mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 357
Dołączył(a): 4.12.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:32 
Cytuj  
"Zostałeś wyrzucony z tego forum
Skontaktuj się z webmasterem lub administratorem forum w celu uzyskania dalszych informacji"

To wlasnie robi Laren jak brakuje mu argumentow w rozmowie :smile:
Z tego co slyszalem nie pierwszy przypadek :smile:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 3 mar 2004, 20:43 
Cytuj  
Straszne Mop straszne...
Wiesz juz nikt nie chcial cie sluchac na tym komunikatorze ze ze grzecznie proszony kilka razy postanowiles bluzgac co czytaja wszyscy nei tylko ja wiec masz zblokowane konto, co nie oznacza ze masz bana, do serwisu mozesz wejsc jak to robisz codzien i dalej sledzic moje posty.

Sadzisz ze ktos bedzie tolerowal twoje publiczne bluzgi?
Po co tu placzesz?
Sprawa jest prosta jak drut, bluzgles i zostalo ci zblokowane konto.
Tutaj jezeli ci na to pozwalaja to ja nie mam nic przeciw temu.
Bluzgaj sobie ile chcesz, nawet na mnie - bo mi to wisi okoniem...

Kondrador chetnie cie podtrzyma na duchu bo on lubi takich przyglupiastych smarkaczy jak ty.

Zreszta, tytaj jak sadze tez bys dostal blokade na konto jakbys zaczal bluzgac publicznie na ludzi, wiec co w tym widzisz dziwnego?

Siejesz popeline...
Wez sie za cos sensownego bo mnie juz meczysz tymi glupotami.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 05:39 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-03 20:20, konrador napisał:
~!!!
A fakty mowia same za siebie. Wystarczy przejsc sie pare stron do tylu w threadzie, zeby zapoznac sie ze wszystkimi blyskotliwymi wypowiedziami Larena (cytaty i nie). gg


Kon po chuj się wtrącasz? Sam masz juz trzy ostrzeżenia na tym forum za własne błyskotliwości...

I co mi powiesz ze nie liczy się ilośc a jakośc ?


_________________
Peace is a lie. There is only passion.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 11:07 
Cytuj  
O upomnieniach, to musisz Tomaszku porozmawiac z modem, ktory je z taka latwoscia rozdaje. Mysle, ze przy odrobinie szczescia uda ci sie naklonic go do wybanowania wszystkich uzytkownikow z IQ 80+ i tym samym przeksztalcenia tego forum w drugie mmogspot.com. GL!

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 11:48 
Cytuj  
Kon ale jakby to zrobili to bys zostal tu sam, i kogo bys wtedy flamowal? :smile:

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 14:02 
Cytuj  
Kon ale jakby to zrobili to bys zostal tu sam

DOKLADNIE JAK NA PIERWSZYM MMOGSPOT~!?!? Nie wiem co ja bym wtedy poczal!

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 14:30 
Cytuj  
zawsze zostaje ci zrobienie kilku kont i flamowanie siebie :smile:

aaaa zapomnialbym, zostaje ci jeszcze Mops :smile:
poziom ten sam, pyskatosc ta sama, int ten sam, ze o bezmyslnosci i bezcelowosci pisania nie wspone... macie tak wiele wspolnego jak syjamscy bracia :grin:
Tylko Ty nie chodzisz za mna na smyczy jak Mops, ale to akurat dobrze :grin:

BTW: Kon podziwiam cie... wyprodukowac ponad 3K postow i 80% to flame a 80% z tych 80% nie ma zwiazku z grami MMO to musi byc jakis wrodzony talent. Moze cie ktos tam uwiazal za tym kompem bo mial cie dosyc? :razz: heeh... i teraz z nudow odbijasz sobie na innych... kto to moze wiedziec.. tylko ty sam :grin:

Pozdro... i uszy do gory kiedys i ciebie ktos pokocha :razz: [moze]

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 14:40 
Cytuj  
Ostatnio coraz smiesznijsze topiki sie pojawiaja na bordzie heh


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 14:57 
Cytuj  
Nie wiem czy twoje skomplikowane obliczenia co do ratio flamy/mmorpgi w moich postach maja pokrycie w rzeczywistosci, ale nawet jesli nie, to te moje 20% jest bardziej wartosciowe od tego, co tobie udalo sie sklecic w trakcie calej twojej internetowej kariery...

