mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 12:16 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Z drugiej strony, on przez te nascie lat pracy daje ci prad i cieplo;). A jebie sobie przy tym zdrowie mocno.

Francja ma tańsza energie niż nasza własna i chętnie odpali kilka zamkniętych bloków lub całych elektrowni jądrowych jakby był klient, nie wspominam tu o ruskich bo nie teges.
Górnik dobrowolnie idzie do tej pracy.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 12:18 
Cytuj  
Żeby być górnikiem nie potrzeba żadnego elo wykształcenia i umiejętności .

Ot praca fizyczna dla każdego kto ma zdrowie w dodatku dobrze opłacana . Taki węglowy ma koło 5 tysiaków na rękę z barbórką i innym bajerami ,a taki w kghmie pewnie jeszcze więcej.

Jakby siedział na kasie w biedrze to ile by wyciskał 1,5 tysiaka?(z nadgodzinami ).

Cytuj:
Za to gornicy to chuje;)

Chuje chuje. Trzęsą całym krajem pedały czyli 30+ milionami polaków. Politycy zamiast dać się szantażować i zastraszać jak jakiejś mafii powinni ich zwyczajnie spałować ,a nie że nas chujki okradają.Po to między innymi jest policja i resorty siłowe.

Thatcher wiedziała jak z nimi pograć . Zrobić zapas węgla żeby mieć w dupie ich strajki .Niech sobie strajkują .Sprywatyzować co się da, resztę zamknąć.

Cytuj:
a nie z twoich podatkow.
Ta ta te miliardy wpompowywane w kopalnie. Teraz jak jesteśmy w unii to już ostatnio nie ma tak łatwo z przelewaniem publicznej kasy.
No i jeszcze kwestia emerytur. Chcą przywilejów emerytalnych? Niech płacą większa składkę. Stać ich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 12:56 
Cytuj  
ciemnyludtokupi... Posłowie ruchają w dupę społeczeństwo, a społeczeństwo walczy między sobą. Durny plebs.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 15:19 
Cytuj  
Jak widać dla większość najważniejsza jest kosmetyka - przekierowanie kilku milionów wydawanych na A, tak by były wydawane na B. Wynika z tego, że Polska musi być w przynajmniej dobrej sytuacji gospodarczo-politycznej, wystarczy tylko gdzieniegdzie naoliwić, dokręcić śrubkę i stanie się lokomotywą ciągnącą świat ku świetlanej przyszłości.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 16:44 
Cytuj  
Kościół. Wypierdolić cały kościół i mamy 5 mld zł rocznie oszczędności.


Jak mnie kler wkurwia, to głowa mała. Dziś zasłyszałem rozmowę jakiejś babeczki, co narzekała, że pieniędzy nie ma na pogrzeb ( rząd zmniejszył 'pogrzebowe' z 6k do 4k ), że to, że tamto trzeba płacić, a przede wszystkim, trzeba zapłacić księdzu! Nosz kurwa, ale się we mnie zagotowało. Tuż to jest jakaś bzdura! Ksiądz ma służyć wiernym, ma pomagać, żyć skromnie, acz w dobrym duchu, a nie samochody, mieszkania i wakacje. W ogóle, płacić za jakieś obrzędy, gdzie w zasadzie płaci się za obecność duchownego, to tak, jakby trzeba było uiścić opłatę, za interwencję strażaka czy policjanta, mimo, że państwo -> ludzi za to płacą, że tak powiem od góry. BZDURA!


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 17:08 
Cytuj  
Dobrze że masz wybór i nie musisz mieć pogrzebu organizowanego w kościele, nie zapomnij o tym powiedzieć rodzinie lub najlepiej odnotują swoją wole w testamencie by nie naciągać bliskich na dodatkowe koszta.
Jak ktoś chce sponsorować kleryków to ich sprawa, to tak samo jak żebracy wyciągający po 500zł na dzień, każdy może to robić i ma wolny wybór :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 17:20 
Cytuj  
a ile ksiądz kasuje za pogrzeb 1,5 - 2k tysiące ? Pewnie zależy gdzie.

"
- Taka tragedia spotkała mnie po raz pierwszy. Nie miałam żadnego doświadczenia, jeśli chodzi o obowiązujące stawki - opowiada łodzianka. Kobieta miała przy sobie sto zł. Spytała, czy to wystarczy za pogrzeb. - A ksiądz roześmiał mi się prosto w twarz. Stwierdził, że chyba sobie żartuję, bo on płaci podatki, a pogrzeb kosztuje co najmniej 400 zł - opowiada łodzianka.

