mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 15:48 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):
Vorten napisał(a):

Mam natomiast inne pytanie - czy ktoś wie jak to jest z zakładaniem działalności przez kobiety, które planują zajść z ciążę żeby dostawać te kilka tysiaków od państwa miesięcznie przez okres ciąży? To faktycznie działa?



rotfl - 100% polak



Ta jakby wśród Anglików nie było takich samych pijawek. Przecież socjal bez podejmowania pracy ciągną tylko Polacy w UK.



Rotfl. Innym tez sie zdaza owszem, ale czy Polacy ztego powodu ze inni tez kombinuja to kombinuja mniej? Typowy "kurwa-patriotyzm"...

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 16:26 
Cytuj  
Może mi się wydaje, ale nie chodzi o to, że piętnujesz takie postawy tylko, że określasz to z punktu widzenia narodowości. Cały czas o to chodzi w twoich wypowiedziach i dlatego takie tłumaczenia.

Jakbyś napisał - 100% kombinator albo 100% pijawka to by nikt się nie pluł.

Ty natomiast piszesz jakoby Polska była najgorsza pod tym względem, a u innych się to 'tylko zdarzało'.
Oczywiście to, że w innych krajach to jest to nie jest wcale żadnym usprawiedliwieniem dla Polski i jestem wręcz zdania, że nasilenie tego typu krętactwa w Polsce jest wysokie wyższe niż sporej częsci krajów, ale nie w tym rzecz, że ci ludzi odpisują tak jak odpisują.

Chodzi o to jak piszesz a nie o czym piszesz.
Myślałem, że skoro UK tak cię nauczyło jak sam pisałeś tego, że upraszczanie z punktu widzenia narodowości czy rasy jest "be" to sam to zauważysz, ale chyba jednak nie.
Ty po prostu powtarzasz stereotypy takie same jak Włoch = maminsynek lub leń, Anglik = flegmatyk, Francuz = arogant, itd

****
Avatar użytkownika

Posty: 1157
Dołączył(a): 8.03.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 16:56 
Cytuj  
Dupa. W polsce to tylko kurwy i zlodzieje. Afryka europy. Takie sa fakty.


_________________
OrleOko czuwa...

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:01 
Cytuj  
To jesteś kurwą czy złodziejem kakoweoko? Zgadnę. Złodziejską kurwą?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 17:08 
Cytuj  
Ewentualnie kurewskim złodziejem.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 18:37 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Mark24 napisał(a):

Mam natomiast inne pytanie - czy ktoś wie jak to jest z zakładaniem działalności przez kobiety, które planują zajść z ciążę żeby dostawać te kilka tysiaków od państwa miesięcznie przez okres ciąży? To faktycznie działa?



rotfl - 100% polak



Ta jakby wśród Anglików nie było takich samych pijawek. Przecież socjal bez podejmowania pracy ciągną tylko Polacy w UK.



Rotfl. Innym tez sie zdaza owszem, ale czy Polacy ztego powodu ze inni tez kombinuja to kombinuja mniej? Typowy "kurwa-patriotyzm"...[/quote]

nie debilu ale na sile probujesz byc fajny jaki to ty kurwa nie jestes teraz proangielski i anglia jaki fajny kraj a w polsce same kurwy i zlodzieje. ja ciesze ze takie odrzuty jak ty wyemigrowaly niech sie angole z toba mecza. pewnie na imprezach z anglikami tez probujesz byc fajny walac teksty w stylu ja byc z polska ale teraz ja byc anglia bo polska byc zla.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:20 
Cytuj  
Penispasz masz jakąś pierdolniętą obsesje na temat polaków co mieszkali lub mieszkają za granicą. Opanuj się, to że ktoś mieszka 1km poza twoją wsią, nie znaczy że to obcy i chce cie zabić. Jebnięty ksenofob.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 19:51 
Cytuj  
To rzad PO zapoczatkowal polityke antypolska i wmawia nam, ze jestesmy zjebani! trololo


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 21:15 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Penispasz masz jakąś pierdolniętą obsesje na temat polaków co mieszkali lub mieszkają za granicą. Opanuj się, to że ktoś mieszka 1km poza twoją wsią, nie znaczy że to obcy i chce cie zabić. Jebnięty ksenofob.


