mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 09:07 
Cytuj  
mrynar napisał(a):

W Azji spotykalem ludzi (prostych robotnikow), ktorzy przyjezdzali odetchnac po utracie pracy (za kase od panstwa), u nas po utracie pracy to mozna sobie w leb pierdolnac (poza paroma miastami gdzie bezrobocie jest niskie i o prace wzglednie latwo).


zalezy tez o jaka prace , wzglednie latwo o byle gowno ale ekwiwalent starej niekiedy nie jest latwo znalezc nawet w molochach

nastepuje wtedy regres stopy zycia , psycholog gotowy

ludzie generalnie nie sa przyzwyczajeni do czegos takiego jak finansowy plan B

sam pisales ze lubisz przepierdalac kase i nie odkladasz , ja natomiast lubie odkladac ale mam tendencje do niezdrowej przesady , do tego nie jestem tez w tym tak do konca konsekwentnym bo kompletnie odzwyczailem sie od placenia gotowka i nosze jedynie karte , gdzie doszlo do paru zenujacych sytuacji kiedy bylem uziemiony nawet z kupieniem czegokolwiek bo w polsce jeszcze nie jest tak ze da sie zaplacic wszedzie bitowymi pieniedzmi

no i teraz wracam do noszenia gotowki przy dupie co w rezultacie powoduje ze moge lepiej kontrolowac wydatki


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 11:38 
Cytuj  
mrynar - bo napuszczanie spoleczenstwa przeciwko sobie to podstawowy punkt kazdego rzadu. To nie rzad przepierdalajacy i kradnacy miliardy jest zly, to sa zli gornicy, potem stoczniowcy, potem wojskowi, pielegniarki i nauczyciele, aktualnie emeryci, rencisci i bezrobotni. Wiekszosc z nich placila skladki, ale jak wyciaga reke po swoje przeciez pieniadze to nazywa sie ich zlodziejami o roszczeniowej postawie zyciowej.
Bo Polska przeciez nie ma w stosunku do obywateli postawy roszczeniowej skubiac ich na ~60% tego co zarobia. To niektorzy obywatele maja haniebna postawe roszczeniowa probujac dostac po latach odprowadzania skladek skandalicznie niski zasilek nie wtstarczajacy nawet na najprostsze potrzeby czlowieka.

Mnie dziwi, ze tak duzo osob ten prostacki rzadowy PR lyka.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 11:44 
Cytuj  
Marek gdzieś czytałem, że pośrednio i bezpośrednio po zabiera ~80% z tego co zarobicie.

http://tvn24bis.pl/informacje,187/13-ty ... 18296.html


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 11:55 
Cytuj  
wczoraj janiak (oliver) fajnie wlasnie podsumowal nasz kraj - wydali kalendarz dzentelmeni oraz plyte, zebrali milion, 32% oddali do skarbu panstwa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 14:23 
Cytuj  
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... jnik_.html

Teraz Polska.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 14:32 
Cytuj  
Obrazek
tw stokrotka zapraszająca samych debili do programu żeby tusk i reszta mafii nie odbiegała od innych za bardzo w swej głupocie


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 14 kwi 2014, 14:39 
Cytuj  
@up
To sie akurat nadaje do tematu pieszczocha o selfies, czy raczej w tym wypadku self-owned


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 10:11 
Cytuj  
Ja pierdole, co to kuzwa ma być z tą ukrainą
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/turczyn ... czna/82f9h

nadjezdza demokracja kuzwa?
http://www.youtube.com/watch?v=_30VjNREhAM
Na moje wtedy Putler wjedzie dalej.

Jakies szczatkowe informacje, ze usa dozbraja zach. ukraine, ze ruskie 'separtystow'.
A prawy sektor strzela do nich razem z milicja (z która niedawno walczyli). Czolgi i wozy pancerne jada na wschod i to jest ok i humanitarna akcja. Ktos wspomniał o udziale Polski. Jeszcze brakuje polskich wojakow pod sztandarem upa. Pojebane.

Tusk pierdolacy o tym, ze dzieci nie pojda do szkoły 1 września. Może jeszcze stan wojenny?...


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 10:48 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
Czolgi i wozy pancerne jada na wschod i to jest ok i humanitarna akcja.


Tak z ciekawości co według ciebie powinni zrobić?

Zakładając oczywiście, że doniesienia o zajmowaniu budynków administracji publicznej i innych ważnych instalacji przez uzbrojone bojówki są prawdziwe? Skłaniam się mimo wszystko ku tej wersji wydarzeń, że ruscy dalej mieszają. Krym im łatwiutko przyszedł, zachód postękał trochę, ale nic z tego nie wynikło, wszyscy przeszli nad tym faktem do porządku dziennego, to teraz ruscy testują czy da się coś jeszcze ugrać. Patrząc na zdjęcia tej "obrony obywatelskiej" czy jak oni siebie nazywają, to nikt normalny nie uwierzy, że to są zaniepokojeni cywile.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 10:55 
Cytuj  
Ale obie strony mieszają, na majdanie tez była część dozbrojona i było spoko, fajnie, wolność itp. Chodzi mi o rowne traktowanie, tu jest wszystko jasne i oczywiste, ze terror. Dla mnie czesc majdanowcow to tez nie była 'zaniepojonymi cywilami'.

