mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 02:44 
Cytuj  
Na PWr ten wydział też zowie się ETI? xD
Wyobraź sobie, że na pomorzu wszystkie prywatne uczelnie są do dupy.
A skoro nie skończyłeś po 7 latach studiowania to jesteś po prostu nieudacznikiem. Tak jak i ja - bo 2 lata przesrałem sobie na uniwerku...
Też znam wydziały leżakowania na uniwerku... jednak na polibudzie nawet na zarządzaniu jest wycisk.
I tak jak napisałem wcześniej - porównuję na przykładzie prawa oraz informatyki. IMHO żadna tam PJSTK w wawie nie podskoczy do dobrej polibudy. Znam jednego absolwenta stamtąd - cep jakich mało... Skończył nie potrafiąc programować... Zaiste świetnych informatyków wypuszczają.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 08:33 
Cytuj  
Czy moze jakis zyczliwy mod zwrocic uwage trzewiakowi? Zaczyna mnie mocno wkurwiac fakt iz, gdy przekroczylem wysokosc siga o 11 pixeli dostalem za 2 dni 2 albo 3 ostrzezenia od roznych modow/admina. A lekcewazenie siga tegoz pana dziala mi zajebiscie na nerwy.

****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 09:49 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Na PWr ten wydział też zowie się ETI? xD
Wyobraź sobie, że na pomorzu wszystkie prywatne uczelnie są do dupy.
A skoro nie skończyłeś po 7 latach studiowania to jesteś po prostu nieudacznikiem. Tak jak i ja - bo 2 lata przesrałem sobie na uniwerku...
Też znam wydziały leżakowania na uniwerku... jednak na polibudzie nawet na zarządzaniu jest wycisk.
I tak jak napisałem wcześniej - porównuję na przykładzie prawa oraz informatyki. IMHO żadna tam PJSTK w wawie nie podskoczy do dobrej polibudy. Znam jednego absolwenta stamtąd - cep jakich mało... Skończył nie potrafiąc programować... Zaiste świetnych informatyków wypuszczają.


Mowie o wydziale elektroniki na PWr. Nie sądze ze mozna stwierdzic ze jestem nieudacznikiem. Bylbym nim gdybym sie staral i nie dal rady tego skonczyc. A ja po prostu zylem sobie wesolo za pieniadze rodzicow (nie, nie jestem z tego dumny, wrecz odwrotnie). Co do PJSTK (Polsko-Japonska szkoła technik komputerowych) to afaik jest to najlepsza uczelnia tego typu w Polsce. Zreszta porownaj sobie ich program z programem dowolnej polibudy. Co do cepa ktory nie umie programowac to moge powiedziec tylko jedno - jak sie samemu nie chce to nigdzie cie nie naucza.
A to ze jest wycisk nie jest dla mnie argumentem. Bezsensowny wycis moga ci dawac na najglupszej rzeczy ktora nigdy do niczego nie bedzie ci przydatna. Wazne jest nie to zeby zgnoic studentow ale zeby ich czegos nauczyc.


pozdrawiam


Ostatnio edytowano 31 sty 2007, 12:04 przez Logain Darkthorn, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2447
Dołączył(a): 4.03.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 11:06 
Cytuj  
Cytuj:
Znam jednego absolwenta stamtąd - cep jakich mało... Skończył nie potrafiąc programować... Zaiste świetnych informatyków wypuszczają.


a myslisz ze po polibudzie takich nie znajdziesz ? :lol: zdziwil bys sie jak wielu ... u mnie na 2 roku elektroniki polowa nie umie sklecic najprostszego programu w c++ c albo J


_________________
Obrazek

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 11:32 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
Cytuj:
Znam jednego absolwenta stamtąd - cep jakich mało... Skończył nie potrafiąc programować... Zaiste świetnych informatyków wypuszczają.


a myslisz ze po polibudzie takich nie znajdziesz ? :lol: zdziwil bys sie jak wielu ... u mnie na 2 roku elektroniki polowa nie umie sklecic najprostszego programu w c++ c albo J


u mnie w policealnej profil teleinformatyk zaoczna 3/4 nie potrafilo :lol: najwidocznie macie nizszy poziom :wink:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 31 sty 2007, 13:40 
Cytuj  
meterrr napisał(a):
a myslisz ze po polibudzie takich nie znajdziesz ? :lol: zdziwil bys sie jak wielu ... u mnie na 2 roku elektroniki polowa nie umie sklecic najprostszego programu w c++ c albo J

Elektroniki, a nie informatyki. I ocenić ich należy po skończeniu studiów. U nas na PG ETI Informatyka na 3 semestrze było jeszcze 40 osób. Ponad połowa nie potrafiła. Teraz jest nas 11 - wszyscy potrafią.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 09:48 
Cytuj  
heh czasem jest tez tak, ze panstwowe uczelnie sa wielce oslawione a rzeczywistosc jest inna ;) na mojej uczelni ponoc na jezyki obce mial byc dosc spory nacisk, a wyglada to tak, ze nic nie robimy, dostajemy szmaty nikt sie nie przejmuje, chodzimy na zajecia w kratke itp :p


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 17:26 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
na mojej uczelni ponoc na jezyki obce mial byc dosc spory nacisk, a wyglada to tak, ze nic nie robimy, dostajemy szmaty nikt sie nie przejmuje, chodzimy na zajecia w kratke itp :p

Bo to sie rozni akurat miedzy wydzialami ;]
U ciebie nie ma nacisku.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 lut 2007, 19:46 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Bo to sie rozni akurat miedzy wydzialami ;]
U ciebie nie ma nacisku.

tak myslalem wlasnie, dzieki, ze mnie utwierdziles ;)
ale jakbym mial jeszcze z angola sie uczyc to bym pod prysznic z ksiazka chodzil :P 2 rok na tej uczelni chyba jest na kazdym wydziale najgorszy.

swietnie mnie osoby zapisaly na laborki z mikrobiologii, poniedzialek na 8:00, suuuper, porabalo ich, "jesli cos ma byc zrobione dobrze zrob to sam" ;)


_________________
.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 129 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.