mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 125  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 00:09 
Cytuj  
@Cypis

Zgadza sie przepis mniej lub bardziej kretynski, tylko ze:
_zalozmy_ ze maja jakies kompetencje, maja swoich ludzi, partie, kaske na prawnikow, raczej nie pracuja 10-12h dziennie i w soboty i niedziele, wiec jaki jest powod ze nie zlozyli pita na czas? wlasna glupota

PS. No chyba ze Hania rozmowala z Duchem Swietym i poprostu stracila rachube czasu

Fabianek napisał(a):
MagPS napisał(a):
sprawa nie jest taka oczywista, jesli tego nie rozumiesz to nic nie poradze.
Od po zalezy jaka sobie komisje wezma, ale chore rozumowanie ze komisja zagraniczna jest malo znaczaca dowodzi braku elementarnej wiedzy, po drugie boi sie narazac niemcom


to mi wytlumacz ale na PODSTAWIE przepisow prawnych, bo z mojej wiedzy wynika to co napisalem. komisja spraw zagranicznych to stanowisko TYLKO i wylacznie reprezentcyjne nie niosace za soba innych korzysci po za tym ze mozna sobie po krzyczec.


TERAZ to moze i jest jak mowisz, ale podejmowac krotkowzroczne decyzje madre nie jest. Znaczenie komisji zagranicznej wzrasta, a gdyby konstytucja ozyla wtedy tym bardziej.

Zreszta PO nie nadaje sie do polityki, po raz nasty zapedzila sie do naroznika i dostaje ciosy, dostanie combo i wtedy sayonara noobs


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 07:36 
Cytuj  
a emokomuchy co robią?

tylko się śmieją, też w kącie :|


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 10:06 
Cytuj  
Smashie napisał(a):
a emokomuchy co robią?

tylko się śmieją, też w kącie :|


jak nie masz nic madrego do napisania to nie pisz nie bedziesz robil z siebie takiego kretyna jak reszta ziomow


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 11:35 
Cytuj  
_zalozmy_ ze maja jakies kompetencje, maja swoich ludzi, partie, kaske na prawnikow, raczej nie pracuja 10-12h dziennie i w soboty i niedziele, wiec jaki jest powod ze nie zlozyli pita na czas? wlasna glupota

Prosty, wielu ludzi ma wlasnych ksiegowych co odwiedza go ~2x w roku i tego PITa za niego robi.
Po cholere bawic sie w deklaracje podatkowe i majatkowe, jak mozna zaplacic komus, kto go zlozy za ciebie przed boomem kolejkowym. A wez zapomnij i oddaj w ostatnim terminie PIT. To sie mozna, ze tak powiem, zylakow nabawic.

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:38 
Cytuj  
omg^^ :har: Po pierwsze nie jestem neo-komuchem, po drugie nie jestem dyslektykiem (dysortografem i dys-inne też nie :] ), po trzecie błędy może są, bo się spieszyłem ( za błędy przepraszam :] ), ale poprostu nie uważam, że komunizm był czymś złym... :wink: To prawda, że może nie był to czas jakiegoś wielkiego buhu gospodarczego, bo w sklepach mało było ( byłem wtedy dzieckiem), jaednak mam wgląd w sytuacje lepszy niż niektórzy :har: ... Towary były, ale w magazynach.
Mój Vater był oficerem policji (wtedy milicji obywatelskiej w wydziale Przęstępstw Gospodarczych...) Więc mówił jakie towary były w magazynach... Komunizm w Polsce był zły, ale to dlatego, że był on utworzony przez Rosjan, a nie Polaków... :] Poza tym państwa zachodu zablokowały nas gospodarczo(nie kupowały naszych towarów) i dawały pieniądze na strajki... 8) Komunizm (jako komunizm, a nie odmiany) ma na celu udostępnić każdemu to samo :wink: Chiny są teraz potęgą gospodarczą, chociaż nadal są państwem niewolników przez Ameryke... :har: :] , a mają wysokie wydobycia surowców i infrastrukturę na wysokim poziomie... :P


_________________
Obrazek

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 19:45 
Cytuj  
Rownie dobrze mozna powiedziec, ze nazizm tez byl zajebisty bo niemcy chcieli po prostu utrzymac czystosc swojej rasy. Idz na jakies korepetycje z historii albo cos :-?


