mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 15:40 
Cytuj  
lol'd.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 16:44 
Cytuj  
http://m.wyborcza.pl/wyborcza/1,105226, ... ontaz.html

az tak odwazni nie sa Huragan :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 18:23 
Cytuj  
Całe szczęście że reszta sklepów wzięła sobie do serca Tuskolenie o tanich jabłkach i "wszystko po 5zł", a tym czasem obliczyli ile ten "koszyk kaczynskiego" kosztował 3,5 roku temu w biedronce, wyszło im 16,70zł.

"Zdolność przyjmowania przez masy treści politycznych jest bardzo ograniczona, a możliwości zrozumienia ich niewielkie, z drugiej strony mają pewną zdolność zapamiętywania. Dlatego skuteczna propaganda musi się ograniczać do niewielu punktów, które z kolei muszą być lansowane w formie sloganów tak długo, aż każdy zrozumie, co przez ten slogan chce się powiedzieć."


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 427
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 mar 2011, 22:56 
Cytuj  
A to źle, czy dobrze, że był po 16,70 zł, bo nie wiem o co mam nomen omen koty drzeć . ;)

<daro> ja nie wiem w ogóle jak był tanio to każdy kupował kilogram, jak jest po 5zl to teraz każdy napieprza po PINCET torebek do domu, a po co tak robić ja się pytam ? żeby drożej był jeszcze?

http://www.kretyn.com/62091


_________________
__________________________
putting the 'F' back in freedom

neocron - ao - coh - cov - aa - ddo - pe - eq2 - gw - hgl - rfo - vo - swg - ps - tr - mxo - fom - fe - ga - eve - vg - lotro - aoc - war - aion - star trek - perpetum - gw2 - wot - skyforge

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 15:34 
Cytuj  
Ludzie kupują masę cukru to i cena bardziej rośnie... Chyba naturalne, popyt przewyższa podaż. Ja napojów raczej nie słodzę, za słodyczami średnio przepadam to mam to w dupie...
Imho lepiej sobie kupić obecnie cukier trzcinowy (co robię) niż cukier biały w razie potrzeby... U mnie cukier trzcinowy da się kupić za 8 zł/kg.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 26 mar 2011, 16:59 
Cytuj  
Dajcie se siana z tym cukrem, liczę że Tusk teraz będzie interweniował odnośnie cen paliw tak samo "agresywnie" jak z cukrem :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 22:50 
Cytuj  
500 tysięczna demonstracja w Londynie ;)
http://www.dailymail.co.uk/news/article ... h-cut.html


_________________
Obrazek

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 22:57 
Cytuj  
a to dopiero poczatek konca
ciekawe ile jeszcze taki porzadek swiata jaki znamy sie utrzyma

btw, zadziwia mnie ze to towarzyszy nam od raptem 20 lat bierzemy za gwarant huh


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 23:03 
Cytuj  
Do anarchistów prułbym z ostrej amunicji. Jak chujki nie potrafią protestować po ludzku, to kulka i do piachu.


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 mar 2011, 23:52 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
a to dopiero poczatek konca
ciekawe ile jeszcze taki porzadek swiata jaki znamy sie utrzyma

btw, zadziwia mnie ze to towarzyszy nam od raptem 20 lat bierzemy za gwarant huh


Od dobrych 50-ciu lat tak się mówi, a jednak człowiek potrafi się przystosować i zaakceptować wszystko co go ogranicza, blokuje, spowalnia jego rozwój, od czasu do czasu pokrzyczy na ulicy i tyle.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 28 mar 2011, 00:08 
Cytuj  
embe napisał(a):
meterrr napisał(a):
a to dopiero poczatek konca
ciekawe ile jeszcze taki porzadek swiata jaki znamy sie utrzyma

btw, zadziwia mnie ze to towarzyszy nam od raptem 20 lat bierzemy za gwarant huh


Od dobrych 50-ciu lat tak się mówi, a jednak człowiek potrafi się przystosować i zaakceptować wszystko co go ogranicza, blokuje, spowalnia jego rozwój, od czasu do czasu pokrzyczy na ulicy i tyle.


tak sie mowi i w koncu musi do tego dojsc, na ziemi nie ma nieograniczonych zasobow

ponizej pare danych o egipcie, jak sie skonczylo to wszyscy wiemy
Obrazek
Obrazek

czasy taniej energii napedzajacej wszystko, i zapewniajacej wyzszy poziom zycia przecietnemu czlowiekowi niz bogatym 50 lat temu koncza sie i to jest fakt


