mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 252  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1438
Dołączył(a): 23.03.2007
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 14:02 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Czyzby Skyrim, Diablo III i SWTOR w listopadzie/grudniu? :D Musze sie sklonowac dwa razy :)


Skyrim watpie, aby przyciagnal ludzi na dluzej, tzn. grupka fanow wspierana modami zostanie na dluzej, ale wiekszosc nawet nie skoczny watku glownego i rzuci gre w kat.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 14:15 
Cytuj  
u mnie jedynie moze byc starcie D3 vs BF3
ale do jesieni moze sie duzo zmienic (np kto by przypuszczał, że WoT to taki wypas) :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 14:16 
Cytuj  
Wszedłem sobie na Battle.net i zablokowali mi konto. Jest jakiś bezpośredni mail do Blizzarda by jakoś je odzyskać?!


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 14:54 
Cytuj  
1 sierpnia ma byc Press Tour dla fansite'ow i podobno zniesienie NDA wiec wszystkiego sie raczej dowiemy za tydzien.

Beta Cataclysmu zaczela sie 2 tygodnie po Press Tour, tu imho bedzie podobnie i mysle ze beta rozpocznie sie najpozniej w ostatnim tygodniu Sierpnia.

Mnie najbardziej ciekawi itemizacja bo informacje o tym aspekcie sa nie wiedziec czemu nader skape. Najbardziej mnie martwi mala ilosc socketables. Z tego co wiem sa tylko gemy w 6 rodzajach (brak Jewels i Runes z Diablo2) wiec troszke obawiam sie ze customizacja itemzorkow moze byc lekko uboga w porownania z np. customizacja skilli - tu D3 wymiata. : )
Ogolnie o itemkach wiadomo nie wiele.. ja wiem np. tyle ze sa 4 tiery rarity jak w D2, maja byc sety i z socketables wracaja tylko gemy. Oby mieli tu cos w zanadrzu.

Chetnie poczytam o mozliwosciach customizacji socketami czy u crafterow, o rzeczywistej jakosci itemkow (czy Rare>Unique/Set czy na odwrot), o tym czy static itemki maja daej randomowo generowane staty z pewnego zakresu (polowanie na "perfect" itemek), czy jest mozliwosc robienia u crafterow koks itemkow (max co widzialem na screenia to rare z 4 statami) czy sa one tylko zarezerwowane dla dropu z bossow, o ilosci prefixow/suffixow itp...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 15:01 
Cytuj  
Mam nadzieje ze prawda bedzie to o czym byla mowa w przeciekach (czyli rzeczywiscie unikalne staty na unique itemach - najlepiej typu cos za cos). Byloby polowanie na konkretnie uniki pod konkretne buildy.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 15:34 
Cytuj  
Ten Press Tour dla fansite'ow jest wczesniej Kabraxis, chyba w dniach 27-29 lipca, jakos tak, a potem 1 sierpnia Blizzard robi jakies oficjalne ogloszenie. Pytanie co to bedzie, jest kilka spekulacji: ogloszenie daty bety lub prezentacja nowego interfejsu battle.net pod D3. Anyway, dowiemy sie juz za tydzien :D
A, i 6 sierpnia jest nastepny Conference Call, czyli moze byc tak, ze 1 sierpnia pokaza cos z samej gry, a 6 sierpnia oglosza date rozpoczecia bety. To bylby fajny tydzien :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 15:44 
Cytuj  
omg tomudzin po wowie i rifcie nie znudzilo ci sie zbieranie itemkow? :P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 15:50 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Ten Press Tour dla fansite'ow jest wczesniej Kabraxis, chyba w dniach 27-29 lipca, jakos tak, a potem 1 sierpnia Blizzard robi jakies oficjalne ogloszenie. Pytanie co to bedzie, jest kilka spekulacji: ogloszenie daty bety lub prezentacja nowego interfejsu battle.net pod D3. Anyway, dowiemy sie juz za tydzien :D
A, i 6 sierpnia jest nastepny Conference Call, czyli moze byc tak, ze 1 sierpnia pokaza cos z samej gry, a 6 sierpnia oglosza date rozpoczecia bety. To bylby fajny tydzien :D


3rd Quarter Conference Call jest 3 Sierpnia, a nie 6. Pokazy dla prasy w siedzibie Blizzarda mają trwać od 26 lipca czyli od jutra. Sam Blizzard jako taki 1 Sierpnia nic ogłaszać nie będzie - to dzień zniesienia NDA, od tej chwili prasa będzie mogła publikować to o czym się dowiedziała w ostatnim tygodniu lipca. Jedyne ogłoszenie jakie może mieć sam Blizzard to na spotkaniu z inwestorami 3 sierpnia, można się domyślać, że chodzi o ogłoszenie daty rozpoczęcia beta testów Diablo 3.


