mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 17:22 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
chin sie juz nie da zatrzymac

Da sie, wystarczy ograniczyc dla nich rynek europejski albo amerykanski i zgina. Co dawno powinno sie zrobic bo zalewaja nas tandeta. Chiny konkuruja tylko tania sila robocza. Jesli chodzi o wydajnosc pracy i kwalifikacje zawodowe to Indie ich bija na glowe.


_________________
Χ Ξ Σ

**

Posty: 364
Dołączył(a): 25.09.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 17:55 
Cytuj  
chiny konkuruja niskimi cenami, ktore utrzytmuja dzieki sztucznemu zanizaniu wartosci swojej waluty (yuana).
ale wszystko ma swoje granice.


_________________
A disgrace on the beyond
That can never be undone
Who shall rise and unveil
The Facade of Reality?


Obrazek

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 18:22 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Aldatha napisał(a):
chin sie juz nie da zatrzymac

Da sie, wystarczy ograniczyc dla nich rynek europejski albo amerykanski i zgina. Co dawno powinno sie zrobic bo zalewaja nas tandeta. Chiny konkuruja tylko tania sila robocza. Jesli chodzi o wydajnosc pracy i kwalifikacje zawodowe to Indie ich bija na glowe.

Aha.
http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4682027.html


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 18:38 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Aldatha napisał(a):
chin sie juz nie da zatrzymac

Da sie, wystarczy ograniczyc dla nich rynek europejski albo amerykanski i zgina. Co dawno powinno sie zrobic bo zalewaja nas tandeta. Chiny konkuruja tylko tania sila robocza. Jesli chodzi o wydajnosc pracy i kwalifikacje zawodowe to Indie ich bija na glowe.

Aha.
http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4682027.html

Czyja gdzies twierdze, ze tam sie nie robi tandety czy nie wykorzystuje pracownikow? Zreszta co to ma do rzeczy?Porownuje dwa rozwijajace sie kraje. Zobacz gdzie sie znajduja callcenter i techsupporty duzych swiatowych firm. W Indiach jest duzo lepiej z wykwalifikowana kadra, zwlaszcza w informatyce i pokrewnych dzidzinach.


_________________
Χ Ξ Σ

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 22:34 
Cytuj  
CouRage napisał(a):
Taunis napisał(a):
skąd tyle agresji? skąd ta frustracja? nie rozumiem. przecież jak ostatnio spałem z twoją starą, mówiła że jesteś lepszy od ojca, więc powinieneś być raczej spokojny wewnętrznie.


Chciałem tylko sprawdzić, czy jak zejdę na twój szczebel intelektualny to dasz się sprowokować. Nie myliłem się, jak zwykle, bo po 22 minutach serwujesz mi przekształcone kawały o Jasiu. Dlaczego wy jesteście tacy przewidywalni, moje marionetki ?


ups. widac sie wygadalem. przepros mame

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 22:43 
Cytuj  
Tor-Bled-Nam napisał(a):
pooma napisał(a):
Tor-Bled-Nam napisał(a):
Aldatha napisał(a):
chin sie juz nie da zatrzymac

Da sie, wystarczy ograniczyc dla nich rynek europejski albo amerykanski i zgina. Co dawno powinno sie zrobic bo zalewaja nas tandeta. Chiny konkuruja tylko tania sila robocza. Jesli chodzi o wydajnosc pracy i kwalifikacje zawodowe to Indie ich bija na glowe.

Aha.
http://www.gazetawyborcza.pl/1,76842,4682027.html

Czyja gdzies twierdze, ze tam sie nie robi tandety czy nie wykorzystuje pracownikow? Zreszta co to ma do rzeczy?Porownuje dwa rozwijajace sie kraje. Zobacz gdzie sie znajduja callcenter i techsupporty duzych swiatowych firm. W Indiach jest duzo lepiej z wykwalifikowana kadra, zwlaszcza w informatyce i pokrewnych dzidzinach.


Ja dziekuje za te ich call centers :/
Probowales kiedys cos zalatwic z hindusem na telefon ?

