mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 06:14 
Cytuj  
Ja nie wiem, w radio maryja wam powiedzieli, ze WSAD w Diablo to zlo, czy jak? Zaczyna mi to tracic troche fanatyzmem. Normalnie obroncy krzyza. Zero argumentow, tylko w kolko gadanie, ze debilizm. Wezcie wyluzujcie.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 06:28 
Cytuj  
Mówisz jakbyś nie znał Kabraxis i Sobtainera.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 10:54 
Cytuj  
D3 to rasowy H&S wiec spierdalac z tym WSADem


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 11:03 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Ja nie wiem, w radio maryja wam powiedzieli, ze WSAD w Diablo to zlo, czy jak? Zaczyna mi to tracic troche fanatyzmem. Normalnie obroncy krzyza. Zero argumentow, tylko w kolko gadanie, ze debilizm. Wezcie wyluzujcie.


Zauważ jak mało pisze w tym temacie, bo po prostu mi się nie chcę pisać jak taki inside pisze o wsadzie w typowym h&s. Fantyzmu tu nie ma, tylko blokada przed trollowaniem znakomitego tematu beznadziejnymi postami o wsadzie.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 11:11 
Cytuj  
Nyx napisał(a):
D3 to rasowy H&S wiec spierdalac z tym WSADem


No fakt, zero fanatyzmu, hehehe. Ale looz, blizz i tak WSADa nie zrobi (moze w D4?;), wiec nie ma co wiecej gadac na ten temat.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 12:13 
Cytuj  
Blizz bazuje na dużej grupie ludzi z klapkami na oczach i dlatego stać go na wydawanie tylko update, patchy i dodatków do gier, które z wyglądu, mechaniki i grywalności są dawno przeterminowane.

To że gra jest "typowym h&s" nie oznacza że nie może być wsad, co innego że do gry z rzutem izometrycznym to zwyczajnie nie pasuje, a "rasowym h&s" był hellgate london i miał wsad.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 12:27 
Cytuj  
I byl FPSem. Bordelrlands tez jest rasowym HnS i tez na WSAD. Tylko co z tego?

Jak dadza widok z pierwszej osoby to moze byc WSAD.
Oh wait.... plx tylko nie najebcie teraz 3 stron postow ze Diablo jest lipne bo nie jest FPSem.

A co do dodawania niepotrzebnego, dodatkowego sterowania/widoku to podam przyklad Bethesdy i Morrowind/Oblivion/F3/New Vegas. Kazda z tych gier ma dodatkowo widok TPP i nikt go nie uzywa bo jest niegrywalny, dziwny i nie pasuje. :)

I tak by bylo z Diablo.
Przy D2 przesiedzialem SETKI godzin - jedna z zalet tej gry byla mozliwosc obslugi gry jedna reka (myszka) i mimo to mozna bylo spokojnie skonczyc Hell, jak sobie pomysle ze mialbym jak pokurwiony siedziec i napierd... WSADem to... nie... poprostu nie. :)

I o ile sgodze sie za np. SC2 i WoW jest przeterminowany gameplayowo to akurat w D3 naprawde nie widze potrzeby wprowadzania zmian w sterowaniu. A innych zmian jest az nadto.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 12:53 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
I o ile sgodze sie za np. SC2 i WoW jest przeterminowany gameplayowo


trolling 1/10


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 13:27 
Cytuj  
lol a nie sa? SC2 to gameplayowo kopia 1:1 gry sprzed 12 lat a WoW jest identyczny gamaplayowo jak kazde inne MMO na rynku. Bardziej wtornych gier ze swieca szukac.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 13:32 
Cytuj  
nowy medal of honor
bez świecy :p


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 13:32 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przy D2 przesiedzialem SETKI godzin - jedna z zalet tej gry byla mozliwosc obslugi gry jedna reka (myszka) i mimo to mozna bylo spokojnie skonczyc Hell, jak sobie pomysle ze mialbym jak pokurwiony siedziec i napierd... WSADem to... nie... poprostu nie. :)


To ze jestes manualnie ograniczony to nie znaczy, ze inni tez tak maja. Serio daruj sobie juz te wywody.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 14:26 
Cytuj  
Kiedy on ma rację. Właśnie to w Diablo I i II było zajebiste że obsługiwało się to myszką. Co sprawia że na pewnym poziomie to wymaga skilla.

