mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:48 
Cytuj  
A dadzą ci kredyt na to na 100 lat?


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:52 
Cytuj  
ja tam do dzisiaj zaluje, ze nie wyjebalem do uk te 6-7 lat temu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:54 
Cytuj  
Mark musisz dłużej żyć, aby rudera stała się warta milion. Tylko, że z cyganami na stanie to nigdy tyle warta nie będzie...
Skąd pewność, że piętrowego klocka nie dostanie brat, który coś tam w życiu osiągnął, a nie stał się cygańskim pomiotem bez maserati?

@Mendol: nadal możesz wyjebać - co Ci broni? Ja też w końcu opuszczę ten kurwidołek z rudym na czele, ale nie na takich chujowych warunkach jak Mark...


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 16:57 
Cytuj  
zycie mi broni.

i juz nie pierdol kurwa o tych chujowych warunkach. ja mu tam zazdroszcze, ze mu sie chcialo wyjechac i ma w pizdzie to szambo u nas i krzywe, smutne mordy dookola.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:04 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
krzywe, smutne mordy dookola.


u marka na dzielni same usmiechniete proste mordy

EDIT; bylo fajne foto usmiechnietych cyganow ale usuwam bo PRAWA AUTORSKIE, A JA JESTE POLAKIE I NIE KRADNE

troche rozmazane, ale robione klawiatura, jak znajde to samo robione padem to wkleje - ale wtedy bedzie tak ostre, ze tylko w goglach ochronnych.


Ostatnio edytowano 28 sty 2014, 17:06 przez Daedrael, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:06 
Cytuj  
oj ty juz tez skoncz smucic deadrael.
zgodze sie, ze londyn to chujowe miasto do mieszkania na maxa (chociaz paru znajomych jest zadowolonych).
ale male miasteczka/wsie to zupelnia inna historia. usmiechnieci sasiedzi, zawsze stana zeby pogadac, jak trzeba to pomoga, organizuja razem imprezy, male puby z fajnym zarciem - inny swiat niz nasza wiocha.

*****

Posty: 2350
Dołączył(a): 12.07.2007
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:07 
Cytuj  
mendol, bez sarkazmu - porownujesz z lodzia czy ogolnie?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:09 
Cytuj  
ogolnie, lodzi nie da sie do niczego porownac, jest tak chujowa.
ale spedzilem troche wakacyjnego czasu pod oxfordem i bylem w chuj zadowolony.
zwiedzalem londyn i faktycznie masakra jakas tam jest, ale kazdy moze sobie wybrac co mu sie tam podoba.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:10 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
juz nie pierdol kurwa o tych chujowych warunkach. ja mu tam zazdroszcze, ze mu sie chcialo wyjechac i ma w pizdzie to szambo u nas i krzywe, smutne mordy dookola.

No na chujowych warunkach. Jest na "śmieciowej" umowie (z których w PL tak pizdę kręci), zarabia mało, żył w slumsach (teraz ma już normalnie w końcu), robi coś co nie było nigdy jego pasją (zasłania się teraz tym, że praca to tylko kasa - inne czynniki nie mają znaczenia).

Nie wyskakuj z innymi miasteczkami, bo ja już napisałem, że wszyscy moi znajomi żyją lepiej niż On. Chujowość warunków dotyczy konkretnie Marka. Rzeczywiście porównywalne do Łodzi czy Bydgoszczy.

Dobra chwilę nie będę pisać, bo idę żyć jak król - wpierdolę sobie kebaba w przerwie od pracy :D


