mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 40  Następna strona

na kogo oddasz głos w wyborach 2011 ?
SLD 9%  9%  [ 16 ]
PSL 0%  0%  [ 0 ]
PiS 7%  7%  [ 13 ]
PO 17%  17%  [ 31 ]
inne 33%  33%  [ 58 ]
mam to w dupie 34%  34%  [ 60 ]
Liczba głosów : 178
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 12:41 
Cytuj  
To jakas moda wsród idiotów na pisanie nie z czasownikami łącznie?

I jeszcze taki chce zeby potem brać go na poważnie ;[


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 12:47 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
stobek swoje poglady opisujemy od paru stron. gdybys zadal sobie trud i przeczytal cokolwiek to moze bylbys w stanie napisac cos sensownego.
ale nie miej pretensji, ze jak jebiesz komentarz z dupy przy okazji najezdzajac na innych to dostajesz po lbie.
pisalem, ze nie bede glosowal na po.
a odnosnie tego czy kradna, oszukuja, czy tez nie - nie widze sensu dyskutowac z toba. bo masz takie pojecie o polityce jak ja o lataniu statkiem kosmicznym.
widzialem wielu mlodych, zdolnych, napalonych chcacych zmieniac ten kraj.
tylko, ze pol roku po tym jak sie dorwali do wladzy priorytety im sie pozmienialy. i wiedzieli juz, ze sami gowno moga, ze jest ich za malo, ze stare uklady istnialy, istnieja i beda istnialy. jedyne wiec co pozostaje to sie nachapac.
nie jest to wiec obrona PO a stwierdzenie ogolnego faktu.
w PO podobalo mi sie to, ze moglem spokojnie wlaczyc tv i nie widziec mordy ziobry, kaczora napierdalajacych na innych.
nie wspominajac o tym, embe, mrynar pisza jak im to bylo fajnie za czasow pis'u. i ok. wtedy bylo fajnie. ale swiat sie zmienia, problemow przybywa i w czasach pis'u byl spokoj. ale nie przygotowal nas w zaden sposob na kryzys, ktory nadszedl, kolej nie zrobila sie zajebista, nie zbudowali tysiecy km autostrad a kolejki do lekarzy tez byly.
no nie wspominajac o akcji ziobro przeciwko znanemu lekarzowi. bo do niego kolejeki zniknely :)
takze, jedyne co mam to odrobina wiary, ze byc moze z tych wszystkich nierobow (rowniez w PO) znajdzie sie paru, ktorzy powoli beda probowali cos zmienic, zbudowac.
a wybor innej partii co 4 lata tego nie ulatwia, bo nastepna zawsze ma argument 'mielismy tylko 4 lata'.


a tekst z wow'em? naprawde?


Mendol calkiem z sensem ci sie udalo napisac.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 12:48 
Cytuj  
Akurat przeczytałem cały topic już dawno więc słaby argument. Stwierdzenie, że słabo się znam na polityce na podstawie tego, że głosuje na Nowa Prawice i nie uważam, że każdy w polityce to złodziej - gratuluje dedukcji :]
I znowu sugerujesz, że powinniśmy oddać głos na PO, więc skoro nie głosujesz na PO to na co? No bo to oni rządzili ostatnie 4 lata, więc chyba o nich mowa?:>

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 12:56 
Cytuj  
to moze czas zrozumiec, to co przeczytales?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1015
Dołączył(a): 30.09.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:03 
Cytuj  
Ok poddaje się. Jestem za głupi i nieznam sie na ortografiii.
przyznaje . U Win. Gz.
W tej dyskusji juszniezabieram glsou.

***

Posty: 764
Dołączył(a): 30.01.2008
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 13:22 
Cytuj  
Jestem przerażony tym co tutaj czytam, jeżeli taki socjalny beton jest wśród młodego pokolenia to nie ma co tu siedzieć imo.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 15:03 
Cytuj  
Raperzy z PO
http://www.youtube.com/watch?v=Oh8bZ_0_FX0&

Disco z PO
http://www.youtube.com/watch?v=VY9RAKnCVHk

Raperzy z PIS
http://www.youtube.com/watch?v=KAsvBiCgLt0

Debil z PO
http://www.youtube.com/watch?v=PhSw_c8FUnQ

Kandydat zalezny z PSL
http://www.adamkowalski.ekipo.pl/psl.php

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 16:26 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Jestem przerażony tym co tutaj czytam, jeżeli taki socjalny beton jest wśród młodego pokolenia to nie ma co tu siedzieć imo.

