mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 64  Następna strona

Kto prezydentem !!!!!!!!!!!!!
Bronisław Komorowski 39%  39%  [ 86 ]
Jarosław Kaczyński 11%  11%  [ 25 ]
Janusz Korwin-Mikke 27%  27%  [ 60 ]
Andrzej Lepper 5%  5%  [ 12 ]
Bogdan Szpryngiel 0%  0%  [ 1 ]
Bogusław Ziętek 0%  0%  [ 0 ]
Marek Jurek 2%  2%  [ 5 ]
Waldemar Pawlak 0%  0%  [ 1 ]
Kornel Morawiecki 0%  0%  [ 1 ]
Roman Sklepowicz 2%  2%  [ 4 ]
Ludwik Wasiak 3%  3%  [ 6 ]
Andrzej Olechowski 9%  9%  [ 19 ]
Liczba głosów : 220
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1024
Dołączył(a): 2.11.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 09:57 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
MagPS napisał(a):
meterrr napisał(a):
czemu nie ma opcji 'nie ide glosowac' aka mam to w dupie ?


Autor tematu nie mógł przecież wiedzieć, że znajdzie się jakiś głupek który obowiązku wyborczego nie zamierza spełnić

jestem glupkiem bo widze ze na liscie kandydatow 90 % to frajerzy z przypadku, karierowicze i wannabe serious polityszyn i nie przyloze reki do wyboru jednego z tych idiotow na prezydenta polski

tych dwoch czy jeden jacy zostaja pod odsianiu lepperow i innych korwinow nie sa dla mnie zadnymi autorytetami i nie bede na nich glosowal tylko dlatego ze to mniejsze zlo


Zawsze mozesz isc oddac glos niewazny jak Ci nikt nie pasuje, siedzenie na dupie podczas wyborow to malo sprytne wyjscie z sytuacji, udowadniajace tylko lenistwo, a nie brak realnej alternatywy.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:00 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
Jak bronek rozsiadzie sie na tronie, to bedzie podpisywal jak leci i moze zobaczymy jakies efekty.


Efekty zobaczymy na 100%. Pytanie tylko czy beda takie, jakich bysmy sobie zyczyli....


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:07 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Powiem szczerze, ze jedyna realna zmiana ktora odczulem to obnizenie podatkow przez PIS, mimo ze to ludzie z PO od wielu lat o tym mowili (tak jak o okregach jednomandatowych itd).

Na szczescie polityka nie ma az takiego wplywu na nasze zycie, zyjemy w wolnym kraju z calkiem sensowna konstytucja i kilkoma senownymi ustawami, ktore nie pozwalaja tej czy innej partii zrobic z polski swojego prywatnego folwarku.

Myslenie w kategoriach doraznych korzysci jest dominujace. PiS obnizyl podatki w najlepszym gospodarczo momencie po 89 roku, a stan gospodarki w tym czasie nie byl jego zasluga. Wszyscy zapominaja o tym, ze prawo stanowione dzis bedzie mialo na nas wplyw za kilka lat. Jakos PiS nie przejawial checi do reformy chorego ZUSu, KRUSU, naprawy sluzby zdrowia czy reformy finansow publicznych. 2 lata rzadow obrazania ludzi, populistycznych ustaw o becikowym czy rozdawania mieszkan za zlotowke, upolitycznienia administracji publicznej przez faktyczna likwidacje sluzyby cywilnej et cetera, a Ty zapamietales, ze obnizyl podatki.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:08 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
Ziolo napisał(a):
Jak bronek rozsiadzie sie na tronie, to bedzie podpisywal jak leci i moze zobaczymy jakies efekty.


Efekty zobaczymy na 100%. Pytanie tylko czy beda takie, jakich bysmy sobie zyczyli....