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:12 
Cytuj  
kurwa ty jak zwykle nic nie rozumiesz tczewiak.
londyn do mieszkania jest chujowy jak dla mnie, bez wzgledu na to gdzie kto mieszka. poza tym marek mieszka z zona i dzieciakiem, co tez zmienia troche opcje przeprowadzki itd. itp., wiec sie ogarnij w koncu. nie kazdy jest szczesliwym pro kawalero ruchaczem jak ty :)

myslalem, ze taki spec jak ty, nie pracuje o 18, widac jednak do krola troche ci brakuje ;p


odnioslem tez wrazenie, na na angielskiej wsi, bieda zdecydowanie mniej rzuca sie w oczy, niz w wiekszych miastach. wiekszosc ludzi zyjacych na wsi to bogole :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:48 
Cytuj  
Mendol zepsuje każdy topic, weź idź.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 17:51 
Cytuj  
candidoser napisał(a):
High, nie wtracaj sie, to nie temat o tobie.

przepraszam :(


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 18:15 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
myslalem, ze taki spec jak ty, nie pracuje o 18, widac jednak do krola troche ci brakuje

No mogę zaczynać o 8 lub o 14.
Oczywiście do króla mi brakuje, ale chciałem się poczuć jak ten król życia i pojechałem dzisiaj na kebaba.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 18:49 
Cytuj  
ja mam subwaya w katosach - hajlajf

mozna sie posmiac z marka bo przesadza ale kurwa dziecko 100000 x lepiej wychowywac w UK niz w polszy gdzie masz wielkie gowno

nikt mi nie musi dawac milionow od panstwa na dziecko ale kurwa..chce np vat 3% na ubranka/zabawki/odzywki dla dziecka , to juz bedzie bardziej prorodzinnie niz pierdolenie z ekranu

kurwa malo kogo z moich znajomych stac na dzieciaka


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1514
Dołączył(a): 5.10.2009
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 18:54 
Cytuj  
Daedrael napisał(a):
Mendol napisał(a):
krzywe, smutne mordy dookola.


u marka na dzielni same usmiechniete proste mordy

To, że anglik do was się miło uśmiecha to nic nie znaczy.
Ja też się uśmiecham do swojego psa, ale nie traktuję go jako równego sobie partnera :)


_________________
PSN_id: Adhoc8810

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 18:57 
Cytuj  
Adhoc - prawda, ale chyba każdy woli jak ktoś się do niego uśmiecha niż warczy, pokrzykuje lub krzywi się jak w Polsce? :lol: Zakłamani angole >> szczerzy do bólu polacy.

Tor-Bled-Nam napisał(a):
A dadzą ci kredyt na to na 100 lat?


no tak bo z moimi nędznymi zarobkami moja zdolność kredytowa jest zero. Do tego dochodzi notoryczny brak oszczędności i totalny brak perspektyw życiowych (bo te tylko w PL i tylko w IT). Musiałyby mi wystarczyć oszczędności, pewnie bym mój saving account musiałbym ruszyć. No chyba, że wybudowałbym sobie takie coś gdzieś na ukraińskiej/białoruskiej wiosce. Bieda porównywalna, a komfort życia w identycznym betonowym świeżo wybudowanym domu identyczny, rotfl..

tczewiak napisał(a):
Mendol napisał(a):
myslalem, ze taki spec jak ty, nie pracuje o 18, widac jednak do krola troche ci brakuje

No mogę zaczynać o 8 lub o 14.
Oczywiście do króla mi brakuje, ale chciałem się poczuć jak ten król życia i pojechałem dzisiaj na kebaba.


ja ostatni raz kebaba jadłem jakieś 4-5 lat temu. Jak jeszcze mieszkałem w północnym londynie, bo na wood greenie mają zajebiste.
Dniówka poszła się jebać co tczewiak? Nic tam, popracujesz jutro od 7 do 22 za 12zł/h to ci się zwróci..
Steakhouse polecam (byłem w niedzielę) - ale z kolei żarcie mają halal, a za kelnerki robią muslimki w swoich śmiesznych strojach. Nie polecam chorym na ksenofobię. No i ta cena - 3 razy drożej niż kebab na woodgreenie. Całe 15.95GBP. Drogo co?