Powyzsze to tak btw, nie zaprzeczam ze struktura dochodow do budzetu pod katem rozdzialu na uslugi i produkcje jest po stronie Indii bardziej 'prozachodnia' - wiekszy odsetek uslug, w tym hi-Tech. Po prostu czasem szlag mnie trafia na nich :P:


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 22:50 
Cytuj  
Może to troche niepopularne we flames'ach ,ale chciałbym sie wypowiedzieć na temat.
To co dzieje sie we francji jest w największej mierze spowodowane występowaniem zjawiska znanego z geografii jako "zespół miejski". Polega to na tym ,że w niektórych dużych miastach jest bardzo wyraźny podział na klasy społeczne. Podział ten jest szczególny ,mianowicie ludzie bardziej zamożni zamieszkują centrum podczas ,gdy tak zwany margines społeczny żyje na przedmieściach tworząc tam istne ghetto.
Skutkiem zespołu miejskiego ,który niewątpliwie występuje w Paryżu jest znaczny wzrost przestępczości ,epidemie i konflikty klas społecznych.
W stolicy Francji sytuacja jest o tyle specyficzna ,że znaczną część marginesu społecznego stanowią cudzoziemcy. Zwalenie całej winy na konflikt rasowy lub też religijny to wielkie uproszczenie. No ,ale niektórym taka uproszczona wizja Świata bardzo pasuje typu :
- ktoś sie ze mną nie zgadza = lewak
- zabili 2 Arabów i teraz są zamieszki = Arabowie robią burde
A przyczyny tych zamieszek są o wiele bardziej prymitywne niż pomsta swoich pobratymców.

@ Paunis:Wiesz ,że twoi ukochani biali ludzie (rodowici Francuzi) też uczestniczą w tej paryskiej burdzie? Też ich do klatek będziesz łapał? Tylko gdzie ich w takim przypadku wysłać? Jak widzisz twój plan wybielania Europy ma kilka wad , popracuj nad tym.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 23:27 
Cytuj  
Ja akurat z checia bym wybielil europe :/ A wszystkich brudasow pognal do ich zakatkow. Natura chyba miala jakis plan, ze ich poumieszczala tam a nie gdzie indziej... chociaz z drugiej strony to bez sensu bo od punktowego obciazenia planeta zmienilaby orbite.

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 30 lis 2007, 23:41 
Cytuj  
Be more toleranted!

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 00:16 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
lewacki bełkot


skąd tę swoją definicję "zespołu miejskiego" wziąłeś to ja nie wiem. tak się akurat składa, że w większości nowoczesnych metropolii, przedmieścia to zabudowania jednorodzinne, zamieszkane przez zamożniejszą część społeczeństwa. zobacz jak wyglądają największe miasta w USA, nie licząc Detroit.

i powiedz skąd pomysł, ze to biali Francuzi podpalają samochody. link wystarczy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 00:24 
Cytuj  
Taunis napisał(a):
Yanglegend napisał(a):
lewacki bełkot


skąd tę swoją definicję "zespołu miejskiego" wziąłeś to ja nie wiem. tak się akurat składa, że w większości nowoczesnych metropolii, przedmieścia to zabudowania jednorodzinne, zamieszkane przez zamożniejszą część społeczeństwa. zobacz jak wyglądają największe miasta w USA, nie licząc Detroit.

i powiedz skąd pomysł, ze to biali Francuzi podpalają samochody. link wystarczy.


Chyba kurwa nie byles na przedmiesciach NY.

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 01:17 
Cytuj  
Oyci3C napisał(a):
Taunis napisał(a):
Yanglegend napisał(a):
lewacki bełkot


skąd tę swoją definicję "zespołu miejskiego" wziąłeś to ja nie wiem. tak się akurat składa, że w większości nowoczesnych metropolii, przedmieścia to zabudowania jednorodzinne, zamieszkane przez zamożniejszą część społeczeństwa. zobacz jak wyglądają największe miasta w USA, nie licząc Detroit.

i powiedz skąd pomysł, ze to biali Francuzi podpalają samochody. link wystarczy.


Chyba kurwa nie byles na przedmiesciach NY.


Ty byłeś! Chyba palcem po mapie!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 02:52 
Cytuj  
na filmach bylo!

**

Posty: 260
Dołączył(a): 20.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 04:30 
Cytuj  
bloob napisał(a):
na filmach bylo!


Own3d!

**

Posty: 208
Dołączył(a): 30.11.2007
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 11:26 
Cytuj  
@Paunis : Moja definicja zespołu miejskiego skad sie wzięła? Byle jaki podręcznik do geografii ... A co na wikipedii nie znalazłeś to znaczy ,że coś nie ma prawa istnieć ? Na wikipedii może pisać każdy idiota ,a jak tylko z tąd pozyskujesz informacje o świecie to gratuluje.
Ale widze ,że znaczenia tego terminu nie pojełeś. Nie napiałem nigdzie ,że zespół miejski istnieje w każdym dużym mieście na Świecie ,ale z pewnością występuje w Paryżu. A Ty mi teraz chcesz udowadniać ,że cytuje : "i, przedmieścia to zabudowania jednorodzinne, zamieszkane przez zamożniejszą część społeczeństwa..." - to sie nazywa SUBURBANIZACJA (2 etap urbanizacjii) ,ale co ten proces urbanizacyjny ma wspólnego z Paryżem - NIC...
Nie ma sensu z Tobą dyskutować ,ponieważ Twoja wiedza jest znikoma i opiera się na powtarzanych sloganach.
O jestem lewakiem ? Czy to Twój argument na wszystko ?
ktoś Ci mówi ,że masz krzywy ryj ,a Ty mu odpowiadasz ,że jest lewakiem ?
Taki sposób na leczenie kompleksów ? Wcale nie jestem głupi to tylko oni są lewakami ...