Odejdz McLAREN z tego forum i nie strasz swoja glupota. Jad plynie z ciebie nieustannie, bo dales sie zrobic w dupe jak dziecko przez MoPsa, a dzieki mnie wyszedl na jaw caly Daniel z pojemnoscia pyska wieksza od IQ wyrobiona przez double deep throat zapewne : Jedyne co ci teraz pozostaje to tkwic na swoim skurwialym forum z banda cwiercinteligentow przescigajacych sie w pisaniu coraz to glupszych postow... Ale mysle, ze ich super moderator nadal pozostajen a prowadzeniu.


Posty: 22
Dołączył(a): 10.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 15:35 
Cytuj  
Zgadzam się ..Daniel to debilny,prymitywny 30-letni jaskiniowiec ..


_________________
OnanoPork

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 16:51 
Cytuj  
Kon :smile: za to cie lubie... zawsze starasz sie z siebie zrobic extra goscia, moze dla tego ze w RL jestes nikim, malym trolem zamknietym w swoim malym pokoiku, ktory nigdy nie odchodzi od monitora a tylko czasmi opiekun podsunie ci miske z zupa abys calkiem nie padl. Nienawidzacym wszystkiego z zasady, pyskatym oszlolomem szukajacym kolegow wlanego pokroju jak MoPs i kilku innych debili ktorzy sadza ze taka postawa jak twoja jest godna nasladowania tylko dla tego ze nie maja lepszego wzorca w swoim otoczeniu.

Przy okazji, wiesz stracilem troszke czasu przegladaja czesc twoich postow i z tad moje "obliczenia", prawie zawsze piszesz o niczym, prawie zawsze stawiajac kontre na kazdy post w dodatku bez celu - no poza jednym aby "sie pokazac", malo kiedy piszesz na temat i najchetniej stawiasz sie zawsze ponad kazdym. Masz potwornie wybujale mniemanie o sobie i swojej wartosci, wiekszosc ludzi wg. ciebie nie zasluguje aby w ogole z nimi rozmawiac lub/i odpisywac im w normalny sposob.

Skrotowa definicja - jestes zadufany w sobie, narcystyczny, glab o mizernej inteligencji i fatalnym pczuciu humoru.

Wcale bym sie nie zdziwil jakbys byl gejem, pedofilem lub innym zboczencem.
Przegladajac ilosc postow jawnie wynika, ze nic innego w zyciu nie robisz poza siedzeniem na tym forum i pisaniem kretynizmow do kazdego kto sie tu pojawi.

Jestes pusty i prozny a jedyna ambicja w zyciu jest zablysniecie przed kilkoma skrajnymi kretynami wsrod ktorych czujesz sie lepszy chodz daleko od nich nie odbiegasz.

To tyle Kon, milego dnia...

Nawet masz w sieci swoj maly WLASNY koncik jakim jest ten topic, gdzie czujesz sie dobrze i sadzisz ze kazdy jest tak glupi jak ty - przepraszam - kazdy jest glupszy niz ty a ty jestes guru tego tematu.

Milej zabawy, bo to szczyt twoich zyciowych mozliwosci, nic ponad to juz nei osiagniesz a jak na takiego typa jak ty to i tak ogromny sukces, zupelnie jakby krok w ewolucji - posiadanie wlasnego topicu na forum mmorpg.pl.