Niah napisał(a):
@Mark24
Jak roball zawitał do uk w celu znalezienia jakieś pracy to miał odwagę się spotkać czy jak pizdeczka siedział na dupie, robił swoje i wpierdalał ścierwo z mcdonaldsa?


to było ile? 5-6 lat temu? Roball to był gówniarz z długimi śmierdzącymi dredami, jakiś wiecznie narzekający emo boy. Wybrać się z nim na piwo - rotfl..
Z Azziem tylko byłem w UK (ale on głównie na GOLu sławny - razem mieszkaliśmy w Wwie), Mendol miał kiedyś dać znać jak będzie w Londku ale nie dał ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 19:15 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
ja ostatni raz kebaba jadłem jakieś 4-5 lat temu

Oh kłamczuszku jeszcze kilka miesięcy temu się "chwaliłeś" jak to codziennie kebaby wpierdalasz, bo Cię stać.

Cytuj:
Dniówka poszła się jebać co tczewiak? Nic tam, popracujesz jutro od 7 do 22 za 12zł/h to ci się zwróci..

Tygodniówka. Jutro od 5 do 23. Co się będę rozdrabniać.

Cytuj:
Z Azziem tylko byłem w UK (ale on głównie na GOLu sławny - razem mieszkaliśmy w Wwie), Mendol miał kiedyś dać znać jak będzie w Londku ale nie dał ;)

Po powrocie z innego wyjazdu wybieram się do Londka zdrój do tamtejszego klienta. Co pijesz? Będzie mnie stać? :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 19:22 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Mark24 napisał(a):
ja ostatni raz kebaba jadłem jakieś 4-5 lat temu

Oh kłamczuszku jeszcze kilka miesięcy temu się "chwaliłeś" jak to codziennie kebaby wpierdalasz, bo Cię stać.

Cytuj:
Dniówka poszła się jebać co tczewiak? Nic tam, popracujesz jutro od 7 do 22 za 12zł/h to ci się zwróci..

Tygodniówka. Jutro od 5 do 23. Co się będę rozdrabniać.

Cytuj:
Z Azziem tylko byłem w UK (ale on głównie na GOLu sławny - razem mieszkaliśmy w Wwie), Mendol miał kiedyś dać znać jak będzie w Londku ale nie dał ;)

Po powrocie z innego wyjazdu wybieram się do Londka zdrój do tamtejszego klienta. Co pijesz? Będzie mnie stać? :lol:


Ja nie rozumiem co ty z tą ceną kebabów. Tu kebab kosztuje tyle co w Polsce hoddog. Stać absolutnie każdego, no chyba, że ktoś akurat nie ma drobnych, zapomniał portfela etc. Zrozum, kebab to nie ostrygi. To zwykły uliczny fast food, do tego najczęściej chujowy na max-a. Dobre są na wood greenie (3 miejscówki), wszędzie gdzie jadłem potem mi totalnie nie smakowały. Jak się przeprowadziłem na tooting to poszedłem raptem raz - jak mi hindus na "no spicy" dowalił śmierdzącego curry to więcej tam nie zajrzałem.
Uwielbiam Nandos-a - tanie i dobre kurczaki. Ostatnio chodzę do subway-a - ale to raczej z tego powodu że są blisko miejsca gdzie pracuję, lubię english breakfasty (tylko dobre).
Na steaki chodzę rzadko, bo uważam to za niepotrzebna rozrzutność - do tego wiesz te muslimy, mnie cały czas też przerażają.. ;)

Piwo tczewiak. Wszystko jedno jakie byle nie ichnie ale i nie ciemne. Postawię ci, nie martw się - w weatherspoonie chyba piwo do ~3GBP zdrożało, więc takiego turystę z East European country wyrywa z butów, mimo, że w Wwie co miesiąc bankrutowałem szlajając się z dupencjami po tamtejszych pubach i ~10-15 lat temu płacąc 10zł za głupie piwo.
A i no steaka mozemy skoczyć, zawsze to bedę miał wymówkę przed własnym sumieniem ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 19:32 
Cytuj  
kebsy to scierwo , nie wiem jak mozna to gowno jesc


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sty 2014, 19:33 
Cytuj  
Piwo z Markiem - postawie sobie milestone.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 286 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.