mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 09:36 
Cytuj  
no super i takie tam ;p
tylko szkoda, ze wiekszosc rowerzystow ma wyjebane na ruch drogowy i jedzie prawie srodkiem pasa powodujac momentami zatory w chuj :)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 09:43 
Cytuj  
Z rowerzystami jest ten problem, że, przynajmniej wg mnie, rowery nie są w ogóle przystosowane do poruszania się po jezdni (brak lusterek np).
Dodatkowo, większość rowerzystów w ogóle nie sygnalizuje zamiaru zmiany kierunku jazdy, a przepisy są dla nich jedynie po to, aby móc rościć pretensje wobec innych uczestników drogi, a nie ich przestrzegać. Chociaż akurat, to, że tworzą zatory, to już wina osób, które organizują ruch w danym miejscu (po co na drodze tranzytowej/przelotowej pozwalać na ruch rowerowy?).

Kultura rowerowa w Polsce dopiero raczkuje i jeszcze parę lat trzeba będzie poczekać, zanim u kierowców nie zniknie nerwówka, gdy widzą (nieodpowiedzialnego) rowerzystę na drodze.


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 09:52 
Cytuj  
z tego co zauwazylem to kierowcy staraja sie uwazac na rowerzystow.
i nawet czesto nie trabia.
no chyba, ze taki baran wyprzedzi ciag samochodow i stanie pierwszy na czerwonym swietle...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 10:42 
Cytuj  
Nie no, przesadzacie z tymi rowerami. Fakt masa to idioci, ale taki sam procent idiotow jest w samochodach. Szczegolnie rozpierdalaja mnie kierowcy ktorzy mijaja mnie w odleglosci 10cm(ja jade poboczem) mimo ze maja w chuj miejsce na odsuniecie sie. Ja rozumiem, wierza w siebie, ale ja jade kurwa na rowerze, moge wpasc na kamien i kierownica mi w bok odskoczy ;f

Ja akurat jestem zmora kierowcow na drogach, dlatego jesli moge nie jechac po niej, nie jade. Nie mam zadnych swiatelek na rowerze, wiec unikam jezdzenia po drogach, szczegolnie po zmroku. Ja juz musze, to oblejam sie tymi pedalskimi opaskami.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 11:01 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w sumie bardziej od motorow, wkurwiaja mnie rowerzysci. z nimi to jest dopiero masakra.


+ dzieciary na skuterach :<. Motocyklisci mnie nie bola. Przynajmniej szybko spod swiatel znikaja ...

T.


_________________
Templair_@PSN

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 11:06 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no chyba, ze taki baran wyprzedzi ciag samochodow i stanie pierwszy na czerwonym swietle...


A co w tym złego?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 11:12 
Cytuj  
co zlego w tym, ze w centrum miasta rowerzysta rusza pierwszy na skrzyzowaniu?
zastanow sie to moze uda ci sie cos wymyslic.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 11:24 
Cytuj  
Yuurei napisał(a):
Mendol napisał(a):
no chyba, ze taki baran wyprzedzi ciag samochodow i stanie pierwszy na czerwonym swietle...


A co w tym złego?


to ze musisz od nowa debila wyprzedzac bo tamuje ruch jadac 10km/h


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 11:25 
Cytuj  
pol biedy jak jest miejsce i da sie wyprzedzic.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3980
Dołączył(a): 8.03.2004
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 11:43 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
... Ja juz musze, to oblejam sie tymi pedalskimi opaskami.