Gdy wytłumaczyła, że jeszcze nie dostała zasiłku pogrzebowego, a choroba ojca była kosztowna, ksiądz trochę opuścił. - Ostatecznie zgodził się na o 300 zł. Kazał też napisać kilka słów pożegnania i podać je na cmentarzu - opowiada

Kolejny szok pani Alicja przeżyła podczas pogrzebu na cmentarzu. Gdy wręczyła karteczkę z pożegnaniem, ksiądz odpowiedział, że jej odczytanie to usługa ponadstandardowa i należy się kolejne 200 zł. - Mąż mu dał, bo na cmentarzu ja i moja mama płakałyśmy jak bobry i już nie miałyśmy siły się kłócić - tłumaczy łodzianka. Ks. Leszek Czuba, który udzielał posługi, zapamiętał to trochę inaczej. - Powiedziałem, że 100 złotych to jednak troszeczkę za mało, a odpowiednią kwotą było 300-400 zł, ale na pewno się nie śmiałem - zastrzega kapłan. - 100 złotych to za mało, bo 50 zł stanowią koszty dojazdu i kościelnego. Nie zaproponowali, że mnie podwiozą. Gdyby ta pani zapłaciła sto, do podziału między księży zostałoby tylko pięćdziesiąt zł - tłumaczy ks. Czuba. I zarzeka się, że dodatkowych pieniędzy za odczytanie pożegnania nie brał. - W kopercie było 300 zł i tyle wpisałem do zeszytu - zapewnia."

http://wiadomosci.wp.pl/kat,9922,title, ... prasa.html

czyli 600 zł według stawek tego księdza za mhm 10 minut modlitwy w kaplicy nastepnie parę minut przemarszu z trumną do miejsca pochówku .Potem parę zdań nad trumną (czyli ksiądz czeka aż ludzie skończą pierdolić) i koniec. Max 20-30 minut roboty i następny w kolejce obsługiwany . Przynajmniej w takim Poznaniu pogrzeb za pogrzebem idzie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 18:09 
Cytuj  
Jedni potrzebują na kurwy, inni na alimenty.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 18:15 
Cytuj  
Jakieś ekstremalne pierdołki i nie zdziwię się że wyssane z palca.
Tak się składa że miałem w ostatnim czasie parę razy odczynienia z tym tematem, nadal jest coś takiego jak "co łaska" i sugestia wynika wyłącznie z zapytania "a ile inni dają", nie raz była taka sytuacja jak we wcześniejszym poście i zwyczajnie ksiądz robił to z własnego obowiązku bez odstawiania cyrku.
Druga sprawa z jaka się zetknąłem to ślub gdzie młodą parę nie było stać na jakieś szastanie kasy, ale organista ( cywil ) olał ich i za free nie poklikał, więc ksiądz postawił za organami młodego braciszka, który odstawił piękny koncercik na ślubie za free.
Jak widać podejście może być różne, może mam tu inaczej bo to przedmieścia Krakowa i bardzo znany w tv klasztor, oczywiście są też sytuacje czysto biznesowe i wkurzające.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 18:29 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Jedni potrzebują na kurwy, inni na alimenty.


a tczewiak potrzebuje i na kurwy i na alimenty


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****

Posty: 2404
Dołączył(a): 30.10.2004
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 18:41 
Cytuj  
i na zakapiorów.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 16 lut 2011, 19:20 
Cytuj  
Niah napisał(a):
a tczewiak potrzebuje i na kurwy i na alimenty

Kurwy mnie nie pociągają, a alimenty niby za co miałbym płacić? Pojebało cię kundelku.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 17:45 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/dubieniecki-kaczynski-nie-ma-prawa-odmowic-tego-ma,1,4187352,wiadomosc.html

Martusia robi karierę.

Cytuj:
Nie ma takiego prawa, żeby jej odmówić. Marta Kaczyńska powinna dostać "jedynkę", jeśli by tylko tego zapragnęła, i wszystko, co jest jej potrzebne. W PiS nie może być dyskusji, czy Marcie Kaczyńskiej należy się miejsce na listach, czy nie. To Marta Kaczyńska oznajmia określone fakty, które powinny zostać wykonane

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 18:35 
Cytuj  
Ladnie go popierdolilo.
To tez jest dobre: "Jarosław Kaczyński może stosować zasadę o wykluczeniu nepotyzmu w PiS, ale z wyłączeniem Marty Kaczyńskiej."


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 19:14 
Cytuj  
niech wypierdala razem z tą kurwą




ciekawe kto pierwszy pośle na mnie donos :lol:


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 19:42 
Cytuj  
@Enhu
niemiec weź spierdalaj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 21:46 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Enhu
niemiec weź spierdalaj


1/10


_________________
Obrazek

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 21:57 
Cytuj  
Mysle, ze Martusia powinna wystartowac w wyborach. Z haslem: "po trupach do celu". Chociaz mam wrazenie, ze ona jest tylko narzedziem tak naprawde.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 22:40 
Cytuj  
prezydentura powinna byc dziedziczna ;)

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 17 lut 2011, 23:32 
Cytuj  
Niah napisał(a):
@Enhu
niemiec weź spierdalaj


kaj ty masz tego niemca?


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.