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 30 mar 2011, 15:33 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/-1,1697552,0,1,swia ... omosc.html

kolejny chuj podnosi głowę i wykorzystuje holocaust dla kasy


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 08:35 
Cytuj  
Wracamy do korzeni hehehe.

http://www.youtube.com/watch?v=ldURBrEVnFg

W ogóle fajny kanał to ministerstwo prawdy, polecam pooglądać;]


_________________
Obrazek

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 14:36 
Cytuj  
ja zadam tylko jedno pytanie - czy za pisu było by lepiej?

nie interesuje mnie odpowiedź tak/nie - trzeba ją jakoś wytłumaczyć


osobiście uważam, że jedynym sensownym wyjściem z tej sytuacji było by final solution kwestii rządu


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 14:53 
Cytuj  
Problem chyba w tym, ze ogolnie w Polsce zyje sie znacznie lepiej niz te 10 lat temu. Wiekszosc ludzi nie rozumie, ze to nie dzieki rzadom tych czy innych, ale wejsciu do EU i sektorowi prywatnemu. Zeby cos sie zmienilo potrzeba prawdziwego rzadu liberalow. Polacy tego nie chca. Wola przecietnych administratorow i ksiedza na otwarciu autostrady. Niestety wsiowosc ciagle jest mocno zakorzeniona.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 15:16 
Cytuj  
Mi się żyło gorzej, bo mniej zarabiałem. Ale to akurat moja własna zasluga.

Teraz mi lepiej, bo nie muszę oglądać i słuchać premiera Jarosława Kaczyńskiego, który mnie irytował najgorzej. I wymyślał setki teorii spiskowych.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 15:53 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Problem chyba w tym, ze ogolnie w Polsce zyje sie znacznie lepiej niz te 10 lat temu. Wiekszosc ludzi nie rozumie, ze to nie dzieki rzadom tych czy innych, ale wejsciu do EU i sektorowi prywatnemu. Zeby cos sie zmienilo potrzeba prawdziwego rzadu liberalow. Polacy tego nie chca. Wola przecietnych administratorow i ksiedza na otwarciu autostrady. Niestety wsiowosc ciagle jest mocno zakorzeniona.


Ja pójdę w tych stwierdzeniach o krok dalej, mimo wejścia do EU, mimo rządów PiS i teraz PO, jesteśmy w stanie napisać że jest dobrze.
Zastanawiam się tylko co ma napisać ta spora część ludzi, która żyje na głodowych stawkach, gdzie ludzie z wykształceniem i znajomością języka wysyłają masowo cv do oferujących 6-8zł na godzinę.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 989
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 16:50 
Cytuj  
embe napisał(a):

Ja pójdę w tych stwierdzeniach o krok dalej, mimo wejścia do EU, mimo rządów PiS i teraz PO, jesteśmy w stanie napisać że jest dobrze.


Akurat wejście do UE, jaka by ona nie była dało sporo.

embe napisał(a):
Zastanawiam się tylko co ma napisać ta spora część ludzi, która żyje na głodowych stawkach, gdzie ludzie z wykształceniem i znajomością języka wysyłają masowo cv do oferujących 6-8zł na godzinę.


Jak widać wykształcenie i znajomość języka nie świadczy o wysokiej inteligencji/zaradności.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 17:01 
Cytuj  
To nie jest problem tylko inteligencji czy zaradnosci. W Polsce jest nadpodaz ludzi z wyzszym wyksztalceniem i spora inflacja dyplomow. Drug sprawa, ze uczelnie nie ksztalca pod rynek pracy. Wychodzac z uczelni w sumie nie potrafia ci ludzie zbyt wiele. Panowalo powszechne przekonanie, ze dyplon ustawia na cale zycie. Tak nie jest od paru lat, ale niestety studenci kierunkow humanistycznych tego nie zauwazyli.


_________________
Χ Ξ Σ

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2011, 17:42 
Cytuj  
Cytuj:
Tak nie jest od paru lat, ale niestety studenci kierunkow humanistycznych tego nie zauwazyli.

nie tylko humanistycznych
mysle ze teraz poza IT nie ma branzy ktora gwarantowala by stabilna i dobrze platna prace zaraz po studiach

lepiej isc na murarza albo tynkarza i zalozyc mala firme, wyjechac do niemiec i miec spokoj :P


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.