Zawsze można się przenieść do któregoś z krajów afryki. W sporej części rządzi tam siła i kapitał - raj dla prawdziwego liberała ;)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 16:58 
Cytuj  
WilkuDemon napisał(a):
Jestem przerażony tym co tutaj czytam, jeżeli taki socjalny beton jest wśród młodego pokolenia to nie ma co tu siedzieć imo.

to wypierdalaj

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:25 
Cytuj  
mendol jak masz takie zajebiste doswiadczenie w polityce to moze bys sie zaczal udzielac?
Moze nie od razu zakladaj partie ale moze pisz felietony albos cos.

Co do wyborow, meh imo jak jakas partia daje dupy na calej linii np. tak jak po ze swoimi stoczniami i chinska firma do budowy autostrad, pomine milczeniem fakt zadluzenia nas bardziej niz gierek , to mowimy im papa i wybieramy kogos innego nawet jak ktos nastepny bedzie failem to po kolejnych iteracjach magicznego algorytmu dostaniemy w koncu kogos normalnego.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:32 
Cytuj  
nie da sie ukryc ze takie s fakty eshim ale coz:
1. chinska oferta byla najtansza co by bylo gdyby wybrali drozsza?
2. jakbys nie wiedzial mamy niestety kryzys i akurat nasze zadluzenie w porownaniu nawet do zachodnich panstw to pryszcz.
3. no tak najlepiej wybrac partie ktora najwiecej obiecuje a jak nie to za kolejne 4 lata wybierzemy inna jakie to proste:) nic tylko sie w polityke bawic. serio.
4. ta wiara ze w koncu sie dostanie kogos normalnego to z skad sie bierze? jaks pula jest do losowania czy jak czy tez niech kazdy ma szanse? :)


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:43 
Cytuj  
udzielam sie tutaj i styka :)

no zajebisty pomysl eshim. zmarnujmy kolejne 40 lat szukajac partii idealnej :)

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:43 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie da sie ukryc ze takie s fakty eshim ale coz:
1. chinska oferta byla najtansza co by bylo gdyby wybrali drozsza?

dunno, moze firma by nie spierdolila?

Piszpan napisał(a):
2. jakbys nie wiedzial mamy niestety kryzys i akurat nasze zadluzenie w porownaniu nawet do zachodnich panstw to pryszcz.

oh wait, to znaczy ze ja tez mam sie zadluzyc po uszy bo moje zadluzenie ma sie nijak do zadluzenia zachodnich panstw?
Wybacz ale nie lapie twojej logiki.

Cytuj:
3. no tak najlepiej wybrac partie ktora najwiecej obiecuje a jak nie to za kolejne 4 lata wybierzemy inna jakie to proste:) nic tylko sie w polityke bawic. serio.


zasadniczo logicznie jest wybierac ta partie ktora robi sensowne obietnice, jezeli nie wywiazuje sie z nich to glosujemy na nastepna.
To jest polityka na poziomie przecietnego obywatela RP, jezeli ktos mnie oszukal to czemu mam mu zaufac jeszcze raz?