Ave.

ps. odpierdol sie od mmogspot, to nie jest MOJ serwis i ja tam nie jestem MODERATOREM ciwoku bezmozgi.
Chcesz mi dowalic to dowalaj bo obelga z Twojej strony to jak nagroda za bycie innym niz ty czyli normalnym, ale nie dowalaj ludziom ktorzy poswiecaja sie dla tego serwisu bo oni nie sa winni tego ze jestes niedowartosciowanym indolentem umyslowym, i nie lapiesz nawet faktow kto kim jest i co robi.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 17:05 
Cytuj  
Nie chce mi sie tego czytac... Pisz krotsze posty. thx

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 17:29 
Cytuj  
Laren, omg, jestes jakims psychologiem/naukowcem z nadprzyrodzonymi zdolnosciami, ze po tym co ktos pisze (nie koniecznie na powaznie) w internecie oceniasz jego wyglad/zachowanie/inteligencje?. Gratulacje, polecam zglosic sie do takiego rozrywkowego programu 'Nie Do Wiary' nadawanego w TVN.

EDIT: Literowka.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Asmax dnia 2004-03-04 17:30 ]</font>

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:17 
Cytuj  
A po co ty sie asmaxie wtracasz - chlopcy czuja do siebie miete - lubia sie poobrzucac wizwiskami chociaz malo kto to nawet czyta - niech sie bawia od tego sa flamy.

btw. przypominasz jednego goscia z listy bravo.girls.fun.pl - nie wiedzialem ze tam pisujesz - też Assmax :wink:

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:39 
Cytuj  
Sorry Kon rozumiem ze nie chcesz czytac tego bo tekst z kilku zdan meczy cie okropnie. Poza tym chyba dalem za malo "kurwa" i "chuj" abys zrozumial cokolwiek.

Generalnie... zwisasz mi i moze powinienem ci napisac czemu naraziles sie znowu na moje bluzgi. A wiec ilekroc bedziesz bluzgal na mmogspot i prace innyh ktorej nie szanujesz (co akurat nie dziwi nic bo sam jestes trutniem), tyle razy ja bede bluzgal ciebie razy 5.

Jak bedziesz trzymal sie z daleka od bluzgania mmogspotu to mozesz byc pewny ze zaden bluzg z mojej strony nie trafi do ciebie.
A ze matemtyka to abstrakcja dla ciebie to rownianie podane niech bedzie sprawa umowna lub/i czysto teoretyczna.

Poza tym, ja to ja, ja nie musze tu na sile szukac poplecznikow. Pisze ostatnio tu tylko wtedy jak mnie wnerwisz ty lub Mops.
Wielka szkoda ze to ty nie chcesz sobie z tad pojsc, nawet nie zdajesz sobie sprawy jak to forum by odzylo... jak wielu ludzi nie olewalo by mmorpg.pl zaraz po spotkaniu ciebie i twoich wykwitow przerosnietego ego.
Wreszcie moze ktos by nie bluzgal na kazda nowa osobe, na kazdego czlowieka ktory gra lub chce grac w gre w ktora nie grasz ty - co sie konczy zawsze twoim obsraniem kogos.
Traktujesz z pogarda wiekszosc osob grajacych w inne gry niz ty, a grajacych w darmowe MMOGi zwlaszcza.
Jakie to by bylo fajne forum jakby ciebie tu nie bylo, najwiekszego trola i dreczyciela.
Moje pierwsze spotkanie z mmorpg.pl bylo wlasnie niemile ze wzgledu na ciebie i tobie podobnych pacanow ktorym sie wydaje ze jak pograli rok czy dwa w jakas gre to czyni z nich mega wielkich, waznych ludzi a w realu sa nikim, malymi neptakmi bez celu w zyciu, dreczacymi kazdego kto moze miec inne zdanie i inne przekonania tylko dla tego ze w necie sa (prawie) anonimowi.
A jak by tego bylo malo to czesc mlodszych wzielo sobie za wzor twoje zachowanie i stara sie ciebie nasladowac co niestety jest przygnebiajace.

