mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2006, 23:35 
Cytuj  
Nie, będąc pod wrażeniem nieodpartej siły twoich argumentów kończe.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 07:46 
Cytuj  
Mniemam ze powalila cie ona na kolana jak rowniez i mnie! Saga chyba tez:(

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 08:40 
Cytuj  
trade napisał(a):
KromeR napisał(a):
Nie-e. Jestes poprostu forumowym trolem bez przyszlosci...



Troll'em może jestem, ale co do przyszłości to się grubo mylisz. Bez przyszłości to jesteś może ty - człowiek już za stary żeby cokolwiek zmienić w swoim życiu.


I tu sie grubo mylisz, ale z textu wnioskuje ze za to Ty jestes za szczylowaty zeby to zrozumiec. A moze to poprostu brak inteligencji podszyty pseudomadrosiac rodem ze spotow TV.
Nie wiem ktora z tych opcji lepsza/gorsza. Sam wybierz ktoras dla siebie.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 08:49 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
EOT?

Ciekawe ile razy jeszcze to napiszesz. ;]


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 09:11 
Cytuj  
1. jesli wolisz do mnie mowic komuchu, ja moge zaczac mowic do Ciebie: "glupia cipo" moze byc?

chyba nie zrozumiales o co bloobowi chodzilo, ale komuchy nigdy nie byly za bystre...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 399
Dołączył(a): 22.10.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 10:38 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
(...) ale dilerka musialabybyc ostro pojebana zeby przy obecnych cenach babrac sie z jakimikolwiek dodatkami (co nie jest tak proste jak sie twierdzi obiegowo, namoczyc i na patelnie:D). Wiecej strat niz zyskow, jak ktos ma po trawie haluny to niech lepiej to odstawi bo to nie jest zabawka dla niego


:)
zyj nadal w blogiej nieswiadomosci.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 10:42 
Cytuj  
Taaaa od dilerów dostajemy trawe prosto z krzaczka ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**

Posty: 268
Dołączył(a): 25.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:03 
Cytuj  
KromeR napisał(a):
I tu sie grubo mylisz, ale z textu wnioskuje ze za to Ty jestes za szczylowaty zeby to zrozumiec. A moze to poprostu brak inteligencji podszyty pseudomadrosiac rodem ze spotow TV.
Nie wiem ktora z tych opcji lepsza/gorsza. Sam wybierz ktoras dla siebie.


Typowy frajerski tekst pisany przez idiotów czyli wyzwanie człowieka od szczyli/gówniarzy następnie doczepienie się do jego inteligencji, a na koniec beznadziejna pointa. Pozwól, że napiszę w twoim stylu:
Ty dzieciaku, brak ci inteligencji, zrobiłeś błąd (ja pierdolę tragedia) w wyrazie "pseudomadrosiac" (tak to jest jak półinteligent chce napisać bardziej skomplikowane słowo), wymądrzasz się nie wiem po co pewnie żeby się dowartościować. Jak nie masz co robić to weź gówno i się ślizgaj.
No i co, fajnie jest czytać takie gówno ? Mogłeś się bardziej wykazać.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:33 
Cytuj  
Juz nie wiem kto to pisal ale po trawie NIE MA HALUCYNACJI, thc nawet nie dziala w taki sposob zeby moglo te halucynacje wywolac...

Jak ktos "lata" po ziole to sugeruje przestac palic bo jak wezmie grzyby albo kwasa to chyba naprawde wyskoczy z okna i bedzie latal.

A narkotyki ogolnie sa OK tylko z umiarem (jak wlasciwie wszystko) a wiem co mowie bo mialem swego czasu np. problem z amfa...


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:51 
Cytuj  
problem z amfa... 2 worki i tydzien grindu przez 24h?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 11:59 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
problem z amfa... 2 worki i tydzien grindu przez 24h?


na dwoch workach polskiej amfy nie pośpisz max przez 2-3 dni - w zaleznosci od organizmu.

co do glownego tematu to dorzuce swoje trzy grosze: jak ktos ma wysoką samoświadomość i w miarę silną wolę, to może sobie przyćpać czasem :) a potem nadejdzie dzien, kiedy zacznie sie bać o swoja przyszlosc (bo za duzo, bo za czesto, bo bez kreski nie moze itd.) i raz na zawsze to wpizdu rzuci - albo i nie... :)

to co wyzej nie odnosi sie do zioła i narkotyków na tyle twardych, że uzależniają fizycznie.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:02 
Cytuj  
Welcome to...welcome to the Flames...

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:04 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
a potem nadejdzie dzien, kiedy zacznie sie bać o swoja przyszlosc (bo za duzo, bo za czesto, bo bez kreski nie moze itd.) i raz na zawsze to wpizdu rzuci - albo i nie..

