mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 20:39 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
szlugi sux , kasa z dymem , rak krtani / pluc , zolte zeby itd
scierwo jak malo co


True, tylko że wiesz co jest najbardziej bezsensu w tym? to, że każdy palacz jest tego świadomy, w tym ja bo również pale. Nieraz się człowiek zastanawia z fajką w dłoni, po co ja to palę jak i tak to nic nie zmieni?

Głupi nałóg, bardziej z braku czegoś do roboty niż z nałogu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 758
Dołączył(a): 16.06.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 20:51 
Cytuj  
To rzuc. :]


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 sie 2008, 20:51 przez Sinistralis, łącznie edytowano 1 raz
******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 20:51 
Cytuj  
Ale jaka przyjemność. Ja rzuciłem 3 miesiące temu i wciąż mam ochotę na dymka ;)


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 21:01 
Cytuj  
papierosy są dla masochistów i bogaczy, a że nie jesteście nimi więc...pff

PS. każdy kto pali w moim pokoju to jeden zgon więcej :]


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 21:03 
Cytuj  
palacze to ludzie o slabej woli ktorym w wieku 15 lat zaimponowali koledzy z czwartej b jacy sa dorosli i po wciagnieciu sie w nalog oczywiscie nie moze przestac

/discuss


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 21:04 
Cytuj  
niebezimienny napisał(a):
palacze to ludzie o slabej woli ktorym w wieku 15 lat zaimponowali koledzy z czwartej b jacy sa dorosli i po wciagnieciu sie w nalog oczywiscie nie moze przestac

/discuss


Nie, nie zgodzę się. Ja zapaliłem pierwszego papierosa na balkonie sam, Mars Super Light ojca w 1 klasie średniej szkoły ;p więc koledzy tu nie mieli nic do gadania. Po prostu jestem przyzwyczajony do tego, nie muszę palić to nie palę - i to jest właśnie debilne.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 21:06 
Cytuj  
Szkoda kasy na szlugi, śmierdzą, że rzygać się chce. Jak bym miał już wyrzucać kasę w błoto to wybrałbym cygara. ;)

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:17 
Cytuj  
Skonczie pierdolic szukamy PAWŁA :D

****

Posty: 1500
Dołączył(a): 2.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 22:40 
Cytuj  
Takie sranie w banie z tym paleniem, że po co to palić pleplepleple. Papieros do alkoholu, do weedu, po obiedzie i po seksie to przyjemnosc w chuj. Nie palcie to nie palcie, ale takie kampanie antypalaczowe to żenada.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 23:07 
Cytuj  
moze nie kazdy ma ochote wdychac syf , ja na dym reaguje alergicznie , a jak ktos jest takim kurwa egoista ze ma w dupie ze komus zwieksza ryzyko raka pluc to niech ma tyle jaj chociaz i wyjdzie sie truc sam


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*

Posty: 116
Dołączył(a): 14.08.2008
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 23:34 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ekonomii/religioznawstwie/AWF/historii/zarządzaniu/etc?. Przyjać posadkę nauczyciela (800zł na rękę), kasa w tesco (900zł), kasa w banku (1200zł + odpowiedzialność finansowa), zmywak na wybrzeżu (1800zł ale opłata za pokój -3000zł).


Kasjer w Real'u, w wawie, pelny etat - 1600zl na reke na start.
Dowolna praca dla osoby studiującej (tester oprogramowania, asystent biurowy, poczatkujacy grafik/asystent) - 2000+ zl na luzach.
Po studiach to juz wiadomo, zaleznie od kwalifikacji, ale jak ktos nie wyciaga 2500+ zl to jest failem.

A tak sie sklada, ze kilku znajomych pracuje w anglii i nawet wpadam do nich w odwiedziny, wiec wiem jakie sa zarobki, wiem jak tani jest sprzet elektroniczny, wiem jak porownywalne sa ceny artykulow spozywczych (przeliczalem cene cocla-coli 2l i wyszlo jakos 1.5x :]). Wiem tez jak ogromne sa ceny mieszkan (zwlaszcza w londynie) i jak droga jest sluzba zdrowia.

tak wec przestan juz pierdolic i lepiej kontroluj temperature wody i stezenie plynu na gabce ;]

***

Posty: 873
Dołączył(a): 23.07.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 23:52 
Cytuj  
Co do papierosów żółte zęby masz jak nie myjesz, dzisiaj wracając z piwka zobaczyłem na przystanku Ogłoszenie że nie wolno palić w obrembie 5 metrów, toż to kufa jakaś paranoja ->> | <koniec przystanku>| _____ ( 5 kroków) i co ? ze niby to różnice robi ? pff Debilne pomysły politycy robią to tylko po to aby podlizac sie takim Niebezimiennym ktorzy nie lubia palaczy

*****

Posty: 2857
Dołączył(a): 31.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 23:57 
Cytuj  
obrembie