Wkładanie w D2 wsada to imo tak jakby do SC2 dodać sterowanie jednostkami wsadem. Może i coś by dało, ale po chuj jak jest dobrze jak jest?


_________________
whiteman#2717

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 14:54 
Cytuj  
Panowie, skończcie już ten temat wsada bo żal dupę ściska..

Diablo3.net wrzuciło recenzję z gry w tegoroczne demo D3 z Blizzcona:
http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/5 ... z_gry.html


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 15:06 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Kazda z tych gier ma dodatkowo widok TPP i nikt go nie uzywa


Używa.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*

Posty: 101
Dołączył(a): 1.09.2010
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 15:10 
Cytuj  
Razoth, albo się czepiasz ortografii, albo pierdolisz smuty, najlepiej wypierdalaj stąd.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 15:13 
Cytuj  
Sam wypierdalaj.

I poćwicz czytanie ze zrozumieniem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 16:05 
Cytuj  
Klapek_Apokalipsy napisał(a):
Razoth, albo się czepiasz ortografii, albo pierdolisz smuty, najlepiej wypierdalaj stąd.

L2R Ja tez gralem Fallout 3 i Obka w TPP wiec GTFO,


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 17:16 
Cytuj  
Koniec o WSAD i innych pierdolach plx. Nie ma go i go nie bedzie. Iniside zaloz na forum oficialnym forum Diablo temat o WSAD - moze Blizzard umiesci go specjalnie dla was. Podobno to firma, ktora "slucha communty".

yabaddi napisał(a):
Diablo3.net wrzuciło recenzję z gry w tegoroczne demo D3 z Blizzcona:
http://www.diablo3.net.pl/portal/d3/1/5 ... z_gry.html


Szczerze? Jestem lekkim haterem Blizzarda ale na D3 to po tym co pokazali nie moge sie doczekac. Wszytko prezentuje sie bardzo fajnie. Nowe podziemia sa mroczne i takie jak powinny byc.
Nowy system skilli imho swietny - o wiele lepsze to niz nudne drzewka walkowane w kazdej grze od XX lat. Traitsy, Runy o juz wogole kosmos, jesli dojdzie do tego tak dobra itemizacja jak w D2 LOD to n/c - gra na lata. :)
Do tego te ksiazki z Lore, itd... - miod.

Co do systemu PvP to lata mi on kolo dupy - nigdy nie gralem i nie bede gral w Diablo dla PvP, no chyba ze ten system naprawde bedzie super cool. Zreszta - co by nie zrobili to i tak bedzie lepsze niz napierdalania sie pod Obozowiskiem Lotrzyc. :)

Jak narazie jedyne moje zastrzezenia to sredni design tych armorow co pokazali do tej pory - no ale podobno to itemy na ok. 20lvl. Ogolnie ich odbior na swiecie tez byl raczej sredni wiec moze Blizzard kopnie designerow w dupki zeby nie robili takiego tarla jak w WoWie.
No i jest rzecz, ktora mnie niezmiernie smuci - brak wsparcia dla modow.

Ale jak narazie zdecydowanie swietnie to wszytko wyglada.
Kabraxis approved. :)

*

Posty: 124
Dołączył(a): 24.09.2008
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 17:28 
Cytuj  
A powiedzieli chociaż odrobinkę na ostatnim Blizzconie na temat fabuły ? Wiem, że tutaj za dużo zdradzić nie mogą, ale wiadomo co tak naprawdę się stało po zniszczeniu kamienia świata ? Co z Tyraelem ? Co z Diablo i jego braćmi ? Możliwe, że już o tym mówili wcześniej, ale nigdzie w sumie nie mogłem tego znaleźć

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 paź 2010, 17:36 
Cytuj  
Nic chyba niewiadomo. Napewno Tyrael bedzie jedna z glownych postaci, napewno wraca Deckard Cain, napewno bedzie Diablo. :) Z tego co gdziesz czytalem i pamietam to gra zostanie podzielona na 4 akty, przy czym ostatni bedzie krotszy (tak jak w D2).

Podobno bossem pierwszego lub drugiego aktu ma byc Belial - jeden z "Lesser Evils".

Spekulowane jest ze jedna z glownych postaci w fabule moze byc Imperius, archaniol tak srednio lubiacy ludzi. :)

To tyle co mi wiadomo atm.

Ah no i jeszcze podobno usunieto z gry Ureh, ktore pierwotnie mialo byc miejscem finalowego aktu i ktore widac na pierwszym cinematic trailerze.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.