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 15:56 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
Mnie najbardziej ciekawi itemizacja bo informacje o tym aspekcie sa nie wiedziec czemu nader skape. Najbardziej mnie martwi mala ilosc socketables. Z tego co wiem sa tylko gemy w 6 rodzajach (brak Jewels i Runes z Diablo2) wiec troszke obawiam sie ze customizacja itemzorkow moze byc lekko uboga w porownania z np. customizacja skilli - tu D3 wymiata. : )
Ogolnie o itemkach wiadomo nie wiele.. ja wiem np. tyle ze sa 4 tiery rarity jak w D2, maja byc sety i z socketables wracaja tylko gemy. Oby mieli tu cos w zanadrzu.

Chetnie poczytam o mozliwosciach customizacji socketami czy u crafterow, o rzeczywistej jakosci itemkow (czy Rare>Unique/Set czy na odwrot), o tym czy static itemki maja daej randomowo generowane staty z pewnego zakresu (polowanie na "perfect" itemek), czy jest mozliwosc robienia u crafterow koks itemkow (max co widzialem na screenia to rare z 4 statami) czy sa one tylko zarezerwowane dla dropu z bossow, o ilosci prefixow/suffixow itp...


Rzadkie przedmioty mogą mieć więcej niż 4 bonusy - na kilku screenach widziałem nawet takie z 6. Przedmioty z socketami mają ograniczenie - max. 2 sockety na przedmiot przy czym jeśli przedmiot ma już 1 socket to przy pomocy kowala można dorobić 2 (za opłatą). Z manipulacji przedmiotami pozostaje jeszcze Enchanting - usługa Mistyka, nadal nic o niej nie wiadomo.

Osobiście obstawiam, że rozszerzą system przedmiotów w dodatku - tam też pewnie pojawi się na nowo Talizman i charmy.


_________________
For the pony!


Ostatnio edytowano 25 lip 2011, 15:57 przez yabaddi, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 15:57 
Cytuj  
Poczytaj sobie dokladniej o tym 1 sierpnia. Schodzi NDA i Blizz cos tez zapowie ze swojej strony.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:04 
Cytuj  
raggnarok napisał(a):
Poczytaj sobie dokladniej o tym 1 sierpnia. Schodzi NDA i Blizz cos tez zapowie ze swojej strony.


Mówisz o tym Tweet'cie?
Cytuj:
We've invited press to Blizzard HQ to help us make some important announcements on August 1st. What features do you hope/think we'll reveal?


Prasa wykona ogłoszenie dotąd nie ujawnionych systemów D3 w imieniu Blizzarda, nie sądzę aby oni sami cokolwiek musieli dodawać tym bardziej że 2 dni później mają spotkanie z inwestorami.


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:07 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
omg tomudzin po wowie i rifcie nie znudzilo ci sie zbieranie itemkow? :P


W rifcie to nie pozbieralem za duzo w tydzien grania na max lvl.

W diablo o to chodzi mendolku przeciez - masz builda na n-ta postac i dobierasz do niej itemki. Caly fun polega na tym, ze mozesz bezmyslnie mobki mordowac dla lootu ktory ma bardzo konkretne przeznaczenie. Czyli jest celowosc dzialania ktorego tak brakuje np w obecnych mmo.
A jesli to mindless klepanie stworkow daje fun z samego klepania to pozostaje tylko grac.

Zreszta mowilem ze rok temu postanowilem sprawdzic jak sie d2 trzyma po latach i wsiaknalem na ponad miesiac zanim sie zorientowalem "na cholere mi to??"


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:13 
Cytuj  
eh no to pewnie kupie i bedziesz mi mowil co zbierac :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:29 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
raggnarok napisał(a):
Poczytaj sobie dokladniej o tym 1 sierpnia. Schodzi NDA i Blizz cos tez zapowie ze swojej strony.


Mówisz o tym Tweet'cie?
Cytuj:
We've invited press to Blizzard HQ to help us make some important announcements on August 1st. What features do you hope/think we'll reveal?


Prasa wykona ogłoszenie dotąd nie ujawnionych systemów D3 w imieniu Blizzarda, nie sądzę aby oni sami cokolwiek musieli dodawać tym bardziej że 2 dni później mają spotkanie z inwestorami.


1. Oczywiscie ze Blizz wyda oficjalne oswiadczenie o tym, o czym podzieli sie wczesniej z prasa, myslisz ze wszyscy czytaja jakies tam fan site'y?