Moja praca po czesci zalezy od tego co uchwalaja poslowie, za zadnych rzadow nie bylo uchwalane jakies wybitnie dobre prawo, ale mam wrazenie, ze tandemy SLD-Kwasniewski i PIS-Kaczynski mialy wieksza sklonnosc do wypuszczania bubli, wydaje mi sie ze zagrozenie wetem dziala mobilizujaco na poslow.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:15 
Cytuj  
Mam podobne zdanie do blenda-mendy, koszt obniżki Mrynar był ogromny który mógłby być przeznaczony na obniżkę długu chociażby, do tego brak reform, fail po całości, jedyne co dobrego przyszło z rządów PiSu to brak Leppera i Anna Streżyńska

@materrr
zrozum w końcu, że nie idąc na wybory nieświadomie zwiększasz szansę wygranej kaczyńskiego/komorowskiego*. Nie lubię komorowskiego, ale widząc (oczami wyobraźni), że na karcie do głosowania będzie do wyboru tylko kaczyński i komorowski, to co? mam nie iść i zwiększyć szansę wygranej przez kaczyńskiego? no chyba kogoś...
PO to taki PiS bis, czasem zrobią coś mądrego czasem odjebie im do reszty (jak każdej partii), ale to PO ma premiera, jeśli ma się coś zmienić na lepsze albo chociaż móc rozliczyć PO z dokonać; żeby społeczeństwo mogło to zobaczyć - gdyż póki co to ogląda wsi24 i bezkrytycznie przyjmują wszystko co jest tam podawane jak mohery słuchające radio maryja - prezydent musi być z PO/obiektywny na miarę Kwaśniewskiego 8)


* niepotrzebne skreślić


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:20 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
[Jakos PiS nie przejawial checi do reformy chorego ZUSu, KRUSU, naprawy sluzby zdrowia czy reformy finansow publicznych.


Zaden rzad nie przejawial takiej checi.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
2 lata rzadow obrazania ludzi, populistycznych ustaw o becikowym czy rozdawania mieszkan za zlotowke, upolitycznienia administracji publicznej przez faktyczna likwidacje sluzyby cywilnej et cetera, a Ty zapamietales, ze obnizyl podatki.


Zadna z tych rzeczy nie wplynela na moje zycie, poza obnizeniem podatkow. Nie czulem sie obrazany, nie korzystalem z becikowego, nie ludzilem sie ze dostane mieszkanie za zlotowke, z publicznej sluzby zdrowia nie korzystam.
Zreszta nie widze nic zlego w becikowym, problem demograficzny to tykajaca bomba, kazda metoda opozniajaca jej wybuch jest dobra.

Patriota ze mnie sredni, ciezko mi sie przejmowac losem polskich pielegniarek czy gornikow, przejmuje sie losem mojej rodziny. Dobrze mi sie mieszka w Polsce, ale roznie dobrze moge sie przeprowadzic do Irlandii czy Niemiec.

Nie chce wyjsc na jakiegos adwokata PISu, nie jestem fanem tej partii, jej polityka jest bardzo daleka od idealu. Z dwojga zlego wybiore PIS a nie PO, ale nie jest to dla mnie jakis dramatyczny wybor. Rownie dobrze moge nie isc wcale na kolejne wybory.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:27 
Cytuj  
akurat becikowe jako rozwiazanie problemu demograficznego to delikatnie mowiac srednie rozwiazanie.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

****
Avatar użytkownika

Posty: 1928
Dołączył(a): 15.10.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:29 
Cytuj  
idioci ktorzy nie pojda glosowac beda pierwszymi ktorzy zaczna krytykowac nowego prezydenta \o

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:30 
Cytuj  
ubeck napisał(a):
akurat becikowe jako rozwiazanie problemu demograficznego to delikatnie mowiac srednie rozwiazanie.


Nie napisalem ze to rozwiazanie problemu demograficznego. To jaks tam dodatkowa, drobna zacheta do posiadania dzieci.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:34 
Cytuj  
Rowniez nie korzystam z publicznej sluzby zdorwia, ale to nie znaczy ze na nia nie loze. Ida na to pieniadze z moich podatkow (skladki nie licze). Tak samo na becikowe. Dlaczego mam finansowac komus bonus za dzieciaka? Jak nie stac to niech sie nie rozmanaza. Jak przyjdzie do oddania spoldzielniom pieniedzy za bezprawnie rozdany majatek niezgodna z konstytucja ustawa to kto zaplaci? Jaroslaw Kaczynski z koelgami czy ja i Ty podatkiem? Ja z kolei nie jestem fanem PO i nigdy na nich nie glosowalem i w sumie nie zamierzam, ale mieli chociaz jaja do zreformowania czesci systemu emerytalneg odbierajac przywileje rzeszom nierobow, czy pozbycia sie nierentownych stoczni pomimo dziczy palacej opony pod sejmem. To juz duzo wiecej niz kiedykolwiek zrobil Jaroslaw Kaczynski do spolki z Lepperem i Giertychem.