Po prostu wydaje mnie się, że bardzo szybko doszło do przelania krwi, kiedy majdan trwał miesiącami. I był berkrut a nie wiekze ruchy zbrojen. Tu jest wszystko jednoznaczne i cacy. Miedzy innymi chodzi mi o wydzwiek mediów.

W jednym i drugim przypadku (majdan vs wschod ukrainy) również zwykli normalni cywile tez ucierpia 'poniesieni przez ideęwielkiej rosji' i to nie jest ok.

Poza tym, da to pretekst Putinowi by 'bronic swoich'.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 10:58 
Cytuj  
Różnic między tym a majdanem dużych nie ma, poza jedną subtelną, że to rosyjskie jednostki destabilizują wschodnią Ukrainę. Dlatego powinni do nich strzelać.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:06 
Cytuj  
Sęk w tym, ze w jednym i drugim przypadku gdzies tam są cywilne, którzy niepotrzebnie dostaną w łeb. Sluzby nadają tylko forme ogolowi.

A na wschodzie czy działają służby rosyjskie czy nie (pewnie dzialaja) to mimo wszystko wierze tym ludziom, ze woleliby do rosji, gdzie według nich zyje się lepiej i im bliżej mentalnoscia.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:07 
Cytuj  
A Śląsk chciałby więcej autonomii, mamy im pozwolić? W procesie demokratycznym liczy się nie tylko zdanie danej grupy, ale i reszty kraju do którego to terytorium należy.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:19 
Cytuj  
Dupa tam śląsk chce autonomii.

Sorry, na zachodzie dokonano już jednego przewrotu. By było sprawiedliwie to strzelanie na majdanie tez było ok, w końcu chcieli się przylaczyc do unii, a co na to reszta kraju, poza Kijowem? Gdy się zacznie od genezy całego problemu to już nie jest takie proste. Może gdyby nie majdan, to tego na wschodzie by w ogole nie było?

Chodzi mi po prostu o akt przemocy, muslimow to tam waste motherfuckers, ale to już jednak nie sa muslimy.


_________________
.

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:22 
Cytuj  
Highlander napisał(a):

Po prostu wydaje mnie się, że bardzo szybko doszło do przelania krwi, kiedy majdan trwał miesiącami. I był berkrut a nie wiekze ruchy zbrojen. Tu jest wszystko jednoznaczne i cacy. Miedzy innymi chodzi mi o wydzwiek mediów.


Ale na majdanie miałeś autentyczną ludność cywilną do której później dołączyło trochę bojówkarzy, a tu masz, przynajmniej w cześć, nieoznakowane wojsko obcego państwa które zajmuje strategiczne budynki/instalacje, do którego przyłączyła się garstka cywili.


Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, 11:24 przez Goatus, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:24 
Cytuj  
ok, no to przykład kosowa może wam uprości dyskusje :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:30 
Cytuj  
Goatus napisał(a):
Ale na majdanie miałeś autentyczną ludność cywilną do której później dołączyło trochę bojówkarzy, a tu masz


dupa tam, na początku miałeś autentyczna ludność i bojówkarzy a później się zrobila z tego polityka tylko. Ludzie pizgaja do internetu analizy jak to prawy sektor sam strzelal ludziom w plecy itp. Nie zagłębiam się jak było.

Bo przy obecnej dezinformacji się gubie i przestałem sledzic.

Nie podoba mnie się podwojny standard i tyle. Wedlug zachodnich standardow to chyba powinnismy wspierać 'ruchy wolnosciowe' ? ...

a bodajże ukraina dalej utrzymuje embargo na polskie produkty.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, 11:36 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:36 
Cytuj  
Jak nie rozróżniasz tych sytuacji to ciężko żebyś rozumiał. Czym innym jest zmiana władzy w danym kraju, a czym innym gra na jego podział przez inne państwo. Nie bardzo sobie też wyobrażam o co ci chodzi z polityką. No tak, politykę robi się polityką, to na pewno celna obserwacja. Nie jest zaskoczeniem, ze pod majdan podłączały się różne frakcje, które chwilowo miały wspólny cel.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:37 
Cytuj  
Sytuacja na ukrainie przypomina tą z czasu wojny w iraku z 2003 roku.
rosja nie robi nic czego nie zrobiły wcześniej usa


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2014, 11:42 
Cytuj  
Tak, traktuj mnie z góry jakbys pozjadal wszystkie rozumy. Nie wiem jak możesz być wszystkiego całkowicie pewien. Przeciez nie mamy wszystkich informacji.

1. przewrot, gdzie obsadza się rząd swoimi zwolennikami, prozachodnimi
2. podzial państwa (i czy jesteś tego tez pewien? ze ruskie tego chcą? bo ja nie)
dodac do tego pytanie "czego ludzie na ukrainie chcą?" i imo:

Cytuj:
Różnic między tym a majdanem dużych nie ma


Szczególnie jak opozycja w USA do rządu punktuje, ze wydali 5 miliardow na 'demokratyzacje ukrainy' przez iles tam lat.


_________________
.


Ostatnio edytowano 15 kwi 2014, 11:45 przez Highlander, łącznie edytowano 1 raz
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 515, 516, 517, 518, 519, 520, 521 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.