Ty sobie nawet nie zdajesz sprawy jak te pedalskie swiecidelka pomagaja w nocy kierowcom. Dzieki nim masz szanse przezyc :P


btw. Dzis u nas zmienili organizacje ruchu wylaczyli swiatla na rondzie, teraz jest tylko rondo LOL - polowa, jak nie wiecej, ludzi nie wiedziala jak jechac, korki zrobily sie potworne, bo i po co na znaki patrzec :)


_________________
"Why is it people who can't take advice
always insist on giving it ?" - J. B.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1313
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 11:47 
Cytuj  
@Huragan - rozumiem, że jak by nie wyminął kolumny samochodów i sobie stał grzecznie jako np. 5 w kolejce to problemu by nie było? :>

@Mendol - wyprzedzać też trzeba umieć ;-)

Anyway nie moja wina, że ustawodawca zmusza mnie do jazdy po ulicy i pozwala mijać samochody z prawej strony. Nie moja wina, że stan dróg i kultura krajowych kierowców wymusza na rowerzystach jazdę prawie że środkiem ulicy bo żeby mieć ewentualny zapas na kierowców, co nie potrafią wyprzedzić i mijają "na gazetę".
Żeby nie było uważam, że rowerzysta jadący 10 km po ulicy lub tamujący ruch bo nie da się go wyprzedzić a mógłby pojechać chodnikiem i "pomóc" kierowcom też jest dla mnie idiotą.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 16:00 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
w sumie bardziej od motorow, wkurwiaja mnie rowerzysci. z nimi to jest dopiero masakra.


u mnie to już rozwiązali powiększając wszystkie chodniki przy większych drogach i robiąc tam drogi rowerowe


za to dzisiaj znów miałem akcję z jakimś idiotą na kosiarce, dojechałem sobie w mysłowicach pod światła (dwupasmowa w jedną stronę, łącznie 4-pasmówka), jestem sobie może 4 albo 5 w kolejce na pasie poruszającym się wolniej (za mną stało jeszcze z 5 samochodów tak więc koreczek był) a między nami rył się jakiś baran na jednośladzie (ścigacz) cały czas gazując, u mnie w małym stosunkowo samochodzie złożył lusterko do przodu, za to panu w bmw przede mną przerysował tylne drzwi - momentalnie otwarły się z przodu i wysiadł jakiś kark który zaczął go lać. Dobre 10 minut siedziałem w samochodzie i czekałem aż pan kark wróci do bmw żebym mógł odjechać


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 18:05 
Cytuj  
KORKI KURWAAAU JA PIEEERRHDOLE ;p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 20:05 
Cytuj  
Enhu napisał(a):
za to dzisiaj znów miałem akcję z jakimś idiotą na kosiarce

O tym wlasnie pisalem, wlasnie tacy kretyni robia zla slawe normalnym. Bo normalnych nie widac, przejedzie, pojedzie i zniknie, a taka kurwę od razu widac i czlowiek pamieta...

X.

PS. Zreszta dokladnie tak samo wyglada to z kierowcami samochodow. Zawsze sie pamieta kretyna i idiote, a nie normalnie jadącego.


_________________
http://zaginiony.net

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 20:56 
Cytuj  
a enhu to nie siedzial gdzies za granica na garach?

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 21:15 
Cytuj  
w anglii, ale uczył dzieciaki historii :o


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 21:29 
Cytuj  
Chyba takie pokroju asztona. ;]

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 21:32 
Cytuj  
Atherius napisał(a):
Chyba takie pokroju asztona. ;]


a ty myślisz, że niby jakie teraz są dzieciaki :wink:


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

******

Posty: 4017
Dołączył(a): 26.02.2005
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 21:58 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Atherius napisał(a):
Chyba takie pokroju asztona. ;]


a ty myślisz, że niby jakie teraz są dzieciaki :wink:


jestem prawie pewny że ashton przy nich kwalifikuje się pod 'normalny' :-?

Mendol napisał(a):
a enhu to nie siedzial gdzies za granica na garach?


chyba ty :o

Niah napisał(a):
w anglii, ale uczył dzieciaki historii :o


tam robiłem coś zupełnie innego, bawiłem się w remonty ale zaraz pewnie i tak ktoś napisze że tam się tylko myje gary


_________________
Friends come and go, but enemies accumulate.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2011, 22:19 
Cytuj  
heheheh enhu jak marek. renowacja wnetrz :)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 221 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.