I tylko to jest przykre Kon, ze nie chcesz sie odjebac od tego forum i wbiles sobie do glowy ze jestes tu kims i za cholere nie trafia do ciebie ze jestes tylko kanalia i totalnym zerem.

ok to bylo to 5x tyle co twoje bluzgi na mmogpost... tylko, ze to bylo faktycznie to co ty soba reprezentujesz ale mniejsza z tym, ty sie i tak nigdy nie zmienisz trutniu, zawsze bedziesz trolowal w sieci incognito bo na nic wiecej ciebie nie stac.

Nara...
reszta troli [ IGONRE ]

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:40 
Cytuj  
Krotszse posty pls:( Od takich szmaciarzy jak ty czytam co najwyzej 1-linijkowce.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:50 
Cytuj  
Cytuj:
btw. przypominasz jednego goscia z listy bravo.girls.fun.pl - nie wiedzialem ze tam pisujesz - też Assmax :wink:


Fascynujace.


Posty: 22
Dołączył(a): 10.10.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 18:52 
Cytuj  
Cytuj:
reszta troli [ IGONRE ]

yeah IGONRE ..lol 30 -latek a analfabeta ..
idż już na ten gówniany mmogspot i popisuj sie tam swoimi Igonre itp ..

*

Posty: 151
Dołączył(a): 24.04.2003
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 19:06 
Cytuj  
Cytuj:
2004-03-04 18:40, konrador napisał:
Krotszse posty pls:( Od takich szmaciarzy jak ty czytam co najwyzej 1-linijkowce.


pierdol sie...


- czy to zrozumiale teraz? poprzednie posty mialy podobna wymowe ale trudno abys zalapal.


_________________
Niektórzy ludzie są jacyś dziwni... tacy pojebani....

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 mar 2004, 19:23 
Cytuj  
Kon - skomentuje Twój tekscik o naszych userach krótko.

Wygryzaj trollowi z dupy.

Moze mam przypomniec o paru mailach do mnie w których pisałeś jak to krzywdzi Ciebie Laren odcinając dostep na MMOGSPOT?

I co mi teraz kurwa powiesz? Ze chuj?

Wypierdalaj bo w poziomie chamstwa na tego typu podforach i tak mnie nie przescigniesz.

A co do Twoich i twojego pokroju kolesiów odzywek pod adresm osób które w MMO dopiero zaczynają sie poruszac - jest dokładnie tak jak napisał Laren. Osoby z którymi rozmawiałem a które kiedyś były tu a teraz są u nas w pierwszej kolejności napominały o Waszym podejściu gdy zapytały sie o coś co dla nich stanowiło novum i w odpowiedzi otrzymały odpowiedz jakby byli tutaj nikim. Dziwie sie wiec ze osoby które tworzą ten serwis wogóle do takich zachowań dopuszczają, chyba ze ich celem jest stworzenie jedynie forum dla kółka wzajemnych adoratorów i ignorantów uznających siebie za niewiadomo kogo a każdą nową osobe za gostka po którym mozna pojechać gdy zada pytanie które Wam sie wyda śmieszne.

A co do pojezdzania na freeshadry to skapuj wreście, iż ci niejednokrotnie młodzi ludzie którzy na nich grają bo nie stac ich z różnych przyczyn na abonament kiedyś przerzucą się na jakis płatny mmog. Jak myslisz mając nasze dwa serwisy - MMORPG.pl gdzie najczęściej napotykają na odpowiedzi które mozna skrócić do stwierdzenia PFFFF i MMOGSPOT gdzie takie zachowania nie mają miejsca - gdzie prędzej czy pózniej skieruja swoje kroki?

A co do Twojej pozytywnej opinii czy tez negatywnej pod adresem moim czy wortalu który współzakładałem gdy bywało na nim na raz zalogowanych po 2-3 userów, podczas gdy teraz jest ich 20-30 razy więcej - to zwisa mi ona i powiewa. Wiec ssij mi bo widze ze inny sposób dyskusji do Ciebie nie trafia.

EDIT: literówka
_________________
MMOGspot - Pierwszy Polski Wortal Gier Massively Multiplayer Online. Zapraszam.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2004-03-04 19:43 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 134 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.