mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1607
Dołączył(a): 3.07.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 21:34 
 
A po ile u was chodza te kebaby?


_________________
Nothing will stop the whining. They could remove deathcoil, make fear a 10 second cast and make seduce regenerate health like polymorph and people would still whine.
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 22:06 
 
Polecam taki po 9 czy 8 zeta, w tortilli na Dabrowskiego w Poznaniu. Idealna wielkosc i nie ma tej bulki pelnej chemii (czyli najadamy sie wnetrzem a nie obudowa).

No i mozna tam rofla zaliczyc jak panienka przy kasie z pelna gracja zapisuje w swoim kajeciku "CHamburger x2" ;]


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 22:58 
 
Ja polecam na Wielkiej w Poznaniu - pyszna tortilla.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 23:02 
 
dzieki za cynk, obczaje ;)

btw. na AE w poznaniu wymyslili "wielkie otwarcie" pizzy centrum w stolowce, ponoc gorsza niz ta wczesniejsza serwowana na 1 czy 2 pietrze ;) a juz ta byla do niczego ;) za to sama w sobie stolowka AE IMO byla praktycznie niejadalna, zestaw obiadowy 7,80 zł jesli sie bralo zupe to 6,80 zł lol :P


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 23:36 
 
Highlander napisał(a):
dzieki za cynk, obczaje ;)

btw. na AE w poznaniu wymyslili "wielkie otwarcie" pizzy centrum w stolowce, ponoc gorsza niz ta wczesniejsza serwowana na 1 czy 2 pietrze ;) a juz ta byla do niczego ;) za to sama w sobie stolowka AE IMO byla praktycznie niejadalna, zestaw obiadowy 7,80 zł jesli sie bralo zupe to 6,80 zł lol :P


moja kumpela z LO tam pracowala jak wziela rok dziekanki i szwedala sie to tu to tam po powrocie z Anglii. ogolnie to mowi,ze syf z malaria jesli chodzi o warunki na zapleczu + pracuja same zjeby a szefowa jest wogole nie do zycia.

aha, moja kumpela wyleciala z pracy za pyskowanie szefowej,ze "tu jest brudno", a ja tam tylko Cole raz kupilem :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 30 wrz 2007, 23:45 
 
U mnie w miescie duzy kebab (najadam sie w cholere - a duzo mi trzeba) - 6.50 - zajebisty jem od 12 lat w tym samym miejscu i mi nie zbrzydl jest naprawde dobry.

Ale kebaba po 9/10 zł bym nie kupil co za zdzierstwo!!


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 00:02 
 
kkkk20 napisał(a):
U mnie w miescie duzy kebab (najadam sie w cholere - a duzo mi trzeba) - 6.50 - zajebisty jem od 12 lat w tym samym miejscu i mi nie zbrzydl jest naprawde dobry.

Ale kebaba po 9/10 zł bym nie kupil co za zdzierstwo!!

Myslalem, ze ty jadasz tylko nasze narodowe bialo-czerwone potrawy ;
hajlander napisał(a):
jlander"]btw. na AE w poznaniu wymyslili "wielkie otwarcie" pizzy centrum w stolowce, ponoc gorsza niz ta wczesniejsza serwowana na 1 czy 2 pietrze a juz ta byla do niczego

Ta na drugim pietrze miala wartosc klimatyczna w sobie, w drodze z jednego wykladu na drugi mozna pizze zabrac na wynos i zajadac na auli.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 09:11 
 
Widze ze nie macie za bardzo pojecia o dobrym jedzeniu w poznaniu, na Woznej jest knajpa Da Luigi, najlepsze prawdziwe wloskie zarcie w miescie, wszystkie pasty wyjebane, oraz zajebista pizza, nie to scierwo z Telepizzy, czy innej pizzyhuj.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 09:16 
 
Da Grasso > Pizza chuj


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 09:40 
 
Aenima napisał(a):
Widze ze nie macie za bardzo pojecia o dobrym jedzeniu w poznaniu, na Woznej jest knajpa Da Luigi, najlepsze prawdziwe wloskie zarcie w miescie, wszystkie pasty wyjebane, oraz zajebista pizza, nie to scierwo z Telepizzy, czy innej pizzyhuj.

na tej zasadzie polecam restauracje The Mexican na Kramarskiej (tez kolo Starego Rynku). http://www.mexican.pl/index.php?dzial=glowna_poznan.swf?zmienna=pusto&miasto=poznan
zarelko super i mozna sie najesc spokojnie daniem za kilkanascie albo dwadzieścia parę zlotych +5zl za tyle Pepsi ile sie chce :)
wszystko smakuje extra (tylko mam podejrzenia, ze sos do nachosów jest kupny i dorzucają do niego trochę świeżego czosnku itd), a jak ktoś lubi ostre żarcie meksykańskie, to pytanie kelnerki "łagodne, ostre, czy bardzo ostre?" jest jak miód na uszy 8)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 09:46 
 
RufeN napisał(a):
Aenima napisał(a):
Widze ze nie macie za bardzo pojecia o dobrym jedzeniu w poznaniu, na Woznej jest knajpa Da Luigi, najlepsze prawdziwe wloskie zarcie w miescie, wszystkie pasty wyjebane, oraz zajebista pizza, nie to scierwo z Telepizzy, czy innej pizzyhuj.