penispasz? zes sie wysilil ale juz ci nie raz mowilem ze poziom twojej kreatywnosci jest na poziomie twoich prob poszukiwania kolegow.

nie mam obsesji na temat polakow co mieszkaja czy mieszkali za granica, mam obsesje na punkcie idiotow i kretynow ktorzy probuja byc fajni bo wyjechali z kraju a ich jedynym argumentem jest to ze polacy sa chujowi a polska chujowa. ale ty jak zwykle nefallus masz problemy ze zrozumieniem. po drugie ksenofob raczej sie slabo odnosi do emigracji rodakow. takze moze poucz sie troche bo jak zwykle wychodzisz na przyglupa. naprawde szkoda mi ciebie nefa wracasz do polski, ciezko ci sie ogarnac a tu jeszcze na forum wymagaja od ciebie zebys myslal.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 21:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
To rzad PO zapoczatkowal polityke antypolska i wmawia nam, ze jestesmy zjebani! trololo


wszyscy po trochu
po umyślnie w średnim stopniu, a pis nieumyślnie w dużym :D


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 22:28 
Cytuj  
Piszpan napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Penispasz masz jakąś pierdolniętą obsesje na temat polaków co mieszkali lub mieszkają za granicą. Opanuj się, to że ktoś mieszka 1km poza twoją wsią, nie znaczy że to obcy i chce cie zabić. Jebnięty ksenofob.


penispasz? zes sie wysilil ale juz ci nie raz mowilem ze poziom twojej kreatywnosci jest na poziomie twoich prob poszukiwania kolegow.

nie mam obsesji na temat polakow co mieszkaja czy mieszkali za granica, mam obsesje na punkcie idiotow i kretynow ktorzy probuja byc fajni bo wyjechali z kraju a ich jedynym argumentem jest to ze polacy sa chujowi a polska chujowa. ale ty jak zwykle nefallus masz problemy ze zrozumieniem. po drugie ksenofob raczej sie slabo odnosi do emigracji rodakow. takze moze poucz sie troche bo jak zwykle wychodzisz na przyglupa. naprawde szkoda mi ciebie nefa wracasz do polski, ciezko ci sie ogarnac a tu jeszcze na forum wymagaja od ciebie zebys myslal.



Niestety ale nadal jesteś definicją ksenofoba z kompleksami. Jeszcze raz ci mówię, to że ktoś mieszka trochę dalej od ciebie, to nie znaczy ze obcy i niebezpieczny i przestań się tak wywyższać bo naprawdę wychodzisz na kompletnego nadętego debila, zamkniętego w pokoju z kompleksem Napoleona. A ta cała twoja ciągła gatka o szukaniu kolegów i byciu fajnym to coś o tobie mówi, prawdopodobnie podświadomie wykazujesz swój własny brak jakichkolwiek realnych kontaktów z ludźmi.

Naprawdę robi mi się ciebie szkoda.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 23:13 
Cytuj  
Ja zawsze uważałem że sukcesem jest zarabiać dobrze w Polsce, dobrze czyli sporo mniej niż trzeba zarabiać np na wyspach i żyć na takim samym poziomie jak w Polsce, a to nie jest już takie oczywiste.
Większość ludzi żyjących tymczasowo zagranicą stara się żyć na zasadzie przetrwania, mała grupka osiada tam na stałe i wtedy przekonuje się że nie jest tak wesoło, sporo ludzi argumentuje że ma dodatkowo stabilność, brak upierdliwej polityki, przepisów, mentalności, polskości, polaczkowatości itp i tu wychodzi cały problem, który na tym forum jest wałkowany nonstop, to jest zwyczajnie śmieszne.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 lip 2012, 23:40 
Cytuj  
Niah napisał(a):
wszyscy po trochu
po umyślnie w średnim stopniu, a pis nieumyślnie w dużym :D

w sumie krotko i trafnie ujęte.

embe- sporo osob po prostu tam dostalo prace a tutaj nie. No i lepiej byl chyba kelnerem tam niz tutaj (przyklad)


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 08:49 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Piszpan napisał(a):
Nefastus napisał(a):
Penispasz masz jakąś pierdolniętą obsesje na temat polaków co mieszkali lub mieszkają za granicą. Opanuj się, to że ktoś mieszka 1km poza twoją wsią, nie znaczy że to obcy i chce cie zabić. Jebnięty ksenofob.


