mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 14:33 
Cytuj  
jesteś tak kurwa głupi sobek, bronisz każdej debilnej decyzji blizza odnośnie diablo3 a jak wychodzi nowa gra która tylko tobie nie podejdzie to już "fail"


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 14:44 
Cytuj  
Sobtainer jest tak slepo zapatrzony w Blizzarda ze az zal patrzec. Poziom fanbojstwa chyba nawet wyzszy niz Mareczek i Sony.

Przypomne jeszcze raz to nie kurwa fansite Blizzarda tylko forum dyskusyjne o grach. Jak chcesz sie spuszczac grupowo nad kazdym gownem, ktore Blizzard z siebie wypluwa to znajdz sobie jakies Diablo3.pl i tam sie jaraj wspolnie z losowa grupa 15latkow, bo takiemu targetowi nie watpie ze design. artstyle i wszelkie zmiany w serii niewatpliwie pasuja.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 14:51 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Świetnie to słyszeć, szkoda tylko że co nowy news przychodzisz tutaj i robisz zamęt jakie D3 jest fe i że nie kupisz, nie będziesz grał i jest wiele innych tytułów.
Moglibyście "płaczki" chociaż jednego się trzymać i po prostu stąd wypierd*&% przy okazji każdego nowego newsa o D3 bo serio żal to czytać już, a Ciebie to już w ogóle. Nie podoba Ci się, to idź do innego działu.


Po zapowiedziach RMAH stwierdziłem, że nie będę w to grał, bo mi ten system nie pasuje. Jest on nieobecny na serwerach hardcore mode, więc ponownie zastanowiłem się nad kupnem. Niestety kierunek artystyczny obrany przez Blizzarda jest kompletnie nietrafiony w mój gust, więc teraz już na prawdę nie ma powodu, bym D3 kupił.

Staram się wyrażać swoją opinię na temat gry, tak jak robią to inni. Większości to nie przeszkadza, ale zawsze znajdą się osoby które od siebie są wstanie wnieść tylko wycieczki osobiste. Tak jak ty w temacie o Diablo 3. Jedyne co potrafisz, to wszczynać flame bo inne osoby mają odmienne zdanie od twojego

Są gry które mi się podobają i na które czekam: Guild Wars 2, Skyrim, Bioshock Inifinite, Dota 2 (która prezentuje się zajebiście, biorąc pod uwagę fakt, że chwilę co dopiero została zaprezentowana) i na ich temat mogę powiedzieć głównie dobre rzeczy, ale nigdy przez myśl by mi nie przeszło tak ślepo ich bronić, jak ty to robisz w przypadku produkcji Blizzarda.

Jesteś ode mnie starszy o jakieś 10 lat na moje oko (mam 21 aktualnie) to się kurwa zachowuj jak byś miał te 10 lat więcej, a nie jak dzieciak z gimnazjum któremu wydaje się, że ma monopol na prawdę z racji okresu dojrzewania. Nie nadajesz się na forum dyskusyjne, bo jedyne co jesteś w stanie z siebie wypluć do osoby o odmiennych poglądach to wyzwiska.

Nie podobają ci się moje posty? Nie czytaj ich. Już ci to mówiłem wielokrotnie - przycisk ignore istnieje.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2004
Dołączył(a): 28.05.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 15:03 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Przypomne jeszcze raz to nie kurwa fansite Blizzarda tylko forum dyskusyjne o grach. .

mmorpg.pl forum dyskusyjnym o grach... h3h3h3~~

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 16:20 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
Razoth napisał(a):
Na szczęście będzie dużo innych wartych uwagi gier by nie zawracać sobie D3 głowy.


Świetnie to słyszeć, szkoda tylko że co nowy news przychodzisz tutaj i robisz zamęt jakie D3 jest fe i że nie kupisz, nie będziesz grał i jest wiele innych tytułów.
Moglibyście "płaczki" chociaż jednego się trzymać i po prostu stąd wypierd*&% przy okazji każdego nowego newsa o D3 bo serio żal to czytać już, a Ciebie to już w ogóle. Nie podoba Ci się, to idź do innego działu.


