mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 16:38 
Cytuj  
mi nie chodzi debilu o procedury. Mi chodzi o zwykłą ludzką sprawiedliwość.
Sorry, w tym przypadku całą sprawę zamieciono pod dywan poświęcając zapewne bogu-ducha-winną babinkę, bo sprawcą wypadku okazał się gostek z immunitetem dyplomatycznym.

I tak kurwa nie zrozumiecie, bo jedyne o czym piszecie, to immunitety, procedury etc. etc. I cała ta proceduralna otoczka wystarczyła w zupełności by sprawca stał sie ofiarą a ofiara sprawcą.
I Goatus style: mam nadzieję, ze kiedyś, wasza córka zostanie potrącona przez takiego kierowcę oczywiście po tym jak to wtargnie na pasy. I zamiotą ją pod dywan dla dobra "ogółu". Dokładnie tak jak w republikach bananowych.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 16:42 
Cytuj  
Ja bym jeszcze chciał odszkodowanie jakby mi tak wtargnął ktoś i popsuł karoserię.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 16:46 
Cytuj  
tczewiak - i sorry matole, ale zanim wypowiesz sie na jakikolwiek temat to przynajmniej doczytaj o co w nim chodzi. Wypadek miał miejsce na przejściu dla pieszych.

Oyciec - i gwiazdkę z nieba. Albo chuj - dwie!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 16:48 
Cytuj  
Oczywiście, że tak. W jakim świecie Ty żyjesz?

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 16:52 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Junkier - a Ty w ogole czytales ten artykul czy od tak sobie piszesz?

No niestety musiałem go sobie sam wyszukać, bo nie raczyłeś wrzucić cytowanego artykułu. Napisałem już, że wymysły pismaków puszczam mimo uszu. I jak wspominałem nie wykluczam, że prokuratura dała dupy, ale nie będę tego z góry przyjmował bez faktycznej znajomości sprawy. Ty masz swoją wizję świata:
Cytuj:
całą sprawę zamieciono pod dywan poświęcając zapewne bogu-ducha-winną babinkę, bo sprawcą wypadku okazał się gostek z immunitetem dyplomatycznym.

, wypowiedzi pana adwokata ci ją potwierdzają, good for you.
Cytuj:
I tak kurwa nie zrozumiecie, bo jedyne o czym piszecie, to immunitety, procedury etc. etc.

No jak to w państwie prawa, kek.


Ostatnio edytowano 13 lip 2014, 16:53 przez Junkier, łącznie edytowano 1 raz
*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 16:53 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
I Goatus style: mam nadzieję, ze kiedyś, wasza córka zostanie potrącona przez takiego kierowcę oczywiście po tym jak to wtargnie na pasy.

Nie wiem czy jesteś za głupi żeby zrozumieć do czego piłem czy po prostu udajesz idiotę żeby nie przyznać się do błędu. Uznajmy, że po prostu jesteś za głupi (nie chcę ci zarzucać złej woli w końcu...) więc ci to wytłumaczę łopatologicznie. Jeżeli wejdziesz prosto pod nadjeżdżający samochód (nawet taki jadący z nadmierną prędkością) to jest bez znaczenia czy przechodziłeś po pasach czy nie, wina jest po twojej stronie.

Tak na marginesie ja nawet się nie odnosiłem do tej konkretnej sprawy, bo mnie ona nie obchodzi, i mam za mało informacji. Tylko do debilizmu który napisałeś:
Cytuj:
Dla mnie sprawa jest smieszna - bo jak pieszy moze byc winny tego, ze ktos go rozjechal na pasach?

W sumie mogłem ci po prostu odpisać: normalnie kurwa...
I tak do ciebie nigdy nic nie dociera, więc niepotrzebnie się produkowałem.

BTW jeżeli miałbym dzieciaka to uczył bym go rozglądać się nawet przy zielonym świetle

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 17:01 
Cytuj  
no twoją wersję Junkier potwierdza prokuratura, good for you.

Ja po prostu nie wierze, że 85-latka mogła wtargnąć, czy mógł ją wciagnąć pies bo sorry, ale te zwierzaki mają o wiele bardziej rozwinięty instynkt niż ludzie, a po drugie sprawca (czy tam ofiara zdaniem prokuratury) zachował sie bardzo podejrzanie. Imho dopiero chwilę po wypadku doszło do niego, że przecież chroni go immunitet i mogą mu naskoczyć - więc wrócił, obawiając się, że któryś ze świadków (o ile byli) zapamięta wóz/numery.
Zresztą z chęcią poznam definicję "wtargniecia" - bo z tego co googlowałem w necie sporo w PL jest takich przypadków, gdzie to pieszy w starciu z autem jest winny i zawsze jest podnoszony zarzut wtargniecia. O ile mogę zrozumieć, że wtargnąć może 20-latek na tyle energicznie by kierowca nie dał rady zareagować (moim zdaniem i tak niemożliwe na pasach, gdzie kierowca powinien wzmóc czujność) to raczej jest to wykluczone w przypadku 85-letniej osoby, do tego na przejściu dla pieszych?
Kuźwa kierowca nawet nie hamował w trakcie zderzenia...