na tej zasadzie polecam restauracje The Mexican na Kramarskiej (tez kolo Starego Rynku). http://www.mexican.pl/index.php?dzial=glowna_poznan.swf?zmienna=pusto&miasto=poznan
zarelko super i mozna sie najesc spokojnie daniem za kilkanascie albo dwadzieścia parę zlotych +5zl za tyle Pepsi ile sie chce :)
wszystko smakuje extra (tylko mam podejrzenia, ze sos do nachosów jest kupny i dorzucają do niego trochę świeżego czosnku itd), a jak ktoś lubi ostre żarcie meksykańskie, to pytanie kelnerki "łagodne, ostre, czy bardzo ostre?" jest jak miód na uszy 8)


Zarcie to Mexican ma troche z tylka (przynajmniej warszawski, a zakladam ze w obrebie sieci to sie duzo nie rozni (chociaz to jak rozne bywa zarcie w Sphinxie kaze mi sie nad tym zastanowic)), ale Margherity w wersji "wiaderko" (grande) to jest to ;)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 09:57 
 
to nie mc'donald, kucharz ma to duzo do gadania :wink:


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2291
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 10:15 
 
Shadhun_ napisał(a):
Da Grasso > Pizza chuj

Da Grasso ma obrzydliwy sos pomidorowy (ten czosnkowy jeszcze ujdzie w tloku), a ich pizza to zadna rewelka, wciaz wole Hot Pepperoni w PizzaHut.

Sphinx to niestety popluczyny po Hammurabim (przynajmniej tym starym, dawno nie bylem ;P), sosy gorsze, mieso zylaste (w zyciu w Sphinxie nie wezme wolowiny), a w 4 na 5 Sphinxow w ktorych bylem frytki byly chyba odgrzewane sprzed 2 dni :/


_________________
Hana wa Sakuragi,
Hito wa Watashi...


Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 10:29 
 
Vejitta napisał(a):
Shadhun_ napisał(a):
Da Grasso > Pizza chuj

Da Grasso ma obrzydliwy sos pomidorowy (ten czosnkowy jeszcze ujdzie w tloku), a ich pizza to zadna rewelka, wciaz wole Hot Pepperoni w PizzaHut.

Sphinx to niestety popluczyny po Hammurabim (przynajmniej tym starym, dawno nie bylem ;P), sosy gorsze, mieso zylaste (w zyciu w Sphinxie nie wezme wolowiny), a w 4 na 5 Sphinxow w ktorych bylem frytki byly chyba odgrzewane sprzed 2 dni :/

ja ogolnie nie mam zaufania do frytek w lokalach (olej do ich smazenia jest uzywany x razy nim go w koncu wywala), i wole jedzac na miescie zamowic np. ryz (w Sphixie robia go chyba z Kurkuma,ze ma taki kolor i posmak) ;)
w Macu frytasy wchodza jak maselko,bo i tak wszyscy wiedza,ze to gowno, wiec juz wszystko jedno co sie je :D


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 3152
Dołączył(a): 11.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 10:30 
 
RufeN napisał(a):
w Macu frytasy wchodza jak maselko,bo i tak wszyscy wiedza,ze to gowno, wiec juz wszystko jedno co sie je :D


W Burger Kingu sa jednak duzo lepsze - jakas inna technike maja (wyzsza temp. imo)

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 10:32 
 
Qraczek napisał(a):
RufeN napisał(a):
w Macu frytasy wchodza jak maselko,bo i tak wszyscy wiedza,ze to gowno, wiec juz wszystko jedno co sie je :D


W Burger Kingu sa jednak duzo lepsze - jakas inna technike maja (wyzsza temp. imo)


oj,czekam az sie pootwieraja Burger Kingi na miescie :P


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 13:50 
 
Twoja stara je w makdonaldzie.


_________________
Nestor#1522

****

Posty: 1217
Dołączył(a): 11.10.2005
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 18:55 
 
tomugeen napisał(a):
kkkk20 napisał(a):
U mnie w miescie duzy kebab (najadam sie w cholere - a duzo mi trzeba) - 6.50 - zajebisty jem od 12 lat w tym samym miejscu i mi nie zbrzydl jest naprawde dobry.

Ale kebaba po 9/10 zł bym nie kupil co za zdzierstwo!!

Myslalem, ze ty jadasz tylko nasze narodowe bialo-czerwone potrawy ;
hajlander napisał(a):
jlander"]btw. na AE w poznaniu wymyslili "wielkie otwarcie" pizzy centrum w stolowce, ponoc gorsza niz ta wczesniejsza serwowana na 1 czy 2 pietrze a juz ta byla do niczego

Ta na drugim pietrze miala wartosc klimatyczna w sobie, w drodze z jednego wykladu na drugi mozna pizze zabrac na wynos i zajadac na auli.


A jadam tez takie i to sporo - kebab czy inny fast food to tylko odskocznia. A co ty moze nie jez Typowo Polskich potraw.Nierozumiem o co ci chodzi...


_________________
Śmierć jest czymś normalnym...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 19:38 
 
Cytuj:
A co ty moze nie jez


On zając.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 1 paź 2007, 21:33 
 
wjefiurka


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 252 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 13  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.