_________________
Obrazek

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 12:35 
Cytuj  
paunis chcial zablysnac ^_^.
Swoja droga wikipediowe freaki zaczynaja mnie podkurwiac.
W 'sporach historycznych' ktos wrzucal linki do teorii na temat hitlera budujacego armie latajacych spodkow na arktyce;>

@paunis: wiedzy nie masz zadnej, doswiadczenia 0.
Siedzisz jak wiesniak i krytykujesz ludzi na podstawie tego czym cie nakarmi jakis durny reporter, ktory goni za podwyzka (albo USA, ktore goni za ropa).

Z tymi przedmiesciami tez dojebales, bardzo wiarygodne zrodla masz napewno ;p Poczytaj a potem sie wypowiadaj.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 13:43 
Cytuj  
Osobiscie bylem kilka razy w Paryzu i nawet najwieksze Getta tego miasta nie kryja sie do najciemniejszych ulic i kamienic w miastach Polski.
Roznica polega tylko na tym, ze jak zasmiejesz sie z islamskiej religii, to nie dziw sie co z toba sie stanie.
Pracowalem z kilkoma Marokanczykami i Turkami - moge ponwiedziec ze sa nawet i bardziej wporzadku niz niektorzy "polacy", juz nie wspomne o nagminnej goscinnosci ludzi z Bangladeszu, Indii, Tybetu czy Nepalu.
Moim zdaniem, Francuzi wyolbrzymiaja ta cala tragedie i probuja calemu swiatu wmowic jaka to wielka przestepczosc tam panuje. Biedne pudle, ojej!

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 14:19 
Cytuj  
TheMan napisał(a):
bloob napisał(a):
na filmach bylo!


Own3d!


omfg jaki chickwithdick zabawny jest ;(

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 14:31 
Cytuj  
Yanglegend napisał(a):
@Paunis : Moja definicja zespołu miejskiego skad sie wzięła? Byle jaki podręcznik do geografii ... A co na wikipedii nie znalazłeś to znaczy ,że coś nie ma prawa istnieć ? Na wikipedii może pisać każdy idiota ,a jak tylko z tąd pozyskujesz informacje o świecie to gratuluje.
Ale widze ,że znaczenia tego terminu nie pojełeś. Nie napiałem nigdzie ,że zespół miejski istnieje w każdym dużym mieście na Świecie ,ale z pewnością występuje w Paryżu. A Ty mi teraz chcesz udowadniać ,że cytuje : "i, przedmieścia to zabudowania jednorodzinne, zamieszkane przez zamożniejszą część społeczeństwa..." - to sie nazywa SUBURBANIZACJA (2 etap urbanizacjii) ,ale co ten proces urbanizacyjny ma wspólnego z Paryżem - NIC...
Nie ma sensu z Tobą dyskutować ,ponieważ Twoja wiedza jest znikoma i opiera się na powtarzanych sloganach.
O jestem lewakiem ? Czy to Twój argument na wszystko ?
ktoś Ci mówi ,że masz krzywy ryj ,a Ty mu odpowiadasz ,że jest lewakiem ?
Taki sposób na leczenie kompleksów ? Wcale nie jestem głupi to tylko oni są lewakami ...


milcz lewacka kanalio!

@bloob -> obciągnij lepiej jakiemuś koledze arabowi, bo i tak nie rozumiem co do mnie piszesz O_o

a tak poważnie, to jakby któryś z twoich znajomych arabów, dowiedział się że jesteś pedałem, w jaki sposób byś zginął?

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 1 gru 2007, 14:47 
Cytuj  
Pieszczoch napisał(a):
Roznica polega tylko na tym, ze jak zasmiejesz sie z islamskiej religii, to nie dziw sie co z toba sie stanie.

Czesto tru, dlatego sie nie smieje i jestem zadowolony ;]
Oni sie nie smieja z mojej religii a ja z ich religii i wszystko dziala;o

@paunis
Tak na powaznie to w zaden. Bo nic ich to nie obchodzi.
A nie rozumiesz co pisze bo jestes idiota ;)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 562 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 29  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot], Majestic-12 [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.