mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 449
Dołączył(a): 6.06.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:25 
Cytuj  
Tczewiak:

Nikt nie mówił, że życie jest łatwe, czasami jest cholernie niesprawiedliwe, dlatego trzeba walczyć o swoje rękami i nogami. Niestety, uważam, że moja wolność i moje prawa kończą się tam, gdzie w grę wchodzi życie innego człowieka, a poczęte dziecko jest dla mnie człowiekiem.

Twoja znajoma popełniła błąd, za który przyszło się zapłacić cenę wyższą niż przeciętna, dlatego jej historia chwyta za serce. Tylko że tak naprawdę, ona mogła to dziecko urodzić i oddać. Moja mama w przedszkolu co rok ma jakieś dziecko z adopcji, które jest szczęśliwe i żyje w dobrej rodzinie. Te dzieci nie spadają z kosmosu, biorą się między innymi z takich historii.

Nikt nie kazałby Twojej koleżance płacić całym swoim życiem za chwilę nieodpowiedzialności. To by było tylko 9 miesięcy.

Problem jest w tym, że aborcja nie jest 'jedynym' wyjściem. Jest wyjściem najłatwiejszym. Bo cholernie trudno oddać dziecko. Bo potem możesz być ciekaw, jak ono wygląda. Ale uwierz - są gorsze tragedie.
Dlatego właśnie uważam, że to wyjście dla słabych i dlatego go nie pochwalam.


_________________
http://karolinacianciara.pl/

****
Avatar użytkownika

Posty: 1803
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:29 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Twoja znajoma popełniła błąd, za który przyszło się zapłacić cenę wyższą niż przeciętna, dlatego jej historia chwyta za serce. Tylko że tak naprawdę, ona mogła to dziecko urodzić i oddać. Moja mama w przedszkolu co rok ma jakieś dziecko z adopcji, które jest szczęśliwe i żyje w dobrej rodzinie. Te dzieci nie spadają z kosmosu, biorą się między innymi z takich historii.

A ile twoja mama poznaje nieszczęśliwych dzieci z adopcji albo z domów patologicznych? A ile z tych dzieci w ogóle nie idzie do przedszkola?


_________________
- Do you have a flag …?
- No flag, No Country, You can't have one! Those are the rules...

****

Posty: 1437
Dołączył(a): 29.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:33 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Rozumiem, że Ty nigdy nie piłaś, nie bawiłaś się, ani nie pieprzyłaś przed ślubem.

A ja rozumiem. ze to jest twoj ideal kobiety Tczewiak, tak?
I co to jest "półgwałt"? Ze w połowie dobrowolnie zgodziła sie na bzykanko, a w polowie nie? Ponoc film jej sie urwal...
Wiesz mozna pic, dobrze sie bawic i nie miec potem problemow ze skrobankami :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:33 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Twoja historia o gwałcie nie robi na mnie wrażenia.

Plutonka napisał(a):
jej historia chwyta za serce

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:37 
Cytuj  
Plutonka napisał(a):
Tczewiak:

Nikt nie mówił, że życie jest łatwe, czasami jest cholernie niesprawiedliwe, dlatego trzeba walczyć o swoje rękami i nogami. Niestety, uważam, że moja wolność i moje prawa kończą się tam, gdzie w grę wchodzi życie innego człowieka, a poczęte dziecko jest dla mnie człowiekiem.

Twoja znajoma popełniła błąd, za który przyszło się zapłacić cenę wyższą niż przeciętna, dlatego jej historia chwyta za serce. Tylko że tak naprawdę, ona mogła to dziecko urodzić i oddać. Moja mama w przedszkolu co rok ma jakieś dziecko z adopcji, które jest szczęśliwe i żyje w dobrej rodzinie. Te dzieci nie spadają z kosmosu, biorą się między innymi z takich historii.

