mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1034 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 52  Następna strona
Autor Wiadomość
**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:02 
Cytuj  
Bo Korwin popiera restrykcyjne prawa autorskie.

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:08 
Cytuj  
Właśnie wróciłem i chyba w ogóle powstały z tego dwie manifestacje. bo grupa około 2 tysięcy ludzi poszła z pałacu do kancelarii premiera i potem pod sejm. Nie miałem świadomości, że ktoś w ogóle został pod pałacem prezydenckim, ale ktoś musiał, bo tej części z Palikotem nie pamiętam. ;]

Ogólnie wszystko ładnie pięknie, poza ty, że przez pewien czas jakaś banda narodowców(czy innego gówna) napierdalałą przez megafon jakieś polityczne/antykomunistyczne/ hasełka, ale w sumie szybko zostali zakrzyczeni.

Policja była bardzo dobrze przygotowana i zachowała się bardzo profesjonalnie (jak nie w Polsce), mimo, że przemarsz był nielegalny - to radiowozy odpowiednio blokowały ulice aby zapewnić manifestującym maximum bezpieczeństwa. Pod sejmem gdy padło hasło wpierdalamy do sejmu i wykonaliśmy kilka kroków to jak z krzaków wyskoczyło ze 20 policjantów z tarczami. Trochę pośpiewaliśmy, można powiedzieć, że były też lekkie prowokacje, ale policja zachowała pełen profesjonalizm i zimną krew - chylę czoła przed funkcjonariuszami.

byliśmy też po drodze w ambasadzie usa, a tam, znowu znikąd wyjechały dwa czarne merce z jakimiś panami w garniturkach w środku.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2624
Dołączył(a): 25.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:08 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
Bo Korwin popiera restrykcyjne prawa autorskie.
Rozjebałeś mnie tym tekstem jak karton po margarynie. :lol:

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... rkff4&NR=1

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:14 
Cytuj  
Sam kiedyś jak nie było PeŁo to głosowałem na korrwina zawsze. Później niestety musiałem ratować Polske przed ryżą kurwą.


_________________
OrleOko czuwa...

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:16 
Cytuj  
ShadeKnight napisał(a):
Isengrim napisał(a):
Bo Korwin popiera restrykcyjne prawa autorskie.
Rozjebałeś mnie tym tekstem jak karton po margarynie. :lol:

http://www.youtube.com/watch?feature=en ... rkff4&NR=1

Słyszałem Korwina wcześniej, jak darł mordę o swoje tantiemy z książek. Sorry, w dupie mam jego poparcie antyACTA, jeśli wcześniej całkowicie akceptował restrykcyjne prawo własności intelektualnej, bo z książek wydawanych przez siebie czerpał korzyści.
I z tej wypowiedzi widać że gówno rozumie - od 4 minuty gada bzdury.
I 7 lat - z dupy. Niby dlaczego 7? Powinno być 0 - istotą własności intelektualnej jest szacunek. Myślę że 99% ludzi z szacunku zapłaciłoby za "dobrą rzecz".
I 10% zapłaciłoby za intelektualne gówno.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:28 
Cytuj  
Dobra nie ma co o Korwinie gadać - to człowiek i cała ta jego formacja mająca 5 dobrych pomysłów ,ale przy okazji 95 tragicznych.

Nie ma co dyskutować o nim za bardzo imho.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:34 
Cytuj  
Isengrim napisał(a):
bo z książek wydawanych przez siebie czerpał korzyści.
(...)Powinno być 0 - istotą własności intelektualnej jest szacunek. Myślę że 99% ludzi z szacunku zapłaciłoby za "dobrą rzecz".

Czasem mi sie wydaje, ze tu mozna z sensem porozmawiac, a potem ktos na szczescie wyprowadza mnie z bledu.Debili nie sieja.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:34 
Cytuj  
moj filmik z dzisiejszej nielegalnej demonstracji w Warszawie

http://www.youtube.com/watch?v=66OZ6mdXnuk


_________________



**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:36 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Isengrim napisał(a):
bo z książek wydawanych przez siebie czerpał korzyści.
(...)Powinno być 0 - istotą własności intelektualnej jest szacunek. Myślę że 99% ludzi z szacunku zapłaciłoby za "dobrą rzecz".

Czasem mi sie wydaje, ze tu mozna z sensem porozmawiac, a potem ktos na szczescie wyprowadza mnie z bledu.Debili nie sieja.

