mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 01:00 
Cytuj  
eska aka IcE napisał(a):
...


Informacja z prokuratury miałaby wyglądać następująco : Tak, zajmujemy sie sprawą, Nie, nie zawracaj nam głowy śmieciami.

Póki co nic nie dostałem, czy mowa była o POSTĘPIE śledztwa?


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

**

Posty: 372
Dołączył(a): 30.04.2003
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 02:35 
Cytuj  
eska napisał(a):
A na oficjalkach tak nie ma? Bo to jeden projekt devsi zawiesili albo zjebali (np SWG) zostawiajac graczy na lodzie?. Ja bym nie dał 1000-2000 zeta za konto ale na całym świecie biznes sie kreci.


eska napisał(a):
Natomiast SWG przytoczyłem bo to niestety typowy przykład zmarnowanego pomysłu. Gra była fajna.. rynek kwitł.


eska napisał(a):
Co innego brac kase za prawo do grania a co innego gdy frajer/gracz/fan/lame czy jak kto woli sam ja z własnej woli daje i bez wzgledu na to czy daje czy nie daje - moze grac. To pierwsze nazwałbym złodziejstwem. To drugie datkiem , wsparciem, jałomuzną, etc.


eska napisał(a):
Po pierwsze nie pan tylko pani. Nie wierzysz - Twój problem.


Hmm problemy z okresleniem wlasnej plci? Podwojna osobowosc?


_________________
Nie ma rzeczy niemozliwych, sa tylko nieoplacalne.

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 03:54 
Cytuj  
a myslalem ze to ja mam problemy z psychika... :D


_________________
Z racji swojej niestabilności emocjonalnej oraz rujnowania rozrywki innym na zawsze opuściłem to zacne forum z resztkami nasienia Oyci3C'a na okrężnicy po głębokim bansticku. :'(


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 07:40 
Cytuj  
Khraan napisał(a):

Hmm problemy z okresleniem wlasnej plci? Podwojna osobowosc?


Napisz donos :] Najlepiej do Kurii :wink:

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 10:53 
Cytuj  
A ja bym nie doniosl. I nie z powodu obrzydzenia do Policji. Po prostu akurat nie uwazam, zeby donoszenie na kogos kto zarabia na naiwniakach bylo warte poswiecenia swojego czasu, energii i kartki papieru (chron lasy!). I nie ma co porownywac tego do kradziezy samochodu, rozboju, wlamania i innego tego typu przestepstwa.
Najblizsze jest chyba do sprzedawania wysylkowo zlotych tacek za 500 zlotych, ktore okazuja sie kawalkiem tektury pomalowanym na zolto, a wszystko pod szyldem IKEA. Jakos niespecjalnie ubolewam nad losem IKEI i tego, ze ktos uzywa bezprawnie jej wlasnosci. A ze ktos sie na to nabiera - to juz chyba jego sprawa.

Oczywiscie jakby ktos w ten sposob okradl moja niedowidzaca babcie to bym sie wkurwil ale to chyba naturalna reakcja. Reszta frajerow mnie nie interesuje.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 11:45 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Zarzuca? Sprawa jest naprawde bardzo prosta i nie ma sie tutaj nad czym rozwodzic: ekipa Moongate.pl prowadzi serwer wbrew licencji wykorzystujac zasoby gry, ktore sa wlasnoscia EA, pobierajac przy tym oplaty - przypominam - za cos, co nie jest ich wlasnoscia. I to jest fakt.


i faktem jest, ze dla dobra publicznego, bezpieczeństwa państwa i spokoju własnego sumienia trzeba im ten serwer rozpierdolic. jakie to przykre :(


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 11:51 
Cytuj  
I nader wszystko proponuje powołać specjalną komisję śledczą, która zbada sprawę :] Moze nawet specjalny wydział do walki z emulatorkami w ABW powołają ?? :lol:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:22 
Cytuj  
@eska i Taunis
To co robi FUNSOFT to zwykłe złodziejstwo i skurwysyństwo, więc nie widze powodu żeby ten pieprzony server nie rozpieprzyć...


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:28 
Cytuj  
Ale tak na serio, to dla wielu z was nie byloby to zlodziejstwem czy skurwysynstwem gdyby nie mieli tego co drugi zazdrosci.


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:32 
Cytuj  
http://www.dumpalink.com/media/11402514 ... _The_World

Widze ze funsoft działa niektórym na nerwy bardziej niz Rodzina Radia Maryja :) :lol: Wszystkim zestresowanym polecam goraco ....


Ostatnio edytowano 25 lut 2006, 13:40 przez eska, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:34 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
@eska i Taunis
To co robi FUNSOFT to zwykłe złodziejstwo i skurwysyństwo, więc nie widze powodu żeby ten pieprzony server nie rozpieprzyć...


Dlaczegóż więc nie idziesz "rozpieprzać" rządu naszego kochanego, skarbówki, zusu, setek innych "złodziejskich" instytucji, a przy okazji z rozpędu 99% pracodawców, którzy okradają swoich pracowników i zachowują się "skurwysyńsko" ?
Za wysokie progi? Nie doskoczysz?