Nikt nie kazałby Twojej koleżance płacić całym swoim życiem za chwilę nieodpowiedzialności. To by było tylko 9 miesięcy.

Problem jest w tym, że aborcja nie jest 'jedynym' wyjściem. Jest wyjściem najłatwiejszym. Bo cholernie trudno oddać dziecko. Bo potem możesz być ciekaw, jak ono wygląda. Ale uwierz - są gorsze tragedie.
Dlatego właśnie uważam, że to wyjście dla słabych i dlatego go nie pochwalam.


Uważać sobie możesz co chcesz. Byleby tego nie narzucać innym.
Znam ów dziewczynę dość nieźle i wiem, że sama dzieci bardzo lubi, kocha z nimi pracować, ale - było jak było te kilka latek temu, jednak jest pewna, że z obecną wiedzą postąpiłaby wówczas tak samo.
Nie wiem jaki był stosunek ilości facetów do dziewczyn na imprezie, podejrzewam, że więcej było dziewczyn, ale pewności nie mam, a na pewno tematu rozgrzebywać nie będę. Miała powody by usunąć, zrobiła to legalnie za granicą i tyle. Miała na tyle fajną siostrę, że ją wsparła, a rodzice nic nie wiedzieli. Nie każdy ma tyle szczęścia w nieszczęściu.

Nie uważam, że popełniła błąd czy też kusiła los pijąc na imprezie sylwestrowej (kto nie pił za młodu ten sztywniak). Może ktoś coś dosypał, może nie - ciężko określić, skoro nie wiedziała o zdarzeniu aż do spóźniającego się okresu, a wtedy na szukanie winnego było już za późno.
To co istotne to to, że nie jest katoliczką. Więc powinna mieć wybór i móc to zrobić za zgodą rodziców (niepełnoletnia) legalnie w Polsce. Bez wpierdalania się do sprawy przez kościół.
Może gdyby miała taką możliwość porozmawiałaby z rodzicami, a ci sprawiliby, że zmieniła by zdanie, może psycholog przy klinice aborcyjnej by ją przekonał. Niestety możemy tylko gdybać, bo takiego luksusu nie miała.

Tak prawo człowieka powinno się kończyć tam, gdzie w grę wchodzi inny człowiek, ale płód to jeszcze nie człowiek.
To samo eutanazja - ja chcę móc o sobie decydować. Nie jakiś pierdolony klecha, którego nawet do domu bym nie wpuścił.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:40 
Cytuj  
Wedge napisał(a):
A ja rozumiem. ze to jest twoj ideal kobiety Tczewiak, tak?

Nie mówimy o ideałach tylko o sytuacjach w życiu jakie się zdarzają.

Cytuj:
I co to jest "półgwałt"?

Bez przemocy, bez zmuszania - nawet była tego nieświadoma. Znając nasze chore prawo gwałciciel by się wykpił z dobrym adwokatem, a Ona musiałaby bękarta donosić.

Cytuj:
Wiesz mozna pic, dobrze sie bawic i nie miec potem problemow ze skrobankami :D

Jak miałeś 17 lat to się powstrzymywałeś z piciem i tak doskonale znałeś swoje możliwości, że wiedziałeś kiedy dokładnie przestać? Gratz. Mi do dzisiaj czasami zdarza się schlać tak, że zapominam co się działo. Czasami mogę jebnąć 0,7 i jest ok, a czasami po kilku piwkach padam z nóg - wiele czynników ma wpływ na tolerancję co do alkoholu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

****
Avatar użytkownika

Posty: 1247
Dołączył(a): 2.09.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:46 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
To nie dziecko, a płód. Skrobanka była maks w 3 tygodniu ciąży,

Cytuj:
Płód jest to stadium rozwojowe zarodka, rozpoczynające się od ok. 6 tygodnia od chwili rozpoczęcia się ciąży. U ludzi zarodek stadium płodu osiąga w 8 tygodniu ciąży.