To kwestia twojego lewackiego światopoglądu.
Nie ludzi.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:39 
Cytuj  
Lewakiem to jestes co najwyzej ty ignorancie. Moim zdnaniem kazdy ma prawo do wynagrodzenia za swoja prace. Za szacunek to sam pracuj i przestan wporwadzac do internetu swoje wypociny.


_________________
Χ Ξ Σ

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:47 
Cytuj  
Zrównywanie słowa z odlewaniem stali to domena lewackich "artystów".
Idea to nie odlew z plastiku, to coś nieuchwytnego. Lovecraft nie zostawił patentów, i zmienił współczesny horror - właściwie stworzył. Cała mitologia Cthulhu opiera się na tym że koledzy i obcy mogli z niej korzystać. Może Kopernik powinien opatentować loty orbitalne?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:52 
Cytuj  
Abstrahując od glupoty tego porownania, uwazasz ze Kopernik opracowal technologie lotu na orbite?

Reszty nie komentuje. Chyba zapierdalasz fizycznie, skoro dla ciebie to jestprawdziwa praca.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:
Zapowiadany na dziś warszawski protest przeciw ACTA na razie nie bije rekordów popularności. Jest mroźno, a spośród 6 tys. osób, które deklarowały w sieci obecność, na Krakowskim Przedmieściu jest ich kilkaset.


tvn24.pl

/straciłem jakiekolwiek złudzenia


btw. kto nie był ten pizda.


Ostatnio edytowano 27 sty 2012, 21:58 przez gosugamer1, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:56 
Cytuj  
no jak pokazywali w tv to niestety wrazenia to nie robilo.
maly tlumek i tyle.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:58 
Cytuj  
Dobra dobra teraz ważna jest ACTA ,żeby nie przeszła ,a innymi sprawami można się później zająć.

Co do patentów to sama idea patentów jest ok ,ale obecnie są z nimi dwa problemy.

Raz można (szczególnie w USA ,a chcą podobny pomysł w EU zaszczepić) patentować bzdury np. idee ekranu dotykowego (no kurwa...) albo typu przewijanie ekranu z boku na bok czy z góry do dołu dotykowo co Apple ma zapatentowane. Takie generalne idee albo trywialne rzeczy jak 'przewijanie' ekranu co jest używane po prostu do przeglądania galerii zdjęć nie powinny być w ogóle patentowalne.

Dwa - okresy na patenty w sporej części dziedzin i ochronę autorską książek i utworów są po prostu za długie. Skrócić conajmniej o połowę.

Czemu są tak długie atm? Bo przez ostatnie 50 + lat jest non stop lobby ,żeby wydłużać tą ochronę i co jakiś czas się udawało wydłużyc o kilka kolejnych lat.

Patent ma zapewnić ,że ci się inowacyjna technologia zwróci + trochę zarobisz ,ale kiludziesięcio letnie okresy patentowe po prostu hamują postęp technologiczny i tu się dwa prawa zderzają i imo narazie za mocno wygrywa jedno z nich.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:59 
Cytuj  
Zaraz padnie, ze specjalnie tak kadrowali. Wszedlem na wyborcza.pl, 7 artykulow poswieconych sprawie. Rzeczywiscie ida mocno na reke podnoszac temperature sporu.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1671
Dołączył(a): 10.07.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no jak pokazywali w tv to niestety wrazenia to nie robilo.
maly tlumek i tyle.


Według co tego było w tvn24 to byliśmy TYLKO na krakowskim przedmieściu.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:59 
Cytuj  
@gosu

Jak byłeś na miejscu to na ile szacujesz ilość ludzi?

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 21:59 
Cytuj  
@ Tor
Bez Kopernika nie byłoby lotów na orbitę. Nikt po drodze nie wpieprzał praw patentowych ( znaczy w ostatnim odcinku już tak, ale wtedy wszystko stało się wykoślawione).
Dla twojej informacji -Beethoven i Szopen i całe setki innych korzystali z muzyki ludowej - i jakoś głodem nie przymierali. Bez praw autorskich - bo ludzie płacili za usłyszenie ICH.
Pogarda dla pracy fizycznej... żałosne smęty pseudointeligencika w pierwszym pokoleniu.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 sty 2012, 22:02 
Cytuj  
każdy za swoją pracę powinien być wynagradzany, czy to praca fizyczna czy intelektualna - my za to jako nabywcy nie powinniśmy być na każdym kroku rżnięci bo jak mówi stare dobre przysłowie dupa jest jedna, i to na całe życie


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1034 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 52  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.