mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 16:50 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
W D2 remedium na niski poziom trudnosci (z niektorymi buildami nawet na Hell) byly mody. W D3 Blizzard zdecydowal ze mody to zlo. :/


Blizzard zdecydowal, ze mody w diablo to zlo w 98roku kiedy wydali patcha do d1 ktory blokowal mozliwosc grania zmodowana gra na bn. Takze nie wiem jak ty to wymysliles, ze w d3...chyba ze pijesz do tego, ze nie ma singla tylko nontop musimy grac multi.

Serwery blizzarda stoja fizycznie w eu od czasow mieszka ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 17:13 
Cytuj  
Do teraz mogles sobie modowac do woli single, teraz juz sie nie da (w D3). Do tego mozna bylo grac w mody online przy pomocy TCP/IP, teraz juz sie nie da.
Czego tu nie rozumiesz?

Nigdy nie bylo blokowania spolecznosci moderskiej na tak skale.
Szkoda bo np. taki Median czy Eastern Sun sa 10 razy lepsze niz gole Diablo LOD. Gdyby gra byla modowalna to zwazywszy na wielkosc community Diablo po roku/dwoch powstalyby prawdziwe perelki moderskie (jak np. Nehrim do Obka - mod RPG lepszy niz 90% komercyjnych tytulow z ostatnich 5 lat).
A tak... coz. Nie powstanie pewnie nic.

Srsly.. poprostu szkoda. Dobrze ze dla moderow i pasjonatow modow zostanie choc Torchlight 2. :)

Jako przyklad dlaczego to jest chujowe (choc pewnie w przypadku D3 nie bedzie mialo takiego efektu) podam Darkspore. Gra HnS Online Only, dokladnie na zasadzie BattleNetu. 25 herosow ingame, gdyby byl offline single albo zwykly LAN multi itp.. to pewnie juz tych herosow byloby ze 100 albo 200 i gralbym (i pewnie wielu innych) bo gra wcale zla nie byla. A takto gierka zdycha a hero zadnych nowych nie ma.

Brak modow i niemoznosc modowania w grze na Pc to chujnia jakich malo. Koniec. Kropka. Obojetnie jak dobra by ta gra nie byla.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 17:19 
Cytuj  
Pewnie mody będą jak zrobią AH dla modów. :lol:


Jak na razie jedyną klasą, która mnie kompletnie nie interesuje jest Barbarzyńca. :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 17:32 
Cytuj  
wodny napisał(a):
Jak na razie jedyną klasą, która mnie kompletnie nie interesuje jest Barbarzyńca. :)


Hehe, u mnie wręcz przeciwnie - Barb jest nr 1 w kolejności do grania. Natomiast postacią, którą pewnie nigdy nie zagram wydaje mi się Demon Hunter.


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 17:43 
Cytuj  
u mnie tez barb leci w pierwszej kolejnosci, pozniej "szaman" dla odmiany, ale pierwsze przejscie bedzie chyba najprzyjemniejsze wlasnie barbem

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 17:59 
Cytuj  
A ja sam nie wiem. Chyba jednak Monk na 1e podejscie i jako main generalnie, ale np. przed beta w ogole mnie WD nie interesowal, a po obejrzeniu filmikow uwazam, ze ma zajebiste skille. Zawsze tez lubilem postacie z lukiem, czyli DH by tu pasowal, chociaz mam wrazenie, ze DH+luk to troche na sile combo. Barb tez wyglada fajowo, ma swietne skille, to samo Wizard....
Kurwa, w sumie to jestem pewien, ze kazda postac zrobie na max lvl, pytanie tylko w jakiej kolejnosci :D

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 18:02 
Cytuj  
Mi podoba się WD. Piramida z zombiaków FTW, a i w D2 grałem necro.
Ale chyba ściągnę z alternatywnego sklepu.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 18:10 
Cytuj  
>implying ze bedzie latwo dostepny crack do D3

Jakos nie ma single player player cracka dla bety, wiec wcale tak latwo nie jest.


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 18:49 
Cytuj  
Nestor napisał(a):
>implying ze bedzie latwo dostepny crack do D3

Jakos nie ma single player player cracka dla bety, wiec wcale tak latwo nie jest.

Jeszcze.

Ale faktycznie, jeśli AI itd. dziala na serverach blizzarda to scrackowanie tego napewno nie będzie łatwe.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:07 
Cytuj  
Albo będzie na zasadzie priv z wow, czyli totalnie zjebane ai i skrypty.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2387
Dołączył(a): 18.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:08 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Nigdy nie bylo blokowania spolecznosci moderskiej na tak skale.


Na jaka skale?, jedyne co sie zmienilo to to, ze d3 bedzie tylko mutli przez bn, reszta u blizza pozostala taka sama, czyli wyjebane na modderow diablo. Jak ludki zlamia/wyrzezbia sobie bn 2.0 to beda robic mody bo nikt im tego nie zablokuje. No i tak odp na pyt: nie rozumiem twojego placzu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:21 
Cytuj  
No modderzy raczej nic nie zrobia z gra, ktora wymaga ciaglego dostepu do neta, tu ma Kabraxis racje, ze jest to praktycznie postawienie krzyzyka na jakichkolwiek modach.