_________________
cypis#2942
Obrazek

*

Posty: 152
Dołączył(a): 1.01.2007
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 20:05 
Cytuj  
Ja przy Tobie wysiadam...Omg :har: Ja nie pisze, że komunizm jest/był dobry... Pisze tylko, że nie był taki jak o nim mówią rządzący... :har:
Każdy miał zagwarantowaną edukację i późniejszą pracę... :] Powiesz, że to co że ludzie mieli kase skoro nic nie było na półce, a ja sie zapytam co teraz daje to, że są pełne półki skoro ludzie często nie mają na chleb? Nikt z głodu nie umarł... :har: Dla mnieobojętnie jaki to ustrój, byleby ludzie mieli dobrze... :har: A strajkujący "ratując naród" byli najgorszymi mendami jakie świat widział, gwarantuje Ci, że burdy na stadionach to nic w porównaniu z tamtymi frajerami :har: Mój tata na stopniu oficerskim w wydziale PG (przestępstw gospodarczych) musiał się "bawić" z tymi wykliniarzami... I wiem, że milicja nie była agresywna... Przy "Wójku" mówił, że w szeregi milicji rzucali gaśnicami, zanim zaczęła strzelać... Raz w życiu był w mundurze i został tak pobity, że jest kaleką 3 stopnia :] :har: Gówno mnie obchodzi jaki jest ustrój... CHiałbym, żeby wszyscy ludzie mogli godnie żyć, by każdy miał to samo i mógł żyć na luzie, bez strachu na następny dzień... żeby Lepper nie miał swoich hektarów i inne pedały reszty kasy, tylko, by każdego było stać na godne życie :]

EDIT: Wszystkie posty są moimi własnymi :] Pisze to co myśle, nie znajdziesz tego gdzie indziej :P


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 20:32 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
Każdy miał zagwarantowaną edukację i późniejszą pracę...

h3rion napisał(a):
I wiem, że milicja nie była agresywna...

:|


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 20:39 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
CHiałbym, żeby wszyscy ludzie mogli godnie żyć, by każdy miał to samo i mógł żyć na luzie, bez strachu na następny dzień...


'tak samo', znaczy ze chcialbys zeby lekarz zarabial tyle co pani bez matury pracujaca jako szwaczka w zakladzie pracy?

ja bym chcial zeby kazdy mial tyle na ile sobie zasluzyl. Jesli kazdy troszczylby sie o siebie i swoich bliskich zamiast myslec twoimi kategoriami to gwarantuje ci ze wszystkim dookola zyloby sie lepiej.

ale to juz bylby ten ustroj o ktorym ty mowisz.

heh, smieszne ze sa jeszcze tacy ludzie.


_________________
Obrazek
Obrazek

***

Posty: 607
Dołączył(a): 23.09.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 21:37 
Cytuj  
1. Matura Gietycha.

Każdy chyba rząd, a przynajmniej 5 poprzednich, wydawały przepisy, które Trybunał Konstytucyjny zakwestionował. Wpada Giertycha nie jest więc niczym wyjątkowym. Oczywiście nikt nie zabroni Fabiankowi robić z tego dramy.

Ja mam natomiast swoje osobiste przemyślenia: jeśli konstytucja zabrania ministrowi edukacji zmieniać zasady promowania maturzystów, to co ministrowi wolno według konstytucji? Może wkrótce sie okazać, że pisemna matura z matematyki też jest niezgodna z konstytucją. :o

2. Zeznanie Gronkiewicz- Waltz.

Wszyscy wiedzieli przed wyborami, jakie są przepisy. Czemu wcześniej nie kwestinowano legalności tych przepisów? Czemu dopiero wpada kogoś takiego, jak HGW rozbudziła dyskusję na ten temat?
W sumie z zeznaniami spóźniło się 32 prezydentów, burmistrzów i wójtów oraz 300 radnych (info z dziesiejszych "Wiadmości"). Pozostałe kilka tysięcy jakoś się nie spóźniło. HGW sama jest sobie winna i robienie zarzutów PiSowi, że rzekomo nie umie pogodzić się z przegraną w Warszawie, czy też wzywanie na pomoc Trybunału Konstytucyjnego nic tu nie zmieni. Prawa muszą przestrzegać wszyscy politycy, nie tylko ci ze słowem "Prawo" w nazwie partii.

