mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 21:02 
Cytuj  
Obrazek
you're all retarded.


_________________
Obrazek

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 21:10 
Cytuj  
idz sobie zwal przy zdjeciach sinistralis 4chanowy buraku


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 21:15 
Cytuj  
He6e3uMeHHu napisał(a):
idz sobie zwal przy zdjeciach sinistralis 4chanowy buraku
Timmy!


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 21:16 
Cytuj  
Jak juz dorośniecie chlopcy emocjonalnie to dojdziecie do wniosku że nick Księżniczka czy tam Posoka nie jest wcale w niczym gorszy niż ich odpowiedniki w języku angielskim.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.


Posty: 1
Dołączył(a): 31.10.2008
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 22:54 
Cytuj  
embe napisał(a):
Musze cos napisac tez bo widze ze zaintereowanie tematem bardzo duze, a moderatorzy pewnie maja ubaw po pachy.

Semai napisał(a):
Niemniej tak jak pisałem wcześniej - botowanie przez ofecerów gildii... :wtf: n.c.

To nie byli oficerowie, to byli memberzy i zostali wywaleni w tym samym dniu jak dostalismy info ze botuja, oni teraz zalozyli gildie Iluminati na serwerze ABP.

Mr.FooT napisał(a):
...normalnie przyjmowac, daje sie typowi mozliwosc pogrania z gildia przez powiedzmy tydzien i ocenia sie czy ma IQ wieksze od rozmiaru swojego buta...

Dokladnie, to bylo zaplanowane jeszcze przed premiera, porzadki gildiowe byly zaplanowane na ostatni tydzien listopada, a co teraz mamy ? :)
To ze mielismy 250 ludzi nie oznacza ze taki jest nasz cel, ten trialowy miesiac byl testem dla wiekszosci, ci zo go przeszli sa z nami i tak jak bylo planowe gildia bedzie w okolicach 80-120 ludzi.
Tym co odeszli dziekujemy za renow, expa i golda dla gildii ;)

Panie Robak, nick Ksiezniczka dla 40-latka jest dosc smieszny ale to ze po miesiacu robisz drame jest bardziej smieszne, zostales przyjety przypadkowo bo nasza pani oficer od rekrutacja miala miekkie serce, my stwierdzilismy ze nie mozna zaufac starszemu panowi, ktory kaze sie nazywac ksiezniczka.


Niezła ściema Tosiek myślałem ze jesteś porządku ale idziesz po trupach do celu byle by mieć świetna opinie. W Twoich "czystkach" wszyscy wyszli dobrowolnie i każdy miał jakiś powód ale w to nie wnikam. ja wyszedłem za Jinem. Oto dowód ze na to ze dobrowolnie odszedłem z klanu:
http://img134.imageshack.us/my.php?imag ... 001xw0.jpg
a to jest mój powód:
http://img224.imageshack.us/my.php?imag ... tuugd7.jpg
Tosiek uspokój się nie kłam więcej i pogódź się z tym co się stało.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 22:56 
Cytuj  
Tofik nie klam! I nie garb sie!


PS. naprawde macie takie stanowisko/range jak "w-c lider" ? euheuheeh


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 23:11 
Cytuj  
Prot napisał(a):
Zagladam na to forum od czsu do czasu zeby sie posmiac, ale tutaj nie moge sie powstrzymac od kometarza. Trudno jest zejsc ponizej poziomu jaki zaprezentował nam tutaj hullamul, jesli tolerujecie (preferujecie?) w gildii ludzi jak on, to teksty jak ten sa smieszne i zenujace :s

a Ty jak slyszysz slowo chuj kurwa itp to sie czerwienisz?
ale tak jak wielokrotnie powtarzalem - dzisiejsza mlodziez jest za bardzo metroseksualna
banda ciotek...

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 paź 2008, 23:13 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Jak juz dorośniecie chlopcy emocjonalnie to dojdziecie do wniosku że nick Księżniczka czy tam Posoka nie jest wcale w niczym gorszy niż ich odpowiedniki w języku angielskim.


Shadhun, Princessy tez bym nie przyjal i tyle w temacie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 2 lis 2008, 01:58 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 1 lis 2008, 08:21 
Cytuj  
Rage napisał(a):
Oto dowód ze na to ze dobrowolnie odszedłem z klanu


No nie, czemu kłamiesz? Miej honor i idź się zastrzel.
Dostałeś upomnienie żebyś zaprzestał tego nikczemnego procederu, gdyby Atog wiedział że oszukujesz od dłuższego czasu to byś dostał kicka, następnie strzeliłeś focha i odszedłeś.


