mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 23:21 
Cytuj  
no grafika tam taka zeby konsole nie dostaly padaczki wiec..


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2011, 23:53 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
no grafika tam taka zeby konsole nie dostaly padaczki wiec..


Oj weź... ja tego w ogóle nie chcę słyszeć...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 00:37 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
no grafika tam taka zeby konsole nie dostaly padaczki wiec..


Graficznie D3 prezentuje się tak, że pasowałby nawet do poprzedniej generacji konsol.

W mniejszej rozdziałce ofc, ale still.

Wystarczy popatrzeć jak God of War 2 wygląda.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 00:43 
Cytuj  
I gdzie ta beta? :evil:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 06:29 
Cytuj  
LInk do posta z kilkoma screenshotami z bety D3 zrobionymi przez chiński serwis Diablo3.cc (za pośrednictwem fansite's diablo.incgamers.com):

(elementy UI, ekran startowy, nowe atrybuty, character sheet, elixiry itp.)
http://diablo.incgamers.com/forums/show ... p?t=806809


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 12:02 
Cytuj  
Z siedziby Blizza:

Obrazek

;)

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 12:23 
Cytuj  
Nie podoba mi się tylko menu główne. Reszta - jestem jak najbardziej na tak. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 13:17 
Cytuj  
Spora dawka nowych screenów:
http://diablo.incgamers.com/gallery/sho ... hp/cat/625 :)

Nie wiem po co aż takie duże. Na mniejszych byłoby ładniej. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 5 sie 2011, 13:21 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Spora dawka nowych screenów:
http://diablo.incgamers.com/gallery/sho ... hp/cat/625 :)

Nie wiem po co aż takie duże. Na mniejszych byłoby ładniej. :)


A to z pakietu prasowego, jest do pobrania na stronie Blizzarda pod Press kits. W środku oprócz screenów i FAQ jest też filmik z bety w 1080p.

Edit: Uwierz mi, w trybie pełnoekranowym te screeny w 2560x1600 wyglądają czadowo :D


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 04:05 
Cytuj  
http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=61099

Małe co nieco about sprzeciwu graczy w stosunku do rozgrywki i must have połączenia internetowego. Całkiem ciekawie sformowane odpowiedzi i dostając odpowiedź, że postać musi być zapisywana na serwerze żeby nie było haków i oszustw dla mnie w zupełności wystarcza.

Jeszcze przed Kabraxisa postem co do tego tematu, grałem w WoWa kilka lat mając cały czas połączenie z netem i wiesz ile razy miałem zerwane połączenie z powodu mojego dostawcy? W ciągu 4 lat to tak strzelam ze 30 razy, a grałem dobre 550-600 dni played, także seriously takie stałe połączenie internetowe w D3 wyjdzie mu jak najbardziej na dobre.
A pisząc, że TPSA będzie coś majstrowała i nie pograsz to typowy przykład debilnego trollowania i whinowania o coś czego w ogóle nie ma (w tym wypadku whinowanie Kabraxisa co do możliwych napraw łącza internetowego i braku możliwości wtedy grania w D3 - drama straszna). Wolę raz na pół roku mieć problem z połączeniem do D3, niż biegać po mapie i mijać debilów ze shacowanymi postaciami in game bo savy i postacie będą zapisywane na dysku tak samo jak 15 lat temu. Internet dzisiaj ma każdy, to że ktoś ma zjebane łącze nikogo nie interesuje, trzeba iść do przodu a internet jest jakby nie patrzeć ogromnym wyznacznikiem elektronicznej rozgrywki.

To tak ode mnie na dobranoc bo właśnie kończę nudną nockę w pracy :)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 06:24 
Cytuj  
Do singla tez trzeba bedzie miec to poleczenie internetowe non stop?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 06:26 
Cytuj  
Zapomniałeś dodać ze gra rownież będzie wymagać stałego dostępu do sieci elektrycznej. Płaczą ci co kupują internet wiadrami na jakimś targu ze śmietnika.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 06:29 
Cytuj  
Sparth2 napisał(a):
Do singla tez trzeba bedzie miec to poleczenie internetowe non stop?

tak, przeciez o to niby chodzi, zeby ludzie nie hackowali postaci z singla, ktora potem bedzie mozna w multi wykorzystac.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 06:59 
Cytuj  
to całkiem proste, dając możliwość sprzedaży itemów i postaci za $ muszą zrobić wszystko co tylko możliwe żeby nie dochodziło do oszustw, a wymaganie stałego dostępu do internetu jest jednym z elementów zapewnienia tego

$ + dupowanie itemów = bitcoin :lol:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 07:56 
Cytuj  
I tak będzie w pizdu botów.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 08:32 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Do singla tez trzeba bedzie miec to poleczenie internetowe non stop?

tak, przeciez o to niby chodzi, zeby ludzie nie hackowali postaci z singla, ktora potem bedzie mozna w multi wykorzystac.


