mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:08 
Cytuj  
jasne najlepiej jakby orliki kosztowaly 50% mniej! ja pierdole, tczewiak jebnij sie w leb jednak.
oceniac koszty to bedzie mozna za 3-10 lat KIEDY bedzie mozna ocenic wytrzymalosc materialow, wyglad orlikow po takim czasie.
i wtedy sie okaze czy cena byla zawyzona, czy tez wraz z cena idzie jakosc.
ale to wlasnie polska mentalnosc pisu i tczewiakow ;p
jak cos kosztuje wiecej niz nam sie wydaje, to trzeba powolac komisje i napierdalac.
vodke tez pijesz z biedronki, czy wolisz moze jednak firmowa, ktora jest drozsza i jednak lepsza? :)

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:13 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Ale kogo to kurwa obchodzi tak na prawde? Sa boiska? SĄ!
Ja sie tam ciesze ze moge pojsc sobie pograc w kosza na zajebistym boisku(z taka ladna gumowa powierzchnia) gdzie moge skakac i wypieprzac sie bez obaw o czesci swoje ciala, a nie pierdolic sie na betonowym gownie (...)

Widać jakaś cienka ta dzisiejsza młodzież. Za moich czasów za boisko wystarczał kawałek wolnej przestrzeni z nieważne jaką powierzchnią :). Ja raczej oceniam kraj/rządy na podstawie poziomu plac i ile czego można za tą kwotę nabyć. Ale fakt, boiska są i sukces jest :).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:15 
Cytuj  
no tylko, ze za twoich czasow jak sie robilo ciemno o 20 to musiales isc do domu.
teraz mozesz grac dalej.
ale coz, niektorych nie zmienisz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:22 
Cytuj  
Ja tam jestem zadowolony z orlikow, u mnie tez sie pojawil. Slsyzalem dobre opinie, jest pan cieć (chociaz moze on przy klubie sportowym) ktory pilnuje zeby jarac na zewnatrz i rozdaje pilki etc. dzieciakom.
Slyszalem tez ze gmina skate park wybudowala gdzies obok, ale nie rzucil mi sie w oczy.
Tyle narzekania przez lata, ze mlodziez zla bo nie ma gdzie sie podziac, to tylko sie cieszyc ze maja gdzie sie zmeczyc w cywilizowanych warunkach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:23 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
no tylko, ze za twoich czasow jak sie robilo ciemno o 20 to musiales isc do domu.
teraz mozesz grac dalej.
ale coz, niektorych nie zmienisz.

Grało się i dłużej. Zresztą tu nie chodzi o zmienianie kogoś. Fajnie że te orliki są ale szczerze mówiąc jest to temat zastępczy. Bardziej mnie obchodzi, że niedługo będziemy mieli vat 25% i to dzięki liberałom tuska.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:25 
Cytuj  
Havok napisał(a):
Widać jakaś cienka ta dzisiejsza młodzież. Za moich czasów za boisko wystarczał kawałek wolnej przestrzeni z nieważne jaką powierzchnią :). Ja raczej oceniam kraj/rządy na podstawie poziomu plac i ile czego można za tą kwotę nabyć. Ale fakt, boiska są i sukces jest :).


Dalej wystarcza, ale wygoda gry jest duzo wieksza na Orliku czy czyms w stylu Orlika niz na osiedlowym koszu zamontowanym dzieki uporowi paru mlodych ludzi ;). Tak jak np. w moim rodzinym miescie gdzie pod blokiem sami zrobilismy kosz na jakims klepisku za pomoca rzeczy zajebanych z budowy obok :P. Mimo sentymentu do takich miejsc wole zdecydowanie Orlika ;).

No i tak jak Mendol napisal, ŚWIATŁO! ;]

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:28 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
taka szmate mogly 2osoby powiesic, a niektorzy debile mysla,ze caly stadion machal malymi proporczykami z przekreslona glowa Tuska.



Moj kumpel byl na meczu i Tusk zostal strasznie wygwizdany (zreszta podbnie jak Glodz i Adamowicz) i wierz mi nie gwizdaly 2 osoby. Gwizdala wiekszosc z 36 tys. kibicow.