3. Rehabilitacja komunizmu.

Komunizm nie mógł się sprawdzić z jednego powodu. Od czasów prehistorycznych społeczeństwo miało strukturę warstwową: warstwę biednych i warstwę bogatych, z grubsza ujmując. Wszystkie systemy społeczne w historii ludzkości (wspólnota pierwotna, wspólnota niewolnicza, współnota feudalna i współnota kapitalistyczna) opierały się na tej, wydawałoby się oczywistej zasadzie. Komuniści byli jedynymi na świecie ideologami, którzy uznali, że społeczeństwo ma strukturę klasową: klasę robotników i klasę właścicieli narzędzi pracy. Przy tak zasadniczym błędzie w założeniach cała ideologia musiała szybko upaść.

Czy współczesne Chiny są krajem, w którym wspólnota komunistyczna odniosła sukces? Chiny bez wątpienia są krajem totalitarnym: polityczny system jednopartyjny, sprawnie działający aparat terroru. Chiny nie są jednak krajem komunistycznym, gdyż funkcjonuje tam gospodarka rynkowa, chociaż nadal w strukturze własnościowej dominuje sektor państwowy.


_________________
trudno być geniuszem w czasach,
gdy się liczy tylko kasa.
Każdy tylko kasą rusza,
nie docenia się geniusza.


Ostatnio edytowano 22 sty 2007, 21:38 przez Sargeras, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1073
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 21:37 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
(...)


Pierwsza zasada: jak sie gowno wie to sie siedzi cicho.

Wiesz, raczej unikam wyciagania pochopnych wnioskow, ale w tym wypadku... Ja nie watpie ze tatus ktory byl oficerem MO na pewno teskni za bylym ustrojem i czesto opowiada ci jak to wtedy bylo fajnie, ale na litosc boska! Uzyj ty mozgu, chocby to mial byc pierwszy i ostatni raz.


pozdrawiam

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 22:34 
Cytuj  
h3rion napisał(a):
:x :o :har: :wtf: :P :( :evil: :har: :] :har: :har: :cry: :oops: 8) :-? 8) :evil: :evil: :wtf: :wtf: :P :D :( :x :o :lol: :oops: 8) :)



czasami naprawde zastanawiam sie czemu ja jeszcze czytam ten topik...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 22:40 
Cytuj  
pamietaj ze sporo jest osob dla ktorych PRL > III RP jakies ~30% osob :o
co ciekawe sporo tych osob to wyborcy PiS :P
a do tego chyba tylko LiD i PSL bronia III RP reszta albo ~PRL albo IV RP taki wstyd :P


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

**

Posty: 481
Dołączył(a): 2.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 22:41 
Cytuj  
@h3rion

Cytuj:
Ja nie pisze, że komunizm jest/był dobry

Cytuj:
ale poprostu nie uważam, że komunizm był czymś złym

Czytaj swoje posty.
Cytuj:
To prawda, że może nie był to czas jakiegoś wielkiego buhu gospodarczego, bo w sklepach mało było

Myślę, że powinieneś spróbować żyć na kartki i stać 8 godzin w kolejce po mięso.
Cytuj:
jaednak mam wgląd w sytuacje lepszy niż niektórzy ... Towary były, ale w magazynach.

Cóż to świetnie. Tylko na co komu towary, których nikt nie wykorzystuje?
Cytuj:
Komunizm w Polsce był zły, ale to dlatego, że był on utworzony przez Rosjan, a nie Polaków...

Wyjaśnij mi czym się różni Polski komunizm od Rosyjskiego? Pozatym mylisz się. Socjalizm w Polsce był tworzony przez Polaków.