Qft

Ja np. palilem zilo przez 2 lata i pewnego dnia powiedzialem koniec i nie zapalilem juz nigdy, to samo z prochem (pol roku "grindu" i koniec bo zobaczylem ze moze byc zle :-))


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 18 sie 2006, 12:07 przez Kabraxis, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:07 
Cytuj  
trade napisał(a):
KromeR napisał(a):
I tu sie grubo mylisz, ale z textu wnioskuje ze za to Ty jestes za szczylowaty zeby to zrozumiec. A moze to poprostu brak inteligencji podszyty pseudomadrosiac rodem ze spotow TV.
Nie wiem ktora z tych opcji lepsza/gorsza. Sam wybierz ktoras dla siebie.


Typowy frajerski tekst pisany przez idiotów czyli wyzwanie człowieka od szczyli/gówniarzy następnie doczepienie się do jego inteligencji, a na koniec beznadziejna pointa. Pozwól, że napiszę w twoim stylu:
Ty dzieciaku, brak ci inteligencji, zrobiłeś błąd (ja pierdolę tragedia) w wyrazie "pseudomadrosiac" (tak to jest jak półinteligent chce napisać bardziej skomplikowane słowo), wymądrzasz się nie wiem po co pewnie żeby się dowartościować. Jak nie masz co robić to weź gówno i się ślizgaj.
No i co, fajnie jest czytać takie gówno ? Mogłeś się bardziej wykazać.


Wymadrzam sie bo mnie smieszysz. A gowno juz mam. I wlasnie sie po nim slizgam. A raczej po tobie :)

Ps. Wiedzialem ze sie przyczepisz do tego slowa. No coz. Czeski blad i pospolity jak sie pisze szybko. Przyznaje, ze nie chcialo mi sie edytowac posta zeby to poprawic, choc do tej pory mnie to mierzi.
Ale przeciez trzeba czyms podeprzec swoje pierdolenia a jak nie ma sie do czego przyczepic to trzeba sie przyczepic do tego co jest nie? :) Proponuje jeszcze bark polskich znakow. :lol:

Ja moge tylko podsumowac ze "z dupy wyszedles i gowno wiesz" :)

I tak. Milo mi sie czyta twoje wypociny bo przynajmniej mam czym nude w pracy zabic. :)

Wiec dawaj dalej gowniany ludku :lol:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Ostatnio edytowano 18 sie 2006, 12:20 przez KromeR, łącznie edytowano 3 razy
**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:10 
Cytuj  
na dwoch workach polskiej amfy nie pośpisz max przez 2-3 dni - w zaleznosci od organizmu.

polska amfa najlepsza, a co do 2 dni to bym sie klocil, starcza na dluzej chyba ze ktos ciagnie jak smok...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:16 
Cytuj  
Cytuj:
Wiec dawaj dalej gownieny ludku


Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 12:58 
Cytuj  
Aenima napisał(a):
polska amfa najlepsza, a co do 2 dni to bym sie klocil, starcza na dluzej chyba ze ktos ciagnie jak smok...


moze i ta na eksport jest dobra i czysta, ale ta z ulic to sam tynk - za duzo posrednikow...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 14:29 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Hehe pod płaszczykiem lewicowej pseudointeligencji kryje sie pospolite buractwo. Skąd my to znamy ?


wpierw sie okazalo ze jestem gejem, teraz ze mam poglady lewicowe, za chwile sie okaze ze jestem kobieta; jeszcze przez was nabawie sie rozdwojenia jazni :(

Zychoo napisał(a):
MagPS napisał(a):
EOT?

Ciekawe ile razy jeszcze to napiszesz. ;]


a do ilu umiesz zliczyc? nie chce zebys przezyl szok, ze mozna liczyc dalej niz do 5

Aenima napisał(a):
1. jesli wolisz do mnie mowic komuchu, ja moge zaczac mowic do Ciebie: "glupia cipo" moze byc?

chyba nie zrozumiales o co bloobowi chodzilo, ale komuchy nigdy nie byly za bystre...


ale staram sie, pamietaj ze dla nas komuchow polski to trudny jezyk


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 14:37 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
a do ilu umiesz zliczyc? nie chce zebys przezyl szok, ze mozna liczyc dalej niz do 5

Zalezy, w ktorej przestrzeni.
Aczkolwiek nie musze umiec liczyc. Umiem matlaba obslugiwac.


_________________
Obrazek

***

Posty: 593
Dołączył(a): 29.07.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2006, 16:29 
Cytuj  
To forum mnie calkowicie wbilo w fotel.

Po kolei.
Sa tutaj osoby wiele wiedzace o pokemonach, dragon ballu a jednoczesnie znawcy satanizmu. Sa tez trolle i na odwrot zwykli userzy. Zwolennicy PO, PiS'u, SLD a byc moze Samoobrony i LPR. Sa tez ludzie doswiadczeni w temacie narkotykow a takze tacy ktorzy mysla ze marichuane sie wstrzykuje. Frustraci, flegmatycy, sceptycy i ludzie ktorzy wierza we wszystko...Nie chce mi sie wymieniac dalej :wink: ...No po prostu totalna mozaika ale wszystkich laczy zamilowanie do mmorpg.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 154 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.