mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:43 
Cytuj  
Nokius, wszystkich zna, wszystko wie.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 00:45 
Cytuj  
No ba. Wystarczy, że dziarę na trybunach pokaże i kibole spierdalają w popłochu. Ah ta patologia.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 04:21 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
No ba. Wystarczy, że dziarę na trybunach pokaże i kibole spierdalają w popłochu. Ah ta patologia.

No i mają racje, bo taka dziara wymaga nie lada odwagi :]

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 06:48 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Nie próbuje wmówić tylko informuję cię że tak jest... Dlatego chcę znieść ten durny stereotyp...

Więcej ci powiem duża większość ustawkowiczów nigdy na siała burd na stadionie a tym bardziej nie zaczepiali zwykłych "Kowalskich"... Pooglądaj chociaż filmiki z burd na stadionie zauważ że prowokatorów nie znacznie mnie... Tych co atakują policje można policzyć na palcach jednej ręki, a reszta się raczej przygląda w tłumie bo po całej akcji chcą wrócić do domu a nie za kratki.0


A to popatrz jaki ja nieswiadomy bylem - same ustawki, wy to tacy gladiatorzy jestescie. Pewnie macie plakaty Russell'a Crowe na scianach. Dobra, dobra... A powiedz, mi skoro tych zlych, co robia burdy i psuja opinie calej grupie, jest tak niewielu, to czemu nie zrobicie z nimi porzadku? Moze zacznijcie od swego guru "tycy", bo wam kiepski pijar robi w necie, opowiadajac o strefach wplywow w miescie, o tym jak ostatnio dwoch idiotow zapuscilo sie za daleko do sklepu, o tym jak czatuje sie na autobusy z innymi kibicami, itd.
No, chyba, ze ostatnie wydarzenie, to wlasnie poczatek wybielania wizerunku...


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 07:27 
Cytuj  
Dorabianie do tego gowna jakielkolwiek ideologii, pseudo-zasad, itp.. jest zwyklym pierdoleniem. Tu chodzi tylko o napierdalanie sie i nic wiecej. Bo to sa zwykle zwierzeta i nic wiecej. W dodatku z wypranymi mozgami bo nie wiem jak opoznionym tzreba byc aby das sie zamknac/pobic a nawet zabic za jakis zjebany klub sportowy (niby za klub bo w sumie juz dawno nie o to chodzi). Ojcowie dzieci w wielu przypadkach - ja pierdole.


Ustawki, niezaczepianie "kowalskich" i policji - pierdolenie.

Maja dobry humor to sie ustawia w lesie na 20vs20
Maja zly humor to rozpierdola stadion i 3 ulice po drodze.
Wieczorem trafisz w zle miejsce to "przygarnie cie" grupka pijanych nudzacych sie idiotow.

"Gangi" kurwa.... lol. Przecietny szeregowy murzyn z jakiegos Crips na wiecej mozgu niz cale bandy polskich "kibicow". Pod sciane i headshot. Bedzie po problemie.

Nie rozmumien dlaczego to jest tolerowane u nas. Przejechala by po nich policja raz, drugi, trzeci na pelnej pizdzie :) to by sie uspokoili. Rzad i policja nie ma jaj, powinni ich spacyfikowac jak za stanu wojennego i spokoj by byl.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 08:25 
Cytuj  
Chętnie bym sam spacyfikował takiego durnia jak ty...

Oczywiście Cardano wam przedstawił co kibice robią dobrego, a ty kurwa moluchu jebany jeden z drugim co zrobiliście dobrego dla społeczeństwa??
W dupie byłeś i gówno widziałeś kabraxis najlepiej było by takiemu patałachowi jak tobie posłać kule w łeb... Jesteś taki twardziel to powiedz mi to w twarz a gwarantuje ci że zachowasz się jak ten oto człowiek z filmiku :

http://www.youtube.com/watch?v=uM2CtXPm ... r_embedded


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1868
Dołączył(a): 5.03.2010
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 08:34 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Chętnie bym sam spacyfikował takiego durnia jak ty...

Oczywiście Cardano wam przedstawił co kibice robią dobrego, a ty kurwa moluchu jebany jeden z drugim co zrobiliście dobrego dla społeczeństwa??
W dupie byłeś i gówno widziałeś kabraxis najlepiej było by takiemu patałachowi jak tobie posłać kule w łeb... Jesteś taki twardziel to powiedz mi to w twarz a gwarantuje ci że zachowasz się jak ten oto człowiek z filmiku :

http://www.youtube.com/watch?v=uM2CtXPm ... r_embedded


W sensie rozklepie ci facjatę?

Ja przynajmniej nie 'palę' pieniędzy podatników, nie trzeba po mnie sprzątać, nie musi mnie policja oddzielać od innych ludzi i nie powoduję, że służby medyczne muszą się kimś zajmować itd.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 08:37 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Jesteś taki twardziel to powiedz mi to w twarz a gwarantuje ci że zachowasz się jak ten oto człowiek z filmiku :

http://www.youtube.com/watch?v=uM2CtXPm ... r_embedded


Ja cie prosze ... Napalm na was wszystkich i huj. Zginie moze 5-10 normalnych ludzi, ale tych Bog rozpozna.

