mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 00:14 
Cytuj  
moze i plebs, ja mam to akurat w dupie.

Wazne to jest to, ze przez tyle lat gosc nie stanal przed sądem, pogrzeb akurat w tym miejscu (no dobra mogl byc jeszcze wawel), no i przede wszystkim pierdolenie jaki to byl patriota przez część mediow i wladz.


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 00:19 
Cytuj  
Co Ty pierdolisz, stawał przed sądem od 20 lat.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7427
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 00:39 
Cytuj  
https://www.youtube.com/watch?v=Kxh-9fvFIHE
Pod mur śmieci się zamiata.
Największą zaletą grobów jest ich wewnętrzna możliwość oplucia.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 00:54 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Co mam rozumieć, darcie ryja w czasie czyjegoś pogrzebu? Sorry, nie mieści się w moim pojmowaniu hmm no właśnie nie wiem czego, sprawiedliwości? O to w tym chodziło? Nie rozliczono cię za życia to chociaż nasram ci na grób na oczach rodziny?
Najaktywniejsi oczywiście standardowo byli ludzie, którzy za stanu wojennego pałętali się po jądrach starego, albo jedli swoje gile.


Kuzwa zeby takie podstawy tlumaczyc?

Postaw sie na miejscu czlowieka, ktory przez stan wojenny, albo w Grudniu '70 stracil matke, ojca, brata.
Walczyl potem z systemem, ktory Jaruzel uosabial, represjonowany doczekal sie "wolnej" Polski i myslal, ze to juz koniec, ze wreszcie Jaruzela i cala ta bande dosiegnie sprawiedliwosc.
A jedyne co dostal od Polski, to wielki kutas w dupe.
Najpierw przez 24 lata musial patrzec jak buduja legende Jaruzela, jako wybawiciela narodu. Jak Ci sami sedziowie ktorzy orzekali w stanie wojennym teraz mieli sadzic Jaruzela i jak nic sie nie dzieje, bo biedaczek ponoc podpupadl na zdrowiu i nie mogl sie na rozprawy stawiac.
A potem gdy po 30-40 latach Jaruzel wreszcie zdechl, to dostal na pozegnanie kompanie honorowe i status wrecz bohaera narodowego, dzieki ktoremu mamy wolna Polske...

Ty bys sie nie wkurwil na jego miejscu? Ja bym sie wkurwil i dziennikarzyny piszace o bydle mogliby mnie w dupe pocalowac. Osobiscie to sie dziwie, ze tam nie doszlo do powazniejszych zamieszek.

Jakby Jaruzela rozliczyli, tak jak to powinno byc w normalnym panstwie, to by mial normalny pochowek, prywatny i by pis z kulawa noga sie nie zainteresowal.

Bydlo tam bylo, ale nie wsrod protestujacych, tylko wsrod bioracych udzial w uroczystosci. Pelno SBckiego i politycznego bydla. Zenujacy spektakl.
Kaczmarski spiewal kiedys: "Niechby sie inaczej zgiela historii sprezyna, a rehabilitowali bysmy dzis Stalina"
Bronek ze swoim przemowieniem byl blisko. Stalina nie mogl, bo nie nasz, ale Brezniewa i kolejnych dal rade.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 31 maja 2014, 01:09 przez Rzeznik, łącznie edytowano 4 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 00:55 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Co Ty pierdolisz, stawał przed sądem od 20 lat.

z jakimkolwiek skutkiem?


_________________
.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 01:07 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Kuzwa zeby takie podstawy tlumaczyc?

Ale nie ma sensu, nie dogadamy się. Przy czym zawsze mi wmawiano, że relatywizm moralny to domena lewactwa.
Cytuj:
Postaw sie na miejscu czlowieka, ktory przez stan wojenny, albo w Grudniu '70 stracil matke, ojca, brata.

ta
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 8287_n.jpg

ohohoho widzę, że aż Kaczmarski poszedł w ruch


Ostatnio edytowano 31 maja 2014, 01:12 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 01:11 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Kuzwa zeby takie podstawy tlumaczyc?

Ale nie ma sensu, nie dogadamy się. Przy czym zawsze mi wmawiano, że relatywizm moralny to domena lewactwa.
Cytuj:
Postaw sie na miejscu czlowieka, ktory przez stan wojenny, albo w Grudniu '70 stracil matke, ojca, brata.

ta
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 8287_n.jpg


jaki relatywizm moralny...fakt, nie dogadamy sie.