2. Na Conference call nie oglasza sie popierdolek typu interfejs czy jakis system gry (handel, pvp, etc.).

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:34 
Cytuj  
Uff. Odzyskałem swoje konto na Battle.net. :D

Teraz pozostaje tylko czekać na zaproszenie do bety "Diabełka III". 8)

Aż nie mogę uwierzyć, że ten tytuł wyjdzie jeszcze w tym roku. Chyba trzeba będzie zostać no lilfem. :lol:


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:35 
Cytuj  
A ja tam sie nie jaram - postarzalem sie :<... Hype to byl na Diablo 2, kanaly na IRCu wyczekiwanie, date wydania kazdy znal na pamiec;]


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:40 
Cytuj  
Cytuj:
1. Oczywiscie ze Blizz wyda oficjalne oswiadczenie o tym, o czym podzieli sie wczesniej z prasa, myslisz ze wszyscy czytaja jakies tam fan site'y?


To normalny zabieg marketingowy w celu dotarcia z informacją do jak największej grupy odbiorców - po to przeprowadzają tą całą prezentację. Z pewnością dzięki temu dotrze do większej liczby ludzi niż gdyby podali te informacje wyłącznie na swojej stronie. Zwróć uwagę, że zaproszono nie tylko redakcje fansite'ów - dlatego użyłem określenia "prasa" - zaproszono również redaktorów pism oraz portali poświęconych grom komputerowym (pewnie dlatego pokazy trwają prawie tydzień i nie bez kozery Blizzard znosi NDA dopiero po paru dniach aby wszyscy zaproszeni z całego świata mieli czas na powrót do redakcji i przygotowanie tekstów).

Cytuj:
2. Na Conference call nie oglasza sie popierdolek typu interfejs czy jakis system gry (handel, pvp, etc.).


Oczywiście, że nie. I niczego takiego nie napisałem. Stwierdziłem jedynie, że jeśli Blizzard ma cokolwiek ważnego do ogłoszenia to raczej będzie to powiedziane na spotkaniu z inwestorami (np. ujawnienie daty rozpoczęcia beta testów) bo wcześniej wyręczy go prasa z ujawnieniem jak to nazwałeś "pierdółek".


_________________
For the pony!

******

Posty: 4303
Dołączył(a): 27.04.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:42 
Cytuj  
Jak ktoś chce zabijać potworki w Sanktuarium z większą skutecznością:
http://steelseries.com/products/games/d ... -iii-mouse :)


_________________
We are all but specks of dust in the dream of the Grand Butterfly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 16:49 
Cytuj  
yabaddi napisał(a):
Cytuj:
1. Oczywiscie ze Blizz wyda oficjalne oswiadczenie o tym, o czym podzieli sie wczesniej z prasa, myslisz ze wszyscy czytaja jakies tam fan site'y?


To normalny zabieg marketingowy w celu dotarcia z informacją do jak największej grupy odbiorców - po to przeprowadzają tą całą prezentację. Z pewnością dzięki temu dotrze do większej liczby ludzi niż gdyby podali te informacje wyłącznie na swojej stronie. Zwróć uwagę, że zaproszono nie tylko redakcje fansite'ów - dlatego użyłem określenia "prasa" - zaproszono również redaktorów pism oraz portali poświęconych grom komputerowym (pewnie dlatego pokazy trwają prawie tydzień i nie bez kozery Blizzard znosi NDA dopiero po paru dniach aby wszyscy zaproszeni z całego świata mieli czas na powrót do redakcji i przygotowanie tekstów).

Cytuj:
2. Na Conference call nie oglasza sie popierdolek typu interfejs czy jakis system gry (handel, pvp, etc.).


Oczywiście, że nie. I niczego takiego nie napisałem. Stwierdziłem jedynie, że jeśli Blizzard ma cokolwiek ważnego do ogłoszenia to raczej będzie to powiedziane na spotkaniu z inwestorami (np. ujawnienie daty rozpoczęcia beta testów) bo wcześniej wyręczy go prasa z ujawnieniem jak to nazwałeś "pierdółek".


*yawn* Nie chce mi sie wytykac ci jak piszesz posty. Fakty sa takie, ze niezaleznie od tego co napisza serwisy w necie, Blizzard 1 sierpnia wyda OFICJALNE oswiadczenie na jakis temat - beta, system handlu, nowy interfejs czy cos jeszcze innego, chgw.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 25 lip 2011, 18:41 
Cytuj  
Asmax napisał(a):
A ja tam sie nie jaram - postarzalem sie :<...


Same z tym, że dla mnie po prostu nie pokazano nic, czym mógłbym się jarać.

Wciąż czekam mimo wszystko.


_________________
wodny napisał(a):
wolałbym by ludzie pukali się w pupę niż mieli broń.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5037 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 252  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.