Piszpan napisał(a):
4. ta wiara ze w koncu sie dostanie kogos normalnego to z skad sie bierze? jaks pula jest do losowania czy jak czy tez niech kazdy ma szanse? :)


Jest beznadziejnie, skoro tak wybor nastepnej dennej partii nic nie zmienia natomiast jezeli przypadkiem wybierzemy partie ktora jednak sie wywiaze ze swoich obietnic wychodzimy na plus.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:47 
Cytuj  
ale zwracasz uwage na fakt, ze my jestesmy troche 'w plecy' jesli chodzi o panstwa zachodnie?
czesc panstw bloku wschodniego poradzilo sobie lepiej, inne gorzej.
u nas nie bylo kontroli, rozkradziono co sie dalo wiec i tak nie jest najgorzej.

gdyby wybrali firme drozsza od chinskiej, to tydzien po ogloszeniu bylaby komisja sledcza - czemu wybrano drozsza firme a nie chinska.
zastanow sie eshim w jakim kraju zyjesz, a potem pisz glupoty :)

poza tym, ktora partie masz na mysli?
bo zakladajac, ze pis faktycznie zaczalby realizowac swoje obietnice to w zamian zylbys w panstwie w pelni religijnym.
nie wiem co gorsze.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 17:59 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
nie da sie ukryc ze takie s fakty eshim ale coz:
1. chinska oferta byla najtansza co by bylo gdyby wybrali drozsza?
2. jakbys nie wiedzial mamy niestety kryzys i akurat nasze zadluzenie w porownaniu nawet do zachodnich panstw to pryszcz.
3. no tak najlepiej wybrac partie ktora najwiecej obiecuje a jak nie to za kolejne 4 lata wybierzemy inna jakie to proste:) nic tylko sie w polityke bawic. serio.
4. ta wiara ze w koncu sie dostanie kogos normalnego to z skad sie bierze? jaks pula jest do losowania czy jak czy tez niech kazdy ma szanse? :)

1. Gdyby wybrali droższą i lepszą nie byłoby nic. Nie wybierali tego chyba dyletanci, nie znający się na budowie dróg?
2. W polsce kryzys mamy chyba od czasów mieszka I ;). To żaden argument.
3. Dokładnie to dzieje się w polsce od 20 lat ;)
4. Wiara bierze się z obserwacji społeczeństw zachodu. Mimo wszystkich wad ludzi i demokracji, potrafią zapewnić wyższe standardy życia niż w polsce. Natomiast u nas istnieje jedynie aby jak najwięcej się "nachapać", nieważne czyim kosztem. Można powiedzieć, że "ten naród tak ma". Do tego polskie społeczeństwo jest mówiąc ogólnie podzielone i niezdolne do jakiejkolwiek współpracy. Nie licząc wojen i powstań, chociaż i wówczas powstańcy tłuką sie również miedzy sobą. Skoro zatem nikt w tym kraju nie potrafi dziać "pro publico bono" możemy sobie raz na 4 lata wybrać dowolna partię. Z pełna świadomością, że dla większości ludzi guzik się zmieni.


Ostatnio edytowano 25 wrz 2011, 18:09 przez Havok, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 18:03 
Cytuj  
Havok napisał(a):
drug


kurwa :)


i troche przesadzasz havok. na zachodzie tez kazdy chce sie nachapac, ale nie robia tego tak 'oficjalnie'.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 18:06 
Cytuj  
chinole u nas mieli wybudować tanio jak na nasze warunki, jednak jest to nadal cena sporo wyższa od tych za jakie buduje się autostrady w większości krajów europejskich


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 18:10 
Cytuj  
a czy to nie ty pisales, ze to bardziej wina podwykonawcow i polskich cwaniakow? niz samych chinczykow :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 18:19 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
kurwa :)
i troche przesadzasz havok. na zachodzie tez kazdy chce sie nachapac, ale nie robia tego tak 'oficjalnie'.

Już poprawiłem :oops:
Jeśli przesadzam to czemu w polsce nie ma sesownego planu rozwoju przewidzianego na powiedzmy 20 lat, który jest realizowany przez kolejne rządzące ekipy (ofk uwzględniając realia zmieniającego się świata). Każda partia ma plan: władza, stołki, kasa i kompletne rozwalenie tego co robili poprzednicy. Na zachodzie politycy ofk też myślą o sobie, ale widać znajdują jeszcze chwilę żeby pomyśleć, jak rozwijać swój kraj.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 wrz 2011, 18:20 
Cytuj  
i z reguly maja szanse zeby to zrealizowac.
w ciagu 4 lat nie da sie za wiele zrobic.
kazda partia ma swoj plan, swoje pomysly.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 797 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 40  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.