mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 21:54 
Cytuj  
Czytam właśnie postulaty Palikota. Muszę przyznać, że rozdział pierwszy, jest całkiem interesujący, zwłaszcza:


"Postulujemy zlikwidowanie rządowo-kościelnej Komisji Majątkowej, zniesienie Funduszu Kościelnego (likwidacja ubezpieczenia emerytalno–rentowego zakonnic i księży), odsunięcie duchowieństwa od udziału w uroczystościach państwowych oraz opodatkowanie dochodów z odzyskanego mienia oraz usług religijnych: wesela, pogrzeby, chrzciny itp."


Nie spotkałem się (może dlatego, że nie śledzę jakoś specjalnie sytuacji na polskiej scenie politycznej ) tego typu postulatów. Nikt, (chyba) poza Palikotem, nie miał jaj, by zwrócić uwagę na to, jak kościół okrada Polskę. Wszyscy się boją negatywnej opinii tejże właśnie instytucji, ponieważ jak dobrze wiemy, większość Polaków nie da podnieść ręki na swój "raj".



Zostaje niestety mniejszość i pewnie dlatego Palikotowi sie nie uda, a mogłoby być ciekawie.


_________________
Zdarzają się takie dni, kiedy dostaję gęsiej skórki na myśl, że co człowiek to wszechświat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:00 
Cytuj  
Nokiu$ fochuje na kk bo mu dzwony napierdalają pod domem.

Fact.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:05 
Cytuj  
Imo PO ciagle gra na ta sama nute. Wtedy straszyli, ze jak Jaro dojdzie do wladzy, to bedziemy mieli panstwo policyjne. Teraz to po prostu druga zwrotka tej samej piesni.
A jesli chodzi o Smolensk 2, to kiedys byla nawet w necie lista, kto powinien sie znalezc w samolocie podczas kolejnego lotu.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:10 
Cytuj  
@cypis
Ty chyba w innym kraju żyjesz. Takich propagandowych smutów to nawet w GW nie wymyślają.

@inside
Tak się składa, że Casa z pilotami wojskowymi i TU w Smoleńsku spadły za rządów PO, a nie za Pis. Więc jeśli chcesz kolejnych katastrof to głosuj na PO. :lol:

@Nokius
Ciekawie to będzie dopiero, jak wprowadzą w Polsce syndyk masy upadłości. Wtedy wszystkie sympatie i anty-patie będą kompletnie bez znaczenia - wszyscy będą mieli portfele rozkurwione na cacy.

@ubeck
Zgłaszam twoją kandydaturę. Tylko się na życie ubezpiecz, bo inaczej cały pomysł na nic. :lol:


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:11 
Cytuj  
PiS i Kaczynski to dzis partia antysystemowa, wiec PO ma wiecej argumentow do glosujcie na nas bo PiS to zło niz wtedy. Wielki Strateg sam im wklada w rece te argumenty swoimi wypowidziami.

Do urn pojde bo mam 100m od chaty, jak zwykle zaglosuje na partie ktora nie ma szans. Ale coraz mniej mi sie chce dupe ruszac. Bezcelowe to jest.

Sargeras wypierdalaj najlepiej juz. Wyplywasz jak gowno gdy ktos pomiesza w szambie zwanym polityka.


_________________
Χ Ξ Σ

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.02.2011
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:28 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
tez tesknie ale to dlatego ze wtedy umawialem sie z mlodszymi dziewczynami.


Piszpan, a dla mnie to dalej ulubiony target ;)

Tylko teraz te młodsze to jakieś głupsze są.
Albo ja zmądrzałem.
Chociaż z drugiej strony moja baba mówi, że dalej mam nawalone w dyni jak te 15, 20 lat do tyłu ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:36 
Cytuj  
Asz napisał(a):
moja baba mówi,


Łukaszek, z prawa reka gadasz ?

*

Posty: 61
Dołączył(a): 13.02.2011
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 22:44 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
Asz napisał(a):
moja baba mówi,


Łukaszek, z prawa reka gadasz ?


Jestem mańkutem.
I nie mam ksywki Huragan :(

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 23:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Sargeras wypierdalaj najlepiej juz. Wyplywasz jak gowno gdy ktos pomiesza w szambie zwanym polityka.

Fajnie sobie wpaść wieczorkiem na forum i komuś naubliżać, co "postępowcu"?


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2011, 23:42 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Za mało ci było do tej pory szamba? Palikot na prezia, JKM na premiera, Niesioł na marszałka i mamy perma wiochę. Gratki. :lol:

Wystarczy, że jeden debil (j. kaczyński) z drugim debilem (d. tusk) się ponapierdalają w wiadomościach i mamy szambo jak się patrzy.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 05:22 
Cytuj  
Sargeras napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Sargeras wypierdalaj najlepiej juz. Wyplywasz jak gowno gdy ktos pomiesza w szambie zwanym polityka.

Fajnie sobie wpaść wieczorkiem na forum i komuś naubliżać, co "postępowcu"?