_________________
martwy czarodziej produkuje dziwne cyferki

****

Posty: 1406
Dołączył(a): 8.06.2005
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 08:28 
Cytuj  
a to jest wszystko nic, w brukseli wymyślili że papierosy trzeba zdelegalizować w całej UE :o
mówili o tym w radio jakieś 2-3 tygodnie temu


_________________
O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 09:17 
Cytuj  
a ja lubie palic i pale. i w dupie mam reszte :-) jak kogos nie stac niech nie pali.
ja rzuce jak a. urodzi mi sie dziecko b. nie stac mnie bedzie na fajki, ktore pale.
ale zawsze sie pytam czy komus przeszkadza, nie pale jak ktos je.
natomiast w knajpie przy piwie w dupie to mam. jak komus bardzo przeszkadza to zawsze moze wyjsc.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 09:27 
Cytuj  
Brodaty napisał(a):
a to jest wszystko nic, w brukseli wymyślili że papierosy trzeba zdelegalizować w całej UE :o
mówili o tym w radio jakieś 2-3 tygodnie temu


Mi się najbardziej podobała historia o amsterdamie i coffeeshopach.
Wg. nowego prawa można tam palić trawkę ale tytoń jest zabroniony - to jest dopiero paranoja.

Nie wiem czemu sie ostatnio tak te wszystkie biurokratyczne k...wy nastawiły na walkę z paleniem tytoniu. Otłość (i choroby nią spowodowane) zabijają rocznie więcej ludzi niz palenie, picie i ćpanie razem wzięte ale z tego powodu jakoś nikt nie zamyka mcdonaldów.
Kiedyś LEM w jakiejś książce miał interesująca teorie na ten temat. Suponował on, że człowiek musi się bać. Kiedyś się bał drapieżnika czychającego w jaskini, później głodu, wojen i zarazy. A teraz, w krajach uprzemysłowionych, miejsce tych pierwotnych lęków zajęły nowe. Lęk przed aspiryną (bo wypala dziury w przewodzie pokarmowym), masłem (już nie pamiętam o co wtedy szło), karmieniem piersią (pamięta ktos jeszcze jak zalecali kobietom jak najszybsze przestawianie dzieci na mleko syntetyczne?) etc etc etc.

Nie twierdzę, że palenie wpływa pozytywnie na zdrowie ale jest tyle innych rzeczy które nas mogą zabić, że marnowanie energii na walke z jedną jest zwyczajnym marnotrawstwem :)


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 09:31 
Cytuj  
UE mocno przesadza z nagonka na palaczy. Ja rzucilem fajki jakies 4 lata temu, ale do najezdzania na palaczy mnie jakos nie ciagnie. Powinien byc zakaz w miejscach zgromadzen publicznych typu przystanki, dworce, w budynkach publicznych etc. Natomiast co do knajp to powinien decydowac wlasciciel czy pozwala tam palic czy nie. Swoja droga ciekawy jestem czy jakby ktos dzis odkryl tyton z cala wiedza o szkodliwosci dzialania to zostal by dopuszczony do powszechnej sprzedazy. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 09:45 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
a ja lubie palic i pale. i w dupie mam reszte :-) jak kogos nie stac niech nie pali.
ja rzuce jak a. urodzi mi sie dziecko b. nie stac mnie bedzie na fajki, ktore pale.
ale zawsze sie pytam czy komus przeszkadza, nie pale jak ktos je.
natomiast w knajpie przy piwie w dupie to mam. jak komus bardzo przeszkadza to zawsze moze wyjsc.


ty po prostu musisz miec w ustach cos owalnego i podluznego :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 09:46 
Cytuj  
w wielu knajpach jest dzialajaca klimatyzacja, sa wydzielone miejsca dla palaczy i nikomu to nie przeszkadza.
ale nie dojebmy wszystkim bo co z tego ze 30% narodu pali.

alda ale mnie na to stac ;-p
papieros dziala na mnie lepiej niz kawa, dzieki paleniu zamiast 8h pracuje 7.


Ostatnio edytowano 26 sie 2008, 09:48 przez Mendol, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 26 sie 2008, 09:48 
Cytuj  
CheGee napisał(a):
Mark pierdolisz. W Polsce jest kasa. Ba leży na ziemi. Jest tylko jeden problem. Trzeba się po nią schylić, a to już większości sprawia problem. Dla mnie za granice wyjeżdżają nieudacznicy którzy w kraju sobie nie potrafią poradzić.


generalnie trudno się nie zgodzić, wychowałem się w Polsce tu mam przyjaciół i rodzine. wyjeżdzanie za kasą uważam za życiową porażkę, bo pozwiedzac to se moge na urlopie.

btw podobno jest problem teraz z ludzmi do roboty bo ci co wracają ze zmywaka już chcą na managerów lub dyrektorów bo znają jezyk :lol:


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 226 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.