Osobiscie to bym zatrudnil jakis specnaz, wyslal ich do was na mecz z gumowymi palami / kulami / gazem i zrobil taki rozpierdol ze byscie do konca zycia z domu nie wyszli.
Pierdoleni zakapturzeni niszczyciele stadionow. Jebie mnie ile krwi oddaliscie, bo jest to pewnie ulamek tego co sie w polsce oddaje.
Widze patalachow z mordami zakrytymi szalikami, bojki, rozjebane ulice, zniszczone pociagi, walki z policja i mi sie rzygac chce.

"ustawki" - boze co za zenada.

Zrozum, ze normani ludzie sie tak nie zachowuja. Jestescie typowym przykladem bandy meneli ktorzy mysla ze maja jakies zasady.

Zal dupe sciska i tyle.


_________________
Be cool,be Ziolo.

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 08:37 
Cytuj  
Profeta... Nie skomentuje tego najgłupsze 3 powody ever, faktycznie dużo robisz wiesz co może założę twój fanclub...

Bez komentarza

Zioło facepalm ci na ryja po pierwsze, po drugie wnioskując po nicku pewnie jarasz jakieś gówno że ci mózg wyżera i w czym się czujesz lepszy?? Jesteś po prostu kolejnym nieudacznikiem który czuje lęk przed kibicami, ale ostatecznie może się ponapinać na forum bo co ci zostało żałosny człowieku


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1021
Dołączył(a): 8.08.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 08:44 
Cytuj  
Sek w tym ze ja sie nie napinam, siedze spokojnie, jem kanapke i popijam herbate. To ze twierdze ze kibice to dla mnie 0 ( zero ) nie oznacza ze jestem "nieudacznikiem".
Proponuje pojsc na mecz kosza, tam jakos ludzie normalnie moga sie bawic i kibicowac. Nikt sie nie napeirdala i nie rzuca kamieniami.
A wiesz czemu ? Bo caly motloch i dno intelektualne idzie na pilke ( bez urazy dla tych co debilami nie sa ).
A trawy nie pale :)


_________________
Be cool,be Ziolo.

***

Posty: 757
Dołączył(a): 19.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 09:02 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
po drugie wnioskując po nicku pewnie jarasz jakieś gówno że ci mózg wyżera i w czym się czujesz lepszy??


Hehe, a ktos tu sie zalil, ze ludzie mysla stereotypowo i wrzuca sie wszystkich kibicow do jednego worka.
Anyway, od dzisiaj jestescie dla mnie zajebistymi kolesiami, ktorzy oddaja krew, ukladaja sobie godla i inne laurki na trybunach, tancza, spiewaja i sie kochaja. Pierdolne se ubezpieczenie na zycie i pojde sie z wami zaprzyjaznic.


_________________
Quake Live - best pure skill PvP MMO;)
"Some people say I'm a pussy. I say, you are what you eat. "
"Scissors should be nerfed, but Rock is ok." - Paper

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 09:06 
Cytuj  
kkkk20 napisał(a):
Chętnie bym sam spacyfikował takiego durnia jak ty...

Oczywiście Cardano wam przedstawił co kibice robią dobrego, a ty kurwa moluchu jebany jeden z drugim co zrobiliście dobrego dla społeczeństwa??
W dupie byłeś i gówno widziałeś kabraxis najlepiej było by takiemu patałachowi jak tobie posłać kule w łeb... Jesteś taki twardziel to powiedz mi to w twarz a gwarantuje ci że zachowasz się jak ten oto człowiek z filmiku :

http://www.youtube.com/watch?v=uM2CtXPm ... r_embedded


Kurwa... Co on przedstawil? Oddaja krew, brawo! Masa spoleczenstwa odaje i jakos sie KURWA TYM NIE CHWALI. Daja kase na biednych? No kurwa jeszcze lepiej - tez wrzucilem na WOSP, zrobicie mi taka reklame zeby pokazac jaki jestem fajny?
Ale oczywiscie Cardano nie wspomnial ze ta krew ktora oddaja idzie potem dla debili ktorzy ja traca dostajac w morde na stadionie, ze pomoc dla biednych idzie dla dzieci takiego goscia jak ten zabity w Krakowie.
Jestescie geniuszami w odwracaniu kota ogonem. Jakos nikt nie wspomnial o rozjebanym stadionie(chyba w bydgoszczy ostatnio? Taki nowka), i rozjebaniu centrum miasta bo kibice robili grupowa Sad Pande po przegranym meczu.
Serio stary, powiedz mi. Kto to robi skoro nie hoolsi? Jak juz ktos powiedzial, czemu nie uspokoicie tych pojedynczych jednostek ktora robia burdy(skoro mowicie ze to nie wy).
Kto z nas sie spotkal z agresja ze strony kibicow? Kazdy go zyje w wiekszym miescie.