Co ciekawe:
Cytuj:
Płód – w embriologii zarodek ssaków od momentu, kiedy można rozpoznać cechy morfologiczne dla danego gatunku

Wynikałoby z tego, że u ludzi, do 8 tygodnia ciąży, w zarodku nie można nawet rozpoznać człowieka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 14:56 
Cytuj  
Ok czyli zarodek, a nie płód nawet ;)


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:06 
Cytuj  
sula napisał(a):
Słaby trolling Huragan. To nie byłaby aborcja na życzenie , w każdym razie nie w rozumieniu prawa obowiązującego w RP.

Aktualnie prawo dopuszcza aborcję w przypadku gdy ciąża:
- pochodzi z gwałtu lub innego czynu zabronionego


To jest jak nabardziej aborcja na zyczenie kobiety. Bo to kobieta chce lub nie chce taka ciaze pochodzaca z gwaltu usunac. Nikt jej przeciez nie zmusza.
Dziecko poczete gwałtem nasze prawo pozwala zamordowac w imieniu prawa !!!!! A co ono winne ze jego ojciec byl skurwielem ???
W takim razie legalne jest zabicie kazdego plodu, ktorego ojcem jest jakis skurwiel.

@Plutonka
Slabo sie znasz na kobietach

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:13 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
Swoja droga ciekawe ile tych obroncow zycia plodu martwi sie zyciem zwierzat wsuwajac kolejna szyneczke.


Też mnie to ciekawi, jak można mieć takie wyolbrzymione/wypaczone/wyidealizowane wyobrażenie o zlepku ludzkich komórek które jeszcze nawet mózgu nie wykształciły, a co dopiero świadomości etc. I spokojnie wpierdalać mięso czy inne produkty pochodzenia zwierzęcego gdzie często są one pozyskiwane od zwierząt przetrzymywanych i zabijanych w bestialskich warunkach.

Srsly jesteście pojebani, aż się niedobrze robi

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:18 
Cytuj  
Jestem zwolennikiem wolnego wyboru, ale do zwierząt bym tego nie porównywał. Przeznaczeniem niektórych zwierząt jest rzeź. Jesteśmy drapieżnikami mimo, że nie musimy już polować - ewoluowaliśmy do tego stopnia, iż wszystko mamy podane na tacy. Nie musimy się brudzić krwią, by zjeść coś co biegało ;P


IMO debata na temat aborcji i eutanazji powinna się rozpocząć po wyborach. Nie jako element rozgrywek politycznych, a żywej dyskusji między ludźmi. Tak by móc przeciwnikom wytłumaczyć, że misją kościołów nie jest zbawianie całej ludzkości, a moralność każdej osoby jest jej sprawą, zaś dzieci nie są dobrem wspólnym rodem z komunizmu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:23 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
candidoser napisał(a):
Swoja droga ciekawe ile tych obroncow zycia plodu martwi sie zyciem zwierzat wsuwajac kolejna szyneczke.


Też mnie to ciekawi, jak można mieć takie wyolbrzymione/wypaczone/wyidealizowane wyobrażenie o zlepku ludzkich komórek które jeszcze nawet mózgu nie wykształciły, a co dopiero świadomości etc. I spokojnie wpierdalać mięso czy inne produkty pochodzenia zwierzęcego gdzie często są one pozyskiwane od zwierząt przetrzymywanych i zabijanych w bestialskich warunkach.

Srsly jesteście pojebani, aż się niedobrze robi


trollujesz jak huragan, weak w chuj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:24 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
sula napisał(a):
Słaby trolling Huragan. To nie byłaby aborcja na życzenie , w każdym razie nie w rozumieniu prawa obowiązującego w RP.