penispasz? zes sie wysilil ale juz ci nie raz mowilem ze poziom twojej kreatywnosci jest na poziomie twoich prob poszukiwania kolegow.

nie mam obsesji na temat polakow co mieszkaja czy mieszkali za granica, mam obsesje na punkcie idiotow i kretynow ktorzy probuja byc fajni bo wyjechali z kraju a ich jedynym argumentem jest to ze polacy sa chujowi a polska chujowa. ale ty jak zwykle nefallus masz problemy ze zrozumieniem. po drugie ksenofob raczej sie slabo odnosi do emigracji rodakow. takze moze poucz sie troche bo jak zwykle wychodzisz na przyglupa. naprawde szkoda mi ciebie nefa wracasz do polski, ciezko ci sie ogarnac a tu jeszcze na forum wymagaja od ciebie zebys myslal.



Niestety ale nadal jesteś definicją ksenofoba z kompleksami. Jeszcze raz ci mówię, to że ktoś mieszka trochę dalej od ciebie, to nie znaczy ze obcy i niebezpieczny i przestań się tak wywyższać bo naprawdę wychodzisz na kompletnego nadętego debila, zamkniętego w pokoju z kompleksem Napoleona. A ta cała twoja ciągła gatka o szukaniu kolegów i byciu fajnym to coś o tobie mówi, prawdopodobnie podświadomie wykazujesz swój własny brak jakichkolwiek realnych kontaktów z ludźmi.

Naprawdę robi mi się ciebie szkoda.


nefallus a gdzie ja o tym pisze co by sie klasyfikowalo pod ksenofoba poprosze o cytat. reszta to takie nuudy i bla bla ze jaki sens z toba chlopcze prowadzic flame? kompleks napoleona lol skad ty to bierzesz poczytaj sobie dokladnie o kompleksie napoleona. niedouczony jestes moj malutki chlopcze oj niedouczony. tak szczerze, nie glupio ci?


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:10 
Cytuj  
Penispan, powtarzasz się. Trochę za bardzo próbujesz być fajnym w internecie, przydała by ci się jakaś terapia resocjalizacyjna ze światem. Naprawdę dziecko, weź znajdź sobie jakiegoś dobrego psychologa, powoli robisz się opłakany.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:43 
Cytuj  
@nefastus
Penispan? powtarzasz się. Trochę za bardzo próbujesz być fajnym w internecie, przydała by ci się jakaś terapia resocjalizacyjna ze światem. Naprawdę dziecko, weź znajdź sobie jakiegoś dobrego psychologa, powoli robisz się opłakany


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:48 
Cytuj  
@Niah
Nefallus? powtarzasz się... etc etc.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:57 
Cytuj  
Napisane: 27 lip 2012 20:20

Penispasz masz jakąś pierdolniętą obsesje na temat polaków co mieszkali lub mieszkają za granicą. Opanuj się, to że ktoś mieszka 1km poza twoją wsią, nie znaczy że to obcy i chce cie zabić. Jebnięty ksenofob.

Napisane: 27 lip 2012 22:15
...ale ty jak zwykle nefallus masz problemy ze zrozumieniem...

Więc nie, czyli spierdalaj


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 09:58 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Napisane: 27 lip 2012 20:20

Penispasz masz jakąś pierdolniętą obsesje na temat polaków co mieszkali lub mieszkają za granicą. Opanuj się, to że ktoś mieszka 1km poza twoją wsią, nie znaczy że to obcy i chce cie zabić. Jebnięty ksenofob.

Napisane: 27 lip 2012 22:15
...ale ty jak zwykle nefallus masz problemy ze zrozumieniem...

Więc nie, czyli spierdalaj


Nie jest to pierwszy raz jak nazwal mnie Nefallus, po drugie, tylko raz go tak nazwalem, pierwszy raz bylo penispasz. :) Wiec nie, czyli spierdalaj.


_________________
Obrazek

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 28 lip 2012, 10:05 
Cytuj  
Nefastus napisał(a):
Nie jest to pierwszy raz jak nazwal mnie Nefallus, po drugie, tylko raz go tak nazwalem, pierwszy raz bylo penispasz. :) Wiec nie, czyli spierdalaj.


Nie, więc spierdalaj.

PS. Sprawdź sobie zanim zaczniesz obrażać ludzi


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.