Cytuj:
Poza tym państwa zachodu zablokowały nas gospodarczo(nie kupowały naszych towarów) i dawały pieniądze na strajki

Ehe, a stonkę zrzucają Amerykanie. Niczym nie poparte teorie spiskowe zostaw dla siebie ok? Jakbyś nie wiedział to nasze państwo nie chciało handlować z zachodem bo nasza polityka ukierunkowana była prorosyjsko.
Cytuj:
Komunizm (jako komunizm, a nie odmiany) ma na celu udostępnić każdemu to samo

Większość ideologii politycznych wygląda super na papierze. Niestety liczy się to co zrobili a nie co chcieli zrobić.
Cytuj:
Chiny są teraz potęgą gospodarczą, chociaż nadal są państwem niewolników przez Ameryke... , a mają wysokie wydobycia surowców i infrastrukturę na wysokim poziomie

Chiny mają rynek otwarty na zagraniczne produkty i bynajmniej nie są komunistyczne.

Cytuj:
Każdy miał zagwarantowaną edukację i późniejszą pracę... Powiesz, że to co że ludzie mieli kase skoro nic nie było na półce, a ja sie zapytam co teraz daje to, że są pełne półki skoro ludzie często nie mają na chleb? Nikt z głodu nie umarł...

A ile to ludzi w tamtym okresie w Polsce mogło smacznie zjeść? Wybrać to co lubi ze sklepu odzieżowego? Czy wreszcie kupić samochód?
Nie pleć głupstw, że teraz nie ma pracy. Każdy człowiek po zawodówce teraz znajdzie pracę, tylko musi chcieć to zrobić.
Cytuj:
A strajkujący "ratując naród" byli najgorszymi mendami jakie świat widział

Powiedz, czy gdybyś miał w klasie 3 osiłków, którzy zabieraliby Ci kieszonkowe, bili Cię i poniżali to całowałbyś ich po rękach? Raczej zebrałbyś traktowanych tak samo i dał osiłkom nauczkę. To właśnie robili robotnicy.

Pleciesz androny. Poducz się i wróć to, wtedy podyskutujemy.

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 23:35 
Cytuj  
Następny :lol: etap 8) to :] wstawianie :wink: emotów :( między :har: poszczególnymi :P literami :o tego :) samego :evil: słowa. :-?


+1

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 22 sty 2007, 23:48 
Cytuj  
@cypis

Faszyzm (nie nazizm) byl zajebisty :) Mial za celu zlikwidowac bezrobocie i inflacje, oraz dac wszystkim pieniadze na wychowanie dzieci (becikowe).

Ktos widzi jakies podobienstwa kek?


_________________
Obrazek

*

Posty: 127
Dołączył(a): 18.11.2005
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 00:05 
Cytuj  
Cytuj:
pamietaj ze sporo jest osob dla ktorych PRL > III RP jakies ~30% osob
co ciekawe sporo tych osob to wyborcy PiS
a do tego chyba tylko LiD i PSL bronia III RP reszta albo ~PRL albo IV RP taki wstyd


Cóż, pewien ksiądz mi powiedział, że faszyzm / komunizm > liberalizm. Zapytany dlaczego powiedział "no bo tak".
Uważał też, że LPR > all. Dlaczego? "No bo tak" :P

Cytuj:
@cypis

Faszyzm (nie nazizm) byl zajebisty Mial za celu zlikwidowac bezrobocie i inflacje, oraz dac wszystkim pieniadze na wychowanie dzieci (becikowe).

Ktos widzi jakies podobienstwa kek?


Po raz pierwszy zaglądam do tego tematu. Przeczytałem poprzednią stronę, ale późno jest...
@Zychoo
To jest sarkazm prawda? :lol: :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 00:09 
Cytuj  
Arya napisał(a):
Po raz pierwszy zaglądam do tego tematu. Przeczytałem poprzednią stronę, ale późno jest...
@Zychoo
To jest sarkazm prawda? :lol: :wink:

positive ;]


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 11:17 
Cytuj  
ej nie jest tak zle z ciekawosci przegladnalem swiatowe trendy podatkowe i jestesmy dopiero na 26 miejscu pod wzgledem wysokosci podatkow :)

a vat w takiej Danii czy Finlandi jest 25% a my mamy 22%

krotko:rzadzimy :]


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 324
Dołączył(a): 12.01.2002
Offline
PostNapisane: 23 sty 2007, 12:12 
Cytuj  
Tak ale popatrz jak te wysokie podatki w innych krajach przekladaja sie na swiadczenia socjalne/sluzbe zdrowia itp itd a jak w polsce :)


_________________
http://www.talanar.wordpress.com

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2488 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67 ... 125  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.