mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697 ... 2394  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 6 sie 2014, 23:53 
Cytuj  
Szkoda, że nie pierdolnął temu chujowi Zawiszy. Byłoby jeszcze lepiej.


_________________
Χ Ξ Σ

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 00:37 
Cytuj  
Artur Dziambor napisał(a):
Podejrzewam, że nagranie już wszyscy widzieli i skomentowali na wszystkie sposoby. Ja chciałbym powiedzieć tylko jedno: Lekarz, który uratuje czyjeś życie jest wzorem do naśladowania. Policjant, który dba o porządek w mieście, jest wzorem do naśladowania. Żołnierz, który dba o nasze bezpieczeństwo, jest wzorem do naśladowania. Nauczyciel, który sprawia, że uczniowie są zafascynowani jego przedmiotem, jest wzorem do naśladowania. Ani te wymienione osoby, ani setki i tysiące innych równie zasłużonych bohaterów codzienności, nigdy nie dostanie zaproszenia na wywiad do telewizji. Są "zwykłymi ludźmi". Ale za to, mężczyzna w sukience (transseksualistka to się nazywa), który zasłynął tym, że pobił jakiegoś agenta nieruchomości za to, że ten nie chciał wynająć mu mieszkania i nazwał go "tym czymś" dla mediów jest bohaterem walki o normalność, wolność i nie wiem o co tam jeszcze. [Przypominam, że JKM za spoliczkowanie innego europosła, został masowo zrugany przez media, zbojkotowany przez wszystkich polityków, a teraz jeszcze prokuratura zajmuje się szukaniem paragrafów na ten czyn.] Przyjdzie taki dzień, w którym to społeczeństwo będzie miało tak dość tej "poprawności politycznej", że całe to pranie mózgów z umiarkowanej akceptacji dla takich ludzi przerodzi się w otwartą nienawiść do nich. Sami sobie szykują świat, który nie będzie mógł z nimi wytrzymać.


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 07:21 
Cytuj  
ciekaw jestem czy jakaś partia stanie w obronie tego czegoś czy nie zaryzykuje tym razem :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 07:33 
Cytuj  
heh od rana pierdola w tv o dwoch takich, najebanych, co tecze podpalili.
i to zapalniczka.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 07:59 
Cytuj  
Temat LGBT itp. był dla mnie obojętny ale im więcej się tego promuje tym bardziej jestem nietolerancyjny.

Ale bardziej niż promowanie tego denerwuje mnie, ze staje się to najważniejszym krajowym problemem zamiast być marginalnym.

heh:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/dalisci ... brac/qvkk7


_________________
.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 08:15 
Cytuj  
kto to ten dziambor? madry facet.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 08:37 
Cytuj  
KNP

http://www.tvn24.pl/wyszedl-z-wiezienia ... 943,s.html

Jak jakieś lewackie chuje mają czelność bronić zakazu zabijania takich śmieci?!


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 10:57 
Cytuj  
zabijanie to nie jest dla takich wielka kara, podobno i tak maja szanse trafić do nieba :)
a na karanie surowe nie ma już w świecie cywilizowanym przyzwolenia, czyli ciężkie prace, głodzenie, psychiczne tortury i różne wyniszczające psychicznie i fizycznie
szkoda...


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 13931
Dołączył(a): 28.08.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 11:03 
Cytuj  
embe napisał(a):
zabijanie to nie jest dla takich wielka kara, podobno i tak maja szanse trafić do nieba :)
a na karanie surowe nie ma już w świecie cywilizowanym przyzwolenia, czyli ciężkie prace, głodzenie, psychiczne tortury i różne wyniszczające psychicznie i fizycznie
szkoda...


Ucieknie, zabije innego więźnia czy coś innego lepiej zabić. No i też ważne nie ma więźnia = mniejsze podatki.
Proponuje coś takiego żeby była możliwość zadeklarowania się czy będziemy płacić w podatkach za takich czy nie.
Jak nie starczy pieniędzy na więźnia to kulka w łeb. hihihi


_________________
Zbanowany permanentnie, bez mozliwosci odwolania od bana.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 11:26 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Szkoda, że nie pierdolnął temu chujowi Zawiszy. Byłoby jeszcze lepiej.