Z drugiej strony Diablo 2 to tez nie byl tytul, kotry bral pod uwage srodowisko modderow, tak sie po prostu zlozylo ze dalo rade zrobic do niego mody, bo byl Lan, open battle.net i tryb offline/single player, takze placz na Blizza, ze ma w dupie srodowisko osob modujacych gry jest wyssane z palca i tak samo moze odnosic sie do starego Blizza, ktory byl taki fajny przeciez...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:37 
Cytuj  
z tym ai w tej grze to bym nie przesadzal.

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 19:53 
Cytuj  
Większość graczy i tak pewnie będzie grała czarodziejem/czarodziejką bo będzie to najlepsza klasa do farmienia rl monies . teleport ftw

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 20:21 
Cytuj  
Birthfail napisał(a):
Większość graczy i tak pewnie będzie grała czarodziejem/czarodziejką bo będzie to najlepsza klasa do farmienia rl monies . teleport ftw


Teleport ma teraz cooldown, chyba 7s, takze troche nerfenli Sorcka :)

*

Posty: 92
Dołączył(a): 17.06.2010
Offline
PostNapisane: 9 wrz 2011, 20:29 
Cytuj  
fuck :wtf:

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 01:22 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Birthfail napisał(a):
Większość graczy i tak pewnie będzie grała czarodziejem/czarodziejką bo będzie to najlepsza klasa do farmienia rl monies . teleport ftw


Teleport ma teraz cooldown, chyba 7s, takze troche nerfenli Sorcka :)


Dokladnie 16 sekund w momencie odblokowania skilla. !00% pewnosci - widzielem screena z skill UI z podswietlonym TP na najnowszym patchu - CD = 16 sekund na poczatku. Liczba w tooltipie jest na zielono wiec zmienia sie wraz ze skalowaniem skilla, czyli wraz z lvlem postaci. Na max lvlu bedzie wiecej lub mniej (nie wiem poprostu w ktorea strone pojdzie - przypuszczam ze mniej).
Alabastrowa runa powoduje efekt opoznienia odpalenia cooldownu po cascie TP wiec mozna zchainowac pare TP pod rzad jak sie uda ale tylko z ta runa wlozona.

Co do podejscia Blizzarda do modow ta tak.... "stary" Blizzard moze nie popieral ale tez nie zabranial jesli ktos sie chcial sie w to bawic.
"Nowy" Blizzard i nie popiera i dodatkowo zabrania poprzez zrobienie gry online-only. Tyle w tym temacie. Dla mnie to wada. I to duza. Mam wiele gier do ktorych wracam po roku-dwoch bo wyszly zajebiste mody (atm np. Dragon Age 1 z moden Quests And Legends ktory rozszerza gre tak gdzies ze 2-3 razy... i to z glowa a nie "na sile"). Do D3 niestety nie wyjda.

Patrzcie na to jak chcecie ale dla mnie mody to jeden z argumentow za tym zeby grac dalej na PC a nie np. latwo i przyjemnie na konsolkach. Inny to ulubione gatunki gier ale to juz temat na osobny post.

Inna sprawa to to ze tym poprostu trzeba lubiec sie tym (modami) bawic... odpalenie i konfiguracja Morrowinda z 150 modami (podawalem gdzies tutaj na forum spis moich modow wrzuconych do Morka) czy FCOMa do Obliviona nie jest latwa ale nie powiem... daje satysfakcje... Ale tak jak pisze - trzeba to lubiec.

No i przez te wszytkie lata spedzone z modami i zabawie z nimi nauczylem sie jednego..... jekby dobra gra nie byla to i tak dopiero wierzcholek gory lodowej.... bo devsi sa leniwi. :) najlepsze mody powstaja do najlepszych i najpopularniejszych gier.

Naprawde uwazam ze zabicie moderskiego community serii Diablo i sprowadzenie go do ewentualnego crackowania i stawiania pirackich serwerow jest po prostu zle. Pewnie nie wplynie to na jakosc gry samej w sobie ale na jej zywotnosc dla graczy takich jak ja - z pewnoscia tak.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 06:53 
Cytuj  
Arcane enchanted monsters, ponoć plaga i bolączka testerów :D
http://www.youtube.com/user/MrTidus1492 ... PqGwT66Trw


_________________
For the pony!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 09:09 
Cytuj  
co tu sie dzieje?
jeden kolo produkuje sie o jakis modach...
inni gadajacy o grze w d3 singla? :roll:
klocacy sie ludzie czy czarownik czy czarodziej.. znachor czy szaman..
placzki ktorzy narzekaja ze normal za latwy chociaz nie grali jeszcze a najwyzej widzieli pierwsze 10-13 lvl...

przeciez tu nie ma nad czym sie zastanawiac
ta gra polega na zalogowaniu sie, dolaczeniu do gry kumpli i napierdalaniu bez uzycia mozgu 100000000 mobow per sec majac z tego niezly fun

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 10 wrz 2011, 09:12 
Cytuj  
No coś trochę trudniejszego w końcu.

Aha i btw , być może przygotujcie 3x60$ żeby pograć w całe Diablo 3.
Ponoć ma być taka sama śpiewka jak ze Starcraft 2.

http://gry.interia.pl/informacje/news/b ... at,1692966

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.