mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 11:26 
Cytuj  
EU sie zmienia! :)

"Bruksela zrezygnowała na przykład z przedstawienia projektu przepisów o bezpieczeństwie i higienie pracy fryzjerów, a chodziło między innymi o wysokość obcasów fryzjerek."

http://www.money.pl/gospodarka/unia-eur ... 66390.html

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 11:28 
Cytuj  
O jezusie...Zalewski? Jedna z ostatnich osob jaka bym podejrzewal :o
Dobrze niech sie to rozjebie wszystko.

Tor wreszcie po ciemnej stronie mocy wariata :D :wink:
Zeby tylko jeszcze Krul Korwin zostal w Brukseli...ehh
Niestety juz chyba zapowiedzial, ze wraca do polityki krajowej jak sie tylko da :/

Przypomne jeszcze to co Niah zalaczyl, bo warto przeczytac:
http://www.rp.pl/artykul/1118331,111928 ... c.html?p=2
KNP niech sie juz uczy co i jak...


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 20 cze 2014, 11:30 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 11:29 
Cytuj  
no dostal sie do parlamentu europejskiego wiec na 4 lata ma byt zapewniony.
jakby siedzial w polsce to by sie slowem nie odezwal.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 11:32 
Cytuj  
To całe otoczenie Korwina, które już dawno uratowałoby Polskę gdyby nie jego wygłupy w mediach nie może mu po prostu kazać wypierdalać? Czy może zdają sobie sprawę, że bez tego pajaca praktycznie nie istnieją?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 11:36 
Cytuj  
niestety chyba bez korwinowych meme to chyba nie byloby knp...


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 11:41 
Cytuj  
Junkier niestety...widziales jakikolwiek program publicystyczny z Krulem, w ktorym pytaliby o program KNP? :D
Symbioza jest, ale Krul to tylko jedna osoba i jeden glos, wiec jest spora szansa, ze jak napisal Tor ewoluuja w powazna partie liberalna z naszych mokrych snow (przynajmniej jak chodzi o gospodarke, bo obyczajowo to juz kazdy ma inaczej) ;)
Jak wejda na powaznie do polityki, dostana dofinansowanie i moze mozliwosc bycia w koalicji rzadzacej...wtedy moze beda mogli zrzucic balast lub wyslac go do Europarlamentu na dobre :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 12:42 
Cytuj  
Cytuj:
Junkier niestety...widziales jakikolwiek program publicystyczny z Krulem, w ktorym pytaliby o program KNP?

Inaczej: nie widziałem programu w którym Korwin próbowałby prowadzić normalną rozmowę bez obrażania ludzi, umieszczania sofizmatów w każdym zdaniu i obowiązkowo wyciągania Hitlera z kapelusza*. Licealistom i studentom to imponuje, ale reszta będzie go traktować jak folklor polityczny i pajaca, którego zaprasza się do studia, żeby powiedział coś śmiesznego i nie ma w tym raczej nic dziwnego.

* w debacie z Palikotem przed bodajże ostatnimi wyborami parlamentarnymi obaj się w miarę kontrolowali, ale to było ustawione.
Cytuj:
Symbioza jest, ale Krul to tylko jedna osoba i jeden glos, wiec jest spora szansa, ze jak napisal Tor ewoluuja w powazna partie liberalna z naszych mokrych snow (przynajmniej jak chodzi o gospodarke, bo obyczajowo to juz kazdy ma inaczej)

No ja po prostu nie rozumiem po co ktokolwiek z nim trzyma skoro nawet na koliberalnej prawicy mówi się, że facet jest szkodliwy dla otoczenia.
tzn. rozumiem, że bez niego ich po prostu nie ma

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 12:48 
Cytuj  
Niah napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Oyci3C napisał(a):
Nie lizales nigdy czekoladowej dziurki? No tak. Samemu sobie ciezko hihihi.


Ale na plebanii nie takie rzeczy pewnie robią.


nie jestem pedałem jak ty


Oj nie pierdol, Panu Rafałowi Ziemkiewiczowi na pewno czekoladowego loda byś nie odmówił.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 12:49 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
No ja po prostu nie rozumiem...

no i na tym zakończ dyskusje bo to nie usprawiedliwia twoich postów


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 13:06 
Cytuj  
A mi juz sie nie podoba, ze wszystko musi byc poprawne politycznie.
Lekko ostrzejsze wyrazenie zdania czy cokolwiek i ludzie patrza tylko na styl rozmowy, tresc niewazna.