Hehhe dawno się tak nie uśmiałem jak w tym temacie czytając o wojenkach jednych no-life'owców z drugimi...

Do życia trzeba dorosnąć.

A gry? To tylko gry...

EDIT: literowki


_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 25 lut 2006, 13:48 przez Soulless, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:46 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
A gry? To tylko gry...

Otoz nie tylko, to takze rynek warty kilkadziesiat mialiardow dolarow. Jak by ktos sprzedawal twoje prace graficzne(gdzies pisales ze zajmujesz sie grafika), raczej nie powiedzialbys, ze to tylko rysunki. Nie powinno tez dziwic zainteresowanie tym tematem na forum, przeciez wszyscy gramy w gry, a problem ich dotyczy.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:49 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
...


ja w gry nie gram, a problem dla mnie dotyczy tylko mentalnosci szanownej forumowej gawiedzi.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:55 
Cytuj  
@Soulless
Jesli masz inny poglad niz rzad na polityke rzadowa, to w nastepnych wyborach glosujesz na partie ktora twoim zdaniem dobrze bedzie rzadzila krajem...a nawet za rzadow PiS-u nie ma powodu zeby "rozpieprzyc" rzad...te czasy skonczyly sie wraz z upadkiem PRL-u...
A wieksze zastrzezenia to ja mam do NSZZ oraz (posrednio) ZUS-u niz do pracodawcow


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:55 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Soulless napisał(a):
A gry? To tylko gry...

Otoz nie tylko, to takze rynek warty kilkadziesiat mialiardow dolarow. Jak by ktos sprzedawal twoje prace graficzne(gdzies pisales ze zajmujesz sie grafika), raczej nie powiedzialbys, ze to tylko rysunki. Nie powinno tez dziwic zainteresowanie tym tematem na forum, przeciez wszyscy gramy w gry, a problem ich dotyczy.


Gdybym uznal ze ktos narusza moje prawa, to sam bym sie tym zajal i sam zlozyl doniesienie. Gdyby zauwazyl to ktos z moich znajomych - zapewne donioslby o tym mnie.
Sam bym zdecydowal czy chce mi sie walczyc o jakies pieniadze, czy o sprostowanie, czy olac sprawe, w imie dowolnych racji opartych o moje wlasne widzimisie.

Natomiast tu sytuacja jest analogiczna do takiej - ze sytuacje taka ze ktos nie placi mi oplat za moje grafiki - jest zauwazana przez osobe calkowicie mi obca - ktora zglasza to do scigania... a mi juz moja śp. mamusia mowila, zeby od takich ludzi, tak samo nota bene jak od mezczyzn chodzacych w sukienkach - lepiej trzymac sie z daleka...

Wiec dopoki nie beda sie tu wypowiadali tworcy gier i wlascicicele praw autorskich do nich, pozwol ze bede traktowal donosicieli tak jak na to w moim mniemaniu zasluguja, poniewaz, wybacz, ale ani w szczerosc ich intencji, ani w szczytnosc pobudek - po prostu nie wierze. Ba, kazdego, kto powie mi, ze wierzy - bede traktowal z wielkim poblazaniem i, wybacz ponownie, zerowa wiara w jego slowa.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 13:59 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
ja w gry nie gram, a problem dla mnie dotyczy tylko mentalnosci szanownej forumowej gawiedzi.

Nie grasz w gry, a siedzisz na forum o grach i uczysz ludzi "poprawnej" moralnosci, czym powinni sie w zyciu zachwycac itp. Nie sadzisz, ze z Twoja menatlnoscia jest cos nie tak? Splodz syna, zostan belfrem, moze sie wkoncu zrealizujesz.

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 14:01 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Taunis napisał(a):
ja w gry nie gram, a problem dla mnie dotyczy tylko mentalnosci szanownej forumowej gawiedzi.

Nie grasz w gry, a siedzisz na forum o grach i uczysz ludzi "poprawnej" moralnosci, czym powinni sie w zyciu zachwycac itp. Nie sadzisz, ze z Twoja menatlnoscia jest cos nie tak? Splodz syna, zostan belfrem, moze sie wkoncu zrealizujesz.


nie ucze, tylko wskazuje na niekonsekwencje i wyplywajace z Was "polactwo".

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 14:12 
Cytuj  
Soulless napisał(a):
Natomiast tu sytuacja jest analogiczna do takiej - ze sytuacje taka ze ktos nie placi mi oplat za moje grafiki - jest zauwazana przez osobe calkowicie mi obca - ktora zglasza to do scigania... a mi juz moja śp. mamusia mowila, zeby od takich ludzi, tak samo nota bene jak od mezczyzn chodzacych w sukienkach - lepiej trzymac sie z daleka...