Uderz w stół, a... i posypał sznureczek ujadaczy.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3478
Dołączył(a): 27.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 16:23 
Cytuj  
shp napisał(a):
mmorpg.pl forum dyskusyjnym o grach... h3h3h3~~

qft

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 17:08 
Cytuj  
@Razoth,
wyraziłeś już swoją opinię a pokazywanie jaka ona jest w każdym możliwym czasie jak zostaje ogłoszona jakaś nowość o Diablo 3 jest po prostu żenujące już. Lejesz na Blizzarda, nie podobają Ci się ich produkcję to po prostu przestań to śledzić i zrażać ludzi do ich gier.
Co do bronienia przeze mnie, zauważ że jakieś 2 tygodnie już nie piszę nic w threadzie o D3 bo po prostu to nie ma sensu. Czytam sobie inne fora i widzę jaki rage tutaj na mmorpg.pl jest bezsensowny i jak z Was kipi.
Jestem ciekawy tylko po co, skoro i tak większość ludzi którzy lubią ich produkcję tą grę kupi. Przykład? roball, napisał raz że jesteście polaczkami jak zostało ujawnione że będą $AH i więcej się tutaj nie odezwał - zrobił chyba najmądrzejszą rzecz jaką można było zrobić wtedy.

Życząc przyjemnej soboty, udaję się na 50km w las rowerkiem by przyjść tutaj o 21:00 i zobaczyć jak znowu Ci potok leci z ust bo Blizzard robi fe sety i są WoW-o podobne. Oh.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 17:36 
Cytuj  
Kipi? Rage? Chyba ci się już w główce poprzestawiało i to mocno.

Chłopie, to są gry komputerowe, nic więcej. Rozrywka jak każda inna, fajnie jest pograć, fajnie podyskutować na ten temat. Niestety jest to utrudnione nieco przez ludzi twojego pokroju którzy jedyne co są w stanie zrobić to nasyfić i zwyzywać osoby, które mają swoje zdanie na jakiś temat. Dowcipu o "zrażaniu ludzi do gier Blizzarda" nawet nie skomentuję. ;)

A w temacie Diablo 3 nie mam zamiaru się udzielać chyba, że Blizz pierdolnie znowu jakiegoś ciekawego kwiatka dotyczącego swojej produkcji. Może wtedy się pokwapię by skomentować, jak będę miał ochotę.

Twój lament tego nie zmieni.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2134
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 18:44 
Cytuj  
Razoth, daj spokój. Nie masz prawa mieć własnej opinii o grze, która podoba się Sobowi a nie podoba się tobie. Inaczej, rageujesz.

@Sob
Premiera Diablo III, będzie dużym wydarzeniem dla branży. Byłaby już wcześniej, ale w związku z rzeczami typu płatny AH itd. stała się jeszcze ważniejsza. KAŻDY kto ma chociaż 3 klepki, i interesuje się branżą jako taką, powinien śledzić newsy o pewnych grach.

I tak, to jest FORUM DYSKUSYJNE. Napisałem ostatnio, że nie podoba mi się styl w GW2, i odpuszczam tą grę - Zero flame'a na mnie ze strony fanów i fanboyów GW2. Co najwyżej kilku-postowa "dyskusja" o tym że innym design się podoba. I tyle. A ty masz wyraźnie problemy ze sobą, jak tak Cię drażni opinia "kilku pixeli", która jest sprzeczna z twoją. Chill.

PS. Design late tierów w Diablo - jak narazie - Jest chujowy. Dasz radę się wyspać po moim ostatnim zdaniu? ;P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12796
Dołączył(a): 17.08.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 19:53 
Cytuj  
Chwilunia, ja nie mam nic do dyskusji. Ja mam do tego, że zrobiła się grupka forumowych trolli którzy non stop płaczą w temacie Diablo 3 i za każdym nowym newsem gadają, że nie kupią.

Nie mam nic do dyskusji, ale Razoth jej od czasu Press Eventu nie prowadzi tylko płacze na każdy nowy temat (nie wspominam że co 3 dzień piszę "jestem w stanie przełknąć" -- coś Ci to przełykanie chyba uszami zaczyna wychodzić. Jak już napisałem, skoro nie kupi i nie podoba mu się polityka Blizzarda, to niech spierdala i niech nie zaśmieca tematu w którym można się dowiedzieć o samej grze.

