepotrzebnie postawiono na rozwój postaci i jakieś udziwnienia. Ta gra musi być bajecznie prosta i dynamiczna. Wtedy będzie świetna.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2010, 23:56 
Cytuj  
blizzard is the light


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 00:35 
Cytuj  
Powiedział roball, który nie znalazł żadnego mmo dla siebie...
Robaczku - nie grałeś w ffxi więc nie wiem o czym się wypowiadasz - bo pleciesz generalnie bzdury. Cały fun rozbijał się tam o teamplay, a nie itemgardening.
D2 imo zabijało główną ideę H&S - prostotę i wesołe mordowanie tryliarda mobów. Miałem oryginał D1, dokupiłem również Hellfire, D2 kupiłem dzień po premierze, ale dodatku do niego już nie dokupiłem. D3 pewnie zakupię, a jeśli będzie tak grywalne jak D1 to spędzę nad nim co najmniej rok.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 00:38 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
D2 imo zabijało główną ideę H&S - prostotę i wesołe mordowanie tryliarda mobów.


Znaczy się co? Za skomplikowane dla ciebie było? Sprecyzuj.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 23 sie 2010, 00:44 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Znaczy się co? Za skomplikowane dla ciebie było? Sprecyzuj.

Znaczy się, że wrzucanie drzewek rozwoju do H&S to trochę tak jakby gdyby wrzucić okrągłe figury do tetrisa. Zapewne dałoby się grać i jakaś zabawa by była, ale na dłuższą metę to już nie to. H&S musi być proste jak budowa cepa - ja nie mam mieć czasu na myślenie nad ścieżką rozwoju tylko machać toporem/włócznią/mieczykiem/czymkolwiek innym, rzucać fireballe prosto z dupska, stawiać firewalle i cieszyć mordę widząc hektolitry krwi oraz stosy ciał. To jest esencja H&S.

roball: ffxi był niszowy i raczej zgromadził ludzi, których bawił crafting oraz fabuła. To co zabiło inne niszowe tytuły to Everquest II, a potem WoW. Skończ już płakać.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.