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 1
Dołączył(a): 8.11.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 03:29 
Cytuj  
Podoba mi sie link Rage'a.
Nazywa mnie on noobem, podczas gdy sam bootowal w grze.
Priceless.

Reszty nie bede komentowal, bo tak naprawde nie ma czego.

Pozdrawiam.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 04:35 
Cytuj  
To na chuj zakladales nowe konto?
Zasadniczo uwazam ze "nowe" gildie powstajace na miesiac przed premiera z automatu beda niewpasowane w nadzieie nowych graczy - problemy maja wszystkie preWARowe..No i nie powiem pies to jebal. bo to obraza bylaby dla psa.bo na chama bym wyszedl. Te Warcraye,kohorty legiony czy inne badziewia...To jest pozbawione sensu.


_________________
Nie ma dwóch mężczyzn, którzy by byli tępi w jeden i ten sam sposób.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 12:09 
Cytuj  
Ej, moglby ktos strescic drame? Nie chce mi sie 6 stron czytac, a w sumie calkiem fajnie sie zapowiada.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 13:16 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ej, moglby ktos strescic drame? Nie chce mi sie 6 stron czytac, a w sumie calkiem fajnie sie zapowiada.
oficerowie uzywali jakiegoś softu co sam gra i ktoś postanowił zatruć zycie biednemu embe ... reszta standardowo.

w tym topicu ktoś postanowił przejąć władzę odłabionemu aferą z botami Gmowi Warcry :wink:

nie wiem natomiast czy robak to ten co botowal czy nie - nie wczytywałem się :har:


_________________
psn

****

Posty: 1889
Dołączył(a): 13.10.2006
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 13:24 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ej, moglby ktos strescic drame? Nie chce mi sie 6 stron czytac, a w sumie calkiem fajnie sie zapowiada.

Gdzies w srodku jest offtop o EVE, go go .


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 14:11 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
nie wczytywałem się :har:


Powiem więcej, gdzie ty się kurwa uczyłeś czytania ze zrozumieniem...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 278
Dołączył(a): 14.09.2008
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 14:19 
Cytuj  
na pewno nie w twoim ośrodku kształcenia rebeliantów


_________________
GucioSS napisał(a):
koniec świata będzie za te parenaścię miliardów lat co naukowcy mówili bo w tedy słońce ma uderzyć w ziemię.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 14:37 
Cytuj  
Zychoo napisał(a):
Ej, moglby ktos strescic drame? Nie chce mi sie 6 stron czytac, a w sumie calkiem fajnie sie zapowiada.

Deshroom napisał(a):
oficerowie uzywali jakiegoś softu co sam gra i ktoś postanowił zatruć zycie biednemu embe ... reszta standardowo.

Zle czytales bo juz pisalem ze to byli memberzy...reszta standartowo.

Deshroom napisał(a):
w tym topicu ktoś postanowił przejąć władzę odłabionemu aferą z botami Gmowi Warcry :wink:

Tak, schowali mi tron.

Deshroom napisał(a):
nie wiem natomiast czy robak to ten co botowal czy nie - nie wczytywałem się :har:

On nie botowal, on byl u nas dwie godziny, to taki pan po 40-tce co kazal sie nazywac Ksiezniczka ;)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 19:44 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Shadhun napisał(a):
Jak juz dorośniecie chlopcy emocjonalnie to dojdziecie do wniosku że nick Księżniczka czy tam Posoka nie jest wcale w niczym gorszy niż ich odpowiedniki w języku angielskim.


Shadhun, Princessy tez bym nie przyjal i tyle w temacie.


A ja bym przyjał, nauczyło mnie doświadczenie że nick o niczym nie świadczy. Jedyny wyjątek bym robił dla ludzi z 'PL' w nicku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 8 lis 2008, 19:55 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
A ja bym przyjał, nauczyło mnie doświadczenie że nick o niczym nie świadczy. Jedyny wyjątek bym robił dla ludzi z 'PL' w nicku.

Najlepszy tank w WARze mial nicka Wirujacasmierc. Niestety juz nie gra. RIP


_________________
Obrazek

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 10 lis 2008, 12:25 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):

A ja bym przyjał, nauczyło mnie doświadczenie że nick o niczym nie świadczy. Jedyny wyjątek bym robił dla ludzi z 'PL' w nicku.


A QlkamasterPL? :D Jak dla mnie nick legendarny :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.