Przez takich debili jak wy po prostuje boje sie pojsc ze znajomymi na 'derby polski' w warszawie. Na trybune gosci, czyli Widzewa;f

****

Posty: 1106
Dołączył(a): 5.03.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 09:16 
Cytuj  
Meh a ja tutaj widze dobry pomysl na biznes.

Wykupimy stadion i zrobimy reality show pt "walki kibicow", w starozytnym rzymie walki gladiatorow w chuj popularne wiec i teraz sie troche kasy wyciagnie...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 10:27 
Cytuj  
Cytuj:
Meh a ja tutaj widze dobry pomysl na biznes.

Wykupimy stadion i zrobimy reality show pt "walki kibicow", w starozytnym rzymie walki gladiatorow w chuj popularne wiec i teraz sie troche kasy wyciagnie...

Ta. Pomysl dobry, tylko organizowanie tego na taka skale byloby nielegalne ;/.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 10:35 
Cytuj  
Ja mam taki pomysł.

Myślę że małym nakładem środków państwo mogłoby szybko pozbyć się problemu walk pseudo kiboli na ulicach miast. Mianowicie, wystarczy kawałek pola, ogrodzić siatką ogrodzeniową wysoką na 3m i podłączyć pod nią 15k voltów. Po polu rozrzucić randomowo różnego rodzaju osprzęty, typu kije, siekiery, maczety, kastety, nogi od stołu, łańcuchy itp.

Teraz tak, bierzemy jedną grupę chętnych (a jak widać takich nie brakuje) wpuszczamy z jednej strony, z drugiej strony wpuszczamy drugą grupę. Zamykamy to towarzystwo i podłączamy prąd.

Wracamy wieczorem spychaczem, martwe ścierwa spychamy do wykopanego nieopodal rowu (co by nie trzeba było za daleko jeździć, bo wiadomo benzyna droga a spychacz nie maluch i trochę pali). Cudem ocalałych pozostawiamy na poczet kolejnego seansu.

Rano przyprowadzamy koleje grupy chętnych.

Tym oto prostym sposobem pozbyliśmy się problemu.

Pierwsi chętni:
http://www.youtube.com/watch?v=twZ0m2pkOu8

Oo a tutaj ilu chętnych
http://www.youtube.com/watch?v=i_20-a4oC2w

Oooooooooooo właśnie coś ta tą modłę,

http://www.youtube.com/watch?v=MNi4QDpZtJA

tylko brakuje ogrodzenia pod napięciem, ale tory kolejowe podsunęły mi pomysł. Puścić je przez środek "areny" a niech sobie pociągi jeżdżą w międzyczasie, będą mieli chłopaki dodatkowe atrakcje.


_________________
LaMoon#2988

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 10:41 
Cytuj  
Mnie sie ogolnie wydaje, ze zeby byc zarliwym kibicem sprotowym, "kochac swoj klub" i inne pierdy to trzeba miec cos z mozgiem.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 10:44 
Cytuj  
lamoon ale czemu tak marnotrawic dobra sile robocza?
naprawic ogrodzenie w oswiecimiu, baraki juz sa, beda jesc chleb, popijac woda i niech pracuja.
nie wiem igly do szycia prostuja, kapcie robia - robota zawsze sie znajdzie.
paru straznikow z kalachami bedzie pilnowac porzadku.
a jak sie chlopcom nie bedzie podobac to pod prysznic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 10:47 
Cytuj  
No i w tym obozie moga robic te zabawki dla domow dziecka czy oddawac krew.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 10:51 
Cytuj  
tam oddawac, w nocy bedzie sie pobierac :)

o havok a ten filmik, ktory wkleil lamoon:
http://www.youtube.com/watch?v=i_20-a4oC2w
polecam ci obejrzec.
i zobaczyc jaka to ta nasza policja zla, nieporadna, jak sobie nie radza i jaka super prace maja :)


pewnie z 10% kibicow krzywdzimy takimi wypowiedziami ale niestety.
jedna czy druga fajna akcja charytatywna nie naprawi sie zszarganej opinii.
zamiast wiec oddawac krew czy robic drewniane lalki, moze lepiej by bylo gdyby sie skoncentrowali na uporzadkowaniu 'wlasnych' kibicow.
bo niestety wizja ich 'dobrych serduszek' ginie w natloku agresji, chamstwa i ogolnego debilizmu kibicow.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2639
Dołączył(a): 22.12.2008
Offline
PostNapisane: 20 sty 2011, 10:55 
Cytuj  
Hmm albo zanim do rowu się ich zepchnie to najpierw na organy, zawsze jakaś nerka czy coś uratuje komuś życie, dobrze że nie ma przeszczepów mózgu bo tutaj pożytek byłby niewielki. Tego organu ciężko u nich szukać.


_________________
LaMoon#2988

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 137 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.