W zwiazku z wygwizdanie arcybiskupa raczej pada teoria o prawicowym wykrzywieniu i bojowkach pisu. Poprostu ludzie maja dosc wpierdlalania sie politykow wszedzie i robienia kampanii wyborczej wszedzie.

Tusk zrobil blad, bo powinien przyjsc na mecz jako zwykly kibic i byloby to dobrze odebrane, ale oczywiscie PO musialo zrobic show (telebimy, przemowienia) i kibice sie wkurwili.

Osobiscie sie ciesze, ze mamy ladne stadiony i orliki, moze dzieki temu pilka nozna przestanie sie w Polsce kojarzyc z beznadziejna kopanina i karkami co wlaza na mecz przez plot, bo maja zakaz stadionowy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:30 
Cytuj  
jasne.
a transparent przygotowali w trakcie przemowienia :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:35 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
jasne.
a transparent przygotowali w trakcie przemowienia :)


Tak sie sklada Mendol, ze kibice jako stowarzyszenie sa zaangazowani w organizacje meczu i wiedza jaki bedzie program imprezy, czy beda jakies wystepy, przemowienia wczesniej.

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:35 
Cytuj  
pewnie już wszceśniej było wiadomo, że bez przemówienia się nie obejdzie ;).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:40 
Cytuj  
a no widac, ze transparent odnosi sie bezposrednio do przemowien.
poza tym wiedzieli o czym chce mowic tusk? nie sadze.
moze chcial ich poprosic o wspolprace na euro? moze chcial przedstawic plan prac?
pierdolenie o szopenie i obrona z dupy bandy debili.

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:42 
Cytuj  
Z jednym się zgodzę ,że wjebywanie się z przemówieniami , telebimami i ogólnym show na mecz to trochę padaka , nie płacę biletu ,żeby sobie posłuchać agitacji politycznej. Także w tym konkretnym przypadku akurat popieram ,że go wygwizdali.

Co nie zmienia faktu ,że ogólnie do kiboli sympatią nie pałam(delikatnie mówiąc) i z tych z którymi miałem styczność to większość byli pojebani w taki czy inny sposób.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 09:55 
Cytuj  
Kibice to juz nie jest banda debili z czasow kiedy na mecz przychodzilo 6 tys. z czego polowa to byly karki, ktore chca sie ponapierdalac.

To juz teraz liczaca sie grupa spoleczna, pod wyspami klubowymi jest non-stop dluga kolejka. Mam znajomego, ktory dziala w Lwach Polnocy, ma doktorat i wlasna firme i takich ludzi w stowarzyszeniu jest wiecej.

Juz nie da sie kibicow sprowadzic do garstki dresow.

Kibice wyczuwaja autentycznosc i widza, ze jak na meczu pojawiaja sie politycy w bialo-zielonych szalikach to chodzi o kampanie wyborcza a nie o kibicowanie.

Zreszty gdanscy liberalowie zawsze chodzili na "elytarna" koszykowke i sie smiali z pilki noznej i zuzla, a teraz sie lansuja i tu i tu.

Lechia Operator musi sie liczyc z kibicami, bo to dzieki nim istnieje, a nie dzieki politykom, ktorzy weszli na darmowe karnety.

Polecam obejrzec galerie z meczu:

Szkoda, ze jeszcze Glodz sobie szalika nie zalozyl. :D

https://picasaweb.google.com/1038149713 ... aKrakow11#

Obrazek

******

Posty: 3595
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 10:02 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Szkoda, ze jeszcze Glodz sobie szalika nie zalozyl. :D

Założył, tylko widać nie tej drużyny co trzeba. Może dla tego go wygwizdali ;)
Ps. chciałem wrzucić tą samą fotkę :D

**

Posty: 9233
Dołączył(a): 6.06.2010
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 10:04 
Cytuj  
Wiesz , o tym wszyscy chyba wiedzą ,że wśród kiboli jest grupa ludzi wykształconych lub/i zajmujących wysokie stanowiska, biznesmenów etc oprócz karków i żuli. Co dalej dla mnie nie zmienia faktu ,że są debilami (nie mówię tu o poziomie inteligencji).

