mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 20:22 
Cytuj  
Jednak nie od mafii te 200k:

http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,1622 ... aniny.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 20:27 
Cytuj  
nowa taśma
https://www.youtube.com/watch?v=bOFrHy2P42A


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 20:29 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
http://wiadomosci.onet.pl/kraj/publikacja-rozmowy-wojtunika-z-bienkowska-zostala-zablokowana-chodzi-o-gigantyczna/jk0f4
Publikacja rozmowy Wojtunika z Bieńkowską została zablokowana? "Chodzi o gigantyczną korupcję"

http://wpolityce.pl/polityka/202453-tyl ... ilionow-zl

ujawniac jak leci, kurwy.


Cos jest na rzeczy:

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... BoxWiadTxt

"Po wystąpieniu wiceministra głos zabrał Andrzej Seremet. - Apeluję o kilka dni, wtedy państwa osąd o legalności działań ABW i prokuratury w redakcji "Wprost" pewnie ulegnie zmianie - powiedział."

Te tasmy ktore trafily do wprost to naprawde mogl byc zwykly szantarz, a grube rzeczy sa na innych tasmach. Pewnie rzad nie ulegl i tasmy trafily do wprost, zeby pokazac do czego sa zdolni szantarzujacy. I stad taka pewnosc Tuska. W rzadzie poleca glowy, ale nie te co myslimy.
Zaczyna sie to ukladac w sensowna calosc.
Po wszystkim slupki PO wzrosna, bo Tusk tak dobrze sobie poradzil z korupcja wewlasnych szeregach.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 20:32 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Ja się zastanawiam czy ktokolwiek z Was słuchał całych taśm czy tylko bazuje na "Ten[...]chuj[...]Mark24." zamiast na "Ten banan jest ładny. Wygląda jak wielki chuj. Co nie, Mark24?".

:)



oyciec - ale zrozum, taśmy to tylko wisienka na torcie nieudolnych rządów PO. Do tej pory można było sobie dywagować PO fajne/nie_fajne. Teraz każdy ma cholerną pewność, że PO to zwykła kolesiowska klika rozkradająca kraj dla własnych korzyści w iście mafijnym stylu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 23:20 
Cytuj  
HEHE ale sie te kurwy przyspawaly do koryta , w sumie nie dziwi mnie to

ogolnie fail donalda bo tym wotum zaufania jeszcze bardziej wkurwil ludzi

15% dla KNP inc

kurwa najezdacie na pis a w 2007 kaczor mial jaja i podal rzad do dymisji

a teraz?


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 23:30 
Cytuj  
Fail wszystkich partii, prawicowi publicyści wkurzeni nieskutecznością pisu (nie dziwie się im, gdyż sam jestem wkurzony, że rudy chuj z powodu indolencji opozycji się obronił) i do tego można wręcz odnieś wrażenie, że pis nie chce rządzić.
Jarosław jest w sytuacji stalina z 1941, zarznięcie "krnąbrnych" i szkolenie bezwolnych, a póki co modlitwa o jeszcze jeden rok.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 23:32 
Cytuj  
a co mial zrobic pis? , dogadac sie z ta sprzedajna dziwka PSL?

mam nadzieje ze te wiesniaki wypierdola z sejmu next year


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 26 cze 2014, 23:44 
Cytuj  
Mówienie o głosowaniu nad wotum niezaufania po tym jak po wygrało przy wotum zaufania to biegający kurczak bez głowy.
Do tego Gliński na premiera technicznego (chyba było coś takiego).


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 00:59 
Cytuj  
No no

https://www.facebook.com/ptymochowicz/p ... 02?fref=nf

Piotr Tymochowicz
4 godz. · Warsaw, Poland · Edytowany ·

Zmanipulowany materiał w TVN24 !!!

Ostatnio pytano mnie o opinię na temat Marka Falenty, (Falentego) w redakcji TVN24. Udzieliłem wywiadu, wielokrotnie podkreślając, że po pierwsze nie wierzę w winę Marka Falentego, ponieważ znam go wiele lat i wiem jak bardzo nie chciał nigdy mieszać polityki z biznesem, po drugie miałby zbyt wiele do stracenia angażując się w tak kontrowersyjny temat jak nagrywanie prywatnych rozmów czołowych polityków, po trzecie jest to niezwykle przebojowy i odważny człowiek, którego stać na imponującą odwagę cywilną. Jeśli zrobiłby coś takiego z zemsty, to miałby odwagę powiedzieć o tym z "otwartą przyłbicą" wprost do kamer, zresztą potrafi przed kamerami profesjonalnie występować (tak na marginesie).

W nagrywanym materiale mówiłem o tym jak niezwykle łatwo jest rzucić podejrzenia, oskarżenia i pomówienia a jak trudno jest potem przez całe lata to odkręcać. Mówiłem o tym jak bardzo polskie służby specjalne modlą się o to, by stał za aferą ktoś ważny, najlepiej związany ze Wschodem z kogo będzie można łatwo zrobić kozła ofiarnego.

Mówiłem wreszcie o tym, że podejrzenia takie utrwalają niezwykle niebezpieczny i okrutny i głupi stereotyp w mentalności polskiej, że każdy polski biznesmen robiący błyskawiczną karierę - to oszust, hochsztapler i bandyta.

Zamiast tego opublikowana została ciekawostka o tym, że kiedyś się pytał czy ma szanse zostać prezydentem .... nie zostaje kandydatem na prezydenta ktoś, kto wie że coś złego ma "za uszami" i że wcześniej czy później wypłynie to światło dzienne.
Znam dobrze Marka Falentego - i wiem jak ciężko i jak twórczo pracował na swój sukces.