Takie myslenie to niestety pozostalosc poprzedniego ustroju. Nie wiem czy nauczyles sie go sam, czy wyniosles ze srodowiska, nie ma to znaczenia. Nikt nikomu nie kaze zglaszac wszystkich przestepstw czy wykroczen jakie widzi wokol siebie. Ale chore dla mnie jest pietnowanie takich osob. W imie czego chcesz to robic? Osobiscie mam w dupie caly funsoft i podobnie jak napisal Zychoo nie chcialoby mi sie podniesc reki zeby napisac donos, to rownoczesnie nie widze nic zlego w tym co zrobil smashie. Jak widzisz, ze pod twoim domem kradna czyjs samochod to zaslaniasz okno czy chwytasz za telefon? Pewnie bys zglosil. Problem w tym, ze wydaja nam sie ze w necie wszystko wolno. Nie ma policji, gry filmy sa dostepne jednym kliknieciem. Jak sciagam nikomu sie krzywda nie dzieje. Zapomina sie, ze ktos poswiecil lata pracy na ten produkt.


Posty: 18
Dołączył(a): 1.02.2006
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 14:17 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Jak sciagam nikomu sie krzywda nie dzieje. Zapomina sie, ze ktos poswiecil lata pracy na ten produkt.


Ci którzy faktycznie tworzyli UO zostali juz dawno wydymani z koncernu. Podobnie wydymano dziesiatki tysiący graczy wprowadzajac na siłę do UO zmiany, których sami gracze nie chcieli (o czym juz na tym forum pisano) . Nomen omen właśnie ci wydymani gracze stworzyli później emulatory i najwieksze shardy na całym świecie bo im gra na oficjalkach się podobac przestała (o czym równiez pisano). Gdyby EA traktowało graczy powaznie i nie wprowadzało chorych zmian nikt by nie tracił czasu na pisanie emulatorków. Kazdy by wolał w tym czasie grać. O dziwo podobne olewactwo wobec graczy wykazuja ostatnio inne firmy w mysl zasady "płac i spieprzaj" Tyle

***
Avatar użytkownika

Posty: 966
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 25 lut 2006, 14:40 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Takie myslenie to niestety pozostalosc poprzedniego ustroju. Nie wiem czy nauczyles sie go sam, czy wyniosles ze srodowiska, nie ma to znaczenia. Nikt nikomu nie kaze zglaszac wszystkich przestepstw czy wykroczen jakie widzi wokol siebie. Ale chore dla mnie jest pietnowanie takich osob. W imie czego chcesz to robic? Osobiscie mam w dupie caly funsoft i podobnie jak napisal Zychoo nie chcialoby mi sie podniesc reki zeby napisac donos, to rownoczesnie nie widze nic zlego w tym co zrobil smashie. Jak widzisz, ze pod twoim domem kradna czyjs samochod to zaslaniasz okno czy chwytasz za telefon? Pewnie bys zglosil. Problem w tym, ze wydaja nam sie ze w necie wszystko wolno. Nie ma policji, gry filmy sa dostepne jednym kliknieciem. Jak sciagam nikomu sie krzywda nie dzieje. Zapomina sie, ze ktos poswiecil lata pracy na ten produkt.


Tak, jako dziecko bylem wychowywany w poprzednim ustroju. Jednak nie mieszalbym tu ostroju do tego. Mentalnosc ludzi sie nie zmienia praktycznie wcale od kilku tysiecy lat - dawane sa im tylko inne mozliwosci realizacji owej mentalnosci. A czlowiek o mentalnosci gnidy, bedzie czlowiekiem o mentalnosci gnidy czy to w komunizmie, czy kapitalizmie, czy w komunie hippisowskiej. I to niezaleznie, czy bedzie mial ostatnie 2zl w kieszeni, czy bedzie jezdzil najnowszym modelem BMW.

Natomiast proponuje Ci bardzo uwazac z wrzucaniem mnie do wspolnego worka z ludzmi sciagajacymi filmy i muzyke z netu, oraz kwestionujac legalnosc mojego oprogramowania :D Kosztowalo mnie ono pare razy tyle co moj komputer, a wierz mi ze to solidna maszyna. Pirackich filmow, czy mp3jek tez jakos znalezc u siebie nie umiem :) Wyobraz sobie, ze mozna i tak zyc :D

Jednak to, ze posiadam wylacznie legalny soft, wcale nie czyni ze mnie kogos, kto zaczyna nienawidziec wszystkich, ktorzy maja to samo za darmo.

Sciganie ich to sprawa dla ludzi, ktorych sam posrednio zatrudniam, wplacajac moje podatki do skarbu panstwa. Dlaczego niby mialbym nie dosc, ze ich finansowac, to jeszcze wykonywac ich prace?

Zmienianie swiata jak zwykle najlepiej jest zaczac od samego siebie, a najlepiej od zakupu dobrego lusterka i poszukanie swojej przypowiesciowej belki w oku.

Konkluzja:
Kapuś to gnida, a gnidy się rozdusza obcasem, zanim zaczną pić i twoją krew. Bo prędzej czy później, w ten czy inny sposób zaczną. Dlatego nie mam dla takich ludzi tolerancji.
A miejsca wyjątkowo mocno zagnidzone, po prostu się omija.

Wszystko co napisałem jest tylko i wyłącznie moją prywatną opinią i nie ma nic wspólnego z opinią żadnej z firm, które reprezentuję i/lub na rzecz których świadczę usługi/stosunek pracy.
:D:D:D:evil::D


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 418 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 21  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.