W przeciwieństwie do wpadania tylko na wybory.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:04 
Cytuj  
nie glosowalem od dawna ale jesli w sondazach bedzie wygrywal pis to pojde napewno zaglosowac na po. kazda partia jest chujowa ale po jest chujowa normalnie. tzn robi normalne bledy i wpadki jak kazda partia ale nic pozatym. NA SZCESCIE tusk nigdy nie byl w koalicji z samoobrona na szczescie tusk nigdy nie popieral radia maryja na szczescie tusk ma zone i dzieci i nie ma jakis dziwnych skrytych fobi czy chuj wie czego. kaczynskiemu zginal brat i to jest smutne moge go zrozumiec jako czlowieka ale nie moge zrozumiec ze zrobi wszystko zeby sie teraz zemscic dla jakis pojebanych przekonan ze zabil go tusk i ruski spisek. wiem jedno jesli pis dojdzie do wladzy to bedzie 4 lata komisji wypierdalania bylych ludzi i totalnej rozpierduchy. jesli po zostanie to nic nowego a kolejne 4 lata byc moze dadza im szanse zrobienia czegos.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:22 
Cytuj  
Cytuj:
jesli pis dojdzie do wladzy to bedzie 4 lata komisji wypierdalania bylych ludzi i totalnej rozpierduchy.

to akurat moglo by byc ciekawe


_________________
Obrazek

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:23 
Cytuj  
@Piszpan
Moge sie zgodzic z takim rozumowaniem. Oprocz ostatniego zdania. IMO nie zrobia nic, bo po co? Skoro teraz tez nie zrobili nic, a ludzie i tak ich wybrali (przy zaleozeniu, ze wygraja wybory).


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:27 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie glosowalem od dawna ale jesli w sondazach bedzie wygrywal pis to pojde napewno zaglosowac na po. kazda partia jest chujowa ale po jest chujowa normalnie. tzn robi normalne bledy i wpadki jak kazda partia ale nic pozatym. NA SZCESCIE tusk nigdy nie byl w koalicji z samoobrona na szczescie tusk nigdy nie popieral radia maryja na szczescie tusk ma zone i dzieci i nie ma jakis dziwnych skrytych fobi czy chuj wie czego. kaczynskiemu zginal brat i to jest smutne moge go zrozumiec jako czlowieka ale nie moge zrozumiec ze zrobi wszystko zeby sie teraz zemscic dla jakis pojebanych przekonan ze zabil go tusk i ruski spisek. wiem jedno jesli pis dojdzie do wladzy to bedzie 4 lata komisji wypierdalania bylych ludzi i totalnej rozpierduchy. jesli po zostanie to nic nowego a kolejne 4 lata byc moze dadza im szanse zrobienia czegos.


To jest wlasnie problem polskiej polityki, a wlasciwie polskich wyborcow ktorzy dali sie urobic przez media.

Ma znaczenie czy ktos ma zone, czy ma kota, czy jest religijny, czy cierpi na jakies obsesje (imo 90% politykow ma problemy psychiczne wynikajace czesto z roznych kompleksow, zreszta wystarczy spojrzec jak wyglada przecietny polityk). Wyborcy koncentruja sie na rzeczach, ktore maja minimalny wplyw na ich zycie. Zreszta bylo tak zawsze, kiedys byla aborcja i konkordat, teraz mamy krzyz i Smolensk.

Za to nie maja znaczenia dla przecietnych wyborcow takie rzeczy jak podatki, obsadzanie panstwowych firm przez kolesi, rozrost administracji, system emerytalny czyli rzeczy ktore wplywaja na nasze zycie i na to ile nam zostaje pieniedzy w potfelu, bo pobraniu hraczu przez panstwo.

PIS i PO naprawde maja szczescie, ze Polacy to debile.

Ja chyba pierwszy raz w zyciu zaglosuje na UPR. Jak bedzie chujowa pogoda to nie zaglosuje wcale.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:30 
Cytuj  
to nie do konca tak.
tez nie bylem przekonany co zrobic ale obejrzalem sobie 'sniadanie' tuska z Hołdysem, Kukizem, Lipińskim Mellerem.
pomijajac to czy po zrobilo duzo czy nie, nie widze w tej chwili za bardzo innej osoby, ktora nadawalaby sie na premiera u nas.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:37 
Cytuj  
cypis napisał(a):
Zaglosuje na PO pewnie znowu. Wkurwiaja mnie swoja prawicowoscia (to ma byc partia centrum kurwa?), ale jak widze ze Jarek ma znowu szanse dojsc do wladzy to nie ma innego wyjscia.

Kurwa gdzie ty masz prawicowość w PO? Przecież to jest lewica. Tak samo jak i PiS.
Nie ma w parlamencie prawicy obecnie.
W ostatnich latach jedynie LPR tam trafiło, a i tak zboczyło na lewicę ostro (becikowe).


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:45 
Cytuj  
Tusk z całą swoją świtą są doskonale przygotowani "komunikacyjnie" i to wszystko jeżeli chodzi o ich zalety. Numer z VAT oraz OFE to szczyt szczytów. Nic ich nie rozgrzesza, nawet wcześniejsze rozdawnictwo czy przespanie koniunktury i najlepszego czasu na reformy (PiS).
U mnie są skończeni.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:50 
Cytuj  
U mnie PO jest skonczone za 4 lata niemrawego rzadzenia z odchylem socjalistycznym, a byl moment ze zaczynalem w nich wierzyc (w czasach zielonej wyspy).

PIS jest skonczony za bycie beznadziejna opozycja, wazniejszy dla nich jest krzyz niz podatki. Chuj im na grob.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2011, 09:55 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
to nie do konca tak.
tez nie bylem przekonany co zrobic ale obejrzalem sobie 'sniadanie' tuska z Hołdysem, Kukizem, Lipińskim Mellerem.
pomijajac to czy po zrobilo duzo czy nie, nie widze w tej chwili za bardzo innej osoby, ktora nadawalaby sie na premiera u nas.


Gdyby polityke panstwa prowadzilo sie w programach rozrywkowych w TV to bym sie z toba zgodzil, ale niestety polityke robi sie w smetnych gmachach ministerstw i w komisjach sejmowych (obrady sejmu to juz tez jest TV show), a Tusk jako historyk, luzak i pilkarz raczej nie ma do tego glowy.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.