_________________
Χ Ξ Σ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:35 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
ubeck napisał(a):
akurat becikowe jako rozwiazanie problemu demograficznego to delikatnie mowiac srednie rozwiazanie.


Nie napisalem ze to rozwiazanie problemu demograficznego. To jaks tam dodatkowa, drobna zacheta do posiadania dzieci.


Taka rzeklbym nawet bardzo drobna ;)

Jak ktos chce miec dziecko to bedzie mial, a becikowe bedzie jedynie swoistym bonusem. Jednakze nijako ma sie to do zaludnienia naszej polskiej populacji. Po prostu rozdali XXX zl rocznie na bcikowe, nie uzyskujac z tego zadnych efektow.
W sumie skusze sie o stwierdzenie ze byly to po prostu pieniadze wywalone w bloto.
( Jedny plus jest taki ze za te pieniadze rodzice poszli i kupili jakis towar ( albo przepili ) i dali komus zarobic, niejako stymulujac gospodarke :] )

Edit:
@ UP
Niech jeszcze dobiara sie do dupy gornika i bedzie git.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:47 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
ale mieli chociaz jaja do zreformowania czesci systemu emerytalneg odbierajac przywileje rzeszom nierobow,


z tymi nierobami to bym uwazal. Wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
czy pozbycia sie nierentownych stoczni pomimo dziczy palacej opony pod sejmem.


Pojechalem sobie kiedys do Karpacza. A ze stamtad rzut beretem do naszych poludniowych sasiadow, wiec wzielismy sobie wycieczke do Skalnego Miasta (Czechy). Siedzimy w autokarze i przewodnik zaczyna nawijac (bylismy jeszcze w Polsce):
- widza panstwo, przejezdzamy przez tory, ale kolej uznala, ze polaczenia sa nierentowne wiec je skasowali.
Mija chwilka:
- a tu panstwo widza stara hute szkla. Tez nieoplacalna i zamknieta.
Przejechalismy granice:
- prosze panstwa, kawa z kubkow nam sie juz nie wylewa (bo drogi proste), a tu po prawej, prosze dzialajaca huta szkla. A teraz musimy sie zatrzymac, bo pociag przejezdza. Po tej stronie granicy wszystko sie oplaca.

Edit: "chuta" poprawiona. Thx Buffchef


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper


Ostatnio edytowano 27 kwi 2010, 11:14 przez ubeck, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 10:49 
Cytuj  
Huta


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:04 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
ubeck napisał(a):
akurat becikowe jako rozwiazanie problemu demograficznego to delikatnie mowiac srednie rozwiazanie.


Nie napisalem ze to rozwiazanie problemu demograficznego. To jaks tam dodatkowa, drobna zacheta do posiadania dzieci.


Ta a pozniej sa takie uhm rodziny w ktorych jest 15 dzieci i zadne nie ma co jesc (troche wyolbrzymiam, ale tak to w gruncie rzeczy wyglada).


Abstrahując to największym problem demograficznym jest ze na ziemi zyje okolo 7mld ludzi. Czyli o jakies 5mld za duzo..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:09 
Cytuj  
szczegolnie zydow, czarnych cyganow i ciaptych


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

****
Avatar użytkownika

Posty: 1032
Dołączył(a): 10.06.2005
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:17 
Cytuj  
http://www.wykop.pl/ramka/306140/krotka ... z-moralem/

Polecam zapoznać się z tekstem.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:18 
Cytuj  
cyganki sie podobno niezle ruchaja!


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:21 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
cyganki sie podobno niezle ruchaja!


no cyganki juz niejednego wyruchaly

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:21 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
cyganki sie podobno niezle ruchaja!

Moze zrobimy zrzutke na Aldathe i zamowi sie mu pare prostytutek na noc to wyluzje troche.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2010, 11:24 
Cytuj  
Kaban napisał(a):
http://www.wykop.pl/ramka/306140/krotka-metaforyczna-historyjka-z-moralem/

Polecam zapoznać się z tekstem.


cicho! :)

podobnie chociaz prosciej wyjasnil sprawe Xanth , nie oddajac glosu waznego mowisz im "wypierdalac" , moze to ekstremalne ale Smolensk byl idealna okazja zeby ludzie wstali i zownowali caly ten teatrzyk


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1273 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 64  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.