A Kaczmar jest wyjebisty w chuj i tyle (solidarniuchy chcialy go sobie zawlaszczyc i w swiadomosci ludzi chyba im sie niestety udalo, czego i ja i on zalujemy :D). Jak sie dobrze poszuka, to mozna nim skomentowac chyba wszystko, od spraw politycznych, przez kulturalne po take zwykle, zyciowe.
Tu od razu mi sie skojarzyla ta piosenka jak uslyszalem o honorach, panstwowym pogrzebie i Milerze bredzacym o zalobie narodowej...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 01:39 
Cytuj  
Rzeznik napisał(a):
Jak sie dobrze poszuka, to mozna nim skomentowac chyba wszystko, od spraw politycznych, przez kulturalne po take zwykle, zyciowe.

Ja kiedyś będąc na piwie ze znajomymi przez dwie godziny porozumiewałem się wyłącznie przy użyciu cytatów z oryginalnej trylogii gwiezdnych wojen.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 01:49 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Rzeznik napisał(a):
Jak sie dobrze poszuka, to mozna nim skomentowac chyba wszystko, od spraw politycznych, przez kulturalne po take zwykle, zyciowe.

Ja kiedyś będąc na piwie ze znajomymi przez dwie godziny porozumiewałem się wyłącznie przy użyciu cytatów z oryginalnej trylogii gwiezdnych wojen.


Nastepnym razem sproboj cytatami z Chewbacca, bo widze ten poziom rozmowy Ci bardziej pasi.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 08:09 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
Niah napisał(a):
To ktoś z rodziny, że tak go bronicie? :lol:

przestań trollować, mimo dzielących nas różnic i twoich zjebanych poglądów uważam, że jesteś na tyle inteligentny, żeby dostrzec, że wcale go nie bronię


Ja nie trolluje, ja już taki jestem. Pieniek i Schab potwierdzą.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 11:16 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Co Ty pierdolisz, stawał przed sądem od 20 lat.


no tylko, że sądy nie kiwnęły palcem i nigdy nie wydały wyroku skazującego. Mimo dowodów.
W sumie od Jaruzelskiego można się odpierdolić, bo to nie jego wina, że sądy są zjebane na max-a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 11:23 
Cytuj  
To ile osob po PRL zostalo skazanych po PRL? Albo na odwrot, oczyszczone z zarzutow.

w ogole ktos? Zamiast tego ladna emeryturka pewnie. Przypadek? Nie sądze.

lol ale tepa dzida z tej licealistki
http://www.sadistic.pl/licealistka-z-go ... 296606.htm
agentka Korwina? ;p


_________________
.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 12:07 
Cytuj  
Przecież tu nawet na forum są osoby, które pokrzykują, że nie warto takich ludzi rozliczać, bo to historia. No i można ruskich obrazić a oni znów embargo na polską wieprzowinę zrobią.
A import polskiej wieprzowiny do ruskich to priorytet w naszej polityce zagranicznej!!!1

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 12:12 
Cytuj  
@high
Napisała prawdę, powiedziała co każdy myśli, ale nie ma jaj żeby ryżemu powiedzieć w twarz, ale krytykujmy gówniarę za wiek /facepalm


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 12:25 
Cytuj  
mimo wszystko ludzie nie powinni sie tym podniecac. Ryżemu to bym chętnie w ryj strzelil ;]

Ale ten tekst o zydach to lol.


_________________
.

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 12:28 
Cytuj  
No jasne, że nie powinni, ale w interesie pisu i po jest to żeby jednak mówiono o niej w mediach.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 12:34 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
mimo wszystko ludzie nie powinni sie tym podniecac.

Jesteś jedyną osobą na tym forum, która pisze o tej lasce.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 12:40 
Cytuj  
To ciekawe, bo pierwszy raz o niej tutaj przeczytalem.
Chodzi o to, ze pojawia sie wszedzie w internetach, spisek pisu, chca wsadzic mloda sikse zamiast brzydkiego ryja prezesa!


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 12:42 
Cytuj  
Ja pierdole jakies dziecko sie wypowiedzialo i mamy ogolnopolskie wydarzenie medialne.
TVN jest zachwycona, nawet cytuja jej wypowiedzie z ask.fm - polskie media to zal jak chuj.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 31 maja 2014, 13:02 
Cytuj  
Ta licealistka oczywiscie powinna przeprosic pana premiera. Najlepiej slowami: "przepraszam za forme, nie za tresc".
/discuss, ja pierdole


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 569, 570, 571, 572, 573, 574, 575 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.