_________________
.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 13:29 
Cytuj  
Junkier napisał(a):
tzn. rozumiem, że bez niego ich po prostu nie ma


tak, w mediach.
Jakie szanse ma partia nieobecna w mediach, bez dostepu do finansowania, to chyba jasne.

Krul to zlo konieczne niestety...poki co.
Ehhh no i masz, wykrakane:
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/janusz-k ... skim/0g1x3

Przynajmniej bedzie wesolo :roll:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 13:38 
Cytuj  
Przeciez od poczatku mowil ze jak beda wybory to wraca do Polski.


_________________
Obrazek

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 13:49 
Cytuj  
Tia, cos tam slyszalem, ale mialem nadzieje, ze nie :lol:


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 14:22 
Cytuj  
chuj dupa i qpa kamieni beda chyba wieczne :)

http://www.smog.pl/wideo/69009/bajka_o_aferze_tasmowej_mocne/?utm_source=o2_SG&utm_medium=Rozrywka&utm_campaign=o2


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 14:27 
Cytuj  
Afera aferą - wy serio wieżycie, że jakakolwiek zmiana - po - pis - sld coś zmieni? Nic się nie zmieni oprócz osób, które będą łapać kaskę na "państwowym."

po się nie chce i nigdy sie nie chciało, będzie pis to będziemy słuchać o brzozie albo oglądać kolejne sceny robione przez macierewicza. o sld nawet nie mowię bo jak widze towarzysza millera to mi się coś w kieszeni otwiera :/
O folklorze politycznym nie mówię - bo reszta to folklor z mniej lub bardziej fantastyczno / populistycznym programem. Zresztą od kiedy to program ma jakiekolwiek znaczenie po wyborach?


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 14:42 
Cytuj  
no ale neonin to znaczy ruchajcie nas w dupe bo wiemy ze i tak przyjdzie nowy to nas bedzie ruchal? niby tak ale imho bez zmian to robi sie prawdziwy gang bang rape facefuck a jak sa zmiany to to troche delikatniej idzie.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 15:04 
Cytuj  
Ja po prostu nie mam już złudzeń wiem że kto by się nie wziął za rządzenia będzie nas jebał bez mydła. I tak długo jak nie będzie jakiejkolwiek odpowiedzialności przed wyborcami (bo odległa perspektywa wyborów za 4 lata jebie wszystkich) nic się niestety nie zmieni. Mogę najwyżej dołożyć swój głos na opcję która po wyborach mnie wydyma.

I zanim ktoś coś powie - tak wiem jednąłem orta :oops: ale nie mogę edytować.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 15:16 
Cytuj  
Neonin napisał(a):
Mogę najwyżej dołożyć swój głos na opcję która po wyborach mnie wydyma.


Mi sie wydaje, ze tu nikt nie ma zludzen, a cala dyskusja w tym temacie sprowadza sie do znalezienia tego najmniej dymajacego :D


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 15:22 
Cytuj  
za dużo ludzie wierzą w media i kierują się tym co słyszą/widzą, jak się przez 10 lat wbija do głowy że PO to jedyna alternatywa, a PiS do ciemnogród itd to są efekty jak teraz że nawet skompromitowanemu rządowi i partii ludzie chcą nadal zaufać


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**
Avatar użytkownika

Posty: 8166
Dołączył(a): 10.05.2011
Offline
PostNapisane: 20 cze 2014, 17:49 
Cytuj  
Jezeli PO sie z tego wywinie, badz wygraja przyspieszone wybory, to bedzie dla nich (i kazdej nastepnej ekipy) jasny sygnal, ze mozna odpierdalac dowolne przekrety. Odpierdola takie walki, ze obecne tasmy beda pierdnieciem.


_________________
embe napisał(a):
Szukasz gościa do zrobienia łazienki to przeglądasz jego papiery mistrzowskie czy (..) ewentualnie... bierzesz go z polecenia?
Nie ważne że inna skala ale tak to działa, taki misiewicz mógłby się okazać większym fachowcem niż richard od noszenia teczek.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 612, 613, 614, 615, 616, 617, 618 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.