A nie wystarczylo po prostu podzielic postacie na single i multi i zablokowac mozliwosc przenoszenia z jednego trybu do drugiego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 09:00 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Do singla tez trzeba bedzie miec to poleczenie internetowe non stop?

tak, przeciez o to niby chodzi, zeby ludzie nie hackowali postaci z singla, ktora potem bedzie mozna w multi wykorzystac.


pierdolenie , bedziesz chcial sobie pograc w weekend , awaria neta w niedziele , nikt tego nie naprawi bo swieto i chuja sobie pograsz

w gre SP miedzy innymi

jesli ktos wierzy w te bajeczki to niech sobie przypomni hackniety closed BN
tam tez byly postacie na serwerze , wiele to nie dalo wiec gtfo


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 6 sie 2011, 14:46 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
RufeN napisał(a):
Sparth2 napisał(a):
Do singla tez trzeba bedzie miec to poleczenie internetowe non stop?

tak, przeciez o to niby chodzi, zeby ludzie nie hackowali postaci z singla, ktora potem bedzie mozna w multi wykorzystac.


pierdolenie , bedziesz chcial sobie pograc w weekend , awaria neta w niedziele , nikt tego nie naprawi bo swieto i chuja sobie pograsz


Przez ~10-12 lat jak mam internet takiego czegoś nie doświadczyłem jeszcze. Hacniety Closed BN? mowisz o tym BN z Diablo 2? :) Alda plz! tam każdy robił co chciał a serwery były w piwnicy jakiegos szaraczka z blizzarda. Co Ty chcesz teraz zasugerowac, ze moze hackna serwery blizzarda? :d przez tyle lat i tylu uzytkownikow nikt nie hacknal postaci z WoW takze...

Rownie dobrze, mozemy przestac przechodzic przez ulice na pasach bo ktos moze jechac szybko samochodem i nas jebnac...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 11:12 
Cytuj  
Jeden z uczestników Press event'a zdołał uzyskać odpowiedź od J.Wilsona na moje pytanie. Byłem ciekaw rezultatu czegoś takiego: jeśli skill crit przy dualwield z broniami lightning i frost to czy crit effect = stun czy freeze czy też oba.

Odpowiedź nie byłaby konieczna gdybym mógł się wcześniej zapoznać z filmem z Beta testu - zmienione animacje ataków jasno dają odpowiedź. W przypadku dualwielda postać uderza naprzemiennie - raz z lewej raz z prawej ręki. Tak więc efekt crita zależeć będzie od tego którą ręką postać wykona atak.

Poprzednio, w filmiku z 2008 roku kiedy to po raz pierwszy zaprezentowano Barbariana wyglądało to inaczej. Dla przykładu Cleave wyglądał tak, że miało się wrażenie, że jest to uderzenie obiema broniami na raz w sensie, że jedna podąża za drugą w jednym, płynnym ruchu. Na B-roll video widać coś zupełnie innego.

Odpowiedź Jay'a oraz to co widzę na filmie sugeruje, że użycie skilla podczas dualwielda powoduje wliczenie w pulę obrażeń wartości tylko jednej broni. Spójrzmy na Cleave - nie ma cooldown'u, jest skillem z grupy spamable bo nie wymaga Furii no i jak wiele innych skilli jest instant cast. Wygląda więc na to, że taki Cleave bardziej opłacało by się używać mając 2hander'a - cios następuje również 1 bronią na raz tyle, że znacznie potężniejszą. Innych różnic jak na razie nie widzę (lub o nich nie wiem). Nie martwi mnie to bardzo bo generalnie wolę 2h od dualwielda ale sporej ilości osób może się to nie spodobać..


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2011, 11:22 
Cytuj  
Ja Cleave zawsze utozsamialem z bronia dwureczna :) Byc moze dual wielderzy maja inny tego typu skill?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.