Z tym ,że tu bym ich poparł bo jak wjebał mi się polityk na mecz puścił jakiś filmik , zaczął propagandową przemowę ,etc to sam bym się dołączył.

Z drugiej strony gdyby tylko przyszedł na mecz żeby "się pokazać" to już w tym nic złego nie widzę.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 10:10 
Cytuj  
co nie zmienia faktu, ze wlasnie po zadymach wsrod zatrzymanych dosc czesto sa wlasnie tacy znajomi jak twoj mrynar.

no dla jednych 'wjebal sie' politych, dla innych przejchal premier.
jak zwykle mozna na to patrzec z roznych stron.

wiadomo co bylo w przemowieniu? czy jak zwykle bedziecie narzekac bez faktow? :)

***

Posty: 726
Dołączył(a): 21.12.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 10:32 
Cytuj  
Ale co za różnica o czym "konDonek" mówił? Jakieś trzy miesiące temu "tęgie głowy" z Jego pijarowskiej ekipy podsunęły mu temat zastępczy - kibiców, jako remedium na kulejącą gospodarkę, bezrobocie, marną infrastrukturę... Teraz "pan Premier" zbiera tego żniwo.
Przybył masturbować się w blasku PGE Areny, wiadomo wybory blisko, trzeba poprawić słupki. To mu kibice (i skoro sam piszesz o faktach to nie "dwie osoby" czy "banda pedałów") pokazała co o tym myśli...

Przypomina mi się wywiad z Jackiem Kurskim i "inteligentne" pytanie pseudoliterata z "Przeglądu sportowego":

Cytuj:
Kilka lat temu, już jako poseł, zorganizował pan zrzutkę na rzecz Lechii, aby zebrać pieniądze na zapłacenie kary za wywieszenie przez kibiców transparentu upamiętniającego rocznicę 17 września. To też było w słusznej sprawie? Dziś, w wolnej Polsce, stadiony powinny być miejscem takich manifestacji?


Iście powalająca logika - skoro mamy "wolną Polskę" to na stadionach nie powinno się manifestować swoich poglądów. Bo przecież Polska wolna jest więc nie można!

Gdyby taką samą hardość i zaangażowanie rząd "Ryżego" przykładał do walki z bezrobociem jak do karania (finansowego czy zakazowo-stadionowego) ludzi za kawałek płótna z nieprzychylnym rządowi napisem, to żyłoby się lepiej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 11:12 
Cytuj  
no wlasnie tu wychodzi poziom i prostota kibicow.
mozesz robic za idealny przyklad cardano.

dla mnie JEST roznica. czy mowil o tym, co PO zrobilo, osiagnelo i, ze NALEZY glosowac na PO.
czy tez o tym, ze jest mecz na PGE, stadionie zbudowanym na euro, spelniajacym wysokie wymagania, zyczyl wszystkim dobrej zabawy i liczyl na to, ze spotkamy sie na euro.

jesli ty nie widzisz roznicy w przemowieniach, to faktycznie nadajesz sie tylko do napierdalania po gebach w klatce.

a bezrobocie to akurat w duzej czesci wina samych polakow. takze nie wiem do czego pijesz.
ale proponuje obejrzec odcinek cejrowskiego, ktory opowiada jak problem bezrobocia rozwiazuje sie w ameryce poludniowej.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 11:13 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
ale proponuje obejrzec odcinek cejrowskiego, ktory opowiada jak problem bezrobocia rozwiazuje sie w ameryce poludniowej.


Jak?


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2011, 11:17 
Cytuj  
nie slyszales jak mu szewc bez jednej reki buty naprawial? :P

nie ma urzedow pracy, nie ma zasilkow, nie ma opieki socjalnej.
chcesz przezyc, musisz pracowac :)
a nie patrzec jak panowie wesolo piwko popijaja pod sklepem od 8 rano jak jedziesz do pracy, zarabiac na ich zasilek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.