Nie wierzcie proszę w doniesienia prasy na temat jego kłopotów z prawem. Przyjdzie czas, kiedy Prawda wypłynie ze zdwojoną siłą.

On musiał się stać kozłem ofiarnym, by ratować rządowe tyłki !!!!!!

No, cóż wiem sporo o funkcjonowaniu polskich mediów i muszę powiedzieć, że trochę się dziwie. Jednak dziwię się temu, że TVN24 w dobie internetu, w dobie portali społecznościowych montuje materiał tak jawnie sprzeczny z tym co zostało nagrane.

Opublikowany materiał ma wszelkie znamiona, typowego materiału zrealizowanego na potrzeby rządu. Materiału na Zamówienie !!!

Dlatego uprzejmie proszę Wszystkich czytających mój wpis o przesyłanie go dalej !!!!

Powtarzam, znam Marka dobrze, jeśli twierdzi, że jest niewinny, to wierzmy mu przynajmniej do momentu, kiedy się sam nie wypowie, kiedy będziemy mieli i będziemy słyszeli racje drugiej strony.

PS. Zaznaczam, że nie zostałem ani wynajęty ani w jakikolwiek sposób zaangażowany przez Marka Falentego ani nikogo w jego imieniu. Obawiam się natomiast, że zbyt dobrze znam mechanizmy medialnego niszczenia ludzi, aby milczeć i aby nie zabrać w jego sprawie głosu. Tak się składa, że świadkiem całego nagrania był Wiktor Wieczysty, którego za jego zgodą wymieniam.

Dziękuję.

Proszę o przesyłanie materiału dalej ....
Piotr Tymochowicz


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 05:48 
Cytuj  
ciekawe.
swoją drogą to nie Tymochowicz doradzał Stonodze te różne akcje?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 06:34 
Cytuj  
http://www.tvn24.pl/okladali-pis-dorsze ... 830,s.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 06:48 
Cytuj  
"Chciałbym wyjaśnić, że moje Składy Węgla nie zagrażają polskiemu górnictwu, lecz uderzają w interesy baronów węglowych, którzy zawyżają cenę za węgiel kupowany od polskich kopalń. W dniu, gdy ogłosiliśmy, że obniżamy cenę węgla, który będzie u nas sprzedawany, zatrzymano moich wspólników w Składach Węgla i cały zarząd tej firmy. Nadzorował to zresztą politycznie min. Baniak, który jest odpowiedzialny za sektor górnictwa."

http://wyborcza.pl/1,75478,16225799,Naz ... ad.html#MT

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 06:56 
Cytuj  
"– Uważam, że sytuacja, jaka w tej chwili w Polsce ma miejsce, jest bardzo szkodliwa dla kraju, że nie może być tak, że rządzi partia, która straszy inną partią i w ten sposób utrzymuje się przy władzy – mówił polityk na antenie TVP Info. – Sądzę, że musi powstać alternatywa, bo demokracja tego wymaga. (…) W tej chwili mamy do czynienia z Platformą, w której właściwie jest jeden człowiek decydujący o wszystkim. Mam tu na myśli premiera – mówił Smirnow."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 07:26 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
"Chciałbym wyjaśnić, że moje Składy Węgla nie zagrażają polskiemu górnictwu, lecz uderzają w interesy baronów węglowych, którzy zawyżają cenę za węgiel kupowany od polskich kopalń. W dniu, gdy ogłosiliśmy, że obniżamy cenę węgla, który będzie u nas sprzedawany, zatrzymano moich wspólników w Składach Węgla i cały zarząd tej firmy. Nadzorował to zresztą politycznie min. Baniak, który jest odpowiedzialny za sektor górnictwa."

http://wyborcza.pl/1,75478,16225799,Naz ... ad.html#MT

To moze to ci cali 'baronowie węglowi' są sprawcami a rząd jest tylko narzędziem? a może są wręcz zaszantażwani taśmami?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 07:41 
Cytuj  
http://www.wprost.pl/ar/453964/W-Sejmie ... -do-kosza/

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 08:13 
Cytuj  
Widzę, że duchowo się zaangażowałeś w obalenie rządu mrynar. Całe forum trzyma kciuki. Nawet wyborcza jest sojusznikiem w tej walce.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 08:16 
Cytuj  
wyborcza - najbardziej prorzadowa prasa, ktora nie raz i nie dwa pisala totalne bzdury dyktowane przez PO. Normalnie zdrajcy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 08:19 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Nawet wyborcza jest sojusznikiem w tej walce.


Strasznie musi bolec co?

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 08:23 
Cytuj  
A skąd. Lubie Adasia bo oprócz stronniczych dziennikarzy jak Wielowiejska czy Wroński oddaje swoje łamy także przykładowo oskarżanym biznesmenom. Cieszę się, że jest dla ciebie wtedy wiarygodny. hehe


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 27 cze 2014, 08:30 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
A skąd. Lubie Adasia bo oprócz stronniczych dziennikarzy jak Wielowiejska czy Wroński oddaje swoje łamy także przykładowo oskarżanym biznesmenom. Cieszę się, że jest dla ciebie wtedy wiarygodny. hehe


No przyznaje ze GW i TVN przy tej aferze zachowuja sie uczciwie. TVN bardziej, GW troche mniej.

To jest wkurwiajace, niestety nie z kazda dzialanoscia da sie uciec do szarej strefy, bo tak juz dawno osiegnelibysmy wysrubowany wynik kolo 50%:

http://serwisy.gazetaprawna.pl/msp/arty ... lanie.html

"Komisja Europejska szacuje, iż szara strefa w Polsce sięga nawet 27 proc. PKB przy unijnej średniej 22 proc."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 642, 643, 644, 645, 646, 647, 648 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.