Heh blenda pójdzie wspierać to coś skoro huragan już znalazł :D

Zawisza dał ciała, bo mógł uciszyć uciszanie gozdzyry, przedstawić fakty i wyjść...
Odnośnie pierwotnego ataku - goście od nieruchomości już pewnie wiedzą o kurwach z chujami, którzy robią syf i wywołują problemy i miał pewne prawo odmówić wynajmu. Niech se kurwa cwele zamieszkają w skłotach z innym lewackim ścierwem.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 11:39 
Cytuj  
transików to chyba nawet geje nie tolerują bo im psują opinie (tak slyszalem).

Do obozów ich. :evil:


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 11:44 
Cytuj  
Mam w dupie transy, ale jak narodowowiec by dostał w ryj od przebierańca to byłaby ironia losu.


_________________
Χ Ξ Σ

******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 11:51 
Cytuj  
To cos juz namawialo na cos wiecej niz Marsz Rownosci, pewnie chce zorganizowac oddzialy Gej SA co beda palowac dildosami wszystkich po drodze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 12:58 
Cytuj  
Ja pierdole dwoch debili sie spotkalo i wielka afera.

Zawisza sam wyglada jakby ciagnal lody na centralnym. Jakby doszlo do bojki to by pewnie dostal wpierdol od laluni :)

Lubie transow ale dobrze zrobionych. W Polsce wszystko musi byc takie karykaturalne, zreszta kazdy przecietny europejczyk zrobiony na kobiete bedzie wygladal komicznie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 13:09 
Cytuj  
strach się bac co Ty robiles w tej Azji ;)


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 13:15 
Cytuj  
Highlander napisał(a):
strach się bac co Ty robiles w tej Azji ;)

https://www.youtube.com/watch?v=oku-pyicxGs


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 14:42 
Cytuj  
mrynar napisał(a):
Ja pierdole dwoch debili sie spotkalo i wielka afera.

ty dostrzegasz coś innego, a wielu dostrzega że media wpadły w sidła zastawione przez siebie w walce o tolerancje popadli w skrajności, nie dostrzegli tej cieniutkiej linii jaka jest między np grodzkim, a tym czymś, śmieszne to może jest ale my tu mamy poważne programy polityczne, pytanie co będzie następne ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 7 sie 2014, 14:48 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
******

Posty: 3429
Dołączył(a): 25.10.2010
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 14:44 
Cytuj  
I nie spokalo sie tylko teraz wszedzie to cos zapraszaja.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 14:55 
Cytuj  
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rozebra ... tarc/gj7b4
"MSW Ukrainy poinformowało, że w trakcie piątkowych potyczek na Majdanie zatrzymano kilka osób, przy których znaleziono broń palną, granaty, noże i koktajle Mołotowa. Kilku funkcjonariuszy odniosło rany od uderzeń kamieniami i brukiem. Ich liczby nie podano."

"W lipcu pro­ku­ra­tor ge­ne­ral­ny Ukra­iny Wi­ta­lij Ja­re­ma nie wy­klu­czył uży­cia siły wobec ak­ty­wi­stów i miesz­kań­ców mia­stecz­ka na­mio­to­we­go na Maj­da­nie, a także osób oku­pu­ją­cych bu­dyn­ki ad­mi­ni­stra­cji w Ki­jo­wie.

- Uży­cie siły bę­dzie moż­li­we do­pie­ro wtedy, gdy oku­pu­ją­cy będą sta­wiać zbroj­ny opór; mi­li­cja ma prawo wtedy użyć broni – mówił wtedy dzien­ni­ka­rzom.
"

jak to? to ukraincom nie podoba się nowy zajebisty wolnościowy rząd?


_________________
.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2014, 15:06 
Cytuj  
Po co sie zatrzymywac, zawsze mozna o kolejny walczyc.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47868 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 691, 692, 693, 694, 695, 696, 697 ... 2394  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.