Aktualnie prawo dopuszcza aborcję w przypadku gdy ciąża:
- pochodzi z gwałtu lub innego czynu zabronionego


To jest jak nabardziej aborcja na zyczenie kobiety. Bo to kobieta chce lub nie chce taka ciaze pochodzaca z gwaltu usunac. Nikt jej przeciez nie zmusza.
Dziecko poczete gwałtem nasze prawo pozwala zamordowac w imieniu prawa !!!!! A co ono winne ze jego ojciec byl skurwielem ???
W takim razie legalne jest zabicie kazdego plodu, ktorego ojcem jest jakis skurwiel.

Nie będę wchodził w to , kto ma jaką definicję "na życzenie" , jeden ma taką drugi ma sraką. Można by to obrabiać na różne sposoby , etymologię słowa sprawdzać , czy jego definicję.
Albo od innej strony , posiłkować się stanowiskiem np. etyków w tej sprawie czy to jest na żądanie czy nie.

Zresztą i tak moglibyśmy do wspólnych wniosków nie dojść.

To co jest aborcją na życzenie a co nie jest określa obowiązujące nas obu prawo czy ci się to osobiście podoba czy nie.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:34 
Cytuj  
Huragan napisał(a):
sula napisał(a):
Słaby trolling Huragan. To nie byłaby aborcja na życzenie , w każdym razie nie w rozumieniu prawa obowiązującego w RP.

Aktualnie prawo dopuszcza aborcję w przypadku gdy ciąża:
- pochodzi z gwałtu lub innego czynu zabronionego


To jest jak nabardziej aborcja na zyczenie kobiety. Bo to kobieta chce lub nie chce taka ciaze pochodzaca z gwaltu usunac. Nikt jej przeciez nie zmusza.

Aborcja w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia kobiety też jest na życzenie, nikt jej tego dziecka na siłę nie wyskrobie.
Cytuj:
Dziecko poczete gwałtem nasze prawo pozwala zamordowac w imieniu prawa !!!!! A co ono winne ze jego ojciec byl skurwielem ???
W takim razie legalne jest zabicie kazdego plodu, ktorego ojcem jest jakis skurwiel.

Niczemu nie jest winne, podobnie jak dziecko które się usuwa jeśli ciąża zagraża życiu i zdrowiu kobiety. Wina nie ma tutaj nic do rzeczy.


Ostatnio edytowano 19 wrz 2011, 16:00 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 15:36 
Cytuj  
sula napisał(a):
To co jest aborcją na życzenie a co nie jest określa obowiązujące nas obu prawo czy ci się to osobiście podoba czy nie.


Pierdolisz znowu jak potluczony wykazujac sie zupelnym brakiem samodzielnego myslenia.

Napisze ci wiec duzymi literami zeby twoj glupi maly mozdzek (ktory niestety nie zostal usuniety w czasie aborcji, a powinien bo sie nigdy nie wykrztalcil) zrozumial:

ABORCJA NA ZYCZENIE.. czyli jesli kobieta ZYCZY sobie by ciaze usunac.
Jesli kobieta zostanie zgwalcona to nasze idiotyczne prawo pozwala jej skorzystac z ABORCJI NA ZYCZENIE... i to ona decyduje czy chce byc w ciazy czy nie. ZYCZY sobie by usunac to usuwaja, ZYCZY sobie zeby nie usuwac i ze urodzi takie dziecko z gwaltu to nnie usuwaja...

PROSTE I KURWA LOGICZNE.. aborcja na zyczenie.

TYlko ja sie pytam, co takie dziecko jest winne ze jego ojciec zgwalcil ta kobiete ?

Jesli prawo pozwala by takie ciaze usuwac to powinno pozwalac na usuniecie kazdej ciazy NA ZYCZENIE kobiety. I aborcja na zyczenie kobiety jest legalna w kazdym cywilizowanym kraju... tylko w naszym DZIKIM KRAJU ciagle panuje CIEMNOGROD !

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:34 
Cytuj  
btw. był jakis przypadek że jakaś kobieta poszła do pierdla za abortowanie bachora w Polsce?