No i kultura jazdy - sorry, ale kto w takiej Wwie przestrzega 50km/h, jest kilka miejsc w samym centrum, gdzie poniżej 120 to się nie schodzi, bo Cię zatrąbią na śmierć.. Nie ma ani słowa o tym, z jaką prędkością poruszało się auto. Ot niewarty wspomnienia szczególik.

Goatus - sorry, nie chce mi się czytać nędznych wypocin. Załóż sobie bloga - tczewiak może Ci zrobić, brakuje mu trochę expa do 2lvl.

*****

Posty: 2004
Dołączył(a): 29.03.2004
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 17:08 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
No i kultura jazdy - sorry, ale kto w takiej Wwie przestrzega 50km/h, jest kilka miejsc w samym centrum, gdzie poniżej 120 to się nie schodzi, bo Cię zatrąbią na śmierć.. Nie ma ani słowa o tym, z jaką prędkością poruszało się auto. Ot niewarty wspomnienia szczególik.


mareczek ze swoje anglii monitoruje satelitarnie ruch w centrum warszawy BUHAHAHAHAHAHA. Natomiast ja jeżdżę regularnie po warszawie i to z prędkością 50-70 km max i nikt mnie nie zatrąbił na śmierć. Niestety świat mareczka po raz kolejny nie pasuje do rzeczywistości.


_________________
Bishop - Teon

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 17:19 
Cytuj  
a co jeśli na drogę wtargnie murzyn jedzący banana z szalikiem legii w centrum krakowa, a kierujący ma immunitet i są świadkowie że przed tym zdarzeniem wyraźnie dodał gazu ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5159
Dołączył(a): 10.02.2009
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 17:44 
Cytuj  
Nic, może jeszcze dać wsteczny i przejechać po nim parę razy, krzyknąć, że pierdoli murzynów i z piskiem opon odjechać z miejsca wypadku. Można jedynie zabezpieczyć ślady i dowody, czyli tzw. postępowanie przygotowawcze in rem (w odróżnieniu od postępowania skierowanego przeciwko konkretnej osobie). Mówię ciągle o postępowaniu prowadzonym przez prokuraturę i policję, a nie postępowaniu przed sądem, do tego w ogóle nie ma prawa dojść. W żadnym wypadku nie można go zatrzymać. Jeśli państwo wysyłające nie zrzeknie się immunitetu można go najwyżej wydalić z kraju i to w sumie tyle. Ewentualnie można poprosić drugie państwo, żeby samo przeprowadziło postępowanie sądowe w tej sprawie, ale nie mają takiego obowiązku.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 13 lip 2014, 19:39 
Cytuj  
montezuma - no dziwię się, ze jeszcze żyjesz miszczu.

embe/junkier - ale po co się rozpisywać? Murzyn winny bo czarny. Gość z immunitetem nie może być winny bo ma immunitet. Najwyżej powoła się biegłego który jednoznacznie i z całą mocą prawną potwierdzi kolor skóry i immunitet kierowcy za jedyne 25k netto.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 08:52 
Cytuj  
Coś dla Niaha i jego chłopaka: http://www.praga.tv/telewizja/25.html

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:05 
Cytuj  
Uczeń i mistrz. Do tego wieśniak w garniturze i sportowych butach w środku. Doskonałe spotkanie.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:09 
Cytuj  
Ta, leje z tego kolesia po środku, co to za małpa.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:16 
Cytuj  
Ziemkiewicz: "my jesteśmy nienaturalni, chodzimy na dwóch łapach, żadne inne zwierzę tego nie robi". Kurwa mać, jakie starcie intelektualnych tytanów.


_________________
Χ Ξ Σ

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:22 
Cytuj  
Przy panu "hej porozmawiajcie ze mna też" prowadzącym, to rzeczywiscie nieźle się prezentują.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:25 
Cytuj  
Polska pod rzadami PO... az sie prosi o jakas zlota mysl krola hipokrytow Donalda Tuska:

Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:27 
Cytuj  
te obrazki mogliby popierać jakimiś danymi zrodlowymi :/


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:38 
Cytuj  
raporty komisji europejskiej dotyczą tego i jest to wytykane polskiemu rządowi od 2009 roku, z roku na rok zwiększała się ta patologia na tle europy, może 2014 się poprawi ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*
Avatar użytkownika

Posty: 5072
Dołączył(a): 22.07.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2014, 09:39 
Cytuj  
Dane prywatne Red Is Bad to źródło xD

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 667, 668, 669, 670, 671, 672, 673 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.