Myślicie że ja bym nie chciał mroczniejszej, bardziej czarnej grafiki w D3? myślicie że też w 100% mi się podobają płatne AH? widzieliście w ogóle, że sam Blizzard obawia się, że takie płatne AH mogą nie być w ogóle oblegane bo ludi je oleją? czytaliście Jaye'a z gamescomu?

Też mi się wiele rzeczy nie podoba, ale jak czytam te wypociny że "nie kupie bo sety są fe" to mi się serio odechciewa tutaj pisać, a parę osób by się tutaj takich znalazło. I wiecie co? I TAK KUPICIE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:04 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
I wiecie co? I TAK KUPICIE.


Ja nie kupie, bo ta gra nie oferuje nic nowego.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:09 
Cytuj  
a archeage z pewnoscia ocieka nowosciami ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:09 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
a archeage z pewnoscia ocieka nowosciami ;)


oczywiscie


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):

Nie mam nic do dyskusji, ale Razoth jej od czasu Press Eventu nie prowadzi tylko płacze na każdy nowy temat (nie wspominam że co 3 dzień piszę "jestem w stanie przełknąć" -- coś Ci to przełykanie chyba uszami zaczyna wychodzić. Jak już napisałem, skoro nie kupi i nie podoba mu się polityka Blizzarda, to niech spierdala i niech nie zaśmieca tematu w którym można się dowiedzieć o samej grze.



Widzę, że oprócz braku jakichkolwiek argumentów i nieumiejętności czytania ze zrozumieniem doszło ci jeszcze chamskie pyskowanie.

Jedyne co twoje posty zawierają to wycieczki osobiste, także kończę jakąkolwiek wymianę zdań z tobą, bo po prostu szkoda tracić czas. Trochę dziwnie patrzeć na dorosłego chłopa który rzuca wyzwiskami w innych ludzi tylko dlatego, że nie podoba im się ta sama gra komputerowa, ale nie takie rzeczy widziałem.

Tymczasem kończę czytanie twoich postów i wchodzenie w jakąkolwiek dyskusję z tobą, bo na razie jak już mówiłem, prezentujesz poziom gimnazjalisty w okresie dojrzewania. Za jakiś czas może sprawdzę, czy coś się w tej materii zmieniło, na razie szkoda na ciebie czasu już.

Ciao.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:43 
Cytuj  
Sobtainer napisał(a):
I wiecie co? I TAK KUPICIE.

Żałosne. Leje na diablo 3.
Nawet pirata nie sciagne.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:46 
Cytuj  
Dlatego sie szczegolnie nie udzielam juz w temacie d3. Jak grupa zainteresowanych gra, czytam odpowiednie sajty i mam biezace informacje.
Ciezko nawet skomentowac jakiegos newsa o affixach, bo ginie to w gaszczu łajna.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:48 
Cytuj  
Bo do informacji służą sajty informacyjne, a do dyskusji - fora dyskusyjne.

Tak mi się wydaje przynajmniej.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:49 
Cytuj  
w threadach o Diablo czy tez GW2 nie pisze sie ze wzgledu na zainteresowanie ta gra, ale by sie posmiac z takich fanboyow, ktorzy podniecaja sie jak malolaty starym odgrzewanym kotletem :)


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:50 
Cytuj  
roball napisał(a):
tak lejesz na diablo ze sapiesz w threadach o diablo bardziej niz ludzie gra zainteresowani.

Oh. Faktycznie w ciagu ostatniego tygodnia az 4 posty tam nasapałem :o

Cytuj:
w threadach o Diablo czy tez GW2 nie pisze sie ze wzgledu na zainteresowanie ta gra, ale by sie posmiac z takich fanboyow, ktorzy podniecaja sie jak malolaty starym odgrzewanym kotletem

A ty hijackonales thread o zakwasie wiec gtfo.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 20 sie 2011, 20:53 
Cytuj  
przyjdzie Archeage to i tak pozamiata te wasze diabla i gildworsy :)


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 126 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.