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:48 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Goatus napisał(a):
candidoser napisał(a):
Swoja droga ciekawe ile tych obroncow zycia plodu martwi sie zyciem zwierzat wsuwajac kolejna szyneczke.


Też mnie to ciekawi, jak można mieć takie wyolbrzymione/wypaczone/wyidealizowane wyobrażenie o zlepku ludzkich komórek które jeszcze nawet mózgu nie wykształciły, a co dopiero świadomości etc. I spokojnie wpierdalać mięso czy inne produkty pochodzenia zwierzęcego gdzie często są one pozyskiwane od zwierząt przetrzymywanych i zabijanych w bestialskich warunkach.

Srsly jesteście pojebani, aż się niedobrze robi


trollujesz jak huragan, weak w chuj


Goń się.
Jeżeli uważasz że usunięcie ludzkiego zarodka który nawet jeszcze mózgu nie wykształcił to jest morderstwo, a nie przeszkadza ci to co ludzie robią ze zwierzętami w celu pozyskiwania jedzenia, to naprawdę jesteś popierdolony, to jest moja szczera opinia...

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:50 
Cytuj  
pierdolenie o aborcji w kraju z ujemnym przyrostem naturalnym mija sie z celem, jak wyskrobiemy wszystkich to kto bedzie nakurwial na nasze emerytury ? ;f

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:52 
Cytuj  
Napieprzanie dzieci tasmowo nie myslac o tym, co bedzie dalej, na pewno tego problemu nie rozwiaze. Bo co najwyzej dorobimy sie armii bezrobotnych.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2011, 16:55 
Cytuj  
Huragan napisał(a):

Pierdolisz znowu jak potluczony wykazujac sie zupelnym brakiem samodzielnego myslenia.

Napisze ci wiec duzymi literami zeby twoj glupi maly mozdzek (ktory niestety nie zostal usuniety w czasie aborcji, a powinien bo sie nigdy nie wykrztalcil) zrozumial:

ABORCJA NA ZYCZENIE.. czyli jesli kobieta ZYCZY sobie by ciaze usunac.
Jesli kobieta zostanie zgwalcona to nasze idiotyczne prawo pozwala jej skorzystac z ABORCJI NA ZYCZENIE... i to ona decyduje czy chce byc w ciazy czy nie. ZYCZY sobie by usunac to usuwaja, ZYCZY sobie zeby nie usuwac i ze urodzi takie dziecko z gwaltu to nnie usuwaja...

PROSTE I KURWA LOGICZNE.. aborcja na zyczenie.

TYlko ja sie pytam, co takie dziecko jest winne ze jego ojciec zgwalcil ta kobiete ?

Jesli prawo pozwala by takie ciaze usuwac to powinno pozwalac na usuniecie kazdej ciazy NA ZYCZENIE kobiety. I aborcja na zyczenie kobiety jest legalna w kazdym cywilizowanym kraju... tylko w naszym DZIKIM KRAJU ciagle panuje CIEMNOGROD !

Według twojej definicji każda aborcja jest aborcją na życzenie , z wyjątkiem może sytuacji gdzie kobieta nie może podjąć decyzji bo jest np. nieprzytomna , nie ma nikogo z rodziny ,a trzeba usunąć ciąże ze względu na jej życie i lekarz podejmuję tą decyzję za nią.

Poza tym , co ma koncepcja winy lub jej braku wspólnego z tą ustawą o aborcji?

Jak uważasz , kłócić się z tobą nie będę bo żadnego sensu to nie ma ,a nie chcę mi się ciebie przekonywać.

To jest wszystko twoja osobista ocena , nie mówiąc o tym ,że sam wprowadzasz sobie kategorie na której oceniasz ,który kraj jest cywilizowany a ,który nie.

Weź sobie też coś na uspokojenie , bo chyba ci potrzebne.


Ostatnio edytowano 19 